Schwarzkopf Gliss Kur, Million Gloss, Odżywka do włosów zapewniająca świetlne refleksy

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła odżywki dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku.

Rewelacyjna!

U mnie ta odzywka dziala cuda z wlosami. Mam rozjasniane, zniszczone cienkie wlosy, gdzie kazdy fruwa w inna strone. W dodatku od jakiegos czasu moje wlosy byly oklapniete z powodu zbyt duzej ilosci emolientowych masek i odzywek nakladanych po kazdym myciu , dlatego tez kupilam Million Gloss, ze wzgledu na jego proteinowy sklad. I byl to strzal w dziesiątkę. Wlosy po uzyciu tej odzywki po prostu odzyly. Odbily sie od nasady, sa mega puszyste, sypkie, sprawiaja wrazenie jakby gestszych, po raz pierwszy mam tez dociazone koncowk. Zapach meski, lekko orientalny. Mnie sie podoba, nie drazni. Co do polysku, to jest i jest on na pewno wiekszy, niz po innych produktach jakie stosuje.U mnie zdecydowanie hit.

jest w porządku

Odżywka jest w porządku, nie obciąża włosów. Nie lubię jej zapachu choć i tak jest deko lepszy od szamponu z tej serii. Włosy są odżywione po odżywce, lecz nietłuste. Bardziej błyszczą.

Dobra, ale nie rewelacyjna

Odżywka zamknięta jest w plastikowym opakowaniu z zakrętką typu klik. niestety nie widać stopnia zużycia produktu. Odżywka ma przyjemny, jakby lekko perfumowany zapach, który dość długo utrzymuje się na włosach. Jest gęsta, wydajna i dobrze rozprowadza się. Dzięki tej odżywce kosmyki łatwiej się rozczesują , są bardziej miękkie i przyjemniejsze w dotyku. Zyskują też ładny połysk. Jednak brakuje mi w tym produkcie bardziej intensywnego działania. Moje włosy potrafią się puszyć, a odżywka moim zdaniem za słabo je nawilża i wygładza.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Typowa odżywka do włosów

Ma ładny zapach, gęstą konsystencję i jest bardzo wydajna. Ułatwia rozczesywanie włosów, jednak nie zauważyłam wielkiego nawilżenia czy regeneracji. Według mnie to przeciętna odżywka i jeśli komuś zależy tylko na ułatwionym rozczesywaniu będzie dobra. Jeśli jednak oczekujemy czegoś więcej to niestety się nie sprawdzi

zdecydowane nie

Odżywka rozczarowała mnie tak samo jak szampon z tej samej serii.Miały się uzupełniać,jednak ani jedno,ani drugie nie przyniosło żadnych efektów.No chyba,że takim nazwę zrodzenie się niechęci do ich drażniącego zapachu (oczywiście jest to moja osobista opinia).
Odżywka ma dziwną konsystencję.Dość gęsta,lepiąca,bardzo trudno rozprowadzić ją na włosach,a potem dokładnie zmyć.
Rozczesanie splątanych włosów po jej użyciu to istna mordęga.
Miałam wrażenie,że obciążyła włosy.W moim wypadku tuż po wysuszeniu wyglądały one nieświeżo.Obietnica o dodaniu blasku nie została spełniona.
Użyłam kilka razy w połączeniu z szamponem,dając jej szansę,ale za każdym razem mnie zawiodła.
Uważam,że to nie jest produkt dla mnie.
Zarówno szamponu,jak i tej odżywki nigdy więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego,a zarazem ostatniego

Słabiutka

Odżywka umieszczona jest w turkusowej, wyprofilowanej butelce. Nie widać stopnia zużycia produktu. Szata graficzna bardzo atrakcyjna.

Odżywka niestety nie spełniła moich oczekiwań. Z włosami nie robi NIC.

Konsystencja jest odpowiednia. Zapach trochę chemiczny, nie przypadł mi do gustu.

Jeżeli chodzi o wydajność to ciężko mi powiedzieć, bo specjalnie używałam jej dużo do domowych masek, by szybciej ją zużyć.

Solo użyłam ją kilka razy, za każdym razem wielkie rozczarowanie.

Gdy używałam ją jako dodatek do domowych masek wszystko było ok.

Ogólnie nie polecam!

Po prostu zła

Nie polecam... nabrałam się na ładne opakowanie, ale odzywka jest tragiczna - włosy są po niej cięzkie, suche i szorstkie. Miałam odczucie wręcz posklejania - cały dzień źle się z tą odzywka czułam sobie.
Omijać szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Nie taka straszna...

Kiedy kupiłam od razu trzy produkty z tej serii, przyniosłam do domu i sprawdziłam recenzje... mina mi lekko zrzedła. Na szczęście aż tak źle nie było.

Odżywka jest dla mnie dość neutralna. Lekko nawilża, zmiękcza włosy, trochę ułatwia rozczesywanie... nie ma tak, że nie robi nic, ale robi mało. Obiecany blask widać - na jasnych, cienkich włosach efekt jest delikatnie widoczny i dość mi się to podoba. Średnio gęsta, trzyma się włosów w zadowalającym stopniu, dobrze spłukuje. Mało wydajna, bardzo szybko ją zużyłam,
Coś tam robi, nie robi krzywdy... aczkolwiek produkt bardzo przeciętny.

Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

To był zły zakup

Odżywkę kupiłam razem z szamponem z tej samej serii. Moje włosy są pozbawione blasku, suche, zniszczone... Myślałam, że odżywka pomoże chociaż trochę. Nie liczyłam na spektakularny efekt . Odżywka poza ciężką, nieprzyjemną konsystencją ma dziwny zapach. Może niektórym odpowiada jednak dla mnie jest nie zbyt zachęcający. Strasznie obciązyła moje włosy, na drugi dzień znowu musiałam je umyć, niestety.
Plusy:
+opakowanie (estetyczne, nie ma problemu z "dostaniem się" do zawartości)
Minusy:
-obciążała włosy
-nieprzyjemny zapach
-zbyt gęsta konsystencja ( źle się ją nakładało na włosy)
- wręcz sklejała pasma

Używam tego produktu od: listopada 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Całkiem, całkiem.

Kupiłam tą odzywkę+szampon w promocji, przypuszczam że gdybym wcześniej przeczytała opinie o tych produktach nie kupiłabym ich. A szczerze je polecam.

Plusy odzywki.
+Piękny zapach
+Opakowanie
+Włosy po niej są miękkie
+Daje delikatne refleksy
+Na włosach nawet dzień po użyciu utrzymuje się piękny zapach
+Ułatwia rozczesywanie

Minusy odzywki
-Włosy po niej nie są jakoś mega lśniące

Ogólnie rzec można że zachęcam do zakupu :)

Używam tego produktu od: Nie dawna
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

nie polecam

Jedynym plusem jest to, że włosy po niej są miękkie.
Nie podoba mi się w niej zapach, który jak dla mnie jest trochę męski. Włosy są obciążone i szybko się przetłuszczają.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

złapana na ładne opakowanie

Poza opakowaniem nic dobrego o tym produkcie powiedzieć nie można. Efekty obiecywane przez producenta są żadne, ja ich w żadnym razie nie widze. Odżywka niczym się nie wyróżnia no chyba że wziąć pod uwagę ochydny zapach, coś jak tania kioskowa woda męska - masakra !