Gliss Kur Million Gloss, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów zapewniająca świetlne refleksy

Cena już od 10,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła ekspresowej odżywki regeneracyjnej dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku. Ekspresowa odżywka regeneracyjna natychmiast ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

Raczej nie

Bardzo lubię odżywkę w sprayu Gliss Kur Liquid Silk (różowe opakowanie), dlatego postanowiłam spróbować tym razem innej, tego samego rodzaju. Niestety, nie polubiłyśmy się. Zastanawiałam się, czy to nie była wina moich oczekiwań - dostrzegam mimo wszystko jakieś zalety. Oto i one:

PLUSY
+ wydajność (odżywki z tej serii wystarczają naprawdę na długo)
+ włosy są całkiem przyjemne w dotyku, w miarę miękkie
+ wygodny w użyciu atomizer -> łatwa i szybka aplikacja
+ odżywka jest delikatną mgiełką
+ ładne opakowanie

+/- cena nie jest wygórowana, ale wg mnie nie równa się jakości
+/- trochę pomaga rozczesać włosy, ale inne odżywki zdecydowanie lepiej sobie z tym radzą
+/- trzeba uważać, żeby z nią nie przesadzić - włosy będą wyglądać na nieświeże i przyklapnięte (ja stosuję na długości włosów, zwłaszcza na końcówki - nie u nasady)
+/- może delikatnie je nabłyszcza, lecz nie zauważyłam tych obiecanych milionów lśniących refleksów ;-)

MINUSY
- zapach - nienawidzę go, dla mnie przypomina zapach tanich perfum, więc mówię nie, nie, nie, nie. Na szczęście wyczuwam go tylko podczas aplikacji.
- nie regeneruje włosów

Podsumowując, nie spełnia moich oczekiwań i nie kupiłabym jej ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283191].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku z kilkoma mankamentami

Odzywka jest fajna, ponieważ ujarzmia moje trudne włosy (matowe, plączące się, puszące). Jednak zauważyłam kilka rzeczy które nie będą odpowiadały osobom z wrażliwą skórą głowy:
-przy zbyt dużej dawce na włosach powoduje podrażnienie głowy i świąd
-przy gęstych włosach mocno obciąża
Włosy się błyszczą, ale nie tak jak obiecuje producent. I na pewno nie regeneruje włosów. Fajna alternatywna do szybkiego mycia gdy nie mamy czasu na tradycyjną odżywkę do włosów. Na ogromny plus zasługuje przepiękny zapach, niczym perfumy. Ja więcej się jednak nie skuszę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255646].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnia

Największym plusem jak dla mnie jest zapach tej odżywki, jednak utrzymuje się on na wlosy niedługo. W nazwie prduktu pisze ze zapewnia swietlne refleksy jednak takowych nie zauwazylam. Po włosach widze tylko ze są miekkie i dobrze sie rozczesuję. Mimo tego drugi raz nie kupilabym tego produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228246].usefull || 0 }}% pomocna.

Dekoloryzacja włosów

FAWORYT

Najlepsza odżywka do włosów w spreju! Rozczesywania sobie włosów bez niej nie wyobrażam. Bardzo wydajna, piękny zapach. Różnicy między stanem włosów ogromnej nie widać, ale zdecydowanie ułatwia rozczesywanie. Zresztą jestem zdania, że zniszczonych włosów nic nie da rady zmienić, może oprócz silnie regenerujących masek. Ja zdecydowanie polecam każdą odżywkę z tej serii!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227796].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętna

Odżywka ładnie pachnie (zapach utrzymuje się na włosach ) i jest wydajna. Świetnie ułatwia rozczesywanie włosów, zapobiega puszeniu. Jednak nie zauważyłam nawilżenia regeneracji, a o milionach świetlistych refleksów nawet nie wspomnę. Ogólnie jest to dość przeciętna odżywka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218221].usefull || 0 }}% pomocna.

Klapa

Odżywka nic praktycznie nie robiła z włosami, zużyłam do końca, bo po niej łatwo można było rozczesać włosy. Ale pozostałe zapewnienia producenta nie sprawdziły się u mnie. Gdzie te refleksy?

Konsystencja: atomizer tworzył delikatną mgiełkę, włosy nie były sklejone.

Działanie: kupiłam ją nie czytając wcześniejszych recenzji i mocno tego żałowałam. Jednak nie zrezygnowałam jej, bo pomagała mi rozczesać włosy. To chyba jedyny plus jeśli chodzi o działanie. Odżywka krzywdy mi nie zrobiła, ale nie zauważyłam by z jej pomocną moje włosy lśniły. To taki produkt placebo, krzywdy nie zrobi ale też nie zdziała cudów. Mimo wszystko włosy nie były obciążone, nie suszyły się dłużej.

Zapach: sztuczny, ale ładny, trochę świeży, trochę słodki. Nie jestem dobra w opisywaniu zapachów :]

Opakowanie: wygodny atomizer, który nie wylewał produktu a rozprowadzał go równomiernie. Ładna szata graficzna z refleksami, ale na naklejce :]

Kupiłam w Laboo.

Plusy:
- ułatwia rozczesywanie
- niesamowicie wydajna
- ładnie pachnie

Minusy:
- nie rozświetla włosów refleksami, bujda

Używam tego produktu od: Około 11 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 200 ml.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1142631].usefull || 0 }}% pomocna.

Raczej przeciętna

Odżywka po pierwsze nie radzi sobie z moimi kołtunkami,tak jakbym spryskała swoje włosy zapachową wodą...cudów nie robi,nie wydaje mi się,żeby włosy były bardziej lśniące czy coś w tym guście.Jeszcze jedno zapach...Jedni kochają,drudzy nienawidzą.Ja raczej należę do tej drugiej grupy,drażni mnie ten zapach.Na szczęście szybko się ulatnia.Nie kupię ponownie, na pewno!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124896].usefull || 0 }}% pomocna.

Oj nie

Bardzo lubię odżywki w spray\'u Gliss Kur, ale ta wersja totalna klapa w moim przypadku.
Włosy zamiast błyszczeć (milionem połysków;)) są matowe, wyglądają na nieświeże, po prostu okropnie... W dodatku nie podoba mi się zapach, dość intensywny.
Szczerze mówiąc, moje włosy same z siebie są dość połyskliwe i lepiej im bez tej odżywki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1067441].usefull || 0 }}% pomocna.

Super :)

Super odżywka, nie mam jej nic do zarzucenia. Używam jej zawsze po myciu włosów do rozczesywania. Same plusy:

+ dobrze się po niej rozczesują włosy
+ rzeczywiście są bardziej błyszczące
+ włosy miłe w dotyku
+ ładny zapach
+ cena
+ dostępność
+ wydajność

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1067431].usefull || 0 }}% pomocna.

Może kiedyś kupię ale inną.

Plusem odżywki jest:
ładny zapach i łatwe rozczesywanie
a minusem brak blasku kupiłam ją w ciemno,gdyż kosztowała tylko 9,99 zł nie przekonała mnie do siebie po użyciu.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1049821].usefull || 0 }}% pomocna.