Gliss Kur Million Gloss, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów zapewniająca świetlne refleksy

Cena już od 10,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła ekspresowej odżywki regeneracyjnej dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku. Ekspresowa odżywka regeneracyjna natychmiast ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

Dobra, ale są lepsze Gliss Kury!

Bardzo lubię odżywki w spray bez spłukiwania Gliss Kur, moja ulubiona to ta różwoa z jedwabiem i zawsze do niej wracam,ale regularnie co jakiś czas skusi mnie (zazwyczaj pięknym opakowaniem:) jakaś inna i ją sobie testuję.

Gliss Kury w spray bardzo lubię i nie wyobrażam już sobie, żebym miała któregoś w domu nie mieć i nie spsikać włosów po myciu. Są super bo nawilżają, regenerują, chronią (co świetnie sprawdza się latem np na urlopie podczas plażowania!) a nie obciążają włosów nie tracimy objętości ani nie przyspieszają przetłuszczania się włosów. Nie da się z nimi przesadzić.

Wersja zapewniająca świetlne refleksy skusiła mnie oczywiście swoim przepięknym, migającym opakowaniem :) Stylistyka opakowań cudowna! Jest dobra jak i inne Gliss Kury ale obiecywanych przez producenta refleksów nie miałam okazji uświadczyć.

Wydajna, tania, często w promocji, wygodni spray który się nie zacina. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1409851].usefull || 0 }}% pomocna.

Coś w sobie ma :)

Zaczęłam stosowanie tej odżywki w momencie, kiedy moje włosy były dość problematyczne i mocno zniszczone, czyli jakieś 2-3 lata temu. W moim odczuciu, jej głównym przeznaczeniem była pomoc w rozczesaniu. Nie oczekiwałam żadnej cudownej odnowy i regeneracji.

Wydajność produktu dość dobra, 200ml wystarcza mi na kilka miesięcy codziennego użytkowania (mam gęste, półdługie, farbowane włosy).

Zgodność z opisem producenta... Tak jak pisałam, od odżywki wymagałam tylko ułatwienia w rozczesywaniu włosów. Tak też się działo. W tym momencie moje włosy już są w tak dobrej kondycji, że czy z odżywką czy bez rozczesują się praktycznie tak samo dobrze, ale nadal jej używam, bo włosy po niej są bardziej zdyscyplinowane. Żadnych świetlistych refleksów i dodatkowego połysku nie zauważyłam, więc jak dla mnie bujda. W sumie nie wiem czy ktoś w ogóle wierzy w takie cuda kupując ten produkt.

Zapach bardzo przyjemny, nie jest zbyt intensywny.

Cena... No cóż, można znaleźć tańsze odpowiedniki odżywek do rozczesywania. Ja wiele razy sięgałam po ISANĘ i nie wiem dlaczego, ale ciągle wracam do Gliss Kura. Warto kupić w promocji.

Opakowanie estetyczne, turkusowe, mieniące się. Jak najbardziej na plus. :)

Dla posiadaczek włosów podniszczonych bądź trudnych do rozczesania - bardzo polecam. Dla posiadaczek włosów zdrowych, które wymagają lekkiego zdyscyplinowania również polecam, choć przy odrobinie chęci można znaleźć podobny produkt w niższej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1402211].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię :)

Bardzo lubię odżywki Gliss Kur. Tą niebieską akurat kupiłam po raz pierwszy i jestem zadowolona. Ładny zapach. Wygodne w zastosowaniu opakowanie. Faktycznie włosy są bardziej błyszczące, ładnie się układają. Ja w szczególności używam jej po umyciu w celu ułatwienia sobie rozczesywania - w tym względzie działa super. Włosy po niej delikatnie pachną i są miękkie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1391956].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

No nie wiem...

Kocham odżywki w spray'u, ale ta mnie trochę rozczarowała.
Plusy :
- śliczne opakowanie, przyciąga wzrok,
- cena na promocji ( 9,90 zł. ),
Minusy :
- zapach - dla mnie nie znośny,
- obciąża włosy,
- nie ma efektu reflaksów, odżywienia czy jakiejkolwiek regeneracji,
Dla mnie porażka, zwłaszcza że inne odżywki w spray'u Gliss Kur są naprawdę dobre.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376916].usefull || 0 }}% pomocna.

szału nie ma

Odżywkę dostałam w "spadku" od koleżanki, ponieważ na jej włosach się nie sprawdziła. Moje są niewymagające, niskoporowate.

+ ładne turkusowe opakowanie
+ ułatwia rozczesywanie
+ wygładza
+ całkiem przyjemnie pachnie

I tyle, na pewno nie zapewnia świetlnych refleksów, chyba kogoś tu poniosło..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374766].usefull || 0 }}% pomocna.

Najgorsza mgiełka Glisskura. Bubel!

Dałam się ponieść szaleństwu i miłości do niebieskiego koloru.
Gorzko tego pożałowałam. Dosłownie.

- okropny, chemiczny, żrący zapach, fu!
- brak regeneracji włosów, ale na to nawet nie liczyłam
- zapewnienia o świetlnych refleksach to takia polityczna gadka- szmatka, jak zwykle zrobili nas w konia, refleksów brak
- wysusza włosy, a kiedy spryskamy nią włosy przy nasadzie dodatkowo je przetłuszcza
- nie pomaga ich nawet rozczesać
- przyczynia się do powstawania tłustego łupieżu
- jest kompletnie nieprzydatna

+ ładne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1356931].usefull || 0 }}% pomocna.

Fujka!

Tak jak lubię mgiełki do włosów z Gliss Kur'a, tak ta jedna jest wielkim nieporozumieniem.
Okropnie śmierdzi, jest bardzo ciężka. Moje włosy szybko są po niej przetłuszczone, oklapnięte, obciążone.
Nałożona w zbyt dużej ilości może także sklejać włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1356901].usefull || 0 }}% pomocna.

Niewypał

Kupiłam na promocji w Rossmannie bez przeczytania wcześniej opinii i to był błąd. Pachnie bardzo tanimi perfumami, całe szczęście, że tylko podczas aplikacji i ten okrutny odur szybko się ulatnia z włosów. Jest wydajna, łatwa w aplikacji i na tym kończą sie jej zalety. Nie zauważyłam żadnego refleksu (a co dopiero miliona, o czym pisze producent) ani regeneracji włosów po niej. Dodałam do niej małą łyżkę stołową oleju lnianego i stosuje ją jako ochronę na końce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1297151].usefull || 0 }}% pomocna.

Raczej nie

Bardzo lubię odżywkę w sprayu Gliss Kur Liquid Silk (różowe opakowanie), dlatego postanowiłam spróbować tym razem innej, tego samego rodzaju. Niestety, nie polubiłyśmy się. Zastanawiałam się, czy to nie była wina moich oczekiwań - dostrzegam mimo wszystko jakieś zalety. Oto i one:

PLUSY
+ wydajność (odżywki z tej serii wystarczają naprawdę na długo)
+ włosy są całkiem przyjemne w dotyku, w miarę miękkie
+ wygodny w użyciu atomizer -> łatwa i szybka aplikacja
+ odżywka jest delikatną mgiełką
+ ładne opakowanie

+/- cena nie jest wygórowana, ale wg mnie nie równa się jakości
+/- trochę pomaga rozczesać włosy, ale inne odżywki zdecydowanie lepiej sobie z tym radzą
+/- trzeba uważać, żeby z nią nie przesadzić - włosy będą wyglądać na nieświeże i przyklapnięte (ja stosuję na długości włosów, zwłaszcza na końcówki - nie u nasady)
+/- może delikatnie je nabłyszcza, lecz nie zauważyłam tych obiecanych milionów lśniących refleksów ;-)

MINUSY
- zapach - nienawidzę go, dla mnie przypomina zapach tanich perfum, więc mówię nie, nie, nie, nie. Na szczęście wyczuwam go tylko podczas aplikacji.
- nie regeneruje włosów

Podsumowując, nie spełnia moich oczekiwań i nie kupiłabym jej ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283191].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku z kilkoma mankamentami

Odzywka jest fajna, ponieważ ujarzmia moje trudne włosy (matowe, plączące się, puszące). Jednak zauważyłam kilka rzeczy które nie będą odpowiadały osobom z wrażliwą skórą głowy:
-przy zbyt dużej dawce na włosach powoduje podrażnienie głowy i świąd
-przy gęstych włosach mocno obciąża
Włosy się błyszczą, ale nie tak jak obiecuje producent. I na pewno nie regeneruje włosów. Fajna alternatywna do szybkiego mycia gdy nie mamy czasu na tradycyjną odżywkę do włosów. Na ogromny plus zasługuje przepiękny zapach, niczym perfumy. Ja więcej się jednak nie skuszę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255646].usefull || 0 }}% pomocna.