Million Gloss, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów zapewniająca świetlne refleksy

Cena już od 10,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła ekspresowej odżywki regeneracyjnej dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku. Ekspresowa odżywka regeneracyjna natychmiast ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

Dobre są te odzywki

Odzywki bez spłukiwania stosuje głównie moja druga połówka bo ma wlosy za ramiona (chyba zadnemu facetowi nie beda pasowaly odzywki ze spłukiwaniem:)) ja jednak częsciej stosuję te, które się zmywa.. ale stosuję jako ułatwienie rozczesywania włosow przy maskach z czarnej rzepy lub innych, ktore samodzielnie robię bo po nich wlosy bardzo się plączą. Odzywka wygładza, pieknie pachnie i zapobiega elektryzowaniu sie włosów. Nie mozna jednak z nimi przesadzić bo mogą przetłuscic włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458092].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropna!

Nigdy więcej jej nie kupię, najgorsza odżywka gliss kur, zdecydowanie więcej nie kupię. Jedynym plusem jest ładny zapach ale chyba nie takie ma zadanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1416451].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra, ale są lepsze Gliss Kury!

Bardzo lubię odżywki w spray bez spłukiwania Gliss Kur, moja ulubiona to ta różwoa z jedwabiem i zawsze do niej wracam,ale regularnie co jakiś czas skusi mnie (zazwyczaj pięknym opakowaniem:) jakaś inna i ją sobie testuję.

Gliss Kury w spray bardzo lubię i nie wyobrażam już sobie, żebym miała któregoś w domu nie mieć i nie spsikać włosów po myciu. Są super bo nawilżają, regenerują, chronią (co świetnie sprawdza się latem np na urlopie podczas plażowania!) a nie obciążają włosów nie tracimy objętości ani nie przyspieszają przetłuszczania się włosów. Nie da się z nimi przesadzić.

Wersja zapewniająca świetlne refleksy skusiła mnie oczywiście swoim przepięknym, migającym opakowaniem :) Stylistyka opakowań cudowna! Jest dobra jak i inne Gliss Kury ale obiecywanych przez producenta refleksów nie miałam okazji uświadczyć.

Wydajna, tania, często w promocji, wygodni spray który się nie zacina. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1409851].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Coś w sobie ma :)

Zaczęłam stosowanie tej odżywki w momencie, kiedy moje włosy były dość problematyczne i mocno zniszczone, czyli jakieś 2-3 lata temu. W moim odczuciu, jej głównym przeznaczeniem była pomoc w rozczesaniu. Nie oczekiwałam żadnej cudownej odnowy i regeneracji.

Wydajność produktu dość dobra, 200ml wystarcza mi na kilka miesięcy codziennego użytkowania (mam gęste, półdługie, farbowane włosy).

Zgodność z opisem producenta... Tak jak pisałam, od odżywki wymagałam tylko ułatwienia w rozczesywaniu włosów. Tak też się działo. W tym momencie moje włosy już są w tak dobrej kondycji, że czy z odżywką czy bez rozczesują się praktycznie tak samo dobrze, ale nadal jej używam, bo włosy po niej są bardziej zdyscyplinowane. Żadnych świetlistych refleksów i dodatkowego połysku nie zauważyłam, więc jak dla mnie bujda. W sumie nie wiem czy ktoś w ogóle wierzy w takie cuda kupując ten produkt.

Zapach bardzo przyjemny, nie jest zbyt intensywny.

Cena... No cóż, można znaleźć tańsze odpowiedniki odżywek do rozczesywania. Ja wiele razy sięgałam po ISANĘ i nie wiem dlaczego, ale ciągle wracam do Gliss Kura. Warto kupić w promocji.

Opakowanie estetyczne, turkusowe, mieniące się. Jak najbardziej na plus. :)

Dla posiadaczek włosów podniszczonych bądź trudnych do rozczesania - bardzo polecam. Dla posiadaczek włosów zdrowych, które wymagają lekkiego zdyscyplinowania również polecam, choć przy odrobinie chęci można znaleźć podobny produkt w niższej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1402211].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię :)

Bardzo lubię odżywki Gliss Kur. Tą niebieską akurat kupiłam po raz pierwszy i jestem zadowolona. Ładny zapach. Wygodne w zastosowaniu opakowanie. Faktycznie włosy są bardziej błyszczące, ładnie się układają. Ja w szczególności używam jej po umyciu w celu ułatwienia sobie rozczesywania - w tym względzie działa super. Włosy po niej delikatnie pachną i są miękkie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1391956].usefull || 0 }}% pomocna.

No nie wiem...

Kocham odżywki w spray'u, ale ta mnie trochę rozczarowała.
Plusy :
- śliczne opakowanie, przyciąga wzrok,
- cena na promocji ( 9,90 zł. ),
Minusy :
- zapach - dla mnie nie znośny,
- obciąża włosy,
- nie ma efektu reflaksów, odżywienia czy jakiejkolwiek regeneracji,
Dla mnie porażka, zwłaszcza że inne odżywki w spray'u Gliss Kur są naprawdę dobre.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376916].usefull || 0 }}% pomocna.

szału nie ma

Odżywkę dostałam w "spadku" od koleżanki, ponieważ na jej włosach się nie sprawdziła. Moje są niewymagające, niskoporowate.

+ ładne turkusowe opakowanie
+ ułatwia rozczesywanie
+ wygładza
+ całkiem przyjemnie pachnie

I tyle, na pewno nie zapewnia świetlnych refleksów, chyba kogoś tu poniosło..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374766].usefull || 0 }}% pomocna.

Najgorsza mgiełka Glisskura. Bubel!

Dałam się ponieść szaleństwu i miłości do niebieskiego koloru.
Gorzko tego pożałowałam. Dosłownie.

- okropny, chemiczny, żrący zapach, fu!
- brak regeneracji włosów, ale na to nawet nie liczyłam
- zapewnienia o świetlnych refleksach to takia polityczna gadka- szmatka, jak zwykle zrobili nas w konia, refleksów brak
- wysusza włosy, a kiedy spryskamy nią włosy przy nasadzie dodatkowo je przetłuszcza
- nie pomaga ich nawet rozczesać
- przyczynia się do powstawania tłustego łupieżu
- jest kompletnie nieprzydatna

+ ładne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1356931].usefull || 0 }}% pomocna.

Fujka!

Tak jak lubię mgiełki do włosów z Gliss Kur'a, tak ta jedna jest wielkim nieporozumieniem.
Okropnie śmierdzi, jest bardzo ciężka. Moje włosy szybko są po niej przetłuszczone, oklapnięte, obciążone.
Nałożona w zbyt dużej ilości może także sklejać włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1356901].usefull || 0 }}% pomocna.

Niewypał

Kupiłam na promocji w Rossmannie bez przeczytania wcześniej opinii i to był błąd. Pachnie bardzo tanimi perfumami, całe szczęście, że tylko podczas aplikacji i ten okrutny odur szybko się ulatnia z włosów. Jest wydajna, łatwa w aplikacji i na tym kończą sie jej zalety. Nie zauważyłam żadnego refleksu (a co dopiero miliona, o czym pisze producent) ani regeneracji włosów po niej. Dodałam do niej małą łyżkę stołową oleju lnianego i stosuje ją jako ochronę na końce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1297151].usefull || 0 }}% pomocna.