Gliss Kur Million Gloss, Maseczka zapewniająca świetlne refleksy

Gliss Kur Million Gloss, Maseczka zapewniająca świetlne refleksy

Cena już od 12,85 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła maseczki dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach do 10 dni* dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku.
*Przy równoczesnym stosowaniu szamponu Gliss Kur Million Gloss.

Jest ok

Maska jest ok trzymam ją 15 do 30 min i wtedy widzę efekty włosy są bardziej przyjemne w dotyku jak i ładnie lśnią produkt jest wydajny ale to też zależy kto ile nakłada

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031088].usefull || 0 }}% pomocna.

Najsłabsza jakiej używałam, plus za mega zapchhhh!!

Włosy nawet nie są miękkie i śliskie jak po zwykłej odżywce - a to jest maseczka. Dostałam w prezencie, więc jakoś przeżyje ;-)

Plusy:
-cudowny zapach

Minusy :
-cena
-brak efektów

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997399].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawiodłam się

Jedynym plusem tej maseczki jest zapach, na tym zalety się kończą.
Włosy po użyciu stały się strasznie szorstkie, połysk minimalny. Spodziewałam się czegoś więcej.

Używam tego produktu od: 2014
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978562].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

błyszczące odżywione włosy

Ostatnio przesuszyłam włosy samodzielnym farbowaniem i wiele odżywek nie sprawdzało się, włosy były w słabej kondycji. Skusiłam się promocją w sklepie i zakupiłam million gloss i muszę przyznać, że to był dobry wybór:

+ włosy może nie mają świelnych refkeksów ale kolor jest błyszczący i włosy wyglądają zdrowo
+włosy jedwabiste i miękkie w dotyku

- małe opakowanie, dość szybko się zużywa
- żeby włosy mialy połysk treba nalożyć odżywki dość sporo przez co się przetłuszczają.

minusy są mało znaczące, ogólnie jestem na tak.

Ilość zużytych opakowań: kończę jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956870].usefull || 0 }}% pomocna.

Producent cel osiągnął...

Tak, producent osiągnął zamierzony cel- zaistniał na rynku, głównie dzięki opakowaniu. Jakością za to się nie popisał.
Jestem zawiedziona, ponieważ cenię produkty Gliss Kur.

+opakowanie jest małe, ale wydajne.
+mnie zapach nie męczy, jest dość trwały- często znajomi mówią \'ale Ci ładnie włosy pachną!", a mnie to czasem nieco męczy, bo zapach ten często nie pasuje do perfum...
+maseczka wygładza włosy, ułatwia ich rozczesywanie.

-nie ma za to spektakularnego połysku- mam włosy zdrowe na długości, ostatnio nieco końce się przesuszyły, a mimo to wyglądają całkiem ładnie, zdrowo błyszczą. Chciałam maseczką podkreślić ten blask, ale nie widzę większej różnicy przed i po użyciu.

Jest to jedyna wada, ale przecież ta maseczka (!!!) ma nabłyszczać, a nie wygładzać jak zwykła odżywka... Dodam, że odżywka mająca większą objętość w tej samej cenie.
A dodam też, że tej maseczki nie da się używać zamiast odżywki, po każdym myciu- obciąża i przetłuszcza włosy.

Zużyję do końca, ale więcej nie kupię. Wracam do czarnego Gliss Kura czy Dove Pure Oil.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy chyba
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[948755].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielkie rozczarowanie

Maskę zakupiłam wraz z szamponem z tej samej serii i oba produkty muszę wszystkim odradzić. U mnie efektu było zero - przy użyciu razem, włosy były ciężkie i jeszcze tego samego dnia nadawały się do mycia (normalnie myję co 2-3 dni), kiedy odrzuciłam szampon i zostawiłam maskę, okazało się, że to była wina szamponu. Maska z kolei w ogóle nie nawilża ani nie odżywia włosów. Do tego sprzedawana jest w malutkim opakowaniu, a cena jak za normalne opakowanie maski. Niska wydajność spowodowała, że cała maska zeszła w kilka myć.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943442].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetlne refleksy są raczej przesadzone

Tak pięknie świeciło się na półce, że nie mogłam się oprzeć.
Po pierwszym użyciu byłam nieco rozczarowana, bo niijak nie mogłam dojrzeć obiecanego "blasku" na włosach. Dopiero na drugi czy 3 dzień stwierdziłam jednak, że jakiś połysk one otrzymały. Włosy po masce na pewno są gładkie i odżywione, ładnie się układają i dają rozczesywać.
Choć może efekty nie są tak spektakularne jak można by się spodziewać, po zapewnieniach producenta, to są w jakiś sposób obecne. Używam jej co kilka dni, na przemian z innymi odżywkami. Zużyje opakowanie do końca, ale nie jestem pewna czy skuszę się na ponowny zakup.

Ilość zużytych opakowań: połowa 1 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922389].usefull || 0 }}% pomocna.

przeciętna

Kupiłam zachęcona uroczym opakowaniem i oczywiscie reklamą. Wzięłam od razu szampon - wiadomo jak szaleć to szaleć. No i niestety rozczarowałam się.
Szampon dobrze oczyszcza - ale to wszystko. Maska ułatwia rozczesywanie i ma ładny lekko turkusowy kolor - i w sumie to wszystko.
Na pewno nie pojawił się po nich wyjątkowy połysk czy obiecane "świetlne refleksy" - mimo że mam ciemne proste włosy......
Zarówno szampon jak i maska mają okropny - według mnie oczywiscie - zapach. Taki ziołowy "męski" który niestety bardzo długo utrzymuje się na włosach ( cały dzień).
Z całą pewnością nie kupię ponownie - ledwo ten zestaw zmęczę do końca.
Zatem jeśli oceniać po obietnicach producenta - to naprawdę niżej średniej.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[917327].usefull || 0 }}% pomocna.

Diamentów nie ma ;)

Zobaczyłam u współlokatorki na półce i popędziłam też sobie kupić. Pudełeczko zachwyciło mnie jeszcze bardziej, bo ja sroka straszna ;) Niestety zawartość jakoś mnie nie powaliła na kolana.

W ładnym turkusowym opakowaniu dostajemy całkiem wydajną maseczkę, konsystencja mogła by być trochę bardziej gęsta - ta mi spływała z włosów. Zapach faktycznie dosyć mocny, moim zdaniem trochę "perfumowy". Mi się podobał, ale jeśli ktoś nie lubi takich zapachów w kosmetykach, to rzeczywiście może być on bardzo drażniący.

Mi wystarczyła na ok. 3 tygodnie stosowania (włosy za ramiona, myję co drugi dzień), więc jak na tak mały słoiczek to bardzo dobry wynik.

Co do działania - trochę wygładza, trochę ułatwia rozczesywanie. Obiecanego super połysku niestety nie daje.

Ponownie nie kupię, bo sto razy lepsze wygładzenie włosów (i wiele innych cudów ;) ) daje mi odzywka Johna Friedy z serii Frizz Ease, więc maseczka Gliss Kur nie ma mnie czym skusić.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[896708].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja !!!

Zakupiłam ją wraz z całą resztą produktów z tej serii. Maska i olejek są najlepszymi produktami z całej linii Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss.:):)

Maskę nakładam po umyciu włosów, owijam ręcznikiem i tak zostawiam na ok. 1-2 h. Używam jej mniej więcej co 10 dni.
Po maseczce włosy łatwo się rozczesują, są błyszczące, miękkie, gładkie i przepięknie pachną.
Może i nie ma jej zbyt dużo w opakowaniu ale i tak jest warta swojej ceny:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[889011].usefull || 0 }}% pomocna.