The Makeup, Blush Duo

The Makeup, Blush Duo

Róż do policzków Shiseido jest umieszczony w pięknym, czarnym opakowaniu, z gustownym, malutkim napisem Shiseido, który informuje, gdzie to cudo się otwiera. Po otworzeniu pudełeczka zobaczymy ładne lustereczko, pędzelek i dwu-kolorowy róż. Jest on dość duży i podzielony na pół, przez dwa kolory utrzymane w tej samej gamie kolorystycznej ale w różnych odcieniach, czy też nasileniach barwy. Bardzo ładnie podkreśla buzię i utrzymuje się na niej przez cały dzień.

świetny

Róż jest świetny- używam pink rose- na mojej bardzo bladej cerze wygląda naturalnie i ładnie ją ożywia
Modeluje i rozświetla twarz.
Opakowanie wygodni, ale używam własnego pędzelka

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań:

za delikatny

Lubię kosmetyki do makijazu shiseido, ale ten róz budzi we mnie mieszane uczucia.Mam odcień pink, nr 5.
Opakowanie ładne, praktyczne, nawet pędzelkiem od biedy można sie posłuzyć ;)Delikatny, przyjemny zapach, ładne kolory...Niestety - sa rzeczywiście bardzo delikatne, więc trudno sie nimi sugerowac bez testów. Pozornie wyrazisty odcień - na twarzy jest ledwie widoczny. Dla zwolenniczek make up no make up - może to i lepiej...Nie lubię rózy bardzo napigmentowanych, ale wole sama decydowac o stopniowaniu koloru! A tu - kilkakrotne sumienne omiecenie policzków...może nie dac żadnego efektu ;) Plus, jesli zastosowac metodę Pollyanny : nie da sie uzyskac placków i smug :D

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

naturalny efekt

Mam odcień rose. Róż daje bardzo naturalny efekt - jak po spacerze. Łatwo można nałożyć pożądaną ilość, bo na pędzelku zostaje tylko tyle kosmetyku ile potrzeba do podkreślenia kości policzkowych. Załączonym pędzelkiem też można się posłużyć, bo jest miękki. a jednak wolę szersze włosie i rzadko z niego korzystam.
Róż nie zawiera żadnych drobinek nabłyszczających zatem jest bezpieczny w sytuacjach oficjalnych, gdy nabłyszczanie nie jest dobrze widziane. Świetnie też sprawdza się jesienią i zimą, nadając twarzy naturalnych kolorów.
Opakowanie ma bardzo ładne i praktyczne.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

masaz shiseido

Aż za delikatny

Miałam wersję różową, niestety prawie nie daje ona koloru. Dla mnie zdecydowanie zbyt delikatna.

Podobała mi się pudrowa tekstura tego różu, opakowanie i zapach, natomiast twierdzenie, że nie można nim sobie zrobić krzywdy jest na wyrost, tym różem zdecydowanie trudno zrobić sobie makijaż ;)

Wersji brązowej nie testowałam stąd daję 3 gwiazdki, podobno jest fajna, być może ;)

Używam tego produktu od:miałam przez kilka tygodni

w ciemno

W mojej kasetce znajduje się brąz i kremowy, które dają naturalny, dyskretny efekt (mimo, że jestem jasną blondynką). Róż jest mocno sprasowany i dość twardy, ale dobrze się go nabiera na pędzel, którym omiatam twarz kilkukrotnie aby uzyskać pożądany efekt. Tzn. gdy machnę nim jednokrotnie to róż jest właściwie niezauważalny i dlatego też jest to kosmetyk, którego bezkarnie mogę używać przy byle jakim świetle, na czuja. Rezultat zawsze jest nieprzesadzony.
Jasnym odcieniem rozjaśniam wybrane partie twarzy, ładnie koryguje "błędy w sztuce".
Plus za duże lusterko, pędzelek niby fajny, miękki, ale nie za bardzo nadaje się do aplikacji akurat tego różu. Trwałość bez zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: ok. roku

Mój skarb....

wszystkie recenzje dot. tego różu...przepełnione są samymi superlatywami...i moja tez taka będzie!!! Mam odcień Tan Bronze...zawsze używałam bardziej różowych kolorków...ale to był strzał w 10...w połączeniu z jasnym kolorem ślicznie wygląda na buzi i ładnie ją modeluje...trzyma się cały dzień...piękne poręczne lusterko....no pędzelek nie jest może najlepszy ale i tak używam innego...ogólnie produkt baaaaaaardzo wydajny...jednym słowem SUPER :) UWAGA: róż jest wycofany ze sprzedaży ALE ostatnie sztuki można znaleźć w Galerii Centrum i w Douglasie na Chmielnej w Warszawie :) Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań:

świetny

Mam kolor 03, brąz i krem. Doskonale sie rozprowadza, nie robi plam, na buzi daje efekt brązero-różu. Intensywnośc koloru mozna oczywiście stopniowac co jest ogrąmną zaletą produktu:). Ma piekne i delikatnie rozswietlające drobinki. Róz jest twardy idośc mocno sprasowany, co oznacza, że będzie służył baaaardzo długo. Pieknie maskuje moje naczynka...naprawdę polecam, świetny produkt...o wiele lepiej wyglada na twarzy niz w opakowaniu :). PDo tego ma przepiękne i praktyczne puzdreczko z wieeeelkim lustrkiem :).Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

produkt pierwsza klasa

Blush Duo jest jedynym rozem ktory na mojej zaczerwienionej cerze nie daje efektu buraczanych plackow, a jedynie delikatny efekt podkreslenia policzkow aksamitnym kolorem (uzywam nr3) podobnym do podkladu. Mozna go dozowac, mieszajac z jasniejszym pudrem, bardzo oszczednie, czego nie udawalo mi sie robic z innymi rozami. Rozswietla, nie zatyka porow, jest bardzo wydajny, zdecydowanie wart swojej ceny. Piekna puderniczka.

Używam tego produktu od: kilku lat

Ideał ...

Rzadko używam różu, ale jeśli juz muszę to nie wyobrażam sobie użyć innego. Jak dla mnie idealny. Pod każdym względem idealny, utrzymuje się przez cały dzień i bardzo łatwo się nakłada. Pudełko fantastyczne, do pędzelka też nie ma uwag.

Używam tego produktu od:

Niezastąpiony!

Po prostu cudo!
- bardzo wydajny
- sliczne pudeleczko z lusterkiem
- swietny pedzelek
- trzyma sie na policzkach caly dzien!
Uzywam roznych podkladow i na kazdym z nich trzyma sie idealnie!
To prawda, cena jest dosc wysoka, ale za ta wydajnosc i trwalosc naprawde warto!!

Używam tego produktu od: kilka lat

Dla mnie KWC

- super sie nakłada
-ciężko przesadzić
-idealny pędzelek
-dobry wybór kolorów
-zostaje na twarzy cały dzień (używam na kompakt Shiseido)
-ładne opakowanie :D
-duże poręczne lusterko

mam ochotę na jeszcze jeden odcień ale cena (29euro) trochę mnie odstrasza..
Z drugiej strony jest baaaaaaaaaaaaaardzo wydajny więc... :)

Używam tego produktu od:2mce
Ilość zużytych opakowań: 1-nie widać zużycia

świetny kosmetyk

Pierwszy raz kupiłam okazyjnie ten róż ok. 5, lat temu, zupełnie nieświadomie i chociaż przez ten czas próbowałam wiel róży, to wróciłam ponownie do tego, który okazał się ulubionym i kupiłam go ponownie, już świadomie.
Używam koloru BROWN i polecam go zwłaszcza tym paniom, które mają cerę pajączkową (naczynka, trądzik różowaty), gdyż świetnie odwraca uwagę od lekkich zaróżowień i cera po nałożeniu różu nabiera świeżego blasku i wydaje się być lekko opalona, a naturalnych zaróżowień już nie widać :-) Wystarczy parę muśnięć!!!
Dwa kolory pozwalają dobrać ten właściwy odcień, ja mieszam trochę ciemnego i trochę jasnego i robi się delikatna brzoskwinka. A pudernczka piersza klasa! Super płaska i może się zmieścić w każdej kosmetyczce, cz torebce.
Polecam!

Używam tego produktu od:5 lat