Isana, Med, Urea Shampoo (Szampon do włosów)

Isana, Med, Urea Shampoo (Szampon do włosów)

Szampon dzięki 5% zawartości mocznika intensywnie pielęgnuje włosy i bardzo suchą skórę głowy. Specjalna formuła z prowitaminą B5 wzmacnia je. Wrażliwa i delikatna skóra głowy staje się aksamitnie gładka. Nie zawiera silikonów, barwników i parabenów. Fizjologiczne pH (5,5) wspomaga funkcjonowanie płaszcza lipidowego wzmacniając w ten sposób witalność włosów i skóry głowy.

Humektanty!

świetny szampon humektantowy, w swojej klasie - jeden z lepszych. Bardzo dobra cena i właściwości nawilżające. Porównywalny z szamponem z Joanny z kwasem hialuronowym. Zdecydowanie godny polecenia. Ratunek dla przeproteinowanych włosów! Troszkę mało wydajny, ale wybaczam mu.

Dobry

Bardzo delikatny szampon dla włosów mocno wysuszonych, problematycznych, zniszczonych. Może nie pieni się jakoś wybitnie ale używa się go przyjemnie, ma dobry skład i włosom, nawet delikatnym krzywdy na pewno nie zrobi.

Zadowalający :)

Isana coraz pozytywniej mnie zaskakuje. Szampon jest tani, dobrze oczyszcza, nie pozostawia włosów wysuszonych, nie powoduje u mnie łupoeżu, co już niejeden droższy szampon uczynił. Na pewno kupię go kolejny raz!

: ]

Stosuję jako mocniejszy szampon średnio raz w tygodniu. Dodatkowo zawsze po olejowaniu. Jestem zadowolona i jest w stałym komplecie kosmetyków do włosów.
Dobrze domywa, nie wysusza skóry głowy.

Mam mieszane uczucia

Szampon zadziałał na moje włosy... dziwnie. Z jednej strony zaserwował im dobre, delikatne oczyszczenie. Lekko je splątał, jednak nie był to efekt podobny do tego po użyciu mocnego zdzieraka. Wygładził odstające, małe włoski, włosy były bardziej zbite i przypominały (o ile to możliwe, w przypadku włosów kręconych) niemrawą taflę:)

Niestety po kolejnych myciach włosy były coraz bardziej postrączkowane, nasiliło się przetłuszczanie, to naprawdę nie wyglądało ciekawie. Włosy, choć świeżo umyte, zdawały się myć przeciążone i nieświeże.

Ostatecznie obwiniam za to mocznik w składzie, choć nie jest go dużo, to jednak daje mocny efekt. Być może lepiej spisze się w przypadku włosów zniszczonych i bardziej przesuszonych, bo muszę przyznać- nawilżenie jest bardzo wyraźne.

*Szampon nie jest wydajny, jednak na tyle tani, że trudno się na niego gniewać. W drogerii można go dostać za naprawdę śmieszne pieniądze, podczas promocji około 4zł.

Dobry szampon za rozsądną cenę

Szampon kupiłam wlaściwie dla męża, jednak w jego ręce nie trafił ;-) . Podczas używania byłam baardzo miło zaskoczona jak delikatnie ale skutecznie oczyszcza i wręcz koi skórę głowy. Zapewne dzieki zawartości Urea dobrze nawilża bardzo suche włosy. W połączeniu z odżywka nawilżającą działa cuda. Jego małe opakowanie jest dla mnie jego zaletą - idealny rozmiar na wyjazd lub na basen! Zapach neutralny.

Dobry

Stosowałam go na zmianę z innym szamponem i mogę powiedzieć, ze włosy po nim były bardzo ładne, takie nawilżone i nie puszyły się. Dobrze je oczyszcza i nie obciąża czego się bałam. Cena jest bardzo dobra, a też często jest w promocji.
Polecam i kupię go ponownie.

tani i dobry szampon oczyszczający

Zawsze w recenzjach szamponów wspominam, że jestem bardzo wybredna w tej kategorii ponieważ mam bardzo dużą tendencje do reakcji alergicznych skóry głowy. Większość szamponów powoduje u mnie straszną 'swędziawkę' i zaczerwienienie po kilku zastosowaniach. Gdy odkryłam szampon isana med z minerałami morskimi, którym jestem zachwycona chciałam spróbować też jego brata z mocznikiem.

Tak samo jak przy wersji niebieskiej z minerełami - zero podrażnień! To sprawia, że na pewno będę do niego wracać szczególnie ze względu na cenę 3,29 zl podczas promocji. Idealnie domywa wszelkie oleje, włosy są po nim ładne, sypkie, przyjemne w dotyku, takie jak być powinny. Posiada SLS, który jest silnym składnikiem dzięki czemu wiem, że moje włosy i skóra głowy są świetnie oczyszczone jednak nie używam go za każdym myciem. Na ogół stosuje rumiankowy szampon dla dzieci, a ten szampon zazwyczaj raz w tygodniu aby dobrze doczyścić włosy z wszelkich olejów czy suchych szamponów. Nie daję 5 gwiazdek gdyż mam wrażenie, że nieco bardziej plącze moje włosy od szamponu z minerałami (a mam włosy do bioder więc to dla mnie ważna kwestia)

Ogólnie naprawdę polecam każdemu aby wypróbował ten produkt, jest tani i być może spełni też i wasze oczekiwania. Jest tani, ogólnodostępny i ma dobry skład. Warto przetestować.

Polubiłam

Szampon kupiłam ponieważ zawiera mocznik, z nadzieją że pomoże mi na łuszczycę i nawilży skórę głowy. Jestem zachwycona jakie włosy są po tym szamponie. Lekkie, sypkie i wygładzone, skóra głowy nawilżona. Na pewno sięgnę po niego nie raz.

+ cena
+ nawilżenie
+ opakowanie (szkoda, że takie małe)
+/- zapach neutralny
+ dobrze pieni się
+ oczyszcza

sama nie wiem..

Miałam duże oczekiwania co do niego niestety wydaje mi się, że potęgował wypadanie włosów.. po kilku użyciach bałam się, że wyłysieje dlatego odsawiłam

niestety u mnie się nie sprawdził

Mam włosy długie, zniszczone, z tendencją do przetłuszczania i łupieżu.
Szampon na początku wydawał się niezły, jednak po zużyciu połowy opakowania nie zużyję go do końca. Strasznie plącze włosy. Nie ma opcji, żeby nie nałożyć po nim odżywki do spłukiwania, ponieważ bez tego włosy wyglądają jak siano, są szorstkie. Dla długich włosów odradzam. Zauważyłam też, że skóra głowy szybciej się po nim przetłuszcza. Plus ogromny za to, że nie powoduje u mnie swędzącego łupieżu jak większość szamponów.

Bardzo dobry

Zakupiłam ten szampon ponieważ stosuję z zadowoleniem zel pod prysznic z tej samej serii. Moje spostrzeżenia są następujące;)Szampon dobrze oczyszcza włosy, spokojnie moje włosy są świeże 2 dni, są sypkie i nawilżone mój problem z suchymi końcówkami zniknął. Mam nadzieję ze nie jest to chwilowy efekt;) Jest jednak mało wydajny