Isana, Med, Urea Shampoo (Szampon do włosów)

Isana, Med, Urea Shampoo (Szampon do włosów)

Szampon dzięki 5% zawartości mocznika intensywnie pielęgnuje włosy i bardzo suchą skórę głowy. Specjalna formuła z prowitaminą B5 wzmacnia je. Wrażliwa i delikatna skóra głowy staje się aksamitnie gładka. Nie zawiera silikonów, barwników i parabenów. Fizjologiczne pH (5,5) wspomaga funkcjonowanie płaszcza lipidowego wzmacniając w ten sposób witalność włosów i skóry głowy.

Polubiłam

Szampon kupiłam ponieważ zawiera mocznik, z nadzieją że pomoże mi na łuszczycę i nawilży skórę głowy. Jestem zachwycona jakie włosy są po tym szamponie. Lekkie, sypkie i wygładzone, skóra głowy nawilżona. Na pewno sięgnę po niego nie raz.

+ cena
+ nawilżenie
+ opakowanie (szkoda, że takie małe)
+/- zapach neutralny
+ dobrze pieni się
+ oczyszcza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458282].usefull || 0 }}% pomocna.

sama nie wiem..

Miałam duże oczekiwania co do niego niestety wydaje mi się, że potęgował wypadanie włosów.. po kilku użyciach bałam się, że wyłysieje dlatego odsawiłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1424181].usefull || 0 }}% pomocna.

niestety u mnie się nie sprawdził

Mam włosy długie, zniszczone, z tendencją do przetłuszczania i łupieżu.
Szampon na początku wydawał się niezły, jednak po zużyciu połowy opakowania nie zużyję go do końca. Strasznie plącze włosy. Nie ma opcji, żeby nie nałożyć po nim odżywki do spłukiwania, ponieważ bez tego włosy wyglądają jak siano, są szorstkie. Dla długich włosów odradzam. Zauważyłam też, że skóra głowy szybciej się po nim przetłuszcza. Plus ogromny za to, że nie powoduje u mnie swędzącego łupieżu jak większość szamponów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379136].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Bardzo dobry

Zakupiłam ten szampon ponieważ stosuję z zadowoleniem zel pod prysznic z tej samej serii. Moje spostrzeżenia są następujące;)Szampon dobrze oczyszcza włosy, spokojnie moje włosy są świeże 2 dni, są sypkie i nawilżone mój problem z suchymi końcówkami zniknął. Mam nadzieję ze nie jest to chwilowy efekt;) Jest jednak mało wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348046].usefull || 0 }}% pomocna.

Ukoi podrażnioną skórę

Szamponu używam po farbowaniu włosów, gdy skóra głowy jest podrażniona i w tej roli sprawdza się znakomicie. W moim przypadku nie nadaje się do częstego użytku, raz w tygodniu jest ok, gdy próbowałam częściej strasznie przetłuszczał mi włosy, jeszcze tego samego dnia po umyciu. Stosowany z umiarem, nawilża skórę głowy, łagodzi podrażnienia, sprawia że włosy są miękkie i miłe w dotyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321676].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry, ale...

na początku sprawdzał się wspaniale, jednak po zużyciu miliona opakowań zauważyłam, że włosy ciężko mi się rozczesuje i są coraz bardziej suche..ogólnie, po umyciu i wyschnięciu były inne, gorsze niż kiedyś. wystarczyła zmiana na inny szampon i znów mam gładkie, błyszczące, nawilżone włosy. ogólnie szampon jest ok, ale na dłuższą metę niestety nie polecam.
na plus na pewno za to śmiesznie niska cena :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1318206].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony szampon do oczyszczania :).

Szampon kupujemy w Rossmannie w cenie regularnej 4.99 zł w 200 ml buteleczce. Cena za pojemność jest przystępna.
Kosmetyk bardzo dobrze sprawdza się do oczyszczania włosów, jeśli skóra głowy toleruje SLSy, na codzień również powinien się nadawać :). W moim przypadku stosowałam go przez pewien okres 2 razy w tygodniu, później co drugi dzień, aż w końcu codziennie. Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, ani wzmożonego przetłuszczania się (zdarza mi się po niektórych myjadłach, że po kilku/kilkunastu godzinach po myciu, włosy wołają o pomstę do nieba). Lubię też do oczyszczania skóry głowy ziołowe "rypacze", a ten w porównaniu z nimi wygrywa na każdej płaszczyźnie. Po pierwsze nie plącze włosów, po drugie nie wysusza ich, po trzecie mam wrażenie, że są dłużej świeże, a po czwarte bardzo dobrze zmywa. Ma też bardzo dobry skład.
Szampon jest moim ulubieńcem i na pewno będę go używała na zmianę z testowanymi kosmetykami. Dostaje 5 gwiazdek, bo nie mogłabym sobie wymarzyć lepszego szamponu w tak przystępnej cenie :).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1302791].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry szampon oczyszczający.

Na codzień używam delikatnych szamponów, tym myję włosy raz w tygodniu - jest do tego idealny. Konsystencja, zapach i opakowanie są takie, jakie powinien mieć szampon.
Nie wyobrażam sobie, żebym miała używać go codziennie, ale jako szampon oczyszczający ma same plusy. Dobrze się pieni, domywa każdy olej, jest wydajny, nie plącze włosów, tylko po nim mogę sobie pozwolić na jeden dzień bez mycia. Mam wrażenie, że ma dobry wpływ na skórę głowy. Jestem w szoku, że można kupić tak dobry szampon za 5 zł (cena regularna), a w promocji jeszcze mniej. Na pewno kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249316].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezły

Zaczęłam go używać kiedy wszystkie nawet przeciwłupieżowe szampony przestały mi pomagać. Po dwóch tygodniach stosowania zniknął mi łupież ;)

Zalety:

- dzięki niemu pozbyłam się niedużego łupieżu
- ma przyjemny cytrusowy zapach
- skóra jest po nim dobrze oczyszczona
- nie uczula, ani nie podrażnia
- dostępny w każdym Rossmanie

Wady:

- mało wydajny
- zbyt wodnista konsystencja

Możliwe, że do niego jeszcze wrócę, póki co zaczęłam testować szampon z Alterry ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243051].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony szampon

Mam dość wrażliwą i atopową skórę, po wielu szamponach na głowie robiły mi się bolące strupy. Przez długi czas używałam migdałowego szamponu z Alterry i myślałam, że nic lepszego od niego nie ma, ale się myliłam. Ten szampon cudownie myje włosy, nie uczula mnie i odkąd go używam nie mam tych okropnych strupów. Teraz mogę myć włosy co 2-3 dni, a nie jak wcześniej, codziennie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232938].usefull || 0 }}% pomocna.