Isana Med, Urea Shampoo (Szampon do włosów)

Isana Med, Urea Shampoo

Szampon dzięki 5% zawartości mocznika intensywnie pielęgnuje włosy i bardzo suchą skórę głowy. Specjalna formuła z prowitaminą B5 wzmacnia je. Wrażliwa i delikatna skóra głowy staje się aksamitnie gładka. Nie zawiera silikonów, barwników i parabenów. Fizjologiczne pH (5,5) wspomaga funkcjonowanie płaszcza lipidowego wzmacniając w ten sposób witalność włosów i skóry głowy.

• Aqua,
  • Sodium Benzoate,
  • Formic Acid

Napisanych recenzji: 1

Ulubiony szampon

Mam dość wrażliwą i atopową skórę, po wielu szamponach na głowie robiły mi się bolące strupy. Przez długi czas używałam migdałowego szamponu z Alterry i myślałam, że nic lepszego od niego nie ma, ale się myliłam. Ten szampon cudownie myje włosy, nie uczula mnie i odkąd go używam nie mam tych okropnych strupów. Teraz mogę myć włosy co 2-3 dni, a nie jak wcześniej, codziennie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232938].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 62

Nie, przydłuższym używaniu

Szukałam szamponu do zmywania olejków. Przy regularnym myciu a myje głowę co drugi dzień szampon wysusza i puszy moje włosy. Oklapniete od nasady i szybciej się przetłuszczają. Niemam wrażliwej skóry i łupieżu więc na temat działania na skalp się nie wypowiadam, włosy cienkie i kręcone. Znacznie lepszy efekt uzyskałam gdy użyłam go po dwóch tygodniach przerwy w takim układzie się sprawdza przy częstym to mocniejszy zdzierak a nie oto mi chodziło szukam dalej.

Używam tego produktu od: Około dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1097701].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 207

Uwielbiam :)

Szampon kupiłam przypadkowo , skusiła mnie bardzo niska cena :)

- ładny zapach
- oczyszcza idealnie
- skóra głowy jest "ukojona "
- zmniejsza łupież
- super cena 4 zł
- wydajny

Włosy po nim są odświeżone , puszyste :)
Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1097591].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 42

Fajny i tani

Bardzo fajny szamponik :) Koncze juz pierwszą butelke i mam juz zdanie na jego temat

+wysoko w składzie urea i panthenol
+delikatny , cytrusowy zapach
+ włosy po nim są miekkie , lejące
+ nie podowuje łupieżu tak jak inne bardziej agresywne składem szampony
+ dobrze sie pieni
+nie obciąża włosów
+ wygodna butelka
+ dość wydajny , ja myje włosy co 2 dzien i mam go juz od 1,5 miesiąca
+ tani
+łatwo dostępny

- troche kołtuni włosy ale ja i tak zawsze nakładam bo nim odżywke , więc da sie przeżyć ;)

Polecam wypróbować :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1049711].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 64

Ni ziębi, ni grzeje

Kończę już pierwszą buteleczkę, więc myślę, że mogę już wydać mu opinię.
Nie będzie ona raczej długa, gdyż naprawdę nie wiem, co miałabym napisać o tym szamponie. Moja skóra głowy potrafi mnie czasami swędzieć, szybko się przetłuszcza, mam wrażenie, że bywa czasami jakaś "niespokojna". Ten szampon znalazłam na wizażu i byłam zaskoczoną jego wysoką, średnią oceną i stwierdziłam, ze spróbuję tego świetnego działania (w szczególności za sprawą mocznika) na sobie. Niestety tak naprawdę nie zauważyłam niczego, ten szampon chyba w ogóle na mnie nie zadziałał (w sumie też dobrze, że nie zadziałał źle a takie sytuacje zdarzają się każdej z nas). Mimo to nie żałuję, że spróbowałam. Wracam jednak do swojego Babydream, który fajnie sie u mnie sprawdzał.
Polecam spróbować, jest dostępny w Rossmanie za kilka zł, z wydajnością u mnie tez było w porządku ;)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1049546].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 264

Idealny dla wrażliwej skóry głowy

Przy stosowaniu tego szamponu nie mam problemów ze swędzącą bądź zaczerwienioną skórą głowy, jest naprawdę delikatny i ma świetny skład, nie plącze włosów. Jeśli chodzi o zapach jest on średni więc tutaj minus, bo ja lubię pachnące szampony. Opakowanie ma 200 ml i kosztuje 5 zł więc nie wiele, gdyby ładnie pachniał byłby idealny, lepszy od wersji przeciwłupieżowej.

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039377].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 33

Dla moich włosów idealny

Długo szukałam szamponu, który byłby idealny - dobrze oczyszłał włosy i skórę głowy jednocześnie ich nie przesuszając przy codziennym stosowaniu, nie puszył włosów ani nie pozostawiał ich przyklapniętych. Ten szampon spełnia wszystkie te kryteria.
Dzięki SLES w składzie szampon dobrze oczyszcza, a mocznik chroni przed przesuszeniem.

Zapach nie jest jakiś super, pachnie trochę podobnie do niektórych herbacianych kosmetyków. Dobrze się pieni. Butelka jest poręczna. Cena jest super - kupuję go za jakieś 3 zł.

Na pewno nie wszystkim podpasuje, ale dla mnie ten szampon okazał się strzałem w dziesiątkę.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: pięć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029554].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 79

Mam nadzieję, że nie zostanie nigdy wycofany!

Szampon, którego nie wiem już sama którą butelkę zużyłam. Śmiało mogę stwierdzić, że to jedyny ratunek dla mojego skalpu, który często kaprysi. Kosmetyk dobrze myje, chociaż do zmywania oleju wolę używać coś lżejszego. W moim wypadku szampon Isana z serii MED idealnie uspokaja i nawilża przesuszony skalp, nie obciąża włosów (jeśli nie używam go co mycie przez dłuższy okres czasu) i pozostawia włosy miękkie, czyste i bez kołtunów. Odżywki oczywiście używam, ale nawet jeśli ją pominę nie rwę włosów z głowy :) Producent twierdzi, że zawartość 5% mocznika pielęgnuje włosy, a formuła z prowitaminą B5 dodatkowo je wzmacnia. Kosmetyk polecany jest do wrażliwej i delikatnej skóry głowy, z czym się zgadzam. W prostej butelce z zatrzaskiem znajdziecie 200ml delikatnie pachnącego szamponu. Jego wydajność oceniam dobrze, ale nie spodziewajcie się kłębów piany. To prosty szampon, który warto mieć w łazience w razie WU!

Używam tego produktu od: ponad roku.
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028435].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 23

Zaskakująco dobry! :)

Bardzo, bardzo dobry szampon! :)

-nie podrażnia skóry głowy, a wręcz ją koi
-minimalizuje przetłuszczanie się włosów
-ma delikatny zapach
-jest wydajny
-i tani (4,99zł)
-i dostępny
-prosta, wygodna butelka

Myję głowę niemal codziennie. Włosy przetłuszczają mi się u nasady, skóra głowy swędzi... Ten szampon bardzo mi pomógł :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011599].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 45

bardzo dobry szampon dla plączących się włosów

Super szampon w zasadzie bez wad.Dałabym 5 gwiazdek gdyby jeszcze zapach był przyjemniejszy. Da się go znieść ale ładnym na pewno bym go nie określiła
Plusy:
-nie plącze mi włosów(robi to większość szamponów)
- dobrze oczyszcza
-dobrze się pieni
-bardzo wydajny
-niska cena w promocji
-nie podrażnia
-nie wysusza

Polecam wszystkim jako jeden z lepszych szamponów jakie używałam. Strasznie plączą mi się włosy a po tym szamponie problem jest zminimalizowany :)

Używam tego produktu od: od miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006641].usefull || 0 }}% pomocna.