Isana, Med, Urea Shampoo (Szampon do włosów)

Isana, Med, Urea Shampoo (Szampon do włosów)

Szampon dzięki 5% zawartości mocznika intensywnie pielęgnuje włosy i bardzo suchą skórę głowy. Specjalna formuła z prowitaminą B5 wzmacnia je. Wrażliwa i delikatna skóra głowy staje się aksamitnie gładka. Nie zawiera silikonów, barwników i parabenów. Fizjologiczne pH (5,5) wspomaga funkcjonowanie płaszcza lipidowego wzmacniając w ten sposób witalność włosów i skóry głowy.

Bardzo dobry

Zakupiłam ten szampon ponieważ stosuję z zadowoleniem zel pod prysznic z tej samej serii. Moje spostrzeżenia są następujące;)Szampon dobrze oczyszcza włosy, spokojnie moje włosy są świeże 2 dni, są sypkie i nawilżone mój problem z suchymi końcówkami zniknął. Mam nadzieję ze nie jest to chwilowy efekt;) Jest jednak mało wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348046].usefull || 0 }}% pomocna.

Ukoi podrażnioną skórę

Szamponu używam po farbowaniu włosów, gdy skóra głowy jest podrażniona i w tej roli sprawdza się znakomicie. W moim przypadku nie nadaje się do częstego użytku, raz w tygodniu jest ok, gdy próbowałam częściej strasznie przetłuszczał mi włosy, jeszcze tego samego dnia po umyciu. Stosowany z umiarem, nawilża skórę głowy, łagodzi podrażnienia, sprawia że włosy są miękkie i miłe w dotyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321676].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry, ale...

na początku sprawdzał się wspaniale, jednak po zużyciu miliona opakowań zauważyłam, że włosy ciężko mi się rozczesuje i są coraz bardziej suche..ogólnie, po umyciu i wyschnięciu były inne, gorsze niż kiedyś. wystarczyła zmiana na inny szampon i znów mam gładkie, błyszczące, nawilżone włosy. ogólnie szampon jest ok, ale na dłuższą metę niestety nie polecam.
na plus na pewno za to śmiesznie niska cena :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1318206].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Mój ulubiony szampon do oczyszczania :).

Szampon kupujemy w Rossmannie w cenie regularnej 4.99 zł w 200 ml buteleczce. Cena za pojemność jest przystępna.
Kosmetyk bardzo dobrze sprawdza się do oczyszczania włosów, jeśli skóra głowy toleruje SLSy, na codzień również powinien się nadawać :). W moim przypadku stosowałam go przez pewien okres 2 razy w tygodniu, później co drugi dzień, aż w końcu codziennie. Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, ani wzmożonego przetłuszczania się (zdarza mi się po niektórych myjadłach, że po kilku/kilkunastu godzinach po myciu, włosy wołają o pomstę do nieba). Lubię też do oczyszczania skóry głowy ziołowe "rypacze", a ten w porównaniu z nimi wygrywa na każdej płaszczyźnie. Po pierwsze nie plącze włosów, po drugie nie wysusza ich, po trzecie mam wrażenie, że są dłużej świeże, a po czwarte bardzo dobrze zmywa. Ma też bardzo dobry skład.
Szampon jest moim ulubieńcem i na pewno będę go używała na zmianę z testowanymi kosmetykami. Dostaje 5 gwiazdek, bo nie mogłabym sobie wymarzyć lepszego szamponu w tak przystępnej cenie :).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1302791].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry szampon oczyszczający.

Na codzień używam delikatnych szamponów, tym myję włosy raz w tygodniu - jest do tego idealny. Konsystencja, zapach i opakowanie są takie, jakie powinien mieć szampon.
Nie wyobrażam sobie, żebym miała używać go codziennie, ale jako szampon oczyszczający ma same plusy. Dobrze się pieni, domywa każdy olej, jest wydajny, nie plącze włosów, tylko po nim mogę sobie pozwolić na jeden dzień bez mycia. Mam wrażenie, że ma dobry wpływ na skórę głowy. Jestem w szoku, że można kupić tak dobry szampon za 5 zł (cena regularna), a w promocji jeszcze mniej. Na pewno kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249316].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezły

Zaczęłam go używać kiedy wszystkie nawet przeciwłupieżowe szampony przestały mi pomagać. Po dwóch tygodniach stosowania zniknął mi łupież ;)

Zalety:

- dzięki niemu pozbyłam się niedużego łupieżu
- ma przyjemny cytrusowy zapach
- skóra jest po nim dobrze oczyszczona
- nie uczula, ani nie podrażnia
- dostępny w każdym Rossmanie

Wady:

- mało wydajny
- zbyt wodnista konsystencja

Możliwe, że do niego jeszcze wrócę, póki co zaczęłam testować szampon z Alterry ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243051].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony szampon

Mam dość wrażliwą i atopową skórę, po wielu szamponach na głowie robiły mi się bolące strupy. Przez długi czas używałam migdałowego szamponu z Alterry i myślałam, że nic lepszego od niego nie ma, ale się myliłam. Ten szampon cudownie myje włosy, nie uczula mnie i odkąd go używam nie mam tych okropnych strupów. Teraz mogę myć włosy co 2-3 dni, a nie jak wcześniej, codziennie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232938].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie, przydłuższym używaniu

Szukałam szamponu do zmywania olejków. Przy regularnym myciu a myje głowę co drugi dzień szampon wysusza i puszy moje włosy. Oklapniete od nasady i szybciej się przetłuszczają. Niemam wrażliwej skóry i łupieżu więc na temat działania na skalp się nie wypowiadam, włosy cienkie i kręcone. Znacznie lepszy efekt uzyskałam gdy użyłam go po dwóch tygodniach przerwy w takim układzie się sprawdza przy częstym to mocniejszy zdzierak a nie oto mi chodziło szukam dalej.

Używam tego produktu od: Około dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1097701].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam :)

Szampon kupiłam przypadkowo , skusiła mnie bardzo niska cena :)

- ładny zapach
- oczyszcza idealnie
- skóra głowy jest "ukojona "
- zmniejsza łupież
- super cena 4 zł
- wydajny

Włosy po nim są odświeżone , puszyste :)
Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1097591].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny i tani

Bardzo fajny szamponik :) Koncze juz pierwszą butelke i mam juz zdanie na jego temat

+wysoko w składzie urea i panthenol
+delikatny , cytrusowy zapach
+ włosy po nim są miekkie , lejące
+ nie podowuje łupieżu tak jak inne bardziej agresywne składem szampony
+ dobrze sie pieni
+nie obciąża włosów
+ wygodna butelka
+ dość wydajny , ja myje włosy co 2 dzien i mam go juz od 1,5 miesiąca
+ tani
+łatwo dostępny

- troche kołtuni włosy ale ja i tak zawsze nakładam bo nim odżywke , więc da sie przeżyć ;)

Polecam wypróbować :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1049711].usefull || 0 }}% pomocna.