Pflegeol (Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt (nowa wersja))

Pflegeol (Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt (nowa wersja))

Oliwka pielęgnacyjna szczególnie delikatnie oczyszcza skórę i zapewnia jej długotrwałą ochronę przed wysuszeniem. Olej migdałowy sprawia, że skóra staje się wyczuwalnie miękka i gładka. Olej z jojoba działa nawilżająco i natłuszczająco. Oliwka jest również idealna do masażu niemowląt i do wrażliwej skóry dorosłych.
Nie zawiera i substancji konserwujących, nie zawiera oleju mineralnego i parafinowego, tolerancja przez skórę przebadana dermatologicznie.

Dobry

Oliwka jest doskonała do pielęgnacji ciała i godnie zastępuje dobry balsam. Dzięki niemu skóra jest miękka i gładka. Oliwka jest bardzo wydajna. Minusem jest niepraktyczne opakowanie- bardzo łatwo je ubrudzić. Stosowałam go także na włosy, ale u mnie nie dawał spektakularnych efektów.

Produkt wart swojej ceny

Wybrałam tę oliwkę za namową blogerki i nie żałuję. Zna się na składach, więc wybór był prosty. Oliwka spełniła moje oczekiwania. Bezzapachowa, idealnie wsiąka w ciało córeczki, nie brudzi ubrań, nie uczuliła, nie wyskakują po niej nic niepożądanego - dla córki najlepsza.

Bardzo słaby

Niestety nie sprawdził się u mojej córki. Mimo używania go jej skóra była wysuszona, mogłam czekać wieczność, a i tak się nie wchłaniał. Jedyną zaleta jest to, że dzięki niemu pozbyłam się tzw. ciemieniuchy z głowy. Jednak nie zaprzeczę, że ma dobry skład, jak większość kosmetyków Babydream. Wiele osób poleca go do olejowania włosów, jednak w tym celu go nie przetestowałam, zresztą nie takie jest jego główne przeznaczenie ;)

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Dobra oliwka... na włosy

Używam olejku babydream do olejowania włosów i w tej roli sprawdza się bardzo fajnie. Nawilża włosy, uelastycznia, sprawia że są miękkie i gładkie i ciągle chce je dotykać !

Dodatkowo ma ładny zapach i jest wydajny, a przede wszystkim baaardzo tani !

Kocham ten olejek i jest to mój hit jeśli chodzi o włosy :)

uwielbiam ją :)

Oliwka idealnie spisuję się w roli oleju na włosy :) w składzie ma ich aż trzy więc postanowiłam ją wypróbować w nieco inny sposób i jestem zakochana!

+ doskonale odżywia i nawilża włosy
+ po jej użyciu są sypkie, miękki i bardzo błyszczące
+ nie mam najmniejszych problemów z jej zmyciem
+ pięknie pachnie
+ bardzo wydajna
+ dostępna w każdym Rossmannie

Zwykła oliwka

Podkreślam, że stosowałam na sobie, nie wiem czy zdecydowałabym się na dziecku.
Niby oliwka jak oliwka, ale jej forma jest dziwnie lejąca się i jednocześnie mocno klejąca. Skończyło się na tym, że mimo ciągłego wycierania opakowania, wsadziłam je do woreczka. Ale może to też wina zamknięcia i kształtu buteleczki.
Jest to produkt uniwersalny. Łagodzący i natłuszczający, ale wydaje mi się, że też nawilża na głębszym poziomie, przynajmniej odniosłam takie wrażenie na niektórych częściach ciała, np. po depilacji nóg.
Cena jest na plus i o ile warto mieć pod ręką oliwkę na różne nagłe sytuacje, to do konkretnej pielęgnacji wybrałabym jednak inną.

Dla mnie średniak.

Aż strach obniżyć ocenę, tak dobrze odbieranemu produktowi, ale jak dla mnie jest średnia.
Porównując ją do olejku B.dream dla mam, to wypada blado.
Od razu zaznaczam, że nie mam dzieci i stosowałam ją jedynie na sobie. Oliwkę oceniam tylko i wyłącznie przez swój pryzmat, a nie domysły.
Ma dobry skład, ale dosyć ciężko się rozsmarowuje. Niby jej konsystencja jest wodnista, ale jakaś taka tłusta. Zapach, średnio przyjemny. Przypomina mi jakiś produkt Bubchen, tylko, że w bardzo łagodnej wersji. Tamten smiersziel poleciał do kosza po 1 użyciu. W moim odczuciu jest mało pudrowy, mało dzieciaczkowy, ale wiadomo, że im mniej PARFUM tym teoretycznie produkt lepszy i mniej uczulający. Owszem natłuszcza i wygładza skórę, ale ja nie odczuwam przyjemności z jego stosowania. A to chyba tak nie powinno być? To kosmetyk, a nie lekarstwo? ;)
Butelka wygodna, choć wylot już nie. Część oliwki pozostaje na nakrętce i leje się po całym opakowaniu. Ale ja zawsze po użyciu przecieram ją ręcznikiem papierowym i po problemie.

Bardzo fajna

Jestem zakochana w oliwce Babydream fur mama, czyli dla przyszłych mam. Każda kobieta tak czasami ma, ze mimo miłości do jakiegoś kosmetyku, chce przetestować jakiś inny. Tak było w moim przypadku i będąc w Rossmannie zamiast standardowo sięgnąć po oliwkę dla mam, wrzuciłam do koszyka tę.
Cena bardzo podobna, być może ta dla niemowląt była trochę tańsza, ale nie jestem pewna (coś tak mi się kojarzy, może była promocja?). W każdym razie obie te oliwki to nie są drogie produkty. Kosmetyk ma bardzo przyjemny zapach, typowo dziecięcy, taki pudrowo-migdałowy, ale w moim odczuciu nie jest to zapach, który wbija się w nozdrza i przyprawia o zawroty głowy (no ale wiadomo, co kto lubi) - zapach milutki i przyjemny. Jestem bardzo zadowolona ze składu oliwki, który jest porządny, chociaż ta dla mam ma jeszcze lepszy. Nie jest napchana chemią, a zewsząd w drogeriach promowane są oliwki/olejki, które mają parafinę czy oleje mineralne na pierwszym bądź drugim miejscu w składzie. I jeszcze producenci chwalą się tymi modnymi teraz olejkami arganowymi, migdałowymi, jojoba, dziesiątkami innych, często nawet nam nieznanych, a które mają nas kusić, zachęcać, ciekawić. Tylko co z tego jak te wszystkie cudowności są za parafiną albo nawet jak jej nie ma w składzie to olejki i dobroci są gdzieś na szarym końcu. Ogólnie temat rzeka. Poprzez ten wywód chciałam powiedzieć, że wersja dla niemowląt ma nieco gorszy skład od tej dla mam, jednak bardzo dobry w porównaniu do tego całego drogeryjnego szajsu. Produkty Babydream nie są reklamowane, wciskane nam na każdym kroku, stoją sobie " z boczku" w Rossmannie nie narzucając się nikomu. I oliwka działa bardzo dobrze, super nawilża moje ciało, koi je, gdyż skórę na ciele mam przesuszoną, napiętą. Dobrze sprawdza się wsmarowana w mokre ciało, szybciej się wchłania, natomiast ja często używam też na suche, jednak głównie na noc kiedy mogę sobie pozwolić na uczucie lepkości, wówczas mi to nie przeszkadza, ale wiem że wiele osób wręcz ego nienawidzi. Czuć jak działa, nawilża i łagodzi, nie podrażnia, nie uczula. Również często dodaję ją do kąpieli, żeby woda nie wysuszała mi tak skóry. Jeszcze jeden sposób użycia to wylewam sobie troszkę w zagłębienie dłoni, dodaję trochę naturalnego korundu i robię peeling. Super się do tego sprawdza - daje poślizg i sprawia że korund nie jest aż tak mocnym zdzierakiem.
Ze swojej strony bardzo polecam.

Świetna.

Dzieci nie posiadam, ale oliwkę lubię czasami zastosować po kąpieli zamiast balsamu do ciała. Ta jest świetna. Polubiłam ją za:
+ działanie - oliwka doskonale nawilża i wygładza skórę. Jeśli dłuższy czas nie używam balsamu stosuję ją zamiast niego na wilgotną skórę i wtedy jest ona od razu odżywiona i zregenerowana. Stosowałam ją również po depilacji, do masażu a także jako dodatkowy składnik do domowych peelingów czy maseczek na włosy. W każdej roli sprawdziła się doskonale :)
+ zapach - przyjemny, dziecięcy, łagodny
+ wydajność
+ niska cena - zwłaszcza w stosunku do innych oliwek, a z kartą Rossnę wychodzi jeszcze taniej i często jest w promocji
+ ładne opakowanie

Kupię ją z pewnością jeszcze wiele razy :)

Tak jak olejek dla mam - cudo dla ciała

Dzieckiem nie jestem już od bardzo dawna, ale olejek sprawdza się na mojej skórze cudownie.

PLUSY:
+ świetnie nawilża
+ ma dobry olejkowy i nawilżający skład
+ pachnie przyjemnie produktami dla dzieci
+ jest bardzo tani i łatwo dostępny w Rossmannach
+ otula przesuszoną skórę, szczególnie w okresie jesienno-zimowym
+ wspomaga walkę z rogowaceniem okołomieszkowym przez silne nawilżenie po bardzo mocnych peelingach
+ łagodzi skórę po depilacji

MINUSY:
- podobnie jak w przypadku olejku dla mam, trzeba nauczyć się współpracować z opakowaniem, lepiej szybko przechylić je do góry dnem i lekko ścisnąć niż starać wylać olejek bokiem

Nie wyobrażam sobie pielęgnacji ciała bez tego olejku lub wersji dla mam, w mojej łazience nie może zabraknąć jednego z nich. :)

Taka sobie

Zakupiłam dla siebie, czyli dorosłej osoby do smarowania ciała. Ale się nie sprawdziła. Ogólnie sam zapach nie przypadł mi do gustu. Tradycyjny sposób dozowania w przypadku oliwek się nie sprawdza, bo zawsze cała butelka się ulewa i później klei.
Natłuszczać natłuszczała, w końcu to oliwka, ale nie zaobserwowałam żeby nawilżyła skórę i poprawiła jej stan.

Świetna oliwka

Na wstępie zaznaczę, że nie mam dzieci, używam jej tylko do swojego ciała.
Sprawdza się rewelacyjnie. Moje włosy ją uwielbiają. Nakładam ją zazwyczaj na noc i na następny dzień po umyciu, są śliczne, gładkie, lejące się. Cudo po prostu.
Czasem nakładam wacikiem na twarz, gdy mam przesuszoną lub zmywam oczy. Na dłoniach na noc również się sprawdza. Do reszty ciała raczej nie używam, bo nie lubię, gdy coś się tak klei na mnie. Może to wina mojego ciała, że oliwki się nie wchłaniają ;)
Ma specyficzny zapach, jak to oliwka dla dzieci, trzeba się przyzwyczaić.