Fruttini, Body Butter (Krem do ciała)

Fruttini, Body Butter (Krem do ciała)

Fruttini by Aldo Vandini, skóra staje się gładka i aksamitna przez cały dzień. Krem bardzo dobrze nawilża dzięki zawartości naturalnych ekstraktów, olejków migdałowych oraz witamin. Dodatkowym atutem kremu jest jego przepiękny zapach, który umila aplikację. Dostępne w kilku wersjach zapachowych .
Inne dostępne wersje tego kremu to:
- Cherry Vanilla (wiśniowo - waniliowy)
- Candy Cream (karmelowo - migdałowy)
- Honey Cream (mleko z miodem)
- Power Shake (mandarynkowo - figowy)
- Coco banana (kokosowo-bananowy),
- Ice Mint (miętowo-grapefruitowy)
- Raspberry Cream (malinowo-kremowy).

zapachowa
balsamy
w słoiku
Struktura
bogate
masło
>250ml

Wielkie rozczarowanie.

Zamówiłam produkt przez internet w oczekiwaniu na wspaniały owocowy koktajl i tropikalne wakacje w środku zimy. Padło na wersję babanowo-kokosową.
Przyfruneła wielka paczka, a w niej wielkie 500 ml opakowanie balsamu. Zatarłam ręce i zabrałam się do odkrywania źródeł "tropików",. Odkręcałam słoik trzęsącymi rękami, wącham i co..... Wielkie odrzucenie od tego chemicznego zapachu, który obok banana i kokosa nawet nie stał. Tak zwana zapachowa trauma. Wysmarowałam się nim cała mając nadzieję, że w kontakcie ze skórą zapach choć ciutkę bedzię przypominał kokosowo-bananową mieszankę. No ale neistety.... Co do właściwości pielęgnacyjnych - krem nawilżał, ale do momentu całkowitego wchłonięcia. Po godzinie skóra w dotyku była taka sama jak przed nałożeniem specyfiku. Nie zrobił kompletnie nic, prócz odrzucenia zapachem.

Dla mnie to strata pieniędzy. Nigdy więcej nie kupię ponownie. Niemiecka jakość tym razem zawiodła.

Używam tego produktu od: pażdziernik 2015

warty uwagi

Masło kupiłam zupełnie przypadkowo, zachęcona obietnicą zapachu gruszki. Pachnie pięknie i długo, jednak jest specyficznym produktem.

Zalety:
bardzo wydajny (miałam opakowanie 500 ml, które wystarczyło mi na 3 miesiące, jednak nie stosowałam go codziennie)
piękny, długo utrzymujący się zapach
dobre, choć niespektakularne nawilżenie
lżejsza formuła niż w przypadku większości maseł, jakie miałam (choć jej lekkość dotyczy tylko konsystencji, nie zaś wchłaniania się)
brak podrażnień

Wady
masło ma trudno wchłaniającą się formułę, po aplikacji musiałam odczekiwać sporo - jak na tego typu produkt - czasu
jeśli idzie o samą formułę mam wrażenie jakiejś takiej chemicznej lepkości, nie potrafię tego dokładnie opisać, jednak może to być dla kogoś olbrzymim minusem
trudno mi wskazać jakieś niesamowite efekty, jednak skóra wyglądała po nim na naprawdę zdrowo nawilżoną

Mam niewymagającą skórę, jednak ten krem zaspokoił wszystkie moje potrzeby, jestem z niego zadowolona. Z uwagi jednak na jego specyfikę nie nadaje się na pewno dla wszystkich.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Kupię na pewno!

Kupiłam ten balsam w Hebe za jedyne 14,99 za 500 ml - jest to cena regularna w tej drogerii. Jest świetny! Ja posiadam wersję malinowo-miętową.

+ prześliczny zapach
+ nawilża (a mam okropnie przeeesuszoną skórę, on naprawdę dobrze mi na nią wpływa :))
+ orzeźwia
+ wchłania się NATYCHMIAST, za co go uwielbiam, ponieważ nienawidzę, gdy balsam utrzymuje się na ciele i po prostu czuć go na skórze, bo się nie wchłania i usuwa się dopiero po umyciu skóry...
+ duże, wydajne opakowanie
+ niska cena!
+ po nałożeniu przez jakieś pół godziny mam uczucie przyjemnego chłodku - dzięki mięcie, przez co jest wręcz ideeealny na lato i upalne dni

Minus jest jeden - gorzki smak.
Sto procent polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

pierwsza depilacja bikini

Na pewno będę do nich wracała

Mam dwie wersje - marakuja z imbirem i wisnia z wanilią. Pierwsze to typowe masło - gęste i super nawilża. Zapach nietypowy, bardzo ładny, ale nienatarczywy. Wiśnia z wanilią ma gorszą konsystencję - nie jest to typowe masło, raczej krem - odrobinkę gorzej nawlża, pachnie zniewalająco i intensywnie, co przy długotrwałym stosowaniu może być męczące. Ja jednak uzywam kilku maseł na zmianę, więc zapach mnie jeszcze nie zmęczył.
Kupiłam je w Niemczech w promocji za 3 Euro sztuka. Więc stosunek ceny do jakości uważam za wielki plus. W normalniej sprzedaży są za 5,45 Euro.

Co do zużycia, to trudno mi powiedzieć, bo uzywam kilku. Myślę, że przy używaniu jednego masła cały czas, na 3 miesiące minimum starczy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch opakowań

czakolada z żurawiną-rewelacja

Kupiłam słój tego masła skuszona składem, zapachem i konsystencją za ~17zł.

+zapach-gorzka czekolada z żurawiną
+konsystencja-taka jaką ma masło dopiero co wyjęte z lodówki. masełko pod naciskiem palca nie ustępuje, tylko tak jakby łamie się
+skład-pierwsze 3 miejsca po wodzie to masło kakaowe, karite i gliceryna. Dla mnie super.
+cena
+idealne i na lato i na zimę. Myśłam, że w lecie będzie zbyt cięzkie, ale jest w sam raz.
+dobrze nawilża i pozostawia bardzo delikany nieklejący film
+ładnie się wchłania

-/+ wydajność- używam od dobrych 3 miesięcy, a nie wiem czy zużyłam 1/3 opakowania. Niby to dobrze, ale fajnie czasem sobie coś nowego kupić.

-GORZKIE-jedyny minus to okrutny smak. Kosmetyk nie musi dobrze smakować, ale w trosce o naszych chłopców fajnie by było jakby smak nie był koszmarny. A najlepiej gdyby wcale go nie było.

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Nic poza pięknym zapachem.

Posiadam ,,Milky Orange". Zapach bardzo przyjemny i długo utrzymuje się na skórze. I to by było na tyle, jeżeli chodzi o zalety. Według mnie masło wcale nie jest wydajne. Żeby wsmarować je w całe ciało musiałam użyć prawie połowę opakowania. W tej cenie zdecydowanie można znaleźć dużo lepszy produkt.

Bubel

Dostalam od w prezencie wersje wisniowa, chcialo mi sie czegos owocowego na lato. No i do tej pory nie moge tego dziadostwa zuzyc. Dwie gwiazdki za zapach, bardzo mily i dlugo sie utrzymujacy. Mam dziwne wrazenie ze ten kosmetyk sie pieni. Im bardziej go probuje wsmarowac w cialo, tym bardziej robi sie bialy. Wlasnie jakby sie pienil. Po kapieli mam skore tak sucha i sciagnieta, ze az mnie swedzi. Po kilku godzinach po tym balsamie jest to samo. Beznadzieja...Nie polecam , chyba ze dla samego zapaszku.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: polowa

Zapach super, działanie gorzej

Kupiłam wersję kokosowo-bananową. Zapach jest cudowny, słodki, uwielbiam go. Nieco gorzej z działaniem - skórę nawilża średnio, ciężko go rozsmarować, robią się białe smugi, mimo że długo nad nim działam. Używam zawsze wieczorem, rano chyba coś by mnie z nim trafiło :-)
Mimo to go lubię, właśnie za ten słodki tropikalny zapach i czasem będę wracać.

Używam tego produktu od: styczeń 2010

Zapachowa przyjemnosc

Mialam 2 zapachy: wisniowy i pomaranczowy. Jak dla mnie uwielbiajacej zapachowe mazidla do ciala ten krem jest najlepszy. Genialnie nawilzal moja sucha skore! Fakt, dla kogos zapachy moga byc za mocne i za chemiczne, ale mnie sie podobaja. Chcialabym nabyc tez inne zapachy (przede wszystkim ten mietowy i kokosowo-bananowy)), ale niestety nie mam jak dlatego nie wiem, czy kupie ponownie.

Używam tego produktu od:pomaranczowy mialam 2 lata temu, wisniowy 3

Wiśnia-świetny zapach

Do kupna skusił mnie zapach i...absolutnie się nie zawiodłam pod tym względem!!!
Zapach jest zniewalający! To naprawdę wiśnia! I do tego długo się utrzymuje na skórze:) Łatwo się wchłania i pozostawia gładką skórę:)
Co do długoterminowych właściwości pielęgnacyjnych to ciężko mi opiniować bo używam na zmianę kilku kosmetyków- w zależności od tego na jaki zapach mam ochotę:D
Jedyna wada: masło początkowo trochę "ciągnie" się po skórze czego nie lubię.
Ma duże, wygodne opakowanie-warto spróbować:)
Z pewnością reszta produktów (nie tylko wiśniowych) zagości u mnie na stałe:D

wiśniowy - kiepski

Skusił mnie piękny zapach i ładne opakowanie.Niestety w uzytku ten balsam jest kiepski, sama sztuczość. Owszem łatwo się wchłania , na skórze długo utrzymuje się piękny zapach. Niestety ten balsam (a właściwie masło do ciała) kompletnie nie pielęgnuje i nie nawilża skóry . Wsmarowany po kąpieli daje krótkotrwały efekt nawilżenia skóry , który po kilku godzinach znika. Po dluzym czasie stosowania tego masła ( musiałam przecież zużyc cale duże pudło) miałam wysuszoną i nieelastyczną skóre na ciele brrr...

Używam tego produktu od: kiedyś tam

Bomba!

Oceniam kokos i banan.Krem świetny,duża pojemność,nawilża ,natłuszcza,skóra miękka,miła w dotyku,szybko się wchłania,no i czuję prawdziwe kokosy i banany.Broń Boże ,nie wyczuwam chemicznego zapachu,pachnę niemiłosiernie kokosowo bananowo,aż moja córeczka chodzi za mną zawsze jak wyjdę z łazienki jak kotek za miseczką mleka.Zapach bardzo trwały i intensywny,polecam z mgiełką do ciała i niestety niedobrze jest używac wtedy perfum,bo zapachy się mieszają i może rozboleć głowa.Mam tez kokos body shop i muszę powiedzieć ,że z fruttini jestem bardziej zadowolona ,patrz cena ,pojemność i moja skóra lepiej go wchłania.Polecam"-)

Używam tego produktu od:1 rok