Laboratorium Pilomax, Regeneracja, Maska do włosów ciemnych

Laboratorium Pilomax, Regeneracja, Maska do włosów ciemnych

Maska z olejkami eterycznymi, intensywnie regeneruje włosy farbowane. Jej niezwykle skuteczne działanie, wynika z zawartości keratyny, ekstraktów ze skrzypu polnego i henny. Maska zawiera ekstrakt z parzonej kawy. Maski pozbawione są parabenów, SLS i SLES.

Bardzo dobra

Maska ma brązowy kolor. Jej zapach strasznie przypomina mi zapach kawy, więc zapach jak najbardziej mi się podoba, aż szkoda że nie zostawał na włosach.
Włosy były bardzo odżywione i zregenerowane. Widziałam wtedy ogromny postęp w ich odrodzeniu się. Bardzo łatwo mogę oceniać jak dany produkt wpływa na moje włosy. Im wyglądają zdrowiej tym są bardziej proste. Gdy się zakręcają to zazwyczaj są suche w dotyku i są jak sianko. Po tym produkcie były prawie proste. Byłam naprawdę zachwycona. Przy kolejnych użyciach już nie widziałam zbytnio większej zmiany. Włosy były już wtedy cały czas w takim samym stanie. Jednak to wszystko dzięki pierwszemu zabiegowi.
Kolor nabrał wtedy blasku. Ja nie mogłam przestać dotykać moich włosów, bo były tak przyjemnie miękkie. Wreszcie przestały być tak matowe, takie bez wyrazu. Pierwszy raz od czasu rozpoczęcia bardziej świadomej pielęgnacji moich włosów byłam, aż tak zachwycona ich stanem.

Nie sprawdziła się

Zalety:
+miękka tuba, którą łątwo się rozcina
+ zapach parzonej kawy, jest dla mnie jak zastrzyk energii
+ konsystencja jest gęsta, dobrze rozprowadza się na włosach

Wady:
- niewielka ilość
- trzeba nałożyć naprawdę bardzo dużo maski na włosy, żeby zobaczyć jakikolwiek efekt działania, przez co
- jest bardzo niewydajna
- działanie jest słabo widoczne i taki sam efekt uzyskamy stosując inne maski ( mniejsza ilość kosmetyku, mniejsza cena maski i jej większa wydajność).

najzwyklejsza maska

Moim zdaniem ta maska nie różni się od znacznie tańszych i większych masek drogeryjnych, więc po co przepłacać?
Sama w sobie jest całkiem dobra, niestety spory minus za zapach, nie kupię ponownie bo szkoda kasy na coś tak zwykłego.
Mało wydajna, do długich włosów - porażka.

Maska Pilomax do włosów ciemnych

Posiadam wersję w dużym opakowaniu 480 g , wersja do włosów ciemnych, dbająca o ich koloryt - seria Colour Care. Maska zawiera ekstrakt z liści lawsonii, która zwana jest henną, w masce znajdziemy ekstrakt z nasion kawy, działający oczyszczająco i poprawiający ukrwienie skóry głowy, pantenol łagodzi, a keratyna silnie regeneruje go. W masce znajduje się także ekstrakt ze skrzypu polnego, który stymuluje je do wzrostu, przeciwdziała przetłuszczaniu i łagodzi. Maska, to kosmetyk, który nie uczula mnie, nie podrażnia skóry głowy, sprawdzi się przy włosach farbowanych, ciemnych, zniszczonych, wymagających nawilżenia i wygładzenia. Maska ma bardzo gęstą, treściwą konsystencję, w brązowym kolorze, lekko kawowy zapach, uprzyjemnia jej stosowanie.

Rewelacyjna

Stosowałam maskę jako drugi krok serii regeneracyjnej. Włosy po splukaniu były miękkie, lejace, bardzo dobrze się układały. Są gładsze, nabrały blasku i lekkości.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 x 70ml

Dała radę

Po nałożeniu maski na 10 minut( według zaleceń) i spłukaniu włosy stały się gładkie, lejące co bardzo lubię po umyciu.
Konsystencja gęsta łatwa na nałożenia na włosy.
Na pewno będę ją używać czasami by poprawić kondyx=cję włosów.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 małe całe

Fajna

Bardzo spodobał mi się jej zapach.Dla mnie to mieszanka kawowo-orzechowa.Sama maska ma dość gęstą, brązową konsystencje.Jest przyjemna w aplikacji i nie spływa z włosów.Jej wydajność jest przeciętna.Maskę nakładałam raz w tygodniu na włosy i pozostawiałam na minimum 30 minut.W efekcie moje włosy były gładkie, nawilżone, lśniące.Rozczesywały się dobrze, ale nie aż tak jak po odżywkach.Maska ma świetny skład, który również spasował moim włosom.Nie potęguje puszenia czy też obciążenia włosów.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

świetna.

+ uelastycznia
+ nawilża
+ wygładza
+ dyscyplinuje
+ intensywnie odżywia i regeneruje
+ nadaje ładny, ciepły poblask włosom (chyba dzięki hennie)
+ wydajna
+ treściwa (lubię gdy maski są gęste i zbite)
+ wygodna tuba
+ cena
+ dostępność
+ piękny skład

jedna z ulubionych :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Było tak pięknie

Na początku było naprawde dobrze, włosy były wygładzone i nawilżone. Jednak po 2 opakowaniu włosy się chyba do niej przyzwacziły, bo bywało tak że po jej zastosowaniu (godzinny kompres) były w gorszym stanie niż wcześniej (puszące i plączące się) i za to odejmuje pół gwiazdki.

Ogólnie produkt godny polecenia.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Super maska!

Zainwestowałam w całą serię do regeneracji. Na włosach jednak nie ma co oszczędzać:) I opłaciło się. Szczególnie przypadła mi do gustu maska. Jest gęsta, więc nie spływa, nie trzeba nakładać jej bardzo dużo, wystarczy umiejętnie rozprowadzić na włosach, ja skupiam się szczególnie na końcówkach, które są u mnie bardzo zniszczone.

Ogromnym plusem tej odżywki jest jej skład, sprawdziłam, same naturalne składniki, żadnej chemii, a to cenie najbardziej w kosmetykach:)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, bo mam dość długie i gęste włosy

Godna polecenia,warta ceny.

Używałam tej maski w okresie wiosennym,zużyłam całą tubę w wersji o większej pojemności,więc mogę co nieco o niej powiedzieć. Gdy do mnie przyszła,od razu zerknęłam na skład-rzeczywiście same dobrodziejstwa wysoko na liście. Ekstrakt z kawy na czwartej pozycji,później hydrolizowana keratyna,ekstrakt ze skrzypu polnego i ekstrakt z henny. Nie ma zbędnej chemii,skład jest prosty i bez parabenów. Maska zamknięta jest w miękkiej tubie z wygodnym zamykaniem. Ma ciemnobrązowy kolor,specyficzny zapach (coś ala zioła) i gęstą konsystencję.

Działanie: włosy po tej masce są zregerenowane,nawilżone,wygładzone,pięknie lśnią i lepiej się układają. Mam wrażenie,że mój kolor po niej był żywszy,bardziej podbity. Używałam jej różnie-zawsze starałam się,aby potrzymać ją na włosach przynajmniej pół godziny. Maskę nakładałam na osuszone ręcznikiem włosy na całą długość i także na skalp. Jest bardzo gęsta,pod żadnym pozorem nie spływa z włosów,tylko od razu się w nie \\\'wlepia\\\',dając tym samym lepszy efekt. Czasem stosowałam ją z mąką ziemniaczaną-do porcji maski dodawałam łyżkę mąki,mieszałam i rozprowadzałam,wtedy rezultaty przechodziły moje oczekiwania,włosy piękne,łuski zamknięte,mega gładkie i bił od nich taki blask,że aż sama się dziwiłam :). Maska,mimo nakładania nie przetłuściła moich włosów,ani nie obciążyła,tylko dociążyła w taki sposób,jakiego od dawna szukałam w masce czy odżywce.

Łatwo się spłukiwała,choć nie szczędziłam jej sobie. Mogłaby być trochę bardziej wydajniejsza,starczyła mi na około 7 razy. Cena może nie jest najtańsza,ale przy takich efektach nie ma się co zastanawiać.

Moje włosy ją uwielbiły,niedługo kupię kolejne opakowanie :)

Kiepska i mało wydajna

Po pierwsze uważam, że maska jest mało wystarczalna. Na długie włosy starczyła mi zaledwie na niecałe 3 razy.
Jak za tą cenę to mało opłacalna impreza.
Dodatkowo szału nie robiła na moich włosach.
Były one szorstkie w dotyku i się platały.
Ciężko je się rozczesywało.
Jedynie plusem było to, że się błyszczały.

Używam tego produktu od: Dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka