Glosswear for Lips Sheer Shimmers

Glosswear for Lips Sheer Shimmers

Piękny, odżywczy błyszczyk do ust z iskrzącymi się drobinkami zapewniający dogłębne nawilżenie ust. Trwały, nie odkłada się w postaci nieestetycznych białych kresek. Duży wybór kolorów.

Cena: ok. 50 zł / 2 ml

bardzo dobry, jeden z ulubionych

Do Clinique mam stosunek dość skomplikowany, pielęgnację, poza ukochanym systemem 3 kroków uważam za przereklamowaną, ale z kolorówki mają kilka produktów, które wg mnie są rewelacyjne i duża gamę kolorów dla chłodnych typów urody, co jest nieczęste - m. in. błyszczyki. Mam kolor 08, Mystic, przytłumiony, jasny, chłodny fiolet.

+ klasyczne, estetyczne opakowanie, zero nadęcia, minimalizm, który lubię najbardziej

+ wygodny, gąbkowy aplikato, moim zdaniem wygodniejszy niż wszelkie pędzelki

+ jest wydajny - dobrze trzyma się ust mimo małej lepkości

+ daje poświatę koloru, z dość mocnym połyskiem, ale nie wpadającym w tandetę

+ pielęgnuje napewno - usta mają zdrowy wygląd, są gładkie i nawilżone, nawet po zniknięciu błyszczyka, co przy dużej tendencji do przesuszania ust u mnie jest bardzo cenne

+ cena nie należy do niskich, ale ze względu na dużą wydajność i właściwości pielęgnacyjne, jak trafimy w swój kolor warto kupić

Ogólnie polecam bardzo.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: trzecie w trakcie

Zdecydowanie polecam

Podpisuje sie pod wszystkimi pochalami,
Bardzo dobry błyszczyk. Łączy ozdabianie i pielęgnacje ust. Pięknie wygląda. Ja lubię go zwłaszcza nałożonego na ulubioną szminkę. Nie wysusza ust jak inne błyszczyki, dobrze je nawilża. Łatwo nim się pomalować nawet po ciemku można powiedzieć. Delikatny nadaje się do codziennego makijażu. Aplikator poręczny. Jedyny malutki minus to to, że na skutek używania ścierają się napisy na opakowaniu,ale na mało którym kosmetyku się nie ścierają przy dłuższym użyciu. Błyszczyk jest poza tym bardzo wydajny i piękny. Nie lepi się. Warto kupić, bo ma bardzo wiele zalet.

zadnych wad, KWC :)

posiadam odcien Sugarblue - piekny niebieski z iskrzacymi drobinkami.
oczywiscie blyszczyk jest niebieski tylko w opakowaniu, na ustach transparentny a dzieki drobinkom, ust pieknie blyszcza.

zalety:
- bardzo poreczny aplikator
- konsystnencja idelana, nie za ciezka nie za lekka (lzejasza niz w w plump and shine, czy superbalmie)
- nie klei sie
- jest bezsmakowy i bezzapachowy
- nawilza usta!
- nie wazny sie na ustach, nie zbiera w kaciach ust
- usta lasnia jak tafla wody
- blyszczyk jest mieciutki, przyjemie otula usta

Używam tego produktu od:kilka tygodni

depilacja rąk

polecam!

Idealny:
+trawły
+nadaje ustom cudowny kolor (mam złoty odcień)
+nawilża
+jest wydajny
+bezsmakowy

-z opakowania dosyć szybko starły się apisy

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

bardzo dobry

Bardzo dobry błyszczyk, chociaż wole pump clinique ale ten używam na wieczory bo ma świetny blask, jedynym minusem jak dla mnie jest rzeczywisty brak koloru ale jak się chce połysku to ten jest idealny, szczególnie na pomadkę, i tak godny polecenia!!!

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

super

Mam odcien 05 whispher-delikatny róż. Jest super, dzieki niemu moje naturalnie czerwone usta maja delikatniejszy odcien, Blyszczyk pieknie sie mieni, nawilza usta, nie pozostawia nieestetycznych bialych kresek.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

nieee

Zadowolona kupiłam go przed wylotem na wczasy, na lotnisku w strefie wolnocłowej. Piękny, prześwitujący, kryształowy, z mieniącymi się drobinkami. Bardzo sexy. Co z tego, skoro błyszczyk mnie totalnie rozczarował swoją trwałością, a właściwie całkowitym jej brakiem :) I to go w moich oczach zupełnie dyskwalifikuje. Nigdy więcej.

Fajny

Mam kolor "Sunset". Lubię ten błyszczyk za to, że daje delikatny efekt, lekko transparentny. Nadaje ustom piękny połysk. Nie jest to produkt dla tych, którzy szukają mocnego, kryjącego koloru.
Błyszczyk jest trwały. Konsystencję ma gęstą, nie rozpływa się poza kontur ust, jest bez smaku i zapachu.
Trochę skleja usta.
Jestem z niego zadowolona.

Wygodny i niezobowiązujący

Mam kolor nr 22 (pink horizon). Jak dla mnie, to rewelacyjny transparentny błyszczyk, nadający lekki kolor. Świetnie się nakłada (uważam, że gąbeczka to najlepszy sposób aplikacji), pięknie błyszczy i jest dość trwały. Plus również za to, że mam go już dość długo, a wciąż nie zmienił swojej konsystencji.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

prawie kwc!

Błyszczyk jest świetny, transparentny, śliczne drobinki, cudna konsystencja, długo trzyma się na ustach, nawilża je. Ogólnie wszystko świetnie!

tylko ten zapach... niby błyszczyk jest bezzapachowy, jednak gdy już się go używa, jak do opakowania dostanie się powietrze - blyszczyk nabiera jakiegoś fujfuj zapachu.
i to mnie bardzo drażni. Gdyby nie to - KWC!

Hmmm...

W sumie mozna powiedziec ze jest przecietny, pomimo jego trwalosci.
Kolorki jakies takie blade, bez wiekszego wyrazu (jak kto lubi)
mam odcien whisper... po zakupie myslalam, ze choc troszke rozjasni mi usta... a tu klapa.
Chociaz moge powiedziec ze fajnie polyskuje.

Używam tego produktu od:4 miesiecy

A coz w nim takiego innego...?

Kupilam go po przeczytaniu wszystkich opinii i pomyslalam "Musze go miec!" wiec polecialam do Douglasa i od razu zakupilam sobie kolorek 05 Whisper. Gdy w domu nalozylam go na usta bylam lekko rozczarowana...a moze za wiele sie po nim spodziewalam? Dla mnie nie odznacza sie niczym wyjatkowych oprocz trwalosci. Braku trwalosci rzeczywiscie nie mozna mu zarzucic, bo po jedzeniu czy piciu jeszcze jest obecny na ustach, a to faktycznie cos nadzwyczajnego wsrod blyszczykow, ale oprocz tego nie widze zadnych wyjatkowych cech. Blyszczy sie srednio, spodziewalam sie wiecej (tu o wiele wiele lepiej sprawuje sie blyszczyk Essence powiekszajacy usta) wiec na ustach wyglada ok, ale nie rewelacyjnie, blyszczace drobinki sa, ale tak, jakby ich nie bylo, bo sa malo widoczne, naklada sie normalnie jak inne blyszczyki, moich ust nie nawilza, a natluszcza...no i ogolnie powiem: produkt dobry, ale za te cene (dalam prawie 18 euro) mozna znalezc cos w wiele lepszego (chociazby wyzej wspomniany Essence z mieta powiakszajacy usta, ktory jest o wiele tanszy!!!) dlatego ja jestem na nie...Cena nie adekwatna do jakosci, poniewaz uwazam go za zwykly najzwyklejszy blyszczyk..

.Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i chyba ostatniego