Krem pod oczy z bławatkiem 20+

Krem pod oczy z bławatkiem 20+

Krem pod oczy i na powieki z bławatkiem przeznaczony jest dla osób po 20 roku życia do pielęgnacji bardzo delikatnej skóry wokół oczu ze skłonnością do powstawania cieni i obrzęków.
Ekstrakt z bławatka poprawia mikrokrążenie, zmniejszając widoczność obrzęków i rozjaśniając cienie pod oczami. Krem skutecznie wygładza drobne zmarszczki oraz łagodzi podrażnienia skóry okolic oczu. Usuwa widoczne oznaki zmęczenia i stresu.
Zawiera aloes, witaminę E oraz naturalny czynnik nawilżający (NMF), dzięki, którym aktywnie odżywia i doskonale uelastycznia skórę, która odzyskuje blask i witalność.

w tubce
krem
10 – 50ml

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 247

dla młodszych dziewczyn

Krem fajny bo tak: Lekki, szybciutko sie wchłania, nie roluje sie , nawilza. Opakowanie fajne- łatwo sie wydobywa , a na koniec łatwo je rozciąc. I nic sie nie marnuje. Nie wiem czy redukuje cienie bo takowych nie posiadam. Krem troszkę niedobrany dla mnie bo ja jestem 30+i był ciut za słaby- za mało nawilżał. Polecam go osobom młodym, bez zmarszczek . Ale ogólnie był ok.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038757].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 146

dobrze nawilża oraz szybko wchłania się

Szukałam do wypróbowania nowego kremu pod oczy. W aptece internetowej znalazłam ten krem. Miał dobre opinie więc stwierdziłam, że wypróbuje. Nawet nakładając grubą warstwę kremu szybko wchłania się. Dobrze nawilża skórę. Plus za higieniczne opakowanie. Minus, że nie można kupić tego kremu w Rossmann, Naturze.

Używam tego produktu od: 4 mies

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988672].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 44

REWELACJA!!!

Krem zamówiłam przy okazji robienia zakupów w aptece internetowej. Potrzebowałam jakiegokolwiek kremu nawilżającego pod oczy, bo do twarzy stosuję tylko kremy matujące, antybakteryjne, rozjaśniające itp. (ma bardzo tłustą i trądzikową cerę). Skusiłam się na ten, bo był w promocji i zapłaciłam za niego dokładnie 4,39 zł!
I już z niego nie zrezygnuję !

PLUSY
- lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja
- doskonałe nawilżenie
- rzeczywiście zmniejsza cienie i obrzęki!!!

Za ten ostatni myślnik po prostu go uwielbiam. Moje powieki mają tendencje do puchnięcia nocą. Rano budziłam się z "poduszeczkami", a odkąd zaczęłam stosować ten krem problem zniknął! Wcale się tego nie spodziewałam, nawet nie zwróciłam zbyt dużej uwagi na napis widniejący na opakowaniu: "zmniejsza cienie i obrzęki". A jednak tak jest!

Jest też wydajny 1 opakowanie wystarczyło mi na 3 miesiące stosowania dwa razy dziennie.

Idealny dla młodej skóry. Polecam, polecam, polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[876234].usefull || 0 }}% pomocna.