Bioelixire, Argan Oil, Hair Mask (Maska do włosów z olejem arganowym)

Bioelixire, Argan Oil, Hair Mask (Maska do włosów z olejem arganowym)

Silnie regenerująca, nawilżająca, zwiększająca objętość włosów maska. Widocznie pogrubia i nadaje włosom blask. Działa wygładzająco i nawilżająco na skórę głowy. Idealny produkt do włosów zniszczonych, suchych, matowych i bez życia. Wzbogacony olejkiem jojoba i słonecznikowym.

nawilżające, regenerujące, wzmacniające
do włosów suchych i zniszczonych
bez SLS i SLES, zapachowa
w tubie
bogate
Skóra głowy
normalna

Jedna z lepszych

+Świetna konsystencja, włosy pełne połysku, miękkie o lepszej objętości :) ogólna poprawa kondycji włosów już po pierwszym zastosowaniu
-słaba wydajność

Beznadzieja

Rozczarowanie na całej lini. Kupiłam tą maskę ponieważ olejek arganowy z tej firmy jest moim ulubieńcem, dobrze sobie radzi. Niestety co do tej maski jestem rozczarowana. Plusy jakie zauważyłam to łatwiej się włosy rozczesywały i lekka zwiększona obiętość włosów oraz minimalne dociążenie włosów. Więcej nic nie widziałam, zero efektu. Po za rozczesaniem nic nie robiła. Zapach przyjemny. Droga maska jak na co robi. Wolę tańszą maskę np. kallos babanowy który o wiele więcej robi, a jest go więcej i jest tańszy. Niestety rozczarowanie.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Cudo!

Bardzo dobra maska w niskiej cenie. Włosy sa gladkie, nie plączą sie, dobrze sie rozczesuja, miłe w dotyku.
Maska bardzo ladnie pachnie. Praktyczne opakowanie.
Dobre efekty nawet po trzymaniu jej ok.3-5 minut na glowie.

Badziew Wszechczasów

Szczerze mówiąc jestem zszokowana taką ilością pozytywnych recenzji- dla mnie ta maska to porażka roku. Miałam co do niej spore oczekiwania - przez długi czas używałam serum arganowego tej marki i byłam bardzo zadowolona, więc wydawało mi się, że maska może pomóc moim wysokoporowatym włosom. Niestety, zawiodła mnie na całej linii. Działaniem przewyższa ją większość ogólnodostępnych odżywek.

Szczegółówa ocena:
+ za ładny zapach i gęstą konstystencję

- brak jakiegokolwiek działania
- brak dociążenia i wygładzenia włosów (musiałam za każdym razem ogarniać swój puch za pomocą serum lub odżywki w sprayu)
- brak poprawy kondycji włosów
- brak blasku, a nawet powiedziałabym, że zmatowienie włosów!
- dziwny kolor, taki "niekosmetyczny", niby szczegół, ale mnie jakoś zniechęcał do stosowania
- brak korelacji cena-jakość-wydajność (maska jest wystarczyła na zaledwie kilka użyć przy włosach do łopatek)
-niezbyt oszałamiający skład : tytułowy olej arganowy gdzieś w środku składu

Trudno mi powiedzieć, jakim włosom ta maska może pasować - chyba wyłącznie zdrowym, niewymagającym włosom, ale takim, które nie mają tendencji do tracenia objętości.

Używam tego produktu od: kilka tygodni (z powodu słabej wydajności)

Lubię :)

Jestem zadowolona z tej maski, bardzo ją lubię . Zwykle stosuję jak mam wiecej czasu nakładam na mokre włosy na to czepek foliowy i ciepły recznik , tak trzymam 0,5h a nawet i godzinę i po takiej kuracji efekty są super. Włosy odżywione gładkie bez sterczących przesuszonych końcówek.
Jako zwykła odżywka nałóż/spłukaj nie działa tak dobrze.
Kupiłam za 9,99zł w rossmannie
teraz planuję zakup tej nowej granatowej tuby

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

Bardzo fajny

Kupiłam go ze wględu na bardzo dobry efekt po zastosowaniu olejku tej firmy. Używam go po każdym myciu głowy, na kilka minut. Bardzo go lubie, bo potęguje działanie olejku. Włosy są zdecydowanie bardziej nawilżone. Na suche włosy następnie nakładam olejek, głównie na same końce, a dzięki stosowaniu maski, potrzebna jest mniejsza ilość olejku .

Polecam osobom o bardzo przesuszonych końcach jako połączona terapia, bo chodź po olejku są wyraźniejsze efekty, to maska wydaje się działać bardziej długotrawale.

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

Wspaniała!

Jestem bardzo zadowolona z działania!
Stosuję tą maskę po każdym umyciu włosów, trzymając około 3-5 minut. Nawet po tym czasie widzę wiele plusów!
+włosy są miękkie
+łatwo się rozczesują
+są nawilżone
+praktycznie opakowanie
+dobrze się rozprowadza
+dość wydajna
+super pachnie (lecz to chyba kwestia indywidualna ;))

Na pewno kupię ją ponownie :)

Ilość zużytych opakowań: 2/3

Zacznę od tego, że maska przepięknie pachnie. Mogłabym ją wąchać i wąchać :) Co do \'jakości\' włosów po zastowowaniu tego produktu to wyglądają bardzo przyzwoicie.

* Nie plączą się
* Są ewidentnie wygładzone
* Nawilżone

A sam produkt jest wydajny - jest go dużo. Nie elektryzuje włosów i nie obciąża ich. Tubka jest poręczna, a konsystencja produktu jest jak najbardziej ok.
Polecam.

Nie dla mnie :(

Maskę dostałam pod koniec sierpnia na urodziny. Choć patrząc po składzie myślałam, że niewiele da ona moim włosom i nie odczują jej w jakiś super sposób, okazało się totalnie odwrotnie - przeciąża je, a konkretniej strasznie przeciąża skalp. Nawet, jeśli staram się jej nie nakładać na skórę głowy, to ona i tak jakimś swoim magicznym sposobem tak trafia i już po kilku godzinach mogę pochwalić się pięknie tłustymi włosami :) Włosy są po niej faktycznie ładne, gładkie i lśniące, jednak nie ejst to cena, którą jestem gotowa zapłacić za chodzenie z tłustą głową.
Nie polecam, jeśli ktoś ma problem z przetłuszczającą się skórą głowy.

Używam tego produktu od: sierpień 2014
Ilość zużytych opakowań: nawet nie połowa

świetna :)

Najlepsza maseczka jaką kiedykolwiek miałam :)
Moje włosy mają skłonność do suchych końcówek , plączenia , :
- maseczka pięknie pachnie :)
-ma zbitą konstyntencje
-nawilża włosy !!! ( pozostawiam ją na 3 minuty , na drugi dzień włosy są zdrowe , lśniące -jak nowe , nawilżone )
-strasznie wydajna ( używam ją przynajmniej raz w tygodniu )
Na promocji można ją znaleźć za 1o zł :P
2 opakowanie czeka już na swoją kolej :)

Bardzo dobra :)

Plusy:
- włosy są uniesione, błyszczą się i wyglądają zdrowo
- nie przetłuszcza
- nie przesusza
- delikatny zapach
- wygodne opakowanie
- jest wydajny, przy nieodpowiedniej ilości obciąża włosy, dlatego trzeba uważać z ilością

Minusy:
Brak, jednak te efekty nie są tak spektakularne, by dać 5 gwiazdek.

Używam na zmianę z inną odżywką.

Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1 (pół albo 3/4)

SUPER

Jestem już przy 4 opakowaniu tej maseczki. Dla mnie a zwłaszcza dla moich włosów jest to produkt idealny. Mam problemy ze skórą głowy i borykam się z przetłuszczaniem włosów. Jednak końce są suche i rozdwajane. Odżywkę nakładam od połowy włosów w kierunku końcówek. Nie przetłuszcza włosów jak robią to inne odżywki mimo że nakładane są z dala od skóry głowy. Włosy są miłe w dotyku, pięknie się układają , pięknie pachną i co ważne dla mnie nie elektryzują się . Próbowałam wersji czarnej tej maski aczkolwiek biała jest o niebo lepsza!!!! POLECAM wszystkim tym których włosy nie są w najlepszym stanie. Pomoże i co ważne nie obciąża włosów i portfela ;)

Ilość zużytych opakowań: cztery