Avon, Conditioning Eye Make Up Remover (Preparat do demakijażu oczu z odżywką)

Avon, Conditioning Eye Make Up Remover (Preparat do demakijażu oczu z odżywką)

Preparat usuwa tusz, jednocześnie pielęgnując rzęsy i skórę wokół oczu. Zawiera składniki nawilżające i odżywcze. Jest łagodny, lekki, skuteczny, nie drażni oczu.

Słabe

Jest to bardzo słaby produkt do zmywania makijażu oczu. Ma nieprzyjemny zapach, tłustą konsystencję, przez którą po użyciu okolice oczu są tłuste. Nie pielęgnuje rzęs jak obiecuje producent. Jedyną zaletą jest niska cena, ale nawet za te kilka złotych możemy kupić zdecydowanie lepszy produkt tego typu.

Mleczko

Stosowałam go bardzo dawno temu. Zwykle mleczko do demakijażu nie urzekło mnie niczym szczególnym. Ma dobrą cenę i duże opakowanie opłaca się go kupić. Ja jednak wolę plyny do demakijażu

spełnia swoje zadanie

Produkt jak w tytule spełnia swoje zadanie , ładnie zmywa , nie trzeba mocno pocierać. Przy nabraniu odpowiedniej ilośći nie szczypie w oczy i może mam wrażenie ale wydaje mi się ,że faktycznie ładniej rosną rzęsy po nim , także polecam go! Cena zazwyczaj niska także stosunek jakośći do ceny jest bardzo pozytywny. Przyjemna buteleczka ładnie trzyma się w dłoniach. Polecam!

Avon Mark - relacja

Działa jak powinien działać

Sprawuje się dobrze, dokladnie zmywa makijaż i jest wydajny. Można go dostać w dobrej cenie. Dużym minusem jest to, że po pewnym czasie użytkowania produktu, wypada z niego "dziubek" i trzeba go wcisnąć z powrotem.

Raczej nie

Użyłam dawno temu nie zachwycił mnie, po kilku latach dałam mu jeszcze jedną szansę i nadal twierdzę, że nie. Oczy mam wrażliwe, delikatne, lubiące łzawić, demakijaż tym mleczkiem - moja skóra tego nie polubiła, jednak konsystencja dla oczu w moim przypadku za gęsta, kosmetyk lubiał pozostawać w rzęsach, a potem linią wodą wędrować do oczu. Żadna przyjemność. Co do samego zmywania to nie jest to produkt- przyłóż, potrzymaj, zapomnij o makijażu. Tarłam tusz lub grubszą kreskę bo nie chciało od samego trzymania zejść. Obecnie stusuję olejek a potem produkt micelarny (preferuję płyn) i jest super, makijaż znika już po pierwszym przemyciu. Co do opakowania to bez szału, w środku pod nakrętką nakładka, przez którą wylatuje zawsze nieoczekiwana ilość produktu. Zapach- nieokreślony, delikatny. Produkt sam z siebie nie podrażniał ale przy kontakcie z oczami a do tego został stworzony bywało różnie. Delikatny to jest w demakijażu, co do pielęgnacji albo jakiejś odżywki to nie zauważyłam. Stosowałam na oczy (wg jego przeznaczenia) oraz na resztę twarzy- polecam oleje i potem coś do zmycia. Generalnie nie kupię więcej.

Wieloletni przyjaciel

+ładny design butelki,

-/+używałam go długie lata, ale mam wrażenie, że to dlatego, że jak już i tak coś zamawiałam z Avonu, on był tak przy okazji, bo rewelacja to żadna nie jest,
-/+ nie zauważyłam działania odżywki, ale i nie liczyłam na to,
-/+ cena ok, oczywiście często w promocji i wtedy opłaca się kupić (chociaż ja w ogóle nie polecam kupowania:)
-/+ zdarzało mi się nim zmywać makijaż całej twarzy (wiem, że nie jest do tego przeznaczony) i poradził sobie jak najbardziej,

-nie podoba mi się konsystencja, mleczko do oczu? zdecydowanie nie,
-zostawia "mgiełkę" na oczach,
-zapach nie jest najładniejszy, taki nijaki, plastikowy trochę,
-oczy pieką,
-nie zmywa makijażu super extra, trzeba zużyć dużo produktu, przez co jest mniej wydajny,
-trzeba go czymś jeszcze zmyć, jest bardzo tłusty,
-konsystencja mleczko-kremu, kompletnie niefajny jako produkt do oczu

Nie polecam, obecnie jest taki duży wybór produktów do demakijażu, że ten kompletnie nie może się z nimi równać. Podrażnia, źle zmywa i ma nieprzemyślaną konsystencję.

Najlepszy

Mleczko świetnie spełnia swoją rolę. Doskonale zmywa makijaż oka, nie podrażniając go i robi to bez niepotrzebnego tarcia. Maluje oczy czym się tylko da ;) więc mleczko na prawdę daje radę. Nie widzę minusów, zwłaszcza, że jest bardzo tanie a wystarcza na długo przy codziennym stosowaniu. Jedyne co, to możliwe że może się nie sprawdzić przy kosmetykach wodoodpornych. Jego plusem, to też to, że można go śmiało użyć do całej twarzy.

Jest ok

Wracam do tego mleczka gdy jest w promocji. Nie podrażnia moich oczu (a są wrażliwe), nie szczypie i przyzwoicie usuwa makijaż, nie trzeba dużo trzeć. Więcej od mleczka nie wymagam

Koszmarek

Oj było źle w swoim czasie zużyłam dużo kosmetyków z Avon no ale moja cera się zmieniła i obecnie same apteczne dermokosmetyki. Kupiłam tylko jedną butelkę i od tego mleczka używam tylko płynów dwufazowych do demakijażu.
Moje oczy od samego początku nie tolerowaly tego mleczka. Nie nosiłam ciężkiego makijażu. Cienie, kredka i dwie warstwy tuszu.
Mleczko okropnie zaprawie każdym razem nie podrażniało. Jak dostało się do oka to był prawie płacz. Demakijaż też schodził topornie nie była to szybka operacja.
Nie sprawdził się do oczu to do końca użyłam do zmywania twarzy.

Mój must have w kategorii demakijaż oczu

Uwielbiam go. Kupuje zużywam kupuje zużywam i tak na okrągło.
Świetnie radzi sobie z demakijażem oczu. Nie podrażnia, nie wysusza, nawilża, wydajny, cena ok - rewelka :)

Mój KWC do demakijażu oczu.

Kupuję ten preparat od lat. Mam wrażliwe oczy i wiele innych kosmetyków podrażniało mi je, do zapalenia spojówek włącznie. Aż trafiłam na to niepozorne cudo.
Uwielbiam go. Świetnie zmywa makijaż oczu i nie uczula.
Jak go używam. Najpierw zwilżam płatek kosmetyczny wodą. Potem nakładam na płatek sporą kroplę preparatu. Przykładam do zamkniętego oka na kilka sekund i usuwam makijaż. Na koniec przemywam oko czystym płatkiem, zwilżonym samą wodą.
Działa świetnie.

Mleczko jak to mleczko

Trudno opisać coś. ..czego się nie lubi. Używał płynów i spróbować po nich wrócić do mleczka jest bardzo trudne. Dlaczego?
Mleczko jest zimne, mniej wydajne, trudne w obsłudze, nie zawsze przyjemne. Dozownik średni, butelka spora i bardzo często spotkać można w promocji poniżej 9 zł.
Hmmm jeśli mamy miłośnika mleka- polecam!
Dla mnie to zwykle mleczko wymagające cierpliwości; )