Avon, Conditioning Eye Make Up Remover (Preparat do demakijażu oczu z odżywką)

Avon, Conditioning Eye Make Up Remover (Preparat do demakijażu oczu z odżywką)

Preparat usuwa tusz, jednocześnie pielęgnując rzęsy i skórę wokół oczu. Zawiera składniki nawilżające i odżywcze. Jest łagodny, lekki, skuteczny, nie drażni oczu.

Do twarzy ok, do oczu już nie...

Producent przeznacza to mleczko do demakijażu oczu, ale moim zdaniem to jest nieporozumienie ponieważ dla mnie taki preparat powinien być delikatny, a ten niestety taki nie jest...
Szczypią po nim oczy i przez chwilę są lekko zamglone. Niestety podrażniał moje oczy i radził sobie tylko z delikatnym makijażem.

Zużyłam do demakijażu twarzy, jako mleczko, i w tej roli sprawdzał się super - nie podrażniał, ładnie zmywał makijaż dzienny i odświeżał, nie zapychał.
Niestety nie zużyłam go zgodnie z przeznaczeniem więc gwiazdki w dół.

Opis Produktu:

Mleczko ładnie radzi sobie z demakijażem skóry twarzy ale nie do końca z oczami. Poza tym moje oczy mówią totalne nie ponieważ strasznie mnie szczypią podczas stosowania mleczka do zmycia makijażu oczu. Produkt wydajny. Ładny naturalny bawełniany zapach :) 3/5

Do delikatnego makijażu będzie ok

Mleczko ma delikatny zapach, jest wydajne, ale na tym koniec zalet. Do mocniejszego makijażu oczu niespecjalnie się nadaje. W makijażu nacisk kładę na mocno podkreślone rzęsy, z czym to mleczko średnio sobie radzi. Dłuższe przytrzymanie wacików na powiekach niewiele daje, trzeba pocierać oczy a tego nie lubię. Zużyłam dwa opakowania w ciągu kilku lat do zmywania różnych tuszów, więc słabe działanie tego produktu nie zależy od marki tuszu którego w danym czasie używałam. Do zalet można zaliczyć to, że nie podrażniał mi oczu :) Mleczko nadaje się jednak dobrze tylko do zmycia delikatnego makijażu.

Mieszane odczucia

Z jednej strony to zwyczajny preparat do demakijażu oczy, ale dla mnie jakiś za ciężki. Zapach jest bardzo w porządku. Niestety nie mogłam się do niego przekonać. Moja skóra go nie polubiła, ciągle czułam jakbym miała go na sobie, mimo że wytarłam produkt z twarzy.

Średnia ocena

Gęsta ,gładka i puszysta konsystencja. Jednak ten preparat do demakijażu nie jest dla mnie,praktycznie przy każdym użyciu szczypia mnie oczy,makijaż schodzi dobrze prócz ruszu do rzęs,niestety przy tym jest więcej pracy i wyrzeczeń.

Raczej nie dla mnie

Produkt kupiłam zachęcona promocyjną ceną. Promocja zwiodła mnie, a mleczko bardzo rozczarowało. Zaczynając od konsystencji to jest ona kremowa i dość gęsta, nie wchłania się w wacik. Mleczko strasznie szczypie w oczy i raczej słabo radzi sobie z makijażem. Dodatkowo zostawia na skórze tłusty film czego wprost nienawidzę. Jedynym plusem jest chyba tylko delikatny zapach, ale to za mało, żeby komuś polecić.

Do oczu? To chyba żart!

Co prawda mleczko do demakijażu oczu od początku nie kojarzyło mi się dobrze, to nie spodziewałam się aż takiej katastrofy. Mleczko ma biały kolor i delikatny zapach. Jego konsystencja jest zbyt gęsta, jak na produkt do demakijażu. Przechodząc jednak do działania, to mleczko w ogóle nie spełnia swojej podstawowej roli. Nie rozpuszcza tuszu do rzęs, tylko wchodzi do oka podrażniając je przy tym. Szczypie niemiłosiernie i sprawia, że oczy zachodzą mgłą.
No dobra pomyślałam zużyję do demakijażu twarzy, ale i tu się nie sprawdził. On nie zmywa podkładu, tylko go rozmazuje.

Kiepski :/

Preparat ma konsystencje mleczka i myślałam, że dobrze poradzi sobie z dużą ilością tuszu do rzęs. Niestety bardzo trudno zmywa tusz, szczypie w oczy i podrażnia. Oczy mi łzawiły i były czerwone :/

Może być

Preparat do demakijażu oczu o konsystencji mleczka kosmetycznego nie jest produktem, który pasuje każdemu. Są osoby używające wyłącznie płynów micelarnych, bo mleczka je szczypią, podrażniają i pozostawiają "mgłę" na oczach. I myślę, że to przede wszystkim z tych powodów ma on przeciętne czy nawet negatywne opinie. Ja mogę zmywać oczy mleczkiem i według mnie nie jest to zły preparat. Zmywa tusz niewodoodporny i kredkę (maluję oko dość mocno), ale trzeba się trochę nagimnastykować i jednak wymaga to tarcia. Mnie nie szczypie, nie uczula, dobrze się aplikuje na wacik. Nie jest tłusty. Bardzo przypomina mleczko Garniera (różowe). Bezzapachowy. Nie jest najgorszy. Cena regularna zbyt wysoka. Za 10 zł można kupić.

Słaby

Preparat ten kupiłam u konsultanki, był w dobrej cenie. Niestety zawiódł mnie- mało wydajny, lubię mocno wytuszowane oko- oj ciężko było zmyć tusz, kreskę i cień przy jego pomocy, nie wydajny w ogóle, szczypał w oczu i poza minimalistycznym stylu opakowania nie doszukałam się innych cech. Jestem na nie.

mieszane odczucia

Niby jest tani i niby wydajny ,w sumie to wszystko by było o.k gdyby mnie tak niemiłosiernie nie szczypał po oczach podczas zmywania makijażu .Dość dobrze sobie radzi z wszelkimi kosmetykami jedyny problem sprawia mu tusz wodoodporny ale takiego rzadko używam .Być może nie jest to produkt dla mnie jednak ogólnie ma dobrą opinię .Mimo to ja jednak odpuszczę i podaruję siostrze szkoda się męczyć i wylewać łzy .

Oj nigdy więcej..

Podkusiło mnie coś zamówić ten preparat i jest okropny. Już po pierwszym użyciu tak mi podrażnił oczy że do następnego dnia miałam delikatnie napuchnięte zaczynając od tego że w ogóle nie dało się nim zmyć tuszu ani kredki do oczu najgorsza jakość jaką spotkałam nie polecam tego preparatu.