Avon, Conditioning Eye Make Up Remover (Preparat do demakijażu oczu z odżywką)

Avon, Conditioning Eye Make Up Remover (Preparat do demakijażu oczu z odżywką)

Preparat usuwa tusz, jednocześnie pielęgnując rzęsy i skórę wokół oczu. Zawiera składniki nawilżające i odżywcze. Jest łagodny, lekki, skuteczny, nie drażni oczu.

tradycyjne mleczko do demakijażu oczu

+ mleczko w zgrabnej, poręcznej butelce,
+ wygodne w stosowaniu, jedynie pod koniec trzeba się trochę pomęczyć by zużyć do końca,
+ wydajne; oczywiście zależy czy zmywamy ciężki makijaż oczu czy codzienny/delikatny, mi osobiście mleczko starcza na długi czas,
+ można kupić w dobrej cenie (6-10zł),
+ mleczko zawiera odżywkę, skóra powiek nie jest wysuszona, a wygładzona, poza tym nie widzę dodatkowych efektów działania odżywki zawartej w tym preparacie,

- czasami mam wrażenie podrażnienia oczu po zastosowaniu tego produktu, jednak są to sporadyczne sytuacje,

ogólnie: zmywanie codziennego makijażu oczu / tuszu niewodoodpornego- na poziomie zadowalającym / dobrym

nie dla mnie...

Od początku sceptycznie podchodziłam do tego produktu, ale to z pewnością dlatego, że preferuję płyny do demakijażu.. nie znoszę mleczek.. mimo, że mogą mieć dodatkowe właściwości pielęgnacyjne to mam wrażenie, że m buzia jest po nim nie domyta i że tylko wszystko po twarzy rozmazałam..

O tyle dobrze, że nie podrażnia.

Nie ma mowy o zmyciu wodoodpornego tuszu, nawet ze zwykłym jest problem. Trzymam wacik przez kilkanaście sekund na powiece, po czym w kierunku do dołu staram się zmyć mascarę, ale ona dalej zostaje na rzęsach.. do oczu jedno wielkie NIE

Jeszcze jak na złość jest bardzo wydajne :D i ładnie pachnie

Sprawdziło się jedynie przy zmywaniu henny z brwi :)

Mi nie podpasowało to mleczko, ale moja mam jest tym nim zachwycona i zawsze stoi na jej półce.
Ile kobiet, tyle opinii :)

Nie lubie mleczek do demakijazu.

Plusy:
+ wydajny
+ nie zapchalo mnie
+ zapach ok
+ nie podraznia

Minusy:
- nie domywa makijazu , raczej slizga sie po nim
- konsystencja mleczka , dla mnie nie
- ogolnie sa lepsze preparaty do demakijazu :/

Do oczu nie stosowalam gdyz nie lubie takich rzeczy na powiekach :)

Avon Mark - relacja

średnie

Mleczko dobrze zmywało makijaż, ale było bardzo zimne przy przykładaniu do oka, bo było niezbyt miłe. Dodatkowo aplikator pluł zawartością. Są lepsze preparaty do demakijażu na rynku w tej cenie.

Niezbyt

Ani dobry, ani zły. Plusem jest to, że nie podrażnia oczu, dość wydajny, przyjemny w użyciu. Niestety, zmywa tylko część makijażu, zawsze trzeba po nim "poprawiać" innym produktem. Pozostawia tłusty film na powiekach a żadnego efekty odżywienia nie zauważyłam.

Do oczu na 5+

Zaznaczam, że używam go do demakijażu oczu. Nie wyrywa mi rzęs, nie uczula, nie szczypały mnie po nim oczy ABSOLUTNIE NIGDY, mimo, że przecież jest to zależne także od kosmetyku jakiego używamy do makijażu oczu. Konsystencja ani zbyt gęsta, ani lejąca, dla mnie akurat. Zapach- prawie bezzapachowy. Nie jest tępy w rozprowadzaniu, ani nie leje mi się z wacika. Pozostawia bardzo delikatną warstewkę, która się wchłania. Dla mnie na + jako dodatkowe nawilżenie. Nie uważam, żeby był niezastąpiony, ale nie zmieniam bo u mnie sprawdza się wyśmienicie i cenę ma w porządku.

Plusy:
+dobrze zmywa nawet mocny makijaż oczu
+nie uczula, nie podrażnia, nie szczypie
+nie pozostawia tłustej warstwy
+cena
+konsystencja
+opakowanie estetyczne,
+produkt zużywa się do końca

Minusy:
nie dostrzegam, ale stosuję go tylko do demakijażu oczu

Całkiem spoko

Kupiłam go w jakiejś niesamowitej promocji, więc nie oczekiwałam świetnych efektów za tak tani produkt. Jednak otrzymałam produkt o przyjemnej konsystencji, zapach też mi się podobał. Zmywał tusz całkiem nieźle, oczywiście trwało to trochę dłużej niż z innymi płynami, ale nie ma co narzekać za taką cenę. Miałam wrażenie, że nawet trochę nawilża. Ogólnie jak znowu będzie za taką cenę, to chętnie kupię.

Ogólnie OK.

Płyn ten używam, gdy mam mocny makijaż oka- dobrze sobie radzi nawet z tuszem wodoodpornym. Jest gęsty, konsystencja śmietanki. Po użyciu skóra jest lekko obciążona ale gładka. Jeśli dostanie się do oka może szczypać, za to minus.
Cena w sam raz, dostępność- na +.
Polecam Paniom które nie mają wrażliwych oczu.

Meeeeeeh

Produkty AVONu są dla mnie.. Zwykłe. Mam je na codzień ze względu na fabrykę. Jednak każdemu kolejnemu opakowaniu, każdej rzeczy avonowskiej zawsze daję szansę. Tak samo było i w tym przypadku. Niestety zawiodłam się sromotnie. Plusów w tym produkcie brak, prócz prostoty wykonania opakowania.

Minusy:
- konsystencja
- zapach
- pozostawia film na oczach
- nie zmywa makijażu, nie domywa go w 100%
- zupełnie nie sprawia frajdy jako krok pielęgnacji

bubel

bubel, bardzo ciezko zmywa makijaz, o wodoodpornym nawet nie ma co myslec, podraznia moje oczy, po prostu nie nadaje sie do demakijazu. pod koniec ciezko wydobyc resztki z opakowania. malo wydajny. odzywka? moje rzesy nie odczuly odzywienia. jestem na NIE

średni

Nie jestem przekonana co o nim myśleć.

+zmywa makijaż raczej bez problemu
+mam wrażenie "odżywienia" rzęs
+nie podrażnia skóry

-tłusty
-bardzo szczypie po dostaniu się do oka

Bardzo dobry

Mam bardzo wrażliwe oczy długo szukałam produktu który by mnie zadowolił i znalazłam
- dobrze zmywa makijaż nawet wodoodporny
- zapach bardzo łagodny praktycznie nie wyczuwalny
- nie podrażnia , nie pieką mnie oczy po nim
- wydajny łatwy w użytkowaniu