Inter Vion, Naklejki z cekinami na końcówki paznokci

Inter Vion, Naklejki z cekinami na końcówki paznokci

Pojemność 10 szt

Naklejki z cekinami na końcówki paznokci składają się z 10 łukowatych nalepek z kolorowymi cekinami. Wielkość naklejek jest różna, dostosowana do kształtu paznokci.
Ozdobę nakłada się bezpośrednio na paznokieć pomalowany lakierem bezbarwnym lub kolorowym, lekko dociskając, po czym maluje się paznokieć 1 warstwą utwardzacza.

Cena: 6,90 zł / opakowanie 10 szt.

ładne, ale kiepskie

ślicznie wyglądaja na paznokciu..ale co z tego skoro jest tak tylko przez pierwsze 2 godz., bo potem klej przestaje działać. tu sie odklei, tam coś odapdnie. po 4 godzinach naklejki mi popękałay i zaczęly odpadać w ratach:/ porażka.... ładne i fajnie wyglądają, ale nie na paznokciu..dziekuje bardzo za taka jakość:(

piękny efekt!

Ozdóbki są piękne, łatwe w użyciu, poprostu pęsetką odrywa się je, a następnie przykleja na paznokietki, po czym przeciąga bezbarwnym lakierem bądź odżywką. Trzymają się tak długo aż lakier nam zacznie schodzić, więc przy dobrym lakierze i ograniczonej ilości ręcznych prac, 6 dni. Cudownie wyglądają zarówno na manicurze francuskim jak i na jakimś ciemnym lakierze. Ktoś mi nawet powiedział że noszę diamenty na paznokciach :) . A więc kiedy chcemy by paznokcie zachwyciły zarówno nas jak i otoczenie, ozdóbki Inter Vion są świetnym rozwiązaniem. Jak na takie cudo nie są drogie.

Uwielbiam je

No cóz, dostają ode mnie maksa gwiazdek, bo są po prostu świetne! Z góry uprzedzam, że dają dośc tandetny i wyraźny efekt, ale ja akurat takie lubię, a nawet bardzo :)
Ich największą zaletą jest to, że naklejają się na paznokieć bez żadnego problemu i bez widocznego paska plastiku, na którym osadzone są "dżeciki", dzięki czemu otoczenie zwykło pytać, czy byłam na manicure :). Szczególnie w sztucznym, pubowo-imprezowym świetle jest to nie do odrożnienia.
Sa oczywiście jednorazowego użytku (zaznaczam, bo pani w sklepie nie była pewna), ale trzymają się dłuuuugo, nawet kilka dni (pociągnięte utrwalaczem lakieru). Jak dla mnie rewelacja, kupuję je na ślepo :) Osttanio miałam takie małe, czarne kwiatki, też z dżetem, nie na końcówkę paznokcia, ale na płytkę, i tez były ekstra :)