Lifetex Nutri-Care Color Protection Shampoo (szampon do włosów farbowanych, tonowanych)

Szampon z aktywnym kompleksem odżywczym z prowitaminą B5 i olejkiem z pestek brzoskwiń łagodnie myje oraz intensywnie odżywia włosy i chroni ich kolor. Włosy nabierają pięknych refleksów i witalności.

Zwykły

W sumie nie wiem co mam o nim myśleć, nic specjalnego ale też nie najgorszy. Taki zwykły szampon. Najbardziej boli mnie to ze odrazu kupiłam1,5 litra i nie wiem kiedy to wykoncze a wiem ze raczej juz nie powroce do tego szamponu. Jezeli chodzi o farbowane wlosy to nie maja po tym szamponie niewiadomo jakiego pieknego polysku, slabo sie pieni wiec musze brac go sporo i tyle.... Rzeczywiście znam lepsze a ten jest na poziomie zyklych szamponow po 10 zł.

Nic ciekawego

Sczerze mówiąc nie wiem czym się ten szampon różni od "supermarketowych" i dlaczego sprzedaje się go w salonach fryzjerskich, naprawdę nie wiem.. Moje długie włosy były po nim sianowate (mimo uąywania odżywki), zapach zupełnie mi nie odpowiada. Na pewno nie kupię go więcej.

lość zużytych opakowań: 1

przyzwoity

Tak mi jakoś wychodzi, że wracam do tego szamponu ilekroć nie mogę zdecydować się na inny. Rewelacyjny bynajmniej nie jest, za to utrzymuje przyzwoity poziom od lat i chyba to w nim lubię najbardziej- żadnych niespodzianek, wiem dokładnie czego mogę oczekiwać. Preparat nie przesusza skóry głowy ni włosów, co już o nim dobrze świadczy. Żadnych spektakularnych efektów w postaci odświeżenia/podtrzymania koloru nie obserwuję, ale w widoczny sposób wpływa na kondycję włosów. Po umyciu wydają się lekko odżywione, nawilżone bez dodatkowego obciążenia w postaci odżywek/maseczek(taka mieszanka z pewnością przeciążyłaby czuprynę), ładnie błyszczą i rozczesują bez trudu. Dodatkowym atutem jest sympatyczny zapach, który hula beztrosko we włosach przypominając o sobie od czasu do czasu, bardzo miło.