Lirene Dermoprogram, Miodowy nektar do mycia ciała

Lirene Dermoprogram, Miodowy nektar do mycia ciała

Miodowy nektar do mycia ciała jest przeznaczony do wszystkich typów skóry.
Rozpieszcza skórę zapewniając jej subtelną gładkość i zniewalający zapach. Miodowy nektar z oliwką i aromatem pomarańczy pobudza zmysły i delikatnie otula Twoje ciało gwarantując wyjątkowe doznania i chwilę błogiej przyjemności.

Ten zapach uzależnia!

Uwielbiam ten żel! Przyznaję, głównie ze względu na zapach. Jest cudowny, uzależniający i niezwykle apetyczny. Ja wyczuwam sernik jogurtowy :) Rewelacja!
Konsystencja kremowa, lejąca. Dobrze oczyszcza, nie przesusza. Robi to, czego oczekuję. Opakowanie na plus. Przyjemne dla oka.

Nie wiem, czy to była edycja limitowana, ale już nigdzie nie mogę znaleźć tego kosmetyku. Żałuję :(

Zwykły żel

+ dobrze się pieni i oczyszcza skórę
+ śliczny zapach, dla mnie pachnie jak sernik :) szkoda tylko, że nie utrzymuje się na skórze
+ cena i dostępność

+/- średnio gęsta konsystencja, ja osobiście preferuję bardziej kremowe produkty do mycia, ale z drugiej strony żel nie jest też rzadki jak woda, jak to czasem bywa
+/- wydajność w normie

- niezbyt wygodne w użyciu opakowanie, bardzo sztywne, więc żel ciężko się z niego wydobywa
- trochę wysusza skórę (a według opisu ma nawilżać), ja nie poczułam działania tej oliwki

Szczególnie mnie nie zachwycił, więc na razie nie planuję ponownego zakupu.

zwykły żel

Nie przepadam za kosmetykami marki Eris. Nie odpowiadają mi ich składy i praktycznie zerowe działanie., ale żel przeciez krzywdy nie zrobi, więc dlaczego go nie wypróbować? Mam wielką butlę 400ml, jednak sama wybrałabym inny wariant zapachowy, choć ten miodowy nie jest zły, ale niestety sztuczny i dlatego nie za bardzo mi odpowiada. Dalej jest normalnie tzn. średnio gesta konsystencja, dobrze się pieni, nie nawilża, ale też nie wysusza. Tyle. Najnormalniejszy w świecie żel bez oszałamiającego zapachu. Do wypróbowania raz i starczy.

Używam tego produktu od: miałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Pachnie sernikiem pomarańczowym mojej babci :-)

Produkt świetny pod każdym względem. Pięknie pachnie, choć nie czuć w nim miodu, na pierwszym miejscu wybija się wanilia z pomarańczą. Bardzo dobrze się pieni, pozostawia skórę czystą, delikatnie miekką i nawilżoną. Zapach niestety dość szybko znika, ale mi to nie przeszkadza, bo zazwyczaj kremuję lub balsamuję ciało.
Żel jest bardzo wydajny, pieni się idealnie.
Jedyny mankament maciupeńki oczywiście to po umyciu okolic intymnych mam wrażenie jakbym po kilku godzinach musiała się podownie podmyć.
Butelka duża, wieczko działa bez zarzutu, pod koniec uzytkowania można postawić do góry dnem i wykorzystać płyn do końca.
Produkt dorwałam w Biedronce w cenie aż 7,99 zł ;-)

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

Fajny

+ ładny zapach
+ dobrze się pieni
+ nie wysusza
+ estetyczne opakowanie, do tego wygodne

Nie wiem jaka jest cena regularna, ja kupiłam w promocji i wyszło bardzo korzystnie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Przyjemny...

Żel ma niezbyt gęstą, półprzezroczystą konsystencję o białym zabarwieniu. Jego zapach określiłabym jako słodki, miodowy, przełamany aromatem pomarańczy. Dobrze się pieni, tworząc lekką i kremową pianę. Po użyciu skóra jest miękka i gładka, ale nie powiedziałabym, że nawilżona, jednakże żel nie wysusza przy częstym stosowaniu. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 400 ml

wow

Szczerze muszę przyznać ,że do marki Lirene podchodzę dość sceptycznie.Jednak ten żel mnie zaskoczył zapachem...poezja:)
Mam już kupiony kolejny w zapasie.Chętnie go używam zwłaszcza teraz zimą gdy jest mroznie,zimno.Słodki,gesty aromat+niezle wlasciwosci pielegnacyjne otrzymujemy w atrakcyjnej cenie za pojemnosc 400ml.Nie jest to typowy aromat miodu,przelamany skorka pomaranczowa.
Recenzja nie jest sponsorowana-żel kupiłam za wlasne pieniadze.
Używam tego produktu od: kilku tygodni

boski zapach

Mogę podpisać się pod zachwytami w ponizszych recenzjach:)

Największą zaletą żelu/kremu jest niezwykle oryginalny, urzekająco ciepły, słodki (ale nie mdląco-cukierkowy) aromat pomarańczowo-miodowy.

Konsystencja gładka, kremowa, taka śmietankowa. Ładnie się pieni, dobrze myje, nie wysusza.
Kąpiel z tym zapachem jest mega przyjemna:)

Typowa dla Lirene butelka, w przypadku żelu pod prysznic jest fajna, dobrze się zamyka, mimo 400 ml latwo wydobyc zel z dna.

WYdajny jakoś bardziej, na 2 osoby starczył na pewno na 2 miesiace jak nie dlużej (normalnie Mąż umie zuzyc typowy 200-250 ml żel w 2 tygodnie;)

Cena w promocji ok 12 zl, normalna zbyt wysoka - ok 18-20 zł! ALe i tak niestety nie udalo mi sie kupic drugiego opakowania bo ostatnio nie widuję..:((jakies inne wypuscili:(((

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 x 400 ml

niesmowity zapach

Nektar zadziwił mnie pod każdym względem

Zalety:
- cena w rossmannie jakaś super promocja 5,89zł
- żółciutkie opakowanie!
- duża pojemość
- kremowa konsystencja
- świetnie nawilża
- pachnie BAJECZNIE miód przełamany pomarańczą

Wady:
- jakie wady, jest cudowny!

Całkiem fajny

Wygrałam ten nektar za rozwiązanie krzyżówki:). Zacznę od tego, że zapach tego kosmetyku bardzo mnie zaskoczył. Pierszy raz spotkałam się z takim zapachem. Słodki, trochę pomarańczowy. Piękny:). Fajnie nawilża. Trochę słabo się pieni. Gwiazdkę odejmuję za małą wydajność.

Słodziutki:)

Pisałam już o tym wielokrotnie, że uwielbiam kosmetyki, które pachną słodko- spożywczo, więc jak zobaczyłam ten żel w sprzedaży, nie oparłam mu się i wylądował w moim koszyku:)
Żel ( a własciwie nektar) ma średniogęstą konsystencję- taką w sam raz ani za rzadką, ani za gęstą, biały kolorek i upojnie pachnie miodem wymieszanym z wanilią i pomarańczą. Zapach jest absolutnie obłędny, czuć pod czas mycia w całej łazience a czasem otwieram sobie butelkę tylko po to, aby sobie powąchać:) Myje dobrze, świetnie się pieni, a przede wszystkim przyzwoicie nawilża- moje ciało po spłukaniu i wytarciu ręcznikiem nie domaga się " picia" ( mimo tego i tak zawsze wklepuję balsam). Plus za dużą pojemność, wydajność i niewysoką cenę. Butelka efektowna i poręczna - gdy produkt się kończy, można spokojnie postawić ją do góry dnem:) Bardzo polecam:)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

pachnie serniczkiem!!!

Oceniam ten produkt z perspektywy osoby z cerą normalną.

Według mnie jest to produkt do mycia, który wpisuje się w podobne produkty na półce, czyli duże żele np. dove.

+ bardzo dobrze wywiązuje się ze swojego podstawowego zadania, czyli mycia ciała. Już po niewielkiej ilości super piankę, która jest gęsta i nie spływa z ciała. Dodatkowo na pewnie nie trzeba duże ilości płynu do dużej ilości piany, ponieważ jest wyjątkowo pieniący się :)

+ nie wysusza skóry. Fakt, że nie mam skóry suchej, ani skłonnej do przesuszeń, ale forma mleczka raczej na pewno nie przesusza skóry. Chociaż osoby z mega suchą skórą zapewne mogą mieć problemy.

+ OBŁĘDNIE PACHNIE SERNICZKIEM. żaden inny komentarz nie jest potrzebny. Według mnie nie ma podobnego zapachu na rynku w żadnym z kosmetyków.

+opakowanie jest typowe dla produktów spod szyldu eris. Wgłębienie na paluszek jest bardzo przydatne, a zwłaszcza pod prysznicem. Dodatkowo opakowanie jest bardzo szczelne i trwałe, a naklejki nie ścierają się.

+ Konsystencja jest typowa dla mleczka do ciała. Nie za gęsta, ale i niezbyt lejąca. Jest optymalna.

+ posiadam opakowanie 400ml, które kosztuje około 12zł. Według mnie to bardzo dobra cena.

+ produkt jest wydajny. Stoi pod moim prysznicem od połowy lutego, a zostało mi jeszcze około 25%. Fakt, że miałam małe odskoki do innych produktów, ale nawet pomijając to produkt jest wydajny. Nawet dla osób, które lubią dużo piany.

Według mnie produkt nie ma wad i wszystkim gorące go polecam, chyba że ktoś jest na diecie :) :)