Strep Cristal Face, Plastry do depilacji twarzy

Strep Cristal Face, Plastry do depilacji twarzy

Pojemność 20 szt

20 gotowych do użycia przezroczystych pasków do depilacji twarzy. Zawierają olejek awokado i witaminę E. Plastry te przyjemnie pachną oraz pozostawiają skórę gładką i delikatną w dotyku. Przed zastosowaniem należy przez ok. 1 minutę rozgrzać plastry w dłoni. Opakowanie dodatkowo zawiera 2 chusteczki nasączone olejkiem i odżywczymi substancjami do pielęgnacji skóry po depilacji. Produkt przetestowany dermatologicznie.

Cena: 14,90zł / 20szt.

Najlepsze na rynku

Pierwszy raz kupiłam plastry Strep ok. 17 lat temu(!)- wychodzi na to, że jestem już weteranką w wojnie ze zbędnymi kłakami..

Przez te wszystkie lata zmieniło się głównie wzornictwo opakowania, bo jakość i działanie plastrów ciągle to samo. W latach 90-tych nie było dla nich konkurencji, dzisiaj tego typu produktów jest mnóstwo w każdej drogerii, ale w porównaniu do Strep\'a są one mierne.

Plastry są bardzo skuteczne, wyrywają praktycznie 99% włosków, nawet tych najkrótszych. Odtłuszczenie skóry przed depilacją i opanowanie odpowiedniej techniki- szybki zdecydowany ruch ręki jak najbardziej równolegle do powierzchni skóry- gwarantuje, że na skórze nie pozostanie ślad wosku, wszystkie włoski zostaną wyrwane i nie powstaną żadne podrażnienia i mikrouszkodzenia skóry.

Tylko po tych plastrach mam efekt depilacji jak u kosmetyczki, a przy mojej wprawie weterana skóra po zabiegu nie jest nawet zaróżowiona.

Jak wszystkie plastry do twarzy mają jednak ogromne rozmiary- musiałabym mieć wąsy jak Rumcajs żeby potrzebować takich długich i szerokich plastrów.

(Polecam zakup wersji do ciała- tnę plastry wszerz na 4 mm paseczki i później na pół. Bardziej ekonomiczne, a przy stosowaniu tylko do twarzy starczy do końca życia. Równie skuteczne i delikatne co wersja do twarzy).

Ilość zużytych opakowań: 30?

Plastry sa swietne, tzn byly bo nie mam pojecia gdzie mozna je dostac... moze ktos pomoze? na wymiane uzywam plastrow veet, bo inne dla mnie sie zupelnie nie nadaja;/, ale plastry strep cristal face byly o wiele lepsze...

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:sporo:)

najlepszy na rynku

Mam problemy z tzw. "wąsikiem" :( Na początku chodziłam do kosmetyczki, póxniej jednak stwierdziłam, że za te same pieniądze mogę kupić sobie całe opakowanie depilujących plastrów. I tak zaczęło się moje testowanie. Używałam lepszych lub gorszych kosmetyków- Sensual, Tanita, itp. Jednak dopiero odkryte przez moją mamę plastry ze Strepa okazały się świetne. Plastry są mocne, dokładnie depilują. Załączonymi chusteczkami dokładnie usuwam pozostałości wosku, później już tylko zmywam oliwkę i gotowe!
W czasie kryzysu, gdy nie mam następnego opakowania plastrów, dzielę te, które mi zostały: wiecie, że depilację można przeprowadzić 1/4 plastra? :D
Jedynym minusem jest fakt, że strepy rzeczywiście cholernie trudno dostać :( Znalazłam je osatnio w jednej z internetowych aptek i tam będę się pewnie zaopartywać

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

przetestowałam wiele innych plastrów do depilacji twarzy i zdecydowanie właśnie te były najlepsze, tylko ostatnio ciężko jest je kupić;/ pytałam w kilku drogeriach nigdzie nie ma;(Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2-3

Plasterki Wszech Czasów !

Plasterki doskonale spełniają swoją funkcję, wolałabym oczywiście nie mieć okazji ich wypróbowywać, ale niestety :(
Przy dokładnym przyklejeniu do depilowanego miejsca i po jednym enegricznym szarpnięciu, usuwa włoski za pierwszym razem, nie trzbea robić poprawek, co z resztą nie należy do przyjemności :) Załączone chusteczki świetnie łagodzą podrażnienia i zbierają resztki wosku z twarzy. Pieczenie, podobnie jak zaczerwienienie znikają po kilku minutach.
Plasterków jest dużo w jednym opakowaniu więc starcza na sporo czasu.
Zabieg tani, skuteczny (po kolejnych depilacjach odrasta mniej włosków) no i niestety nie bezbolesny. No ale czego, my, kobiety nie zrobimy żeby być piękne ;)

Zdecydowanie P O L E C A M ! ! !

dobre

Całkiem dobre plastry. Dość dobrze depilują wąsik choć czasami muszę powtórzyć dwa razy zabieg żeby usunąć wszystkie włoski.
Mnie podrażniaja trochę ale nie bardzo. Szczypanie przechodzi po kilku minutach a zaczerwienienie utrzymuje się kilka godzin.
Niestety sporo wosku zostaje na twarzy i rękach i niełatwo go usunąć nawet przy użyciu załączonych chusteczek z oliwką. Chusteczki są miękkie i fajnie łagodzą podrażnioną skórę. Ale mogłoby być ich trochę więcej.
Przy pytaniu czy kupię produkt ponownie zaznaczyłam opcję tak, ale pod warunkiem że je gdzieś znajdę. Od jakiegoś czasu nie mogę na nie nigdzie trafić :(

Polecam!

Stosuje glownie do depilacji meszku nad gorna warga i jestem bardzo zadowolona, praktycznie po jednym zdecydowanym szarpnieciu nie ma ani jednego wloska, skora jest gladziutka. Obrobinke podraznia, w moim przypadku jest to krotkotrwale zaczerwienienie, dlatego stosuje raczej przed pojsciem spac. Do plasterkow jest dolaczona taka natluszczajaca chusteczka, ktora lagodzi troche to podraznienie. Osobiscie polecam.

Nie zachęcam

Nie zachęcam do kupna, bo plastry bardzo podrażniają skórę. Do tego stopnia, że przez niemal dwie doby po depilacji chodziłam z zaczerwienionymi paseczkami na twarzy. Dałam im drugą szansę i skończyło się tak samo.
Nie byłam też zachwycona efektem końcowym. Trochę włosków zostało natomiast plaster wyssał wszystkie zaległe substancje z moich porów rozszerzając je niemiłosiernie.
Może resztę zużyję do usuwania wągrow z nosa, ale nie do depilacji :)

bardzo dobre

Używam tych plasterków do depilacji wąsika i jestem z nich bardzo zadowolona.
* mają odpowiednią wielkość
* po ogrzaniu w dłoni dobrze przyklejają się do skóry
* umiejętnie zrywane usuwają niemal wszystkie włoski
* nie podrażniają naskórka, tzn. bezpośrednio po depilacji mam lekkie zaczerwienienie skóry, ale znika ono po kilku minutach, zwłaszcza po zastosowaniu dołączonych chusteczek z oliwką; następnego dnia nie ma żadnych śladów zdradzających, że była jakaś "operacja"
* oliwka ma właściwości łagodzące podrażnienia, a ponadto usuwa resztki wosku, które ewentualnie w niewielkiej ilości pozostaną na twarzy
* chusteczki są bardzo duże i wystraczy uciąć sobie kawałeczek, a resztę zachować na następne zabiegi
* jeden paseczek można użyć tylko raz
* cena niewygórowana (zapłaciłam 12.90), opakowanie starcza na 10 depilacji wąsika
Jak dla mnie te plastry doskonale rozwiązują problem wąsika i na chwilę obecną są w tym niezastąpione.