Individual Blue For Her

Individual Blue For Her

Zgłaszająca osoba: Agata_Majka

Bardzo fajny, lekki, w sam raz zapach na lato. Choć może trochę "oklepany" ponieważ zapach ten jest często "wyczuwalny".

Cena: 54,90

Świeże powietrze.

Dokładnie tak. Ten zapach dla mnie pachnie jak świeże powietrze.
Jest chłodny, surowy i świeży, kojarzy mi się z średnio ciepłym i pochmurnym letnim dniem na opuszczonej plaży, rozwianymi włosami, lekkimi jasnymi ubraniami, niedbale zarzuconą na ramiona białą koszulą.
Jak na Avon bardzo trwały zapach, myślę, że gdyby jakiś czas temu go nie wycofali, to mogłabym się na niego skusić.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: próbki

Najpiękniejszy zapach na świecie!

To według mnie najpiękniejszy zapach, jaki kiedykolwiek wąchałam. I go wycofali. Szkoda. Woda pachniała świeżo, przyjemnie. Zapach długo utrzymywał się na skórze i ubraniach. Zawsze kiedy miałam ją na imprezach, miałam powodzenie. Przynosiła mi szczęście.Indyvidual Blue For Her to mój największy HIT!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 10 opakowań 50ml, albo i więcej

ajax...

zapach jest sprawa indywidualna, wiec bez obaw pisze ze moim zdaniem ten jest fatalny.. strasznie smierdzi. nie potrafie go opisac. kojarzy mi sie z plynem ajax do podlog... na poczatku byl jeszcze w miare-dosc swiezy, lekki, taki sportowy. uzywalam go z braku laku, tym bardziej, ze go dostalam w prezencie, a wszystkie inne mi sie pokonczyly. ale po pewnym czasie juz nie moglam-mialam wrazenie ,ze z dnia na dzien coraz bardziej smierdzi na mojej skorze. chcialam go wydac mamie, jednak jej tez od razu na mysl przyszedl ajax i podziekowala. na razie stoi jeszcze pol butelki i sluzy do odswiezania powietrza w toalecie ;)Używam tego produktu od:4 lata temu
Ilość zużytych opakowań:1/3

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

zapach wiosny i powietrza

Jedyny zapach firmy Avon, który szczerze pokochałam od pierwszego powąchania i używałabym go nadal, gdyby nie to, że jest wycofany... Swoją drogą nie rozumiem czemu męski IB nadal jest w katalogu, a damski nie!
U mnie IB zawsze zwiastuje nadejście wiosny, używam go od marca do końca lata. Gdy go mam na sobie to po prostu czuje że żyje, chodzę po ulicach i parkach i uśmiecham się do siebie :)
Miłośniczkom tego zapachu zdradzę, że łudząco podobny jest Mexx Ice Touch, niedawno to odkryłam i zamierzam kupić jak już wycisnę moje IB do końca.

Używam tego produktu od:4 lat

EXTRA

Zapach taki jak nazwa - dla indywidualistki. Mocny. Intensywny. Moze się to wydać śmieszne, ale kiedy go wącham odnoszę wrażenie , że gdyby kolor niebieski mógł pachnieć to pachniałby jak Individual Blue. Dla mnie absolutny ideał. Podoba się facetom- sprawdziłam ;)
Szkoda , że nie jest juz sprzedawany :(

Używam tego produktu od:3 lat

przyjemne

Jakiś czas temu odgrzebałam jeszcze całą buteleczkę tego zapachu z jakiejś przepastnej szuflady i postanowiłam ją zużyć tego lata.

Ogólnie jak na Avon to całkiem są przyjemne, ładny świeży wiosenno-letni zapach, ale myślę, że w zimie też nie zaszkodzi. Buteleczka ładna, ale niezbyt poręczna. Zapach w zasadzie nie zmienia się, może dlatego że dość szybko wietrzeje ze skóry. Faktycznie na ubraniu trzyma się dłużej, ale przecież nie są to perfumy do odzieży tylko dla kobiet :-) Gdyby były jeszcze dostępne to nie wiem czy bym je kupiła bo mimo iż zapach dla mnie jest ok to trochę mało trwały i chcąc nie chcąc trzeba się co godzinkę psiknąć.

Używam tego produktu od:4 lat

moje ukochane

Najładniejsze perfumy jakie miałam.Uwielbiałam ten zapach, naprawde szkoda ze już nie można ich kupić<beczy>.Były dobre na lato i zimę.jedyną jego wadą było to że nie był zbyt trwały,

Używam tego produktu od:dawno już ich nie ma

Przyjemny zapach

Przyjemny, delikatny zapach, który podoba mi się, choć takich podobnych w otoczeniu można wyczuć bardzo wiele. Zapach bardziej wyczuwalny, trwalszy rzeczywiście na ubraniach, ale na mojej skórze akurat utrzymywał się całkiem długo.

Avon chyba już go nie ma w swojej ofercie...

Używam tego produktu od: kiedyś go używałam

taki bezpłciowy

Owszem,może i dość delikatny,ale brakuje mu "tego czegoś",jak dla mnie nie ma duszy.Mnie nie pasuje,więc zaadoptowała go moja mama,ale z kiepskim rezultatem bo wciąż jest prawie pełne opakowanie...

Używam tego produktu od:ze 2 lata?
Ilość zużytych opakowań:1 pełne nadal...

lekko łatwo przyjemnie

Całkiem przyjemny, nieprzekombinowany,świeży zapach, podszyty nutami które określam jako ogórkowe...Nienachalny, żadne ciężkie z niego nie wyłazi...Nie wiem czy pachniało nim wiele Pań, a to może być ciężkie do stwierdzenie, gdyż zapach jest uroczo nietrwały (jak wszystkie wody toaletowe avonu) i sądzę że między mieszkaniem a autobusem, jest wszelka szansa na jego zanik:)

Używam tego produktu od:4 lata temu
Ilość zużytych opakowań:1 50 ml

Przyjemne i bezkonfliktowe

Miłe, świeże perfumki. Wbrew opinii większości używałam ich w zimie - na swetrach i szalikach są o wiele trwalsze. Otoczenie reagowało na nie bardzo pozytywnie, a i ja dobrze się w nich czułam. Nie jest to zbyt oryginalny zapach, ale trudno oczekiwać tego od "świeżuchów" - tak naprawdę one wszystkie z grubsza pachną tak samo. Żałuję, że nie ma ich już w sprzedaży, bo choć niczym wyjątkowym nie są, to jako codzienny zapach sprawiły się naprawdę dobrze.

Używam tego produktu od:3 lata temu

Niebieski

Niestety nie jest to zbyt oryginalna kompozycja i naśladuje trochę Davidoff Cool Water, i jeszcze w stoiskach z tanimi perfumami tudzież w supermarketach są takie "niebieskie" perfumki - to wszystko do jednego worka bym wrzuciła. Ogólnie jest nawet miły i znośny, ale raczej bym go nie kupiła. Letni i świeży ale jakoś mi nie podchodzi..(kiedyś co trzecia kobieta na ulicy tym pachniała).

Używam tego produktu od:5 lat temu