Mrs. Potter's, Leczniczy szampon do włosów z łupieżem z ekstraktem z dziegcia (stara formuła)

Leczniczy szampon z ekstraktem z dziegcia stworzony specjalnie z myślą o włosach ze skłonnością do łupieżu. Dzięki zawartości naturalnego ekstraktu z dziegcia, bogatego w aktywne składniki o działaniu przeciwłupieżowym niezwykle skutecznie usuwa łupież i zapobiega jego powstawaniu. Szampon regeneruje naskórek, poprawia ukrwienie skóry głowy, równocześnie wzmacnia włosy i nadaje im puszystość oraz piękny połysk

śmierdziuch ;D (ale ok.)

Potrzebowałam niedrogiego szamponu przeciw łupieżowego i mój wybór padł na ten właśnie (nie pomnę czemu) Zapach powala na kolana - śmierdzi jak z pieca centralnego ogrzewania he he. Czy działa jakoś specjalnie tego nie powiem, na pewno nie pogorszył stanu moich włosów ani skóry.Mogę go używać bez obawy, że zamiast zmniejszyć wywoła u mnie jeszcze gorszy łupież. Polecam amatorom mocnych wrażeń zapachowych.

Używam tego produktu od:używałam ok roku temu

ten smrodek;)

Pamiętam, jak moja mama używała kiedyś tego szamponu, a my z siostra razem z nią... Do dziś pamiętam ten charakterystyczny smrodek i duża, brązową butlę. Włosy były po nim mocno oczyszczone, błyszczące. Problemów z łupieżem nie pamiętam - może faktycznie działał zapobiegawczo. Niedawno znowu zobaczyłam ten szampon w sklepie i już chciałam go kupić, żeby skonfrontować wspomnienia z rzeczywistością, ale realistyczna wizja jego niezwyklej woni sprawiła, że wstrzymałam się z ponownym zakupem.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: kilka na pewno

daje czadu :D

Fakt, zapach może zabić.
A w każdym razie z pewnością przegoni poranne niewyspanie.

Pomijając pierwszy szok - to naprawdę porządny, skuteczny szampon!
Mocno oczyszcza włosy i skórę głowy.
Włosy nie przetłuszczają się tak szybko, dłużej pozostają lekkie i sypkie.
Nie wysusza skóry, nie podrażnia ani nie powoduje uczuleń.

Bardzo wydajny, na dodatek w wielkiej butli.

Z czystym sumieniem (tak, biorąc pod uwagę zapach) polecam :)

Używam tego produktu od: stosowałam go rok temu, ale zamierzam do niego wrócić

depilacja metody

dobry na łupież!

szamponik bardzo fajny, ciekawy i intrygujący zapach, a na włosach pozostawia jeszcze ciekawszy:) włosy są niezwykle miękkie i puszyste, polecam do włosów z łupiezem i wypadaniem:)

Używałam tego kosmetyku jakis czas temu / ilość zużytych opakowań: 2

Śmierdząca skuteczność

UWAGA! Szampon ma najgorszy smród spośród wszystkich kosmetyków, jakich używałem!!! Śmierdzi wędzonym serem i to tak intensywnie, że szkoda gadać!!! Nie wiem, czy to ten dziegieć, czy coś, ale na pewno nie pachnie jak kosmetyk, pachnie jak stara wędzonka. Smród na włosach utrzymuje się niestety długo i ciągle go czujesz, aż w końcu chce ci się wymiotować. Tak więc ten szampon nadaje się tylko dla wyjątkowo odpornych nosów lub ludzi pozbawionych zmysłu węchu. Poza tym kosmicznym smrodem szampon jest OK - tani, wydajny i chyba jest to jeden z nielicznych szamponów do włosów, które wykonują swoje podstawowe zadanie - oczyszczają skóre głowy, a nie wszystkie "dodatkowe" zadania - wzmacniają włosy, dodają objętości, itp. Od tego są odżywki! Ten szampon zasługuje ja cztery gwiazdki, ale smród sprawia, że muszę mu odjąć 1 gwiazdkę.

moze byc

uzywalam 10 lat temu moze byc zapach nie za specjalny, po dluzszym czasie uzywania mialam wrazenie ze wlosow jest wiecej co przy tamtej krotkiej fryzurce bylo jak najbardziej korzystne...