IsaDora, Perfect Shade Liner (kredka do powiek)

IsaDora, Perfect Shade Liner (kredka do powiek)

Pojemność 1,05 g

Bardzo miękka kredka do powiek, idealna do rysowania kresek po wewnętrznej części dolnej powieki. Kremowa, można jej używać jako eyelinera, bądź po roztarciu dołączoną gumeczką, jako cienia. Dostępna w 4 kolorach (czarnym, brązowym, orzechowym i granatowym).

do temperowania

Średnio miękka kredka z poręczną gąbeczką

Kredka ma średnio miękką formułę. Dobrze rozprowadza się na skórze powiek. Można przy jej pomocy stworzyć kreskę i ją rozblendować przy pomocy dołączonej gąbeczki. Gąbeczka jest bardzo miękką. Nie podrażnia skóry. Kredka nie rozmazuje się ani nie odbija na powiekach w ciągu dnia. Jest długotrwała i wydajna.

Bardzo dobra

Kredka spełniała moje oczekiwania. Jest czarna, miękka ale niezbyt miękka. Jest trwała-nie odbija się, nie rozmazuje i nie znika.
Na plus jest to, że na końcu ma wygodną gąbeczkę.

Kolor intensywny, jednak szybko się rozmazuje

Miałam kolor czarny. Kolor kredki jest intensywny, jednak nakładanie jej na powiekę jest mozolne, trzeba kilka razy poprawiać, ponieważ kredka zarówno po pomalowaniu jak i w ciągu dnia się odbija na powiece i rozmazuje. Przez to malowanie oka tą kredką było zbyt czasochłonne. Niestety oddałam kuzynce, może jej będzie lepiej służyć, a sobie kupiłam inną.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

jeden poważny minus

kredkę kupiłam w małym ulicznym sklepiku.
mam kolor czarny (raczej miałam).
zastosowanie- bez zarzutów. piękny głeboki kolor, trwałość także niczego sobie; na moich tłustych powiekach wytrzymuje do 7-8 h. Wystarczająco miękka by łatwo malowało się nią kreskę na oku.

ALE wszystko było w porządku do pierwszego ostrzenia- podobnie jak wizażanka poniżej, ja także zmarnowałam praktycznie 80 % kredki na PRÓBĘ wytemperowania jej. Łamała się, rozwalała, pękała. niestety wracam do moich wysuwanych kredek...

Używam tego produktu od: połowy roku
Ilość zużytych opakowań: 1 (80% zmarnowane:/)

Tęsknię za nią...

Była to moja najlepsza kredka jaką do tej pory miałam- była, bo już jej chyba nie produkują. Na próżno przeszukałam wszystkie drogerie i internet :(
Miałam kolor czarny.
Plusy
-intensywny czarny kolor
-długo utrzymywał się na linii wodnej powieki ( z reguły do tego celu używam kredek, wiec nie łatwo mnie w tej kwestii zadowolić, a ta kredka spełniła oczekiwania)
-nie podrażnia powiek
- gąbeczka do cieniowania- super!
Minusy
-trzeba ją temperować, a ja preferuję wysuwane kredki, ale mogę jej to wybaczyć

-Używam tego produktu od: kilka lat
-Ilość zużytych opakowań: wiele

zawiodła mnie...

Jest to moja pierwsza kredka, chciałam cos delikatnego i naturalnego, mam chyba kolor orzechowy.
Byłam z niej zachwycona przy pierwszym,drugim,trzecim,..... użyciu, łatwo sie malowało kreski (nawet jak dla osoby która to robi pierwszy raz), ładny kolorek, śliczne eleganckie opakowanie. Było tak do momentu gdy musiałam ja naostrzyć , zmarnowałam połowe kredki, łamała się koszmarnie,i przy malowaniu już nie było to samo, mam wrażenie że ciężko z niej wydobyć kolor,trzeba mocno sie starać. Także gąbeczka na końcu jak dla mnie zbyt twarda.
Ja dałam niecałe 20zł ale mimo to mowie jej NIE.

Używam tego produktu od: ok.2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

Skąpa, precyzyjna i nietłusta

Mam kolorek 06 CHARCOAL, bardzo fajny popielaty trochę śliwkowy, trochę ciemny szary.. Bardzo oryginalny kolor, świetnie mi się sprawdza w codziennym oboczym ;) makijażu gdzie nie wieje nudą.

Kredka nie jest tłusta, ale rozprowadza się ją lekko i przyjemnie. Może trochę się osypywać, ale zależy to trochę od podłoża, na mineralnym sypkim True Match trzyma się przyzwoicie,ale gdy nie nakładam pudru trzyma się doskonale.

Mnie zachwycił ten kolorek, nie wiem jak z resztą palety. Gąbeczka jest twarda, bardziej wyciera niż rozciera pigment. Służy mi bardziej jako ratunek na zbyt mocno nałożone kredki wszelakie.

Największy minus to ilość kredki w kredce. Przez to, że połowę ołówka zajmuje trzymadełko gąbki, samej kredki jest tutaj bardzo mało, biorąc pod uwagę cenę.

Podsumowując- przyzwoita kredka, nie osypuje się, nie rozciera, nie uczula, gąbka nieintuicyjna a samej kredki raczej skromna ilość.
Dobry produkt, tylko producent poskąpił ołówka i w związku z tym trochę przesadził z ceną.

Ilość zużytych opakowań: kończy się pierwsze

Moze Być

Kredka jest miękka nie zła ani nie jest za dobra:

Plusy:
* łatwo się maluje kreski
* fajne opakowanie
* na długo wystarcza

Minusy:
* nie trzyma za długo
* rozmazuje się

Nie wypadła najlepiej...

Kredka jak dla mnie wcale nie jest taka miękka. Trudno się nią rysuję kreskę na cieniu. Beznadziejnie się ją temperuję. Pół kredki poszło na temperowaniu. Fajnie się rozciera i długo trzyma na powiece. Średniak :PUżywam tego produktu od: 6 miesięcy

jestem mile zaskoczona :)

ostatnio kupilam tę wlasnie kredke - na spróbowanie :)
i jest naprawde suuuper!
od zawsze robie sobie kreski na gornej powiece... czasem tez na dolnej (rzadziej w środku na dole oka)...
kredka jest świetna - lekko robi się kreskę na górnej powiece - łądnie rysuje nawet na cieniu :)
na moich powiekach wytrzymuje od rana do wieczora - bez poprawek... sprawdziłam ją też wewnątrz oka ;)
jest super trwała - szczerze mówiąc to pierwsza tak trwała kredka, która bez problemu trzyma się w środku oka ;) wiadomo, że po całym dniu kolor jest mniej intensywny, ale to chyba oczywsiste ;)

polecam, warto przetestowac na własnym oku :)

Używam tego produktu od: tygodnia

nie!

Jesli chodzi o gorna powieke to kreska wytrzymuje kilka godzin,natomiast dla mnie najwazniejsza byla trwalosc na dolnej powiece - a tu zonk- wytrzymuje moze z 30min. Gabeczka do rozcierania to jakies nieporozumienie,po roztarciu musze jeszcze raz malowac kreske,bo jest ona prawie niewidoczna.Nie polecam

Używam tego produktu od:pol roku

nie dla mnie

niestety, żałuję, że zakupiłam tą kredkę, po przeczytaniu tylu pozytywnych recenzji spodziewałam się naprawdę dobrego produktu; mam kolor charcolor; na górnej powiece dosć cieżko namalować intensywną kreskę, na dolnej znacznie lepiej, gumka zupełnie bezużyteczna - nie da się nią rozetrzeć linii, kolor sciera się całkowicie; kolor znika po kilku godzinach, rozmazuje się pomimo utrwalenia cieniem do powiek, robi pieczątki na górnej powiece; nie polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: na początku pierwszego