Color Trend, Roll`n`Glow Eyeshadow (Roziskrzony cień do powiek w kulce)

Color Trend, Roll`n`Glow Eyeshadow (Roziskrzony cień do powiek w kulce)

Mieniący się tysiącami błyszczących drobinek cień do powiek. Utrzymuje się na powiekach przez wiele godzin.Bardzo wygodny w użyciu dzięki aplikatorowi w formie kulki.
Dostępny w czterech kolorach:

Cena: 15,90zł / 3g

Bardzo fajny.

Oceniam kolor Frost

+bardzo wydajny
+łatwo się go nakłada, nie trzeba pędzelków, gąbeczek i innych cudów :)
+super błyszczące drobinki; faktycznie dawały wrażenie zmrożonej powieki.
-trochę się osypywał w trakcie noszenia, więc mój chłopak miał brokatowe policzki :D

Używam tego produktu od: Używałam przez ok 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: całe 1

ogromny sentyment

kiedyś, dobrych pare lat temu, używałam tego cienia namiętnie. Był wtedy chyba jeszcze z innej kolekcji, ale mam go do dziś na dnie szafki.
+ fajny kolor
+łatwośc aplikacji
+meeeeeeeeeeeeega wydajny
-+ co do trwałości trudno mi sie wypowiedziec, bo dawno go nie używalam ( jego stan juz na to nie pozwala)
ale myślę, że ogólnie jest całkiem w porządku:)

Używam tego produktu od: obecnie już nie, ale kiedyś bardzo dlugo

warto sprawdzić

trochę sceptycznie podchodziłam do cienia w kulce.
no bo jak takim plastykiem po powiekach się mazać?zacinać się będzie? itp.

Dostała go gratis,uznałam że jak bedzi zły to sprasuje.
ale wypróbowałam i miło się zaskoczyłam.
mam złoty cień. kulka mi nie przeszkadza, warstwy można dozować, widać go na powiece.
pewnie,ze się roluje po kilku godzinach, ale u mnie bez bazy każdy tak robi.

stal się moim ekspresowym cieniem.
jak nie mam czasu na makijaż to szybko ten raz dwa po oku i gotowe. zawsze można go zabrać do torebki, i robić poprawki w ciągu dnia. Jest szklany więc się nie połamie jak plastiki, mis spadł na kafle i nic!
nie potrzeba do niego aplikatora czy pędzelka jest to strasznie wygodne! krzywd nim sobie nie można zrobić.

podsumowując:
idealny do torebki i na szybki makijaż.

Używam tego produktu od:3 mc
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Avon Mark - relacja

Niewidoczny...

Wybrałam odcień Violet Shimmer (opalizujący fiolet). Sam cień był niezwykle słabo napigmentowany, jednakże o aksamitnej i delikatnie pudrowej konsystencji. Nadawał się jedynie do rozświetlania wewnętrznych kącików oczu. Kulka z pewnością nie ułatwiała aplikacji, a raczej utrudniała, zbyt często się zacinając i dozując nierównomierną ilość cienia.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 1: Violet Shimmer

wydajny i efektowny ;)

bardzo polubilam ten cien ;) przede wszystkim- nie konczy sie!! a uzywam go czesto i to w wakacje razem z kuzynkami, siostrami itd ;) 2 lata a on nadal jest ! ;) ciagle sie boje ze sie nagle skonczy ale moje obawy chyba sa bezpodstawne ;)
ladnie sie naklada ale najpierw trzeba nalozyc jakąś baze pod cienie i wtedy super sie trzyma nawet przez wiele godzin ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 !!! <szok>

średni

Miałam go, z tego co pamiętam w odcieniu Gold, kilka minut po nałożeniu wyglądał ślicznie, jednak po godzinie, może dwóch okropnie się rolował w zagięciu powieki, nie był zbyt trwały, za to wydajny.

Używam tego produktu od: dwa lata temu

ok :)

Używam niezbyt często i raczej do roziskrzenia makijażu oka. Sam cień na powice z czasem zwija się w wałeczki - jeśli nałożyć go dużo - lub schodzi - jeśli nałożyć mało. Ale jako wykończenie - godny polecenia. Poza tym dla mnie jest ekstremalnie wydajny.

Używam tego produktu od: 5 lat (?)
Ilość zużytych opakowań: cały czas to samo - pierwsze

fajny

Mieniący się tysiącami błyszczących drobinek cień do powiek. Utrzymuje się na powiekach przez wiele godzin.Bardzo wygodny w użyciu dzięki aplikatorowi w formie kulki, ale....ten aplikator czesto sie zacina i trzeba pukac w kulke, by cien zechcial laskawie wyjsc, dlatego odejmuje 1 gwiazdke. reszta tak, jak obiecal producent- super.

Używam tego produktu od:2 lat

lubię :)

Cień, który naprawdę lubię. Na powiece bardzo delikatny, mam odcień Violet. Pięknie się błyszczy. Podoba mi się aplikacja cienia - nigdy wcześniej nie spotkałam się z cieniem w kulce ;) Co prawda, czasem się zacina albo samo "jeżdżenie" kulką po powiece nie należy do przyjemnych... Ale idzie się przyzwyczaić. Za taką cenę, jak na avon - w promocji warto :P

Używam tego produktu od: niedawna

ROZŚWIETLAJĄCE DROBINKI

Posiadam odcień GOLD SHIMMER.

Cień sypki w formie roletki. Bardzo wydajny. Tani i dobry!

Bardzo wydajny, wystarczy niewielką ilość cienia rozprowadzić na powiekach by uzyskać wspaniały efekt.
Używam go jako rozświetlacza, wraz z połączeniem innych cieni, szczególnie pasuje do brązów.

W słońcu ładnie się mieni, troszkę się osypuje, jak to sypki cień.
Zadowolona jestem z niego. Wytrzymuje cały dzień na powiekach.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

OK

Mam odcień gold. Efekt jest delikatny. Najlepiej nakładać na powieki muśnięte fluidem wtedy lepiej i dlużej trzyma się na powiekach. Jak osypie się Niestety szczypie w oczy, które zaczynają łzawić. Dlatego nie kupię ponownie

Używam tego produktu od: od czasu gdy się ukazał

Nie.

Mialam ten cien w kulce w odcieniu gold i poszedl na wymianke a ja stracilam 11 zl.
Walkowal sie po godzinie.
Z innymi cieniami w kamieniu nie mam takiego problemu.

Niestety jakos marna-fajnie rozswietlal ale za bardzo sie walkowal

Używam tego produktu od:juz dawno uzywalam
Ilość zużytych opakowań:zaczelam 1 i wymienilam