Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Argan Oil, Serum (Serum do włosów z olejkiem arganowym)

Argan Oil, Serum (Serum do włosów z olejkiem arganowym)

Cena już od 4,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nawilżające, regeneracyjne serum do włosów z olejem arganowym, jojoba i słonecznikowym. Działa przeciwstarzeniowo, powstrzymuje wolne rodniki, nawilża. Zapobiega rozdwajaniu się włosów i nadaje im miękkość. Olejek arganowy jest produktem regeneracyjnym, nawilżającym, chroniącym włosy przed czynnikami zewnętrznymi. Nadaje połysk, likwiduje matowość.

Solidna ochrona

Od serum silikonowego oczekuję przede wszystkim ochrony końcówek, ponieważ moje wysokoporowate włosy łatwo się niszczą. Poza tym, ważne jest, żeby na dłuższa metę nie wysuszał włosów i nie utrudniał czesania (co dzieje się nieuchronnie, jeśli produkt źle się zmywa, zawiera silikon o zbyt dużym stopniu polimeryzacji albo za wiele dodatków).

Działanie: Ten sprawuje się nieźle. Dobrze chroni włosy - ogranicza zniszczenia mechaniczne, wygładza i zmniejsza plątanie. Przy okazji dyscyplinuje, dociąża i nadaje ładny połysk. Oczywiście, jak każdym produktem tego typu, można nim obciążyć włosy, ale nie jakoś bardzo łatwo, jest średnio ciężki. Niestety, trochę zażółcał moje silnie rozjaśnione i najczęściej farbowane na niebiesko końce, co sprawiło, że nie używam go obecnie i raczej nie nie kupię ponownie.
Całe szczęście nie wpływa podczas długiego, regularnego stosowania na kondycję włosów (nie wysusza) i nie utrudnia czesania. Powiedziałabym, że łatwo go z włosów zmyć.
Jedno z fajniejszych serów silikonowych, gdyby nie nieszczęsny kolor.

Na plus:
-ochrona przed zniszczeniami powstającymi przy czesaniu, ocieraniu o ubrania, wodą na basenie czy suchym wiatrem
-nadaje przyjemny połysk
-ułatwia rozczesywanie
-można dociążyć nim końcówki lub wygładzić większą partię włosów, bo nie jest tak łatwo z nim przesadzić
-zmywa się z włosów
-długotrwale stosowany, nie ma negatywnego wpływu na włosy
-jest wydajny
-dobra cena

Na minus:
-podbarwia bardzo jasne włosy/ociepla odcień chłodnych kolorów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497636].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Moje włosy kochają olejek arganowy więc im go nie żałuje. Super działanie, włosy są sypkie, mniej rozdwojonych końcówek. Zapach po prostu obłędny, zakochana od pierwszego użycia. : )

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485116].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak wiele uczynił.

Świetna rzecz za grosze.

+ piękny zapach, ukojenie dla mojego nosa, wprowadza w błogi stan;
+ cena zachęca do zakupu;
+ dostępność;
+ wydajny;
+ nie obciąża włosów, nawilża i regeneruje zniszczone włosie;
+ ładne, estetyczne opakowanie.

Warto spróbować. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1456647].usefull || 0 }}% pomocna.

Konferencja babyliss

Idealnie nabłyszcza

Olejek w pierwszej chwili nie zachwyca zapachem, choć jest dość delikatny. Ale olejek bardzo ładnie się rozprowadza, ładnie nabłyszcza włosy i dobrze je chroni. Bardzo dobrze się sprawdza jako dodatek do innego oleju w trakcie olejowania - włosy są po nim bardzo miękkie i delikatne w dotyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451587].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemny

Przede wszystkim olejek nie obciąża nawet moich przetłuszczających się włosów, co jest jego wielkim plusem. Lekko dociąża włosy, przez co mniej się puszą, lepiej układają i są bardziej zdyscyplinowane. Oczarował mnie też piękny zapach :) Produkt jest niezwykle wydajny. Wydaje się, że buteleczka jest niewielka, ale starczy na wieki. Jest tez bardzo wygodny w użyciu.
U siebie nie zauważyłam efektu wow, jeśli chodzi o odżywienie albo nawilżenie. Ale jest to na pewno przyzwoite serum, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek jakości do ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1436536].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo!

Podeszłam do niego sceptycznie a okazało się, że jest najlepszym olejkiem z jakim się spotkałam! Nie znalazłam dosłownie żadnego minusa podczas stosowania go. Olejek przepięknie pachnie, jest niesamowicie wydatny, opakowanie poręczne, a pompka zdecydowanie ułatwia aplikację, są to jednak cechy mniej ważne. To co najważniejsze to jego nieoceniony wpływ na stan włosów. Sprawia, że rozdwojone końcówki przestają być problemem, to niezwykłe jak bardzo poprawiła się po nim kondycja włosów! Stosuję go codziennie, wcierając olejek w końcówki jeszcze mokrych włosów. NAPRAWDĘ POLECAM i nie zamienię go na nic innego!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404951].usefull || 0 }}% pomocna.

Olejek ma za zadanie regenerować, nawilżać i chronić nasze włosy. Nadawać połysk i działać przeciwstarzeniowo - tak obiecuje producent. Serum zamknięte jest w buteleczce z pompką (+). Ja używam go na wilgotne włosy i jeszcze raz na suche. Co zauważyłam?

- nawilża
- nie obciąża
- wygładza
- zmiękcza
- włosy mniej się elektryzują

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376141].usefull || 0 }}% pomocna.

MÓJ KWC

Zdecydowanie mój KWC. Świetnie zabezpiecza końcówki włosów, przepięknie pachnie, nabłyszcza i nawilża. Cena również super (w biedronce taka sama fiolka, tylko w innym opakowaniu - 5zł). Na pewno nie zamienię go na nic innego, ponieważ odkąd go używam, to nie mam problemy z rozdwojonymi końcówkami, a włosy mam do pasa! Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370866].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry olejek

Dobry olejek arganowy. Jest go dość mało, ale wbrew pozorom starcza na dość długo, jest gęsty, lejący. Ja używam go tylko na końcówki włosów, sprawdza się idealnie. Kosztuje bardzo mało, a efekt jest naprawdę dobry. Dodatkowym plusem jest to, że można go kupić i w Rossmannie i w markecie. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369771].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo za grosze

Naprawdę dobre serum dostępne m.in. w Hebe czy Biedronce. Serum ma dość tłustawą konsystencje , wystarczy naprawdę niewielka ilość aby efekty były zauważalne na włosach.Kosmetyk regeneruje , nawilża, zapobiega rozdwajaniu oraz pięknie pachnie bardzo słodko i przyjemnie. Kosmetyk starczył mi na bardzo długo mimo małej pojemności. Produkt bardzo tani więc myślę ze tym bardziej warto go kupic.Na moich włosach bardzo dobrze się sprawdza więc polecam z czystym sumieniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1287686].usefull || 0 }}% pomocna.