Hydraphase, Intense Yeux (Żel intensywnie nawilżający pod oczy przeciw opuchnięciom)

Hydraphase, Intense Yeux

Cena już od 39,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intensywne, ukierunkowane nawilżenie, aby wygładzić drobne zmarszczki spowodowane odwodnieniem. Działanie odwadniające w obszarze worków pod oczami i spuchniętych powiek. Intensywna, ukierunkowana skuteczność nawilżania dzięki kombinacji kwasu hialuronowego i gliceryny, aby wygładzić drobne zmarszczki związane z odwodnieniem. Działa na worki pod oczami i opuchnięte powieki dzięki kombinacji osuszającej kofeiny i leczniczej wody termalnej La Roche - Posay. Produkt nie zawiera parabenów ani kompozycji zapachowej.

w tubce
żel
10 – 50ml

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 7

Używa produktu od: próbka

Piecze

Miałam w domu tylko próbkę, spróbowałam ale niestety pierwsze co mi się "rzuciło w oczy"to to że piecze po nałożeniu... Jest bardzo drogi więc za raczej podziękuję... Wydaje się być dość wydajny, łatwo się rozprowadza, o likwidowaniu zmarszczek ciężko mi cokolwiek napisać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212138].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 19

Napisanych recenzji: 104

Nawilża, ale...

Cerę pod oczami mam suchą , bo dojrzałą. Po żele sięgam rzadko, bo zwykle są dla mnie po prostu za słabe. Ten dostałam, radzi sobie z nawilżeniem całkiem przyzwoicie, choć nie napiszę, że rewelacyjnie. Niestety od czasu do czasu lubi też poszczypać po nałożeniu. Nie zawsze i nie rozwija się to w podrażnienie, więc zużyć go zużyłam. Generalnie nawilża dobrze i opierając się o ten aspekt mogę go polecić. Co do opuchnięć, to miewam, ale nie zauważyłam poprawy. I jeszcze jedno, produkt pozostawia po sobie lepki film. Pod korektor się więc raczej nie nadaje. A przynajmniej nie ułatwia jego rozprowadzania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169936].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 99

Super!

Moja skóra wokół oczu jest kapryśna. Prawie nie mam tam zmarszczek, ale walczę z jej suchością i uczuciem ściągnięcia. Jest też właściwie jedynym rejonem, gdzie pojawiają się różne wysypki/alergie na kosmetyki czy żele do mycia twarzy. Ostatnio zareagowała podrażnieniem na mój ukochany benefiance shiseido, który musiałam w związku z tym na jakiś czas odstawić. W takiej sytuacji zawsze sięgam po Hydraphase yeux - nawilża, niepodrażniając.

Nie zapewni spektakularnych efektów - to po prostu lekki, nawilżający żel, który sprawdzi się i u nastolatki, i u osoby dojrzałej. Trochę zmniejsza opuchnięcia, ale cudów nie uczyni.

Szybko się wchłania, jest leciutki i bezzapachowy.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1074511].usefull || 0 }}% pomocna.

La Roche Posay Skin Checker

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 37

średniak

Jak w tytule - ze wszystkim radzi sobie tak na pół gwizdka. Jak pod uwagę weźmiemy cenę produktu, to zdecydowanie go nie polecam.

- nawilżenie tyle o ile. Jestem jeszcze przed 30., więc nie mam wielkich wymagań, ale działanie jest słabe. Rano budziłam się z przesuszonymi okolicami oczu, czasem też miałam wrażenie, że powoduje zaczerwienienia
- co do opuchnięć, nie oceniam, bo nie mam takiego problemu.
- żel jest lepki, nienajlepiej zgrywa się z korektorami pod oczy

Wykańczam go na siłę, nakładając spore ilości żelu, bo cena była wysoka. Niemniej jednak nie spełnia moich oczekiwań.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016226].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 145

Napisanych recenzji: 431

Niby prosty krem a świetnie działa

Chyba nigdy bym nie zwróciła uwagi na ten krem gdyby nie próbka.

Mam bogatą mimikę już po 20 roku życia w około oczu miałam delikatne mimiczne linie, gdzie kosmetykami interesuje się od późnej podstawówki i zawsze inwestowałam kieszonkowe w dobre kosmetyki.
Porównując się z rówieśnicami które pomimo 30 ignorują wiele obowiązkowych zasad pielęgnacji nie wyglądam jak chodzący ideał odzwierciedlający, że obowiązkowość i spory budżet popłaca... A jak mówię to kwestia bogatej mimiki, a nie zaniedbania.
Dlatego proste, nawilżające kremy pod oczy z reguły mnie nie interesują, zawsze szukam jakiejś BOMBY Anti-Aging.

Były momenty, że kremy La prairie i SkinCeuticals pod oczy działały cuda, miałam dosłownie rozprasowane okolice oczu. Ale po przekroczeniu 30 przestały dawać radę. Pewne linie powoli się utrwalają itp.
Przyznam,że nieźle radził sobie dużo tańszy Redermic C LRP ale był nieco upierldliwy, zwłaszcza na dzień.

Miałam próbkę o kremu Hydraphase i byłam zszokowana jak dobrze jest nawilżona okolica oczu, jak dobrze skóra wygląda wieczorem i mimo, że krem tylko ma nawilżać, wyglądam wieczorem świeżej niż po teoretycznie zaporowo drogich zmarszczowych killerach.

Zdecydowałam się na tubeczkę i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę jestem zadowolona ze stanu skóra w okolicach oczu w ciągu dnia, wieczorem jak to zwykle bywało, okolice oczu nie są pomarszczone, wręcz nawilżone i wyprasowane.
I co najważniejsze, krem jak rzadko który u mnie, nie wpływa na rozmazywanie tuszu i w ogóle się nie roluje.
Nie wiem ale u mnie większość kremów pod oczy w ciągu dnia w zetknięciu niechcący i z odrobiną bazy UD od razu się roluje.

Krem bez wad, do tego tani i nie dość, że nawilża to mam uczucie, że robi znacznie więcej.
Ma silikonową konsystencją, za która niby nie przepadam ale nie wpływa ona na jakość używania, i konsystencja bardziej mi odpowiada niż przy Redermicu.
Ten krem jest wręcz bezproblemowy gdzie Redermic był kapryśnym kremem, po którym nigdy nie wiedziałam, czego się spodziewać.
Bardzo wydajny.
Jest to idealny krem na dzień, na noc wolę coś "lepszego", z teoretycznie dłuższym składem ale na dzień to jest jeden z lepszych kremów jakie kiedykolwiek miałam.

Używam tego produktu od: kilka tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004442].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 57

Dobry, ale dla osób niewymagających

Od kremu/ żelu pod oczy oczekujemy:
Po pierwsze: nawilżenia. Ten nam dostarcza na dość przyzwoitym poziomie, ale ja potrzebuje jednak czegoś więcej.
Po drugie zmniejszenia zasinień. I tu niestety nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów. Minimalne - prędzej wynikające z nawilżenia.
Po trzecie: redukcji opuchnięć. Ja przez cały okres użytkowania ów produktu nie miałam takiego problemu, stąd nie ocenię efektu.
Ponadto bardzo wydajny, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, wręcz początkowo jakby lepki, ale to szybko mija. Poza tym neutralny dla wrażliwców.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980702].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 77

Średnio silny kosmetyk

Kosmetyk kupiony gdy wypatrzyłam pierwsze zmarszczki pod oczami. Z nadzieją na usunięcie ich zaczęłam go stosować.

Plusy:
- żelowa konsystencja, która łatwo się rozprowadza, należy uważać, żeby nie nałożyć za dużo, ponieważ może pozostawić uczucie lepienia się,
- bardzo wydajny, starczył mi na ok. rok (stosowany naprzemiennie z innym kosmetykiem),
- malutka, lekka tubka,
- nawilżenie - po użyciu wydawało mi się, że zmarszczki się trochę wygładziły lub wyglądały trochę lepiej, nie zwróciłam natomiast uwagi na opuchnięcia. Możliwe, że im przeciwdziałał, natomiast nie powiem na 100%, bo zauważyłam je dopiero po zakończeniu tubki.

Minusy:
- po wielokrotnym odkręcaniu zakrętki, w końcu urwała się z dozownikiem - ale to już przy samym końcu stosowania.

Ogólnie bardzo lekki produkt, myślę, że nadaje się bardziej na dzień niż na noc. Co do działania - powinien sobie poradzić z niezbyt głębokimi bruzdami.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 15 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[910875].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 120

Spełnia obietnice producenta

Zakupiłam ten krem namówiona przez farmaceutkę, kiedy żaden apteczny krem nie radził sobie ze ściągniętą i odwodnioną skórą dookoła oczu. Pojawiały się z tego powodu zmarszczki- dość głębokie, jak na 28-letnią skórę.
Ten krem potrzebuje czasu aby działać. Mam wrażenie że gdy już wyrównał poziom nawilżenia- po ok. 2 tyg., nie musiałabym go używać wcale.
Rewelacyjnie, głęboko nawilża, można pożegnać się z brakiem komfortu pod koniec dnia. Zniwelował zmarszczki wywołane wysuszeniem.
Wchłania się do matu, jest lekki, wydajny.
Zakupiony w promocji za ok 37 zł.

Używam tego produktu od: 1.5 msc.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906665].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 18

Napisanych recenzji: 141

Całkiem niezły

Całkiem niezły krem. Nie jest co prawda intensywnie nawilżający, ale na pewno nawilżający. Ale ja mam bardzo suchą skórę i jeszcze nie trafiłam na taki, który nawilżył by ją tak, ja ja bym chciała. Natomiast ten jest na pewno bardzo dobry. Zmniejsza sińce i opuchliznę pod oczami. Dobrze zachowuje się pod makijażem.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[905014].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 154

Napisanych recenzji: 431

NIE WIEM ZA CO GO LUBIĘ, ALE... LUBIĘ :)

Może ten kosmetyk robi niewiele, ale za to jest całkowicie neutralny, bezpieczny.
Może nie spłyca zmarszczek, ale za to nie generuje kolejnych (a niektóre kremy to potrafią).
Może to nie jest kosmetyk wybitny i nie jest wart tej ceny, ale... zużyłam już dwie tubki.

Nawilża, niweluje napięcie i nagość skóry po umyciu twarzy, daje ukojenie. Mi osobiście tyle właśnie wystarcza i po to właśnie go kupuję. Trzeba go używać z założeniem, że to krystalicznie przezroczysty ŻEL czyli produkt, którym nijak nie zastąpimy treściwego odżywczego kremu. Ma fajną przyjazną konsystencję, wygodny aplikator, zapach z gatunku nieistniejących, brak koloru. Trzymam go w lodówce, używam zarówno na dzień, jak i na noc. Jedyne, co mnie w nim czasem irytuje, to fakt, że momentalnie zastyga na skórze i nie ma absolutnie żadnej możliwości takiego masażu skóry wokół oka, jaką dają odżywcze kremy z poślizgiem. Nie mam sińców pod oczami ani skłonności do takowych, więc nie wiem jak ten żel poradziłby sobie z takim zjawiskiem. Ale nie sądzę, żeby dał radę - gdyby jakiekolwiek kosmetyki dawały sobie z tym radę, to przecież w naszym otoczeniu nie byłoby tylu osób z ciemną skórą oczami. Co do opuchlizny pod oczami - ciężko powiedzieć - wszystkie kremy trzymam w lodówce, więc jak sobie posmaruję czymś lodowatym skórę wokół oczu, to efekt jest natychmiastowy. U mnie bywają spuchnięte jedynie górne powieki, ale to też raczej rzadko.

To przyjemny, neutralny kosmetyk, dający bardzo powierzchowne, doraźne efekty - spełnia podstawowe, proste zadania. Kupuję go wtedy, gdy nie mam pomysłu na nic innego. Doskonale komponuje się z lekkimi kremami typu Effaclar, mam wtedy poczucie ogólnej lekkości na twarzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881364].usefull || 0 }}% pomocna.