Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Hydraphase, Intense Yeux (Żel intensywnie nawilżający pod oczy przeciw opuchnięciom)

Intensywne, ukierunkowane nawilżenie, aby wygładzić drobne zmarszczki spowodowane odwodnieniem. Działanie odwadniające w obszarze worków pod oczami i spuchniętych powiek. Intensywna, ukierunkowana skuteczność nawilżania dzięki kombinacji kwasu hialuronowego i gliceryny, aby wygładzić drobne zmarszczki związane z odwodnieniem. Działa na worki pod oczami i opuchnięte powieki dzięki kombinacji osuszającej kofeiny i leczniczej wody termalnej La Roche - Posay. Produkt nie zawiera parabenów ani kompozycji zapachowej.

w tubce
żel
10 – 50ml

Zbawienie

Dla mnie ten produkt okazał się strzałem w dziesiątkę.

Nie mam problemów z opuchlizną pod oczami, jednak moim utrapieniem są zmarszczki w okolicach oczu. Mam dość młodą cerę, więc szybko się zorientowałam, że to po prostu efekt odwodnienia skóry. Testowałam wiele kremów i żaden nie radził sobie z tym problemem.

Powyższy żel już po kilku dniach wygładził moje ''zmarszczki''. Jestem zachwycona jego działaniem. Aplikacja jest szybka i bardzo przyjemna. Producent zaleca nałożenie kilku kropli pod oczami, następnie wklepanie żelu. Żel szybko się wchłania. Owszem, zaraz po aplikacji skóra w miejscu nałożeniu kremu jest "klejąca", natomiast po kilku minutach wszystko się wchłania. Stosuję go rano i wieczorem, także pod makijaż.

Jeśli mam się do czegoś przyczepić, to na pewno wskażę na mały mankament, jakim jest papierowe opakowanie. Krem nie należy do najtańszych, a producent, zamiast wsadzić do pudełka papierową instrukcję użycia wydrukował ją... na papierowym kartoniku, od wewnątrz. Musiałam rozerwać opakowanie by poznać sposoby aplikacji... ale to tylko mały szczegół.

Z całego serca polecam osobom mającym problem z odwodnioną skórą i walczącym ze zmarszczkami spowodowanymi właśnie odwodnieniem :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521861].usefull || 0 }}% pomocna.

Niewystarczający

Żel udało mi się wygrać w konkursie. Paczka była większa, jednak swoje testowanie zaczęłam od tego produktu właśnie.

Trudno jest mi dobrać odpowiednią pielęgnację pod oczy.
Moja skóra lubi się w cięższych a nawet tłustych konsystencjach na noc, a na dzień oczywiście odpowiednio lżejszych.

Skórę wokół oczu mam suchą, widać na niej każde zmęczenie czy niewyspanie.

Żel z racji tego że jest przeciw opuchnięciom zdecydowałam się stosować na noc ponieważ rano zawsze borykam się z przypuchniętymi oczami.
Rzecz jasna nie spodziewałam się cudów.
Chciałam raczej zobaczyć czy jest szansa na jakąkolwiek poprawę.

Żel jest przezroczysty, niezbyt lejący na szczęście.
Wchłania się szybko ale początkowo zostawia uczucie lepienia co zdecydowanie wykluczało stosowanie go na dzień.
Po dłuższej chwili wchłonął się prawie całkowicie, jednak skóra była lekko "tępa" w dotyku.

Nie podrażnił, ani nie uczulił.
Z mojego punktu widzenia jest bezpieczny pod tym kątem.

Bardzo mocno stawiam na nawilżenie a on nawilżał skórę przyzwoicie.
Nie spektakularnie tak jak to sobie wyobrażałam sugerując się opisem.
Bywały ranki kiedy to wydawało mi się że mógłby to robić bardziej.
Pojawiał się jakiś dyskomfort, skóra była suchawa w dotyku.
Brakowało mi dopieszczenia, jakiegoś mocniejszego zatrzymania wody w naskórku.

Nie zauważyłam jednak żeby skóra wokół oczu była mniej przypuchnięta.
Widocznie taka moja uroda i do tego żelu nie mam absolutnie żadnych pretensji :)

Podsumowując
Dla mnie to nie jest produkt INTENSYWNIE nawilżający.
Nawilża - owszem, ale nie spektakularnie.
Osoby o skórze bardziej wymagającej mogą czuć niedosyt, tak jak ja.
Nie zrobił szkody, jednak po produkcie z takim opisem oczekiwałam więcej.
To bardzo dobra rzecz dla tych których skóra nie jest aż tak sucha.
Jest przyjemny w odbiorze, lekki, jednak ja oczekuję czegoś więcej.
Raczej nie wrócę więcej, choć źle go wspominać na pewno nie będę.
Po prostu jest niewystarczający.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512041].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry żel na opuchnięcia

Często budziłam się z opuchnięciami pod oczami, od kiedy stosuje ten żel, a poleciła mi go farmaceutka, widzę spora poprawę. Myślę że jak zużyje tubkę to zakupie następna bo widzę efekt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485411].usefull || 0 }}% pomocna.
La Roche Posay Skin Checker

Używa produktu od: próbka

Piecze

Miałam w domu tylko próbkę, spróbowałam ale niestety pierwsze co mi się "rzuciło w oczy"to to że piecze po nałożeniu... Jest bardzo drogi więc za raczej podziękuję... Wydaje się być dość wydajny, łatwo się rozprowadza, o likwidowaniu zmarszczek ciężko mi cokolwiek napisać.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212138].usefull || 0 }}% pomocna.

Nawilża, ale...

Cerę pod oczami mam suchą , bo dojrzałą. Po żele sięgam rzadko, bo zwykle są dla mnie po prostu za słabe. Ten dostałam, radzi sobie z nawilżeniem całkiem przyzwoicie, choć nie napiszę, że rewelacyjnie. Niestety od czasu do czasu lubi też poszczypać po nałożeniu. Nie zawsze i nie rozwija się to w podrażnienie, więc zużyć go zużyłam. Generalnie nawilża dobrze i opierając się o ten aspekt mogę go polecić. Co do opuchnięć, to miewam, ale nie zauważyłam poprawy. I jeszcze jedno, produkt pozostawia po sobie lepki film. Pod korektor się więc raczej nie nadaje. A przynajmniej nie ułatwia jego rozprowadzania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169936].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Moja skóra wokół oczu jest kapryśna. Prawie nie mam tam zmarszczek, ale walczę z jej suchością i uczuciem ściągnięcia. Jest też właściwie jedynym rejonem, gdzie pojawiają się różne wysypki/alergie na kosmetyki czy żele do mycia twarzy. Ostatnio zareagowała podrażnieniem na mój ukochany benefiance shiseido, który musiałam w związku z tym na jakiś czas odstawić. W takiej sytuacji zawsze sięgam po Hydraphase yeux - nawilża, niepodrażniając.

Nie zapewni spektakularnych efektów - to po prostu lekki, nawilżający żel, który sprawdzi się i u nastolatki, i u osoby dojrzałej. Trochę zmniejsza opuchnięcia, ale cudów nie uczyni.

Szybko się wchłania, jest leciutki i bezzapachowy.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1074511].usefull || 0 }}% pomocna.

średniak

Jak w tytule - ze wszystkim radzi sobie tak na pół gwizdka. Jak pod uwagę weźmiemy cenę produktu, to zdecydowanie go nie polecam.

- nawilżenie tyle o ile. Jestem jeszcze przed 30., więc nie mam wielkich wymagań, ale działanie jest słabe. Rano budziłam się z przesuszonymi okolicami oczu, czasem też miałam wrażenie, że powoduje zaczerwienienia
- co do opuchnięć, nie oceniam, bo nie mam takiego problemu.
- żel jest lepki, nienajlepiej zgrywa się z korektorami pod oczy

Wykańczam go na siłę, nakładając spore ilości żelu, bo cena była wysoka. Niemniej jednak nie spełnia moich oczekiwań.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016226].usefull || 0 }}% pomocna.

Niby prosty krem a świetnie działa

Chyba nigdy bym nie zwróciła uwagi na ten krem gdyby nie próbka.

Mam bogatą mimikę już po 20 roku życia w około oczu miałam delikatne mimiczne linie, gdzie kosmetykami interesuje się od późnej podstawówki i zawsze inwestowałam kieszonkowe w dobre kosmetyki.
Porównując się z rówieśnicami które pomimo 30 ignorują wiele obowiązkowych zasad pielęgnacji nie wyglądam jak chodzący ideał odzwierciedlający, że obowiązkowość i spory budżet popłaca... A jak mówię to kwestia bogatej mimiki, a nie zaniedbania.
Dlatego proste, nawilżające kremy pod oczy z reguły mnie nie interesują, zawsze szukam jakiejś BOMBY Anti-Aging.

Były momenty, że kremy La prairie i SkinCeuticals pod oczy działały cuda, miałam dosłownie rozprasowane okolice oczu. Ale po przekroczeniu 30 przestały dawać radę. Pewne linie powoli się utrwalają itp.
Przyznam,że nieźle radził sobie dużo tańszy Redermic C LRP ale był nieco upierldliwy, zwłaszcza na dzień.

Miałam próbkę o kremu Hydraphase i byłam zszokowana jak dobrze jest nawilżona okolica oczu, jak dobrze skóra wygląda wieczorem i mimo, że krem tylko ma nawilżać, wyglądam wieczorem świeżej niż po teoretycznie zaporowo drogich zmarszczowych killerach.

Zdecydowałam się na tubeczkę i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę jestem zadowolona ze stanu skóra w okolicach oczu w ciągu dnia, wieczorem jak to zwykle bywało, okolice oczu nie są pomarszczone, wręcz nawilżone i wyprasowane.
I co najważniejsze, krem jak rzadko który u mnie, nie wpływa na rozmazywanie tuszu i w ogóle się nie roluje.
Nie wiem ale u mnie większość kremów pod oczy w ciągu dnia w zetknięciu niechcący i z odrobiną bazy UD od razu się roluje.

Krem bez wad, do tego tani i nie dość, że nawilża to mam uczucie, że robi znacznie więcej.
Ma silikonową konsystencją, za która niby nie przepadam ale nie wpływa ona na jakość używania, i konsystencja bardziej mi odpowiada niż przy Redermicu.
Ten krem jest wręcz bezproblemowy gdzie Redermic był kapryśnym kremem, po którym nigdy nie wiedziałam, czego się spodziewać.
Bardzo wydajny.
Jest to idealny krem na dzień, na noc wolę coś "lepszego", z teoretycznie dłuższym składem ale na dzień to jest jeden z lepszych kremów jakie kiedykolwiek miałam.

Używam tego produktu od: kilka tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004442].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale dla osób niewymagających

Od kremu/ żelu pod oczy oczekujemy:
Po pierwsze: nawilżenia. Ten nam dostarcza na dość przyzwoitym poziomie, ale ja potrzebuje jednak czegoś więcej.
Po drugie zmniejszenia zasinień. I tu niestety nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów. Minimalne - prędzej wynikające z nawilżenia.
Po trzecie: redukcji opuchnięć. Ja przez cały okres użytkowania ów produktu nie miałam takiego problemu, stąd nie ocenię efektu.
Ponadto bardzo wydajny, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, wręcz początkowo jakby lepki, ale to szybko mija. Poza tym neutralny dla wrażliwców.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980702].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnio silny kosmetyk

Kosmetyk kupiony gdy wypatrzyłam pierwsze zmarszczki pod oczami. Z nadzieją na usunięcie ich zaczęłam go stosować.

Plusy:
- żelowa konsystencja, która łatwo się rozprowadza, należy uważać, żeby nie nałożyć za dużo, ponieważ może pozostawić uczucie lepienia się,
- bardzo wydajny, starczył mi na ok. rok (stosowany naprzemiennie z innym kosmetykiem),
- malutka, lekka tubka,
- nawilżenie - po użyciu wydawało mi się, że zmarszczki się trochę wygładziły lub wyglądały trochę lepiej, nie zwróciłam natomiast uwagi na opuchnięcia. Możliwe, że im przeciwdziałał, natomiast nie powiem na 100%, bo zauważyłam je dopiero po zakończeniu tubki.

Minusy:
- po wielokrotnym odkręcaniu zakrętki, w końcu urwała się z dozownikiem - ale to już przy samym końcu stosowania.

Ogólnie bardzo lekki produkt, myślę, że nadaje się bardziej na dzień niż na noc. Co do działania - powinien sobie poradzić z niezbyt głębokimi bruzdami.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 15 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[910875].usefull || 0 }}% pomocna.