bc Bonacure Blonde, Blonde Enhancing Conditioner (odżywka do włosów blond)

bc Bonacure Blonde, Blonde Enhancing Conditioner (odżywka do włosów blond)

Zawiera ekstrakt z rumianku. Specjalne blond pigmenty wzmacniają odcień blond włosów, sprawiając że włosy otrzymują piękny, pełen życia black. Wzmacnia i pielęgnuje włosy. Dzięki technologii ApHinity dodatnio naładowane składniki pielęgnacyjne (+) podobnie do działania magnesu osadzają się wybiórczo w porowatych, ujemnie naładowanych strefach (-). Inteligentnie i szybko.

Cena: 33 zł / 200 ml

nie dla mnie

Dla moich zniszczonych rozjasnianiem włosów zdecydowanie za słaba. Wg mnie jest to dozywka dla zdrowych włosów blond-naturalnych lub farbowanych w dobrej kondycji i tutaj podkresli kolor. U mnie pomaga ewentualnie w rozczesaniu włosów i nic poza tym nie zrobila po zuzyciu całego opakowania.

Używam tego produktu od:zuzylam całe

Rozczarowuje

Bardzo lubię serię bc, ale tym razem niestety obejdzie się bez zachwytów. Odżywka jest bardzo przeciętnym kosmetykiem i mocno mnie tym faktem rozczarowała. Ślicznie pachnie (jak cała seria), ma lekką konsystencję, a pomysł z dozownikiem jest godny wielkiej pochwały za swoją praktyczność. I to na tyle, jeśli chodzi o plusy.
Pielęgnuje przeciętnie, nie wygładza, nie rozświetla i jakoś nie zauważyłam podkreślenia mojego blondu. Jedynie ułatwia rozczesywanie i nie powoduje dodatkowego przetłuszczania fryzurki.
Nie jest to jednak odżywka, za którą trzebaby płacić aż 35 zł
Wielka szkoda
2,5 gwiazdki

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 (ze 7 aplikacji)

bardzo dobra

Bardzo dobra odżywka, ktora rzeczywiście rozświetla włosy, powoduje, że pięknie błyszczą, bardzo przyjemnie pachną. Starcza na długo i ma bardzo poręczne opakowanie. Znalazłam jednak inną, w trzykrotnie nizszej cenie :)

depilacja jak się przygotować

ciekawy

plusy :)
-jadnie pachnie
-chyba rozswietla odrobine-ale ,moze tylko sama chce to sobie wmowic ;)
-opakowanie z pompka-rewelacja
-wlosy sie latwo rozczesuja

minusy :(
-zbyt slabo nawilza-wlosy nie sa odzywione
-konsystencja zbyt lejaca

ilość zużytych opakowań: pierwsze

Rewelacyjny

Naprawdę świetna odżywka. Rozświetla włosy, na których powstają piękne refleksy w różnych odcieniach blondu (: Lubię jej zapach i konsystencję. Poza tym, opakowanie jest bardzo funkcjonalne. Naprawdę polecam wszystkim blondynkom.

Na zawsze moja!

Już nie zamienię na żadną inną :D W ogóle nie obciąża włosów - wręcz przeciwnie, wolniej się przetłuszczają. Stosowana wraz z szamponem daje niezwykłe efekty - ślicznie rozświetla oraz pielęgnuje włosy. No i z rozczesaniem ich później nie mam najmniejszych problemów. A do tego opakowanie z pompką - według mnie ideał!

ilość zużytych opakowań: dwa i już kupiłam następne