Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Color Control, Body Perfector CC Cream 10 in 1 (Multifunkcyjny krem korygujący do ciała)

Cena już od 18,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Do każdego rodzaju karnacji.
Innowacyjny krem skutecznie udoskonala wygląd skóry:
- maskuje niedoskonałości,
- ujędrnia, intensywnie nawilża,
- rozświetlające mikropigmenty odbijają światło i błyskawicznie dodają skórze blasku,
- lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu,
- zawiera: kwas hialuronowy, koenzym Q10, masło kakaowe, witaminę E,
- krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej,
- 0% parabenów 0% sztucznych barwników 0% oleju parafinowego 0% PEG

100 – 250ml
balsamy
w tubie
Struktura
lekkie
krem

Rewelacja!

Naprawdę godny polecenia, kupiłam go ze względu na same pochlebne opinie i nie zawiodłam się. Pięknie rozświetla, nadaje skórze zdrowy opalony wygląd, bez efektu sztuczności czy zacieków. Przestraszyłam się na początku ciemnego koloru , ale okazało się że pięknie wtapia się w skórę :> Jest niezawodny. W zasadzie mogę się już pozbyć z półki wszystkich rajstop w spreju, samoopalaczy czy innych balsamów brązujących. Bielenda wystarcza w zupełności, moj produkt roku :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571216].usefull || 0 }}% pomocna.

Re-we-la-cja!

Najbardziej podobało mi się to, że jest innowacyjny. Łączy w sobie cechy wielu produktów – zamiast nich można zastosować po prostu krem CC. Skóra po nałożeniu kremu jest satynowa, pełna blasku. Wygląda zdrowo i promiennie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569656].usefull || 0 }}% pomocna.

Nogi jak marzenie :)

Bardzo lubie ten balsam, to moj letni must-have :) Mam bardzo jasna, trudno (zeby nie powiedziec wogole ;)) opalajaca sie karnacje i o ile na reszcie ciala wogole mi to nie przeszkadza to na nogach bardzo. Nie moge zniesc widoku tych rybich nozek, tak bladych ze prawie niebieskich, z pajaczkami itp... Balsamow brazujacych nie lubie, bo po jakims czasie zaczynaja brzydko barwic na pomaranczowo. Zanim odkrylam kosmetyk Bielendy (jakies 3 lata temu) mieszalam balsam z podkladem i rozswietlaczem, efekt podobny tylko babrania wiecej. Ten kosmetyk jest latwy w uzyciu, pieknie pachnie i co najwazniejsze, sprawia ze nogi wygladaja pieknie. Idealnie zakrywa bladosc, nadaje delikatnie opalony odcien, rozswietla, kryje niedoskonalosci. To do czego mozna sie przyczepic to trwalosc- latwo sie sciera i brudzi co popadnie ;) Znacznie trwalsza jest wersja waterproof - ale cos kosztem czegos - fatalnie sie rozprowadza...
Ocena ogolna dotyczy wersji podstawowej, nie waterproof.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568481].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja jak się przygotować

dobry

jestem zadowolona, przede wszytskim podoba mi się nie tłusta konsystencja przez co nie zostaje na ubraniach, lekko odbija swiatło wiec fajnie wyglada na opalonym ciele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1565501].usefull || 0 }}% pomocna.

Ma dziwny kolor i szybko wysycha na skórze

Multifunkcyjny krem korygujący CC z efektem natychmiastowej opalenizny Bielendy to ten, który daje efekt natychmiast po nałożeniu. Ma postać gęstego kremu a "opalenizna" przejawia się w pokryciu skóry brązową warstwą a nie w faktycznej zmianie koloru. To tak jakbyśmy nałożyły na skórę ciemny podkład.
Krem ma brązowawy kolor, ale na mojej skórze niestety wybijają różowe tony. Niezbyt mi to odpowiada i kłóci się z odcieniem opalenizny rąk czy twarzy. Szkoda.
Jest lekko błyszczący co w przypadku akurat tego kremu mi nie przeszkadza. Wbrew zapewnieniom producenta nie zauważyłam, aby idealnie pokrywał siniaki lub popękane naczynka, a zdecydowanie by mi się to przydało. Co prawda lekko je tuszuje, ale żeby stały się całkiem niewidoczne to nie. Nie zachęcam do lepszego pokrycia tych niedoskonałości grubszą warstwą kremu bo skóra przestaje wyglądać estetycznie.
Krem po nałożeniu szybko "stygnie" , trzeba go więc sprawnie rozsmarowywać i co ważne - nie trzeć za długo! Jak przyschnie a my rozetrzemy, to w tym miejscu zrobi się smuga, bo suchy krem nie rozsmaruje się już tak łatwo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549621].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

Jest ok, robi co ma robić, czyli zakrywa jakieś drobne niedoskonałości, wyrównuje koloryt nóg, nadaje też im kolor, rozświetla, łatwo się go aplikuje, jest trwały przy bez deszczowej pogody, wydajny, ale brudzi wszystko, kolor mógłby być ciemniejszy. Jest wart uwagi, ale za niższą cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1539016].usefull || 0 }}% pomocna.

Mam mieszane uczucia.

Zakupiłam go z myślą, że nie będę mogła się opalać, a nie chcę chodzić biała po ulicy.

PLUSY:
+ wygodne opakowanie,
+ ładny zapach,
+ trwały,
+ ładnie wtapia się w skórę.

MINUSY:
- brudzi wszystko dookoła,
- wolałabym jednak, żeby był trochę bardziej "opalający",
- dostępność, niby wszędzie, ale przelazłam pół miasta i z dwadzieścia drogerii, żeby go w ogóle dostać,
- cena,
- wydajność.

Ciężko mi wydać o nim opinię. Niby nie jest zły, ale nie jest też za dobry. Niestety u mnie się nie sprawdził.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377391].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Ogólnie mam mieszane uczucia. Kolor ok,ale ja bym wolała aby był też ton ciemniejszy, gdyż jak się opalilam to...bo cóż był za jasny. Ma dobre krycie, nie spływa ale jest mało wydajny i jak dla mnie za dużo tych drobinek rozświetlających... na same nogi ok,ale jak już na całe ciało to świecimy się jak choinka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1356861].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Kupiłam ten produkt w celu zamaskowania siniaków i żylaków na nogach na ślub mojego brata, by ładnie prezentować się w sukience.
Bałam się, że po 1) pobrudzi sukienkę, a po 2) wraz z wieczorem i kolejnymi tańcami zacznie spływać z nóg.
Otóż nic takiego się nie stało!!!
Aplikacja bardzo fajna. Szybciutko nakłada się na nogi. Krem dość szybko się wchłania i pozostawia nóżki przypudrowane w lekkim odcieniu różu dzięki błyszczącym perełkom nadaje im wyglądu ładnie opalonych. Ukrył wszystkie siniaki i przytłumił mega fioletowe żylaki. Naprawdę moje nogi wyglądały PERFEKCYJNIE!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342771].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam!

Jestem zachwycona tym produktem, bo od zawsze mam problem z odznaczającymi się kolanami, naczynkami, siniakami i ogólnie średnim wyglądem skóry nóg. Używałam już wiele takich produktów, poprawiających jej wygląd, jednak ten jest NAJLEPSZY. W porównaniu do rajstop Sally Hansen, można go używać nie tylko na nogi, ale na całą skórę, co też jest fajne, bo poprawia wygląd całego ciała i nadaje jej fajnego, nienachalnego blasku. Troszkę opala nogi, ale mnie na tym nie zależy aż tak, bo i tak używam samoopalaczy, więc bardziej zależy mi na wyrównaniu kolorytu, co świetne wychodzi temu kosmetykowi. Nie wysusza, jak rajstopy Sally, konsystencja jest kremowa. Rozprowadzanie jest średnie, robią się takie 'maziaje' przy nakładaniu, ale jestem w stanie idealnie pokryć całe ciało bez plam, wymaga to jedynie wprawy.

PLUSY:
- nie wysusza
- poprawia koloryt
- zakrywa niedoskonałości
- dodaje blasku
- można go nałożyć na całe ciało

MINUSY:
- niezbyt wygodnie się go nakłada, ale wymaga to wprawy
- wydajność średnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224783].usefull || 0 }}% pomocna.