Color Control, Body Perfector CC Cream 10 in 1 (Multifunkcyjny krem korygujący do ciała)

Color Control, Body Perfector CC Cream 10 in 1

Cena już od 19,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Do każdego rodzaju karnacji.
Innowacyjny krem skutecznie udoskonala wygląd skóry:
- maskuje niedoskonałości,
- ujędrnia, intensywnie nawilża,
- rozświetlające mikropigmenty odbijają światło i błyskawicznie dodają skórze blasku,
- lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu,
- zawiera: kwas hialuronowy, koenzym Q10, masło kakaowe, witaminę E,
- krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej,
- 0% parabenów 0% sztucznych barwników 0% oleju parafinowego 0% PEG

100 – 250ml
balsamy
w tubie
Struktura
lekkie
krem

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 8

Polecam!

Jestem zachwycona tym produktem, bo od zawsze mam problem z odznaczającymi się kolanami, naczynkami, siniakami i ogólnie średnim wyglądem skóry nóg. Używałam już wiele takich produktów, poprawiających jej wygląd, jednak ten jest NAJLEPSZY. W porównaniu do rajstop Sally Hansen, można go używać nie tylko na nogi, ale na całą skórę, co też jest fajne, bo poprawia wygląd całego ciała i nadaje jej fajnego, nienachalnego blasku. Troszkę opala nogi, ale mnie na tym nie zależy aż tak, bo i tak używam samoopalaczy, więc bardziej zależy mi na wyrównaniu kolorytu, co świetne wychodzi temu kosmetykowi. Nie wysusza, jak rajstopy Sally, konsystencja jest kremowa. Rozprowadzanie jest średnie, robią się takie 'maziaje' przy nakładaniu, ale jestem w stanie idealnie pokryć całe ciało bez plam, wymaga to jedynie wprawy.

PLUSY:
- nie wysusza
- poprawia koloryt
- zakrywa niedoskonałości
- dodaje blasku
- można go nałożyć na całe ciało

MINUSY:
- niezbyt wygodnie się go nakłada, ale wymaga to wprawy
- wydajność średnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224783].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 106

raczej nie dla mnie

Produkt trudno się rozprowadza na ciele, kolor jest na początku bardzo , bardzo ciemny, trzeba się napracować, żeby go rozsmarować i wyeliminować "mazajki"?/
Nie wpływa jakoś mega pozytywnie na wygląd mojej skóry, jedyny plus, że dosyć długo i dobrze utrzymuje się na niej utrzymuje.
Raczej do niego nie wrócę, moim zdaniem jest maksymalnie wart 9 zł ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210888].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Super ratunek dla wiecznej bladziochy

Zaznaczam, że oceniam wersję wodoodporną tego kosmetyku.
Dla mnie odkrycie i na pewno szybko się z nim nie rozstanę.

Plusy:

+ super działanie, efekt deliktanej naturalnej opalenizny
+ cena adekwatna
+ fajny zapach
+ nie brudzi
+ szybko sie wchłania
+ dosyć dobra dostepność
+ konsystencja w sam raz

I co wg mnie na minus:

- trzeba bardzo dokładnie rozetrzeć i bardzo dokładnei się obejrzeć w całości, żeby nie zostały smugi, bo o to łatwo
- stosunkowo niezbyt wydajny

Ogólnie na dzień dzisiejszy mój KWC w tym temacie. Cudna alternatywa dla Coffee arabica z Lirene, którego zapach zostający na skórze mnie po prostu zabija na miejscu...

Polecam CC Bielendy wszystkim, którzy nie mogą sie opalić z jakiegokolwiek powodu (bo np ich skóra, tak jak moja opala się opornie, na krótko, na czerwono i po prostu brzydko);/

Używam tego produktu od: tydzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1118371].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Napisanych recenzji: 3

świetny produkt

Swietny balsam, nadaje fajnego natularnego koloru. Używam go na moje blade jak ściana nogi przed każdym większym wyjsciem.
+ doskonale kryje
+nadaje fajnego koloru
+błyskawicznie się wchłania
- zbyt lejąca konsystencja

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1089346].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 674

Napisanych recenzji: 1519

Tragedia jakich mało...

Produkt dostałam kiedyś do przetestowania i byłam bardzo zaskoczona, wtedy wydawał mi się innowacyjny. Po pierwszym użyciu byłam już mniej entuzjastyczna. Co to w ogóle jest? Tapeta, po prostu farba w kolorze pomarańczowym, która zmywa się pod prysznicem. Mam bardzo jasną karnację, nie opalam się (chyba, że przypadkiem) i nie wiem jakim cudem ten kolor miałby być dobry dla każdego? Zacznijmy jednak od początku. Krem do ciała, który ma działać jak fluid - fajnie, tylko, że trochę nam go zejdzie, bo same ręce i nogi to dosyć duża powierzchnia... Po co ciału fluid? Nie wiem, nie znam kogoś, kto na całym ciele ma krostki/przebarwienia/żylaki, a żeby koloryt się zgadzał trzeba krem nałożyć na całe ciało. Okropnie droga zabawa. Ba, okropnie brudząca zabawa! Brudne wszystko, czego się dotkniemy: fotel, podłoga, spodnie, skarpetki, włosy, ugh... Nigdy więcej!
Na opakowaniu napisano, że zakrywa nawet tatuaże. Naprawdę? Nie, ani trochę. Zamazuje je tylko i wyglądają na wyblakłe.

Minusy:
-droga zabawa, gdybyśmy chcieli faktycznie posmarować wszystkie odkryte partie, zeszłaby 1/4 opakowania jak nic,
-nie widzę zastosowania tego produktu,
-kompletnie nie odpowiedni dla jasnej karnacji,
-nie zakrywa tatuaży,
-efekt maski na ciele, dla fanek solarium i plastikowego wyglądu,
-wszystko dookoła brudzi,
-czegokolwiek dotkniemy brudzimy to, więc chyba po nałożeniu mamy stać na baczność? (produkt brudzi nawet 2-4 godziny po nałożeniu).

Cechy neutralne:
-zapach jest ok.

Plusy:
-szeroko dostępny,
-ładne i poręczne opakowanie,
-dobrze się smaruje, kremowa konsystencja,
-łatwo wychodzi z opakowania.

Używam tego produktu od: 4-6 użyć
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe, oddałam koleżance

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1056226].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 23

Napisanych recenzji: 933

w miarę zadowolona :-)

Balsam stosowałam dwa sezony letnie. Daje lekkie krycie, nie przykryje pajączków czy siniaków, mimo to nogi wyglądają lepiej. Odbija światło więc to pewnie jego sekret. Ma tryliard drobinek, ale nie są duże więc jako$ specjalnie nie rażą.

Kolor jest dość jasny, więc dla opalonych nóg się nie nada, raczej dla bladziochów.

Ogólnie polecam. Może jeszcze się skuszę. Wymaga mniej precyzji niż rajstopy w spreju. Daje też delikatniejszy kolor.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037479].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 179

taki sobie

Balsam zakupiłam z myślą o moich nogach usłanych miejscowo siecią popękanych naczynek.
Preparat przyciemnia nieco skórę, lekko wyrównuje koloryt ale niestety nie specjalnie radzi sobie z naczynkami o bliznach nie wspomnę. Posiada drobinki których ogólnie raczej w produktach do ciała nie lubię ale w tym przypadku są one na tyle subtelne że mi nie przeszkadzają.
Fajny do nadania koloru lub podkreślenia opalenizny ale nie jest to produkt kryjący.
Do minusów zaliczę konsystencje dość rzadką i wylewającą się nagminnie z tuby. Poza tym musimy go dobrze rozsmarować ponieważ niedociągnięcia są widoczne po zaschnięciu preparatu. Brudzi ubrania.
Może wypróbuje kiedyś inną wersję.

Używam tego produktu od: w trakcie wakacji
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037473].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 230

Niezły produkt

Balsam ten przydaje się w okresie letnim. Ma lekko budyniową konsystencję. Wyrównuje koloryt skóry (jednak większych niedoskonałości nie zakryje) nadaje efekt lekkiej opalenizny (jednak gdy ktoś jest mocniej opalony balsam będzie za jasny). Balsam posiada maleńkie rozświetlające drobinki. Mi osobiście ten efekt na skórze bardzo się podoba. Dodatkowo balsam ładnie pachnie. Nie wysusza skóry, ale też nie nawilża. Może trochę brudzić ubrania. Ogólnie spełnia swoje zadanie i ja w lecie bardzo lubię go stosować.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024903].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 186

To już moje drugie lato z tym kremem :-)

Spełnia moje oczekiwania w 100 proc. Nadaje piękny koloryt nogom, sprawia że żyłki i pajączki są mniej widoczne, a poświata którą zostawia rozprasza światło i niedoskonałości są mniej widoczne. Łatwy w aplikacji, dosyć szybko zasycha. Efekt pięknych, zadbanych nóg murowany :-)
Zawsze udaje mi się go upolować w promocji. Jest wydajny, aczkolwiek ja go sobie nie żałuję i latem zużywam ok. 1,5 tuby :-)

Ilość zużytych opakowań: 3 opak.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024464].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Totalny bubel

Nie rozumiem zachwytu tym produktem. Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami niestety się zawiodłam. Kupiłam go przede wszystkim ze względu na moje liczne drobne blizny po strupkach oraz naturalnie \'\'sine\'\' nogi z zaczynającymi się pękniętymi naczynkami. Producent zapewnia krycie blizn, naczynek i wszelkich niedoskonałości. Niestety w moim przypadku nie skorygowało żadnej z tych rzeczy. Jeśli ktoś ma swoje nogi bez niedoskonałości i zależy mu na szybkim przyciemnieniu i rozświetleniu to polecam. Jeśli jednak ktoś zmaga się z niedoskonałościami, zwłaszcza takimi jak naczynka i blizny nie polecam. Nie zrobi z nimi nic. Dałam dwie gwiazdki za rozświetlenie nóg (choć przyznam, że dla mnie posiada on za dużo drobinek) oraz nawilża.
Jeśli chodzi o cenę to w porównaniu do jakości jest ona za wysoka. Mi udało się kupić na promocji za 18 zł, normalnie trzeba zapłacić 25zł.

Podumowując:

+nawilża
+rozświetla (lecz posiada za dużo drobinek)
+w miarę szybko schnie i nie brudzi

-nie zakrywa blizn, naczynek i innych niedoskonałości
-cena

Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023253].usefull || 0 }}% pomocna.