Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Color Control, Body Perfector CC Cream 10 in 1 (Multifunkcyjny krem korygujący do ciała)

Cena już od 18,39 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Do każdego rodzaju karnacji.
Innowacyjny krem skutecznie udoskonala wygląd skóry:
- maskuje niedoskonałości,
- ujędrnia, intensywnie nawilża,
- rozświetlające mikropigmenty odbijają światło i błyskawicznie dodają skórze blasku,
- lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu,
- zawiera: kwas hialuronowy, koenzym Q10, masło kakaowe, witaminę E,
- krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej,
- 0% parabenów 0% sztucznych barwników 0% oleju parafinowego 0% PEG

100 – 250ml
balsamy
w tubie
Struktura
lekkie
krem

Mam mieszane uczucia.

Zakupiłam go z myślą, że nie będę mogła się opalać, a nie chcę chodzić biała po ulicy.

PLUSY:
+ wygodne opakowanie,
+ ładny zapach,
+ trwały,
+ ładnie wtapia się w skórę.

MINUSY:
- brudzi wszystko dookoła,
- wolałabym jednak, żeby był trochę bardziej "opalający",
- dostępność, niby wszędzie, ale przelazłam pół miasta i z dwadzieścia drogerii, żeby go w ogóle dostać,
- cena,
- wydajność.

Ciężko mi wydać o nim opinię. Niby nie jest zły, ale nie jest też za dobry. Niestety u mnie się nie sprawdził.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377391].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Ogólnie mam mieszane uczucia. Kolor ok,ale ja bym wolała aby był też ton ciemniejszy, gdyż jak się opalilam to...bo cóż był za jasny. Ma dobre krycie, nie spływa ale jest mało wydajny i jak dla mnie za dużo tych drobinek rozświetlających... na same nogi ok,ale jak już na całe ciało to świecimy się jak choinka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1356861].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Kupiłam ten produkt w celu zamaskowania siniaków i żylaków na nogach na ślub mojego brata, by ładnie prezentować się w sukience.
Bałam się, że po 1) pobrudzi sukienkę, a po 2) wraz z wieczorem i kolejnymi tańcami zacznie spływać z nóg.
Otóż nic takiego się nie stało!!!
Aplikacja bardzo fajna. Szybciutko nakłada się na nogi. Krem dość szybko się wchłania i pozostawia nóżki przypudrowane w lekkim odcieniu różu dzięki błyszczącym perełkom nadaje im wyglądu ładnie opalonych. Ukrył wszystkie siniaki i przytłumił mega fioletowe żylaki. Naprawdę moje nogi wyglądały PERFEKCYJNIE!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342771].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja metody

Polecam!

Jestem zachwycona tym produktem, bo od zawsze mam problem z odznaczającymi się kolanami, naczynkami, siniakami i ogólnie średnim wyglądem skóry nóg. Używałam już wiele takich produktów, poprawiających jej wygląd, jednak ten jest NAJLEPSZY. W porównaniu do rajstop Sally Hansen, można go używać nie tylko na nogi, ale na całą skórę, co też jest fajne, bo poprawia wygląd całego ciała i nadaje jej fajnego, nienachalnego blasku. Troszkę opala nogi, ale mnie na tym nie zależy aż tak, bo i tak używam samoopalaczy, więc bardziej zależy mi na wyrównaniu kolorytu, co świetne wychodzi temu kosmetykowi. Nie wysusza, jak rajstopy Sally, konsystencja jest kremowa. Rozprowadzanie jest średnie, robią się takie 'maziaje' przy nakładaniu, ale jestem w stanie idealnie pokryć całe ciało bez plam, wymaga to jedynie wprawy.

PLUSY:
- nie wysusza
- poprawia koloryt
- zakrywa niedoskonałości
- dodaje blasku
- można go nałożyć na całe ciało

MINUSY:
- niezbyt wygodnie się go nakłada, ale wymaga to wprawy
- wydajność średnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224783].usefull || 0 }}% pomocna.

raczej nie dla mnie

Produkt trudno się rozprowadza na ciele, kolor jest na początku bardzo , bardzo ciemny, trzeba się napracować, żeby go rozsmarować i wyeliminować "mazajki"?/
Nie wpływa jakoś mega pozytywnie na wygląd mojej skóry, jedyny plus, że dosyć długo i dobrze utrzymuje się na niej utrzymuje.
Raczej do niego nie wrócę, moim zdaniem jest maksymalnie wart 9 zł ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210888].usefull || 0 }}% pomocna.

Super ratunek dla wiecznej bladziochy

Zaznaczam, że oceniam wersję wodoodporną tego kosmetyku.
Dla mnie odkrycie i na pewno szybko się z nim nie rozstanę.

Plusy:

+ super działanie, efekt deliktanej naturalnej opalenizny
+ cena adekwatna
+ fajny zapach
+ nie brudzi
+ szybko sie wchłania
+ dosyć dobra dostepność
+ konsystencja w sam raz

I co wg mnie na minus:

- trzeba bardzo dokładnie rozetrzeć i bardzo dokładnei się obejrzeć w całości, żeby nie zostały smugi, bo o to łatwo
- stosunkowo niezbyt wydajny

Ogólnie na dzień dzisiejszy mój KWC w tym temacie. Cudna alternatywa dla Coffee arabica z Lirene, którego zapach zostający na skórze mnie po prostu zabija na miejscu...

Polecam CC Bielendy wszystkim, którzy nie mogą sie opalić z jakiegokolwiek powodu (bo np ich skóra, tak jak moja opala się opornie, na krótko, na czerwono i po prostu brzydko);/

Używam tego produktu od: tydzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1118371].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny produkt

Swietny balsam, nadaje fajnego natularnego koloru. Używam go na moje blade jak ściana nogi przed każdym większym wyjsciem.
+ doskonale kryje
+nadaje fajnego koloru
+błyskawicznie się wchłania
- zbyt lejąca konsystencja

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1089346].usefull || 0 }}% pomocna.

w miarę zadowolona :-)

Balsam stosowałam dwa sezony letnie. Daje lekkie krycie, nie przykryje pajączków czy siniaków, mimo to nogi wyglądają lepiej. Odbija światło więc to pewnie jego sekret. Ma tryliard drobinek, ale nie są duże więc jako$ specjalnie nie rażą.

Kolor jest dość jasny, więc dla opalonych nóg się nie nada, raczej dla bladziochów.

Ogólnie polecam. Może jeszcze się skuszę. Wymaga mniej precyzji niż rajstopy w spreju. Daje też delikatniejszy kolor.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037479].usefull || 0 }}% pomocna.

taki sobie

Balsam zakupiłam z myślą o moich nogach usłanych miejscowo siecią popękanych naczynek.
Preparat przyciemnia nieco skórę, lekko wyrównuje koloryt ale niestety nie specjalnie radzi sobie z naczynkami o bliznach nie wspomnę. Posiada drobinki których ogólnie raczej w produktach do ciała nie lubię ale w tym przypadku są one na tyle subtelne że mi nie przeszkadzają.
Fajny do nadania koloru lub podkreślenia opalenizny ale nie jest to produkt kryjący.
Do minusów zaliczę konsystencje dość rzadką i wylewającą się nagminnie z tuby. Poza tym musimy go dobrze rozsmarować ponieważ niedociągnięcia są widoczne po zaschnięciu preparatu. Brudzi ubrania.
Może wypróbuje kiedyś inną wersję.

Używam tego produktu od: w trakcie wakacji
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037473].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezły produkt

Balsam ten przydaje się w okresie letnim. Ma lekko budyniową konsystencję. Wyrównuje koloryt skóry (jednak większych niedoskonałości nie zakryje) nadaje efekt lekkiej opalenizny (jednak gdy ktoś jest mocniej opalony balsam będzie za jasny). Balsam posiada maleńkie rozświetlające drobinki. Mi osobiście ten efekt na skórze bardzo się podoba. Dodatkowo balsam ładnie pachnie. Nie wysusza skóry, ale też nie nawilża. Może trochę brudzić ubrania. Ogólnie spełnia swoje zadanie i ja w lecie bardzo lubię go stosować.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024903].usefull || 0 }}% pomocna.