Talia Fitness, Masaż wyszczuplająco-modelujący

Talia Fitness, Masaż wyszczuplająco-modelujący

Masaż to przezroczysty, delikatny żel otrzymany z połączenia wyciągów roślinych z nostrzyka, bluszczu, guarany, arniki, traw słodkich z algami morskimi oraz mikroelementami. Wmasowany w skórę idealnie modeluje sylwetkę. Użyte w nim substancje nawilżają, uelastyczniają i energizują skórę.

Cena: ok. 9 zł / 180 ml

bardzo dobry

CZytam powyższe recenzje i się zastanawiam, czy w ogóle tak trudno zrozumieć fakt, iż jest to (jak z samej nazwy wynika) MASAŻ - co oznacza że po zaaplikowaniu na wybraną partię ciała należy go długo ,masować (okrężnymi mruchami w kierunku serca) co spowoduje szybsze spalanie się tkanki tłuszczowej i zostaną rozbite jej skupiska pod skurne, czyli tzw. cellulit.
Ja stosuje od 3 miesięcy i po połączeniu z odpowiednią dietą (czyli jedzenie połowę mniej, ale wszystko) i lekkimi ćwiczeniami daje u mnie bardzo dobry wyszczuplający i wygładzająco-ujędrniający efekt. POLECAM :)

woda

Ja rozumiem,że formuła żelu ma ułatwiac wchłanianie składników odżywczych i jest lekka...Rozumiem,że produkt ten nie należy do pierwszej ligi preparatów mających poprawic wygląd skóry w pewnych miejscach.Jest tani to fakt ale w działaniu słaby,słabiutki.

Używam tego produktu od:dostałam w prezencie jakis czas temu

kto kogo zamęczy?

Mam zgaje się wersję w nowym opakowaniu o tej samej nazwie. kupiłam, nie dlatego, że nie miałam czym się smarowac lecz dlatego, że kosmetyk i firma go produkujaca była dla mnie nieznana, a zestaw z kremem do bistu kosztowała jakies niewielkie pieniążki.
Kosmetyk ma leistą, wodnistą, konsytencję, kolor lekko żółtawy, przezroczysty, wygląda jak osłodzony syrop. Pachnie mydlanym zapachem, nie jest to męczący aromat, więc nie on mnie odpycha od kosmetyku. A co mnie odpycha? Przede wszystkim moja niechęć do wszelkiego rodzaju żeli i fakt, iz nawet te chwalone za wchłanialność u mnie po prostu się mażą. Tu nie jest inaczej, moge pół godziny smarować dłonią i masażerem, a kosmetyk dalej ślizga się po skórze. Opracowałam już metode pozwalająca na skrócenie tego czasu - otóż nakładam bardzo małe ilości i ewentualnie dokładam. Jak już przestanie sie ślizgać, to skóra pozostaje gadka - nie lepka.
Efekty? Hmmm. Skóra jest gładka, nic więcej mi nie przybywa niż miałam przed zastosowaniem, czy ubyło? Poczekam z werdyktem aż go zmęczę, a może on zmęczy mnie i pójdzie na targowisko

Używam tego produktu od:ok. 10 dni
Ilość zużytych opakowań:1/3

Bordowe usta H&M

taki sobie

Hmmm ciężko go opsać zapach taki sobie ale jak dla mnie ani nie drazni ani nie zniechęca. Poblem jest z wchłanianiem gdyż nie dośc że tzreba sie troszke napracować żeby go wsmasowac to pozostaje kilka minut na skórze az do całkowitego wchłonięcia . Efekty sa widoczne :)

Ujdzie

Hmmm... bardzo, bardzo długo się wchłania, no ale dzięki temu zmusza do masażu. Mało wydajny.
Trochę działa, ale może to zasługa tego wymuszonego masażu???
Taniutki.
W sumie nie wiem, co o nim mysleć...

ilość zużytych opakowań: 2 tuby

wspomnienie

Używałam rok temu, bardzo rzadko był wtedy w sklepach i teraz jak juz znalazłam cos lepszego jest wszędzie!!! Ale o samym żelu: Ma nieprzyjemną konsystencję i wolno się wchłania, zapach też taki sobie :(. Ale działa, wspomaga wyszczuplanie (oczywiście sam tego nie robi ale w połaczeniu z ćwiczeniami ;) zreszta nie spotkałam jeszcze kremu co by wyszczuplał jak się leży i nic nie robi). Nie zmniejsza celulitu. Cena bardzo niska więc warto spróbować. Ja uzywałam dodatkowo kostki do masażu z tej samej serii i tworzą niezły duet.

Używałam tego kosmetyku rok temu / ilość zużytych opakowań: 3

Dziwny....

Wg mnie jest to dość przyzwoity żel,ale zbyt wodnisty. Przyjemnie się wchłania,a tym samym rozgrzewa na nałożonych partiach ciało. Skuteczne likwiduje rozstępy. To mu trzeba przyznać,a poza tym nie zauważyłam,ŻADNEJ fajnej cechy...