Puryfing Facial Cleasing Gel (żel do mycia twarzy)

Puryfing Facial Cleasing Gel (żel do mycia twarzy)

Zgłoszony przez Agata_Majka:
Żel do mycia twarzy nawilża odświeża, nie wysusza skóry tak jak mydło. Usuwa z twarzy makijaż i zanieczyszczenia. Duże opakowanie (200ml) starcza na naprawdę długi okres czasu.

Cena: 19,90

dobry żel

Żel dobrze oczyszczał cerę, nie wysuszał jej. Bardzo wydajny, jedna tuba starczała na długo. Jednak mimo, iż mam mieszaną cerę, pory lepiej oczyszczał żel (a właściwie pasta) do cery tłustej, wcale jej nie wysuszając.

wydajny

Wg mnie wcale nie gorszy niż Pore-Fection, przynajmniej dla mnie. Używam ich wymiennie w zależności który łatwiej dostać, albo np który jest w promocji. Dobrze zmywa, mnie nie uczulił, ale mnie nigdy nic nie uczuliło no i ta wydajność. Żele do mycia Avonu są gęste i nie wiem jak przekłada się to 200 ml na 200 ml innych producentów, ich żele mam zawsze sporo dłużej, a używam dwa razy dziennie.

Używam tego kosmetyku od ok półtorej roku/ ilość zużytych opakowań: wraz z Pore-Fection ponad 3
Recenzja: ...

Nie dla mnie!

Miałam go dosć dawno, ale dobrze go pamiętam, bo dłuugo stał na półce w łazience. Jest bardzo wydajny i ładnie sie pieni. Moge też nawet powiedzieć że i nie źle oczyszcza skórę. Ale okropnie wysusza i podrażnia skórę!!! a ja nie mam skóry wrazliwej i naprawdę nie zdarzają mi sie podrażnienia. Dlatego tez nie mogłam go używać codziennie, ale niestety musiałam się przemęczyć, gdyż wówczas moja studencka kieszeń była raczej biedna ;)
Ja mam cerę mieszaną, nieskołonną do podrażnień i nie polecałabym go osobom o cerze wrazliwej, normalnej itp. - może do cery tłustej sie nadaje...

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

podraznia

Na poczatku chce podkreslic, ze nie mam wrazliwej cery - naprawde niewiele kosmetykow jest w stanie ja podraznic, ale temu zelowi sie to udalo :( Zel ma moim zdaniem ladny zapach, jest w duzym opakowaniu i jest bardzo wydajny... No ale niestety straszliwie wysusza i sciaga buzie. Ja go uzylam 3 razy i skora na twarzy zaczela mnie tak piec, ze szybko go odstawilam. To, ze ten specyfik mnie podraznil nie powinno go dyskwalifikowac, bo w koncu sa rozne buzie i to, co mi nie odpowiada, moze byc idealem dla kogos innego. Ale ja naprawde mam wytrzymala, gruba skore, ktorej niewiele kosmetykow kiedykolwiek zaszkodzilo. OSTROZNIE dziewczyny!!!
Uzylam 3 razy i odstawilam - nie dalo sie dalej go testowac.

beznadziejny

Nie lubie go. Jest wydajny i duży ale to akurat nie jest w tym przypadku zaletą bo chciałabym żeby już się skończył a on ciągle jest i jest. Kiepsko oczyszcza, nie ma po nim żadnego uczucia odświeżenia twarzy, drugi raz napewno go nie kupie.

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

znam lepsze

Kupiłam go w promocji za naprawdę atrakcyjną cenę i niestety zbyt szybko i pochopnie pochwaliłam mamie - chcąc zrobić mi frajdę kupiła drugi :) Teraz zastanawiam się komu go sprezentować, bo trochę się rozczarowałam. Przede wszystkim specyfik ma dość niesympatyczny, trudny do opisania zapach. Poza tym przepotwornie ściąga twarz. Dużym plusem jest to, że pozostawia buźkę dobrze oczyszczoną.

Mialam lepsze

Zel ma oczyszczac i moim zdaniem robi to skutecznie.Natomiast dosyc szybko pojawia sie po nim swiecaca cera,ale wybaczam bo matowienie w tym przypadku nie bylo obiecywane.Gemeralnie moze byc,ale bywaly w mojej lazience o niebo lepsze produkty.Ilość zużytych opakowań: 2

Nie lubię go

Ten żel śmierdzi, ma zbyt gęstą konsystencję, a co najgorsze nie daje żadnych efektów. Zużyłam połowę tej wielkiej tuby, a reszta stoi od pół roku na półce i chyba w końcu go wyrzucę, bo znalazłam różna o niebo lepsze żele mające podobny cel, ale skuteczne.

bzdura...

Kolejny bubel Avonu. Ladnie zapakowany, ale co z tego? Taka sobie zelowa substancja, w miare ladnie pachnie i wyglada. TYLE, ZE NIE DZIALA!!!! I nie chce sie skonczyc ;( Chyba go po prostu wyrzuce...

Dobry

Podoba mi się jego konsystencja- gęsta. Zapach choć nie jest ładny, jest znośny. Dobrze oczyszcza twarz. Swietnie się spłukuje. Wydajny. Polecam.

eh:( -no teraz to lepiej

Nie wiem czemu po użyciu tego żelu jestem cała czewona.Nic nie napisze na temat jego działania oczyszczającego gdyz po jednym uzyciu skutecznie sie do niego zniechęciłam.Dodam ze nigdy nie uczulił mnie zaden kosmetyk.Podobne zresztą działania wywarł na moich braciach.Postal pare miesiecy w lazience i prosze! znosnie pachnie, juz mnie nie uczula i wogole bardzo go polubiłam, a najbardziej to lubie myc nim ręce-ładnie potem pachną:)

polecam

Mam cerę mieszaną, problemową. Wcześniej używałam do zmywania twarzy bardzo długo żelu firmy STIEFEL Physiogelu ale znudził mi się.Zaczęłam używać tegoż żelu AVON-u z pewnymi obawami, ale okazało się że nie potrzebnymi.Okazał się świetny.Ma dobrą nie za gęstą nie za rzadką konsystencję, jak dla mnie ładny nie mocny zapach. Dobrze nawilża skórę ale nie pozostawia na niej tłustego filmu.Jest bardzo wydajny używam go juz bardzo długo.Rzeczywiście dla skóry suchej napewno się nie nadaje.Ale nie dla takiej jest przeznaczony.