Biały Jeleń, Fresh & Young, Hipoalergiczna pianka do higieny intymnej

Biały Jeleń, Fresh & Young, Hipoalergiczna pianka do higieny intymnej

Sprawdź ceny produktu

Hipoalergiczna pianka do higieny intymnej Fresh & Young Biały Jeleń dla nastolatków zapewnia codzienną higienę i pielęgnację miejsc intymnych. Delikatnie myje dając uczucie komfortu i świeżości.
Ekstrakt z nagietka i pantenol działają przeciwzapalnie oraz przeciwbakteryjne. Alantoina nawilża i łagodzi podrażnienia. Ksylitol i laktitol jako naturalne prebiotyki w połączeniu z kwasem mlekowym tworzą odpowiednie warunki pozwalające utrzymać naturalną florę bakteryjną.

byłby KWC jakby nie miał SLS

Niesamowicie wydajny, skuteczny, tani, łatwodostępny i nietestowany na zwierzętach, polski produkt. Ślicznie pachnie, nie podrażnia, butla przezroczysta, nic się nie psuje, nie zacina, dozowanie jest idealne. Pianka doskonale myje, nie powodując żadnych przesuszeń, podrażnień, czy alergii.

Jestem zadowolona i póki nie znajdę zamiennika bez SLS będę nadal używać pianki od Jelenia

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: 2 szt

Dobra :)

Szał na pianki jeszcze mi nie minął i nawet się na to nie zapowiada. Moim skromnym zdaniem, jest to jedna z najwygodniejszych form higieny osobistej.

W poszukiwaniu środków higieny intymnej natrafiłam na Białego Jelenia- czyli firmę, której ufam w kwestii delikatności. Cena w stosunku do ilości zachęcająca, więc postanowiłam wypróbować.

Produkt jest niesamowicie wydajny- przy codziennym użytkowaniu (1 pompka) wystarczył na ok. 10 miesięcy. Płyn bardzo dobrze się pieni, więc jedno naciśnięcie pompką hojnie nas obdarowuje.

Pianka mimo SLES nie podrażnia, aczkolwiek wrażliwcem nie jestem. Odświeża poprawnie, myje dobrze- zwłaszcza w te dni. Sam produkt pachnie delikatnie, nienachalnie, a przykry zapach nieco niweluje.

Podejrzewam, że może być problem z dostępnością, choć z tego co wiem Pollena Ostrzeszów ma swój sklep internetowy.

Używam tego produktu od: Grudnia 2012
Ilość zużytych opakowań: Jedno, całe