Estee Lauder, Advanced Night Repair, Eye Serum (Serum przeciwzmarszczkowe pod oczy)

Wyjątkowo skuteczne, szybko wchłaniające się serum zmniejsza widoczność wszelkich oznak starzenia się delikatnej skóry okolicy oczu.
Znacznie redukuje zmarszczki i drobne linie, opuchliznę oraz cienie pod oczami. Ponadto serum zawiera unikalną technologię Chronolux, która aktywuje naturalne procesy odnowy skóry; w efekcie oczy promienieją młodością. Serum chroni naprawia i zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez działanie czynników zewnętrznych.
Formuła bezzapachowa.
Przetestowany okulistycznie i dermatologicznie.

Rewelacja:-)

Najlepszy krem pod oczy jakie kiedykolwiek miałam! To co mnie w nim zauroczyło. Przede wszystkim jest to szybkie i zauważalne działanie. Ma wszystko, czego potrzebuję od kremu pod oczy. Koi napiętą skórę, świetnie współpracuje z korektorami, niweluje zmarszczki i jest bardzo wydajne. Cena może odstaraszać, ale stoi za nią niepodważalna jakość. Jeden słoiczek wystarcza mi na rok.

nie polecam!

Echhh jednak pielęgnacja z EL kompletnie do mnie nie przemawia. A to serum to chyba jakaś totalna pomyłka. Kupiłam je żeby walczyć z moimi zasinieniami pod oczami. Niestety nic się nie zmieniło. Jeżeli chodzi o nawilżenie to też szału nie ma.

bez szału

w moim odczuciu nie robi nic, nakładam, wchłania się i tyle.. nie nawilża, nie wygladza zmarszczek - mam wrażenie że trochę wysusza
na pewno nie kupię, za 260zł można mieć dużo duże lepsze kremy pod oczy

Używam tego produktu od: męczę pół roku
Ilość zużytych opakowań: 15ml