Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Cena już od 24,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 2,5 g

Wypiekana tekstura różu podczas aplikacji zamienia się w lekki puder, łatwy w nałożeniu i wtapiający się w skórę. Jedno pociągnięcie pędzelka uwalnia aromat różany. Szeroka paleta kolorów pozwoli znaleźć odpowiedni odcień na dzień, na wieczór, na lato czy na zimę. Wbudowane lusterko i pędzelek ułatwiają małe poprawki.

prasowane
Efekt
matowe

Jest dobry

Ten róż naprawdę daje radę. Ładnie pachnie i nie zostawia plam, można go pięknie rozetrzeć. Bardzo ładne kolory. Baaardzo wydajny. Jak dla mnie mógłby odrobinę mniej się błyszczeć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1463337].usefull || 0 }}% pomocna.

Róż idealny!

Posiadam kolor 03 brun cuivre, jest to mój pierwszy róż i trafiłam idealnie z kolorem jak również wybrałam dla siebie produkt idealny. Mam bardzo jasną cerę a ten kolorek idealnie dopasowuje się do mojej buzi.

+ pięknie rozświetla twarz- staje się ona promienna, lekko muśnięta słońcem
+śliczny pudrowy zapach
+wydajność (wystarczy niewielka ilość do uzyskania idealnego efektu)
+przyjemna aplikacja
+nie zapycha
+ogromny wybór kolorów (każdy znajdzie coś dla siebie)

Minusów- brak! :)

Róż jest po prostu rewelacyjny- pod każdym względem. Polecam serdecznie wszystkim! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1462717].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój pierwszy róż

Róż Bourjois w odcieniu 15 Rose Eclat był moim pierwszym takim kosmetykiem w życiu. Wcześniej wydawało mi się, że to nie dla mnie, bo róż kojarzył mi się tylko z wyraźnymi rumieńcami, które mi się nie podobają. Jednak efekt, jaki taje ten produkt, jest czymś zupełnie innym! Nie sposób zrobić sobie nim krzywdy, bo jest bardzo delikatny i trzeba go budować na policzku, by w ogóle było go widać. Dla mnie jednak jest to plus, bo mocne, matrioszkowe rumieńce to efekt,, którego chcę uniknąć za wszelką cenę. Na mojej cerze utrzymuje się cały dzień, choć pod wieczór nieco blednie.
Po jakimś czasie produkt pokrywa się nieprzenikalnym filmem, przez co bardzo ciężko nabrać cokolwiek pędzlem. Wtedy w ruch idzie pędzelek, który dostałam w zestawie - nie używam go w makijażu, jednak ma on szorstkie włosie, które czyści powierzchnię różu, zdrapuje wierzchnią warstwę i znów można się malować.
Jeśli chodzi o zapach, znajdą się zarówno jego fanki, jak i przeciwniczki. Mnie się podoba. Czasem otwieram pudełeczko tylko po to, by go powąchać ;)
Warto wspomnieć też o wydajności tego produktu - mam go od ponad roku, a w ogóle nie wydać ubytku.
Nie wykluczam, że kupię jeszcze inne kolory.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1456622].usefull || 0 }}% pomocna.

Swatche MAC nutcracker

jeden z lepszych różów

Posiadam kilka kolorów tego różu. Przede wszystkim piękne zgrabne opakowanie z lustereczkiem i pędzelkiem. Róże są wypiekane, wyglądają pięknie a pachną obłędnie .. różano?

lekko się mienią, są naprawdę delikatne.. i trwałe!
wyglądają pięknie na policzkach, nie robią plam i utrzymują sie cały dzień!
za cenę około 50 zł (polecam w promocji) warto kupić ponieważ ja swoje róże używam na okragło a mam je z 2 lata zuzyłam może z pół opakowania:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451507].usefull || 0 }}% pomocna.

Poniżej oczekiwań

Produkt u mnie się nie sprawdził. Pomimo stosowania różnych rodzajów pędzli robił plamy. Dodatkowo nie trzymał koloru zbyt długo i schodził plackami. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447261].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny i wydajny

Ten roz mam juz ok 2 lata jednak nie ubyło go zbyt wiele. Tak naprawdę dopiero od niedawna róż stał sie stałym elementem w moim makijażu . Posiadam odcień bodajże 34 śliczny róż z delikatnymi drobinkami. Swietnie prezentuje sie na twarzy jednak cena troszkę za wysoka w przyszłości jednak planuje zakup jakiegoś innego odcienia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438726].usefull || 0 }}% pomocna.

Małe dzieło sztuki

Róż Bourjois był moim obiektem westchnień przez długi czas, zanim zdecydowałam się go kupić. Zdecydowałam się na odcień nr 95 - Rose de Jaspe. Jednak niedługo było mi dane się nim cieszyć, bowiem po 2 tygodniach użytkowania spadł mi na podłogę i roztrzaskał się w drobny mak... Różne kosmetyki żegnałam w taki sposób, jednak w tym przypadku strata była wyjątkowo bolesna, nasza przygoda dopiero się zaczynała i zapowiadała się bardzo obiecująco. I choć moje doświadczenie było krótkie, to wiem, że na pewno jeszcze do niego wrócę.

Plusy:
+ śliczne opakowanie - małe dzieło sztuki
+ bardzo ładny zapach
+ odcień 95 idealny, delikatne drobinki, idealny dla chłodnej cery
+ ładnie stapia się z cerą, można stopniować efekt - nie da się z nim "przedobrzyć"
+ trwałość - utrzymuje się calutki dzień
+ wydajność (po 2 tygodniach codziennego użytkowania nie było najmniejszego śladu zużycia - mogę wysunąć wniosek że posłużyłby mi długie miesiąca a nawet lata)

Minusy:
- cena bez promocji (ale jest jej wart)
- dołączony pędzelek jest zbędnym gadżetem
- nieodporny na upadek :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437606].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny róż na co dzień

Kupiłam go na promocji w Rossmanie, zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na forach i youtube. Nie jest najlepszy na świecie, ale warty użycia. Będę oceniać kolor Rose D'or

Plusy:
+ kolor, który jest świeży i rozświetlający
+ przyjemny zapach
+ solidne opakowanie, które łatwo się otwiera i chroni produkt
+ wydajność
+ łatwość aplikacji

Jedyne, co mi nie odpowiada, to cena regularna oraz średnia pigmentacja (chociaż to akurat może być dla niektórych plus, bo trudniej zrobić sobie plamę).
Nie jest to mój ulubiony kosmetyk, ale chętnie po niego sięgam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1436311].usefull || 0 }}% pomocna.

5/5

Używanie go to po prostu raj dla skóry. Jest w dość małym opakowaniu ale przy codziennym stosowaniu starcza na dość długo. Odcienie są na prawdę fajne i dobrze dobrane. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Lekko się ściera po kilku godzinach. Wystarczy lekko go poprawić i znowu będziemy wyglądać doskonale i pięknie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433681].usefull || 0 }}% pomocna.

Wydajny!

Słowa mej recenzji zaczne od tego, że to najbardziej wydajny produkt jaki mialam. Polecam! Konsystencja masełkowata i ten zapach który zwala z nóg.Pięknie wtapia się w skórę i długo utrzymuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425231].usefull || 0 }}% pomocna.