Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.69/5

Średnia ocena: 4.60/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 2,5 g

Wypiekana tekstura różu podczas aplikacji zamienia się w lekki puder, łatwy w nałożeniu i wtapiający się w skórę. Jedno pociągnięcie pędzelka uwalnia aromat różany. Szeroka paleta kolorów pozwoli znaleźć odpowiedni odcień na dzień, na wieczór, na lato czy na zimę. Wbudowane lusterko i pędzelek ułatwiają małe poprawki.

prasowane
Efekt
matowe

Delikatny ?

Szczerze nie wiem czy mam go określić jako delikatny ? Czy ciężki do nabrania na pędzel. Muszę kilka razy przejechać żeby go w ogóle nałożyć a na samej twarzy i tak daje wtedy bardzo delikatny, subtelny odcień. Mam odcień 15, dla mnie idealny. Nie pomarańczowy, ale też nie w kolorze Barbi różu. Ma fajne małe opakowanie z lusterkiem, jest wydajny. Kupiłam go za grosze w lokalnej drogerii. Wygląda ładnie na twarzy przez cały dzień.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Po prostu klasyk :)

Baaardzo lubię ten róż. Mam odcień 15 Rose Eclat - delikatny, dziewczęcy róż z subtelnym złotym połyskiem. Kolor jest świeży, ożywiający cerę, a złote drobinki tak maleńkie, że niewidoczne gołym okiem, dają efekt subtelnej złotej poświaty. Jest to na tyle delikatne, że zdarza mi się używać tego różu nie tylko na policzki, ale i do makijażu oczu i to zarówno na całe powieki, jak i w załamanie lub rozcierając inne kolory powyżej załamania. Róż jest bardzo trwały, zostaje na miejscu przez cały dzień, nawet na moich tłustych (jak reszta twarzy) powiekach, a żadnej bazy, która by przedłużała jego trwałość nie używam. Uwielbiam też różany zapach tego kosmetyku, choć domyślam się, że nie wszyscy są fanami takich właśnie różanych aromatów. Jeśli to Wam nie przeszkadza, to polecam wypróbować.

Najpiękniejszy!

Przeczytałam wiele opinii na temat róży od Bourjois zanim zdecydowałam się na zakup i całkowicie nie żałuję! Przepiękny kolor, drobinki, które pięknie wyglądają na policzku. Produkt długo się utrzymuje. Ma bardzo przyjemny zapach i jest bardzo, bardzo wydajny. Jestem skłonna pokusić się o opinię, że nie odbiera od produktów marek premium, a wręcz jest ich tańszym odpowiednikiem.

Najpiękniejszy róż jaki miałam

Długo czailam się na ten róż, nie byłam przekonana do zakupu. Jednak gdy to zrobiłam , poznałam wiele jego zalet.
Poczynając od zapachu, który jest słodki i rozkoszy.
Kolejnym atutem są kolory, wymieszane razem jak i solo wyglądają bardzo subtelnie i dodaje dziewczęcości.
Utrzymuje się długo i jest dobrze napigmentowany, mimo jasnego koloru.
Super sprawą jest to, że do różu dołączony jest pędzelek, który mieści się w środku, a dodatkowo, otwierając produkt, można ujrzeć tam również lusterko, co jest ogromnym atutem.
Produkt oceniam na 5/5 .
Jeżeli boisz się, że zrobisz sobie nim krzywdę to nic bardziej mylnego, jest idealny dla początkujących bo świetnie się nimi pracuje.
Mam do niego sentyment.
Jedno opakowanie używam od kilku lat i zużycie jest znikome, także jest niesamowicie wydajny.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Róż do policzków Bourjois

Jednym słowem: kocham.
Uzywam już drugie opakowanie.

Ma piękny kolorek róż z drobinkami złota, na policzku wyglada obłędnie. Naprawdę i długo się utrzymuje.

I do tego pachnie pięknie, pierwszy raz spotkałam się z różem do policzków co tak pachnie.
Plusem dużym ze ma mini pędzelek w środku!

Warto się skusić.

Urzeka już samym opakowaniem. Niby małe to cudo, a jednak bardzo wydajne.
Jest na tyle twardy sam w sobie, że zużycie go to nie lada wyczyn.

Nie pyli, ma się wręcz wrażenie, że wcale się go na pędzel nie nagrało. Jednak na policzku pokazuje co to za jeden!

Ładna i szeroka gama kolorystyczna pozwala na wybór. I szczerze powiem, że ten wcale nie jest łatwy.

Opakowanie solidne, zamknięcie także. Łatwo się jednak je otwiera, a samo nie ma prawa tego zrobić.

Pięknie wygląda, ma fajną formułę i jest wydajny... to plusy, które powinny skłonić Cię do zakupu.

Najlepszy

Nigdy nie lubiłam różu do policzków . Ale od kiedy poznałam ten to jest ze mną do dziś ????
????zamknięty jest w pięknym i poręcznym opakowaniu
????posiada lusterko i mały pędzelek
????ma bardzo przyjemny zapach
????opakowanie jest malutkie dlatego wszędzie sie zmieści
????mój kolor to 95 Rose de Jaspe
????świetnie się nakłada
????trzyma się cały dzień
????pięknie wyglada na policzkach ????daje delikatny blask co kocham

Co o nim myślicie?
To jest mój ulubieniec ????

Delikatny i kobiecy

To był mój pierwszy róż, zdecydowanie polecam go wszystkim, którzy lubią delikatne zarumienienie policzków!

Ma piękny różany zapach. Mój kolor to 95 i uważam, że to najbardziej uniwersalny kolor, a do tego ma delikatne drobinki, które dodają subtelny glow policzkom ????

Do tego jest mega wydajny mimo małych rozmiarów. Poręczny, można go schować do torebki, a dodatkowo ma małe lusterko, dzięki czemu możemy poprawić makijaż o każdej porze dnia!

Róż na lata

Ten róż w kamieniu jest delikatny, cudnie komponuję się z resztą makijażu. Odcieni jest do wyboru naprawdę sporo.
Jeśli chodzi o wydajność to jest to absolutny rekordzista. Nie maluję się codziennie, więc nie jestem w stanie zużyć póki co drugiego opakowania kupionego przestrzeni kilku lat, ale nawet przy codziennym użyciu starczy na hoho i jeszcze dłużej.
Cena jak na oferowaną jakość i wydajność jest jak najbardziej okej.

Nie zawiodłam się świetny produkt

Sięgnęłam po ten różw kamieniu oczywiście po pozytywnych opiniach na Wizaż.pl. Zdecydowanie nie zawiodłam się. Róż jest delikatny, nie tworzy plam nie rozmazuje się wręcz przeciwnie pięknie komponuję się z resztą makijażu tj. podkładem czy pudrem pomimo różnicy np. w markach. Jest przy tym bardzo wydajny starcza na dłuższy czas. Cena także jest przystępna w porównaniu do bardzo dobrej jakości. Posiada też małe lusterko.

Sentymentalna podróż do przeszłości

Używałam tego różu strasznie dawno temu (strasznie długo też nie używam już różu,na rzecz pudru rozświetlającego),ale mam w stosunku do niego bardzo dobre wspomnienia.

Przede wszystkim Bourjois kiedyś było dla mnie marką kultową. To nie dzisiejsze czasy,gdzie w byle drogerii stoi stend marki z masą pootwieranych,wymacanych przez niezdecydowane klientki kosmetyków, które mnie osobiście trochę zniechęcają do zakupu. Kiedyś Bourjois to była w Polsce porównywalna do Dior, Chanel - aby zdobyć cudenka od Bourjois trzeba było pójść do prawdziwej drogerii (jak dziś Douglas czy Sephora) a ekspedientka zza lady pokazywała kolorówkę za pomocą dostępnych tylko w jej zasięgu testerów a po decyzji z pewnego rodzaju namaszczeniem przekazywała oryginalnie zamknięty kosmetyk. W tamtych czasach Bourjois wydawało mi się marka luksusową jak na moją (wtedy) kieszeń.

Zdecydowanym hitem był wypiekany róż,który był dostępny w bardzo wielu kolorach,a więc i śniade i bladolice mogły znaleźć coś dla siebie. Pamiętam fantastyczny zapach tego różu . Nie potrafię przypomnieć sobie czy róż posiadał pędzelek,ale wiem że bardzo sprawnie radziłam sobie z aplikacją a byłam wtedy początkującą w makijażu studentką. Róż absolutnie nie robił krzywdy,nie dało się zepsuć nim makijażu.Coś co zdecydowanie pamiętam to niewiarygodnie duża wydajność kosmetyku. Mówimy o czasach, kiedy ten róż był moim jedynym i używałam go absolutnie codziennie,nosiłam ze sobą a on i tak się nie kończył. Swój żywot zakończył dopiero przy przeprowadzce za granicę,kiedy nie wytrzymał opresji że strony obsługi bagażu na lotnisku,ale moja żałoba nie trwała długo bo kupiłam sobie wtedy drugi,taki sam w drogerii w UK. Wtedy zobaczyłam,że Bourjois jest marką jedną z wielu,ale mimo to sentyment pozostał.

Niezawodny!

Róż Bourjois stosuje od lat i jest dla mnie nr 1. Szeroka paleta kolorów pozwoli każdej kobiecie znaleźć odpowiedni odcień na dzień, na wieczór, na lato czy na zimę. Policzki w kolorze brzoskwini, koralu, płatków róż czy różowych landrynek to efektowny element make-upu, który zdejmuje zmęczenie, dodaje blasku i sprawia, że czujemy się młodziej. Każda z nas znajdzie cos dla siebie. Róż daje delikatne ,naturalne wykończenie. Róż zamknięty jest w małym i poręcznym opakowaniu czyli zmieści się w każdej torebce. Posiada lustereczko i mały pędzelek (przydatnym w podróży).
Dobrze się nakłada i trzyma się przez cały dzień.