Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Cena już od 23,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 2,5 g

Wypiekana tekstura różu podczas aplikacji zamienia się w lekki puder, łatwy w nałożeniu i wtapiający się w skórę. Jedno pociągnięcie pędzelka uwalnia aromat różany. Szeroka paleta kolorów pozwoli znaleźć odpowiedni odcień na dzień, na wieczór, na lato czy na zimę. Wbudowane lusterko i pędzelek ułatwiają małe poprawki.

prasowane
Efekt
matowe

Pora na podsumowanie

Mam ten róż już chyba od roku. Nie jest tani, kosztuje tyle co niezły podkład - serio dobry róż można kupić już za parę złotych. Ale raz się skusiłam, i ten mały uroczy bajerek jest jednym z moich ulubionych kosmetyków :)

Posiadam kolor Jasper Rose, piękny róż który na mojej cerze wygląda jak zdrowy, promienny rumieniec.
Róż ma wypiekaną formułę, wtopione są w niego delikatne drobinki dające bardzo ładny efekt na twarzy. Nie ma tam chamskiego brokatu, który później wędruje po całej twarzy :)

Jako ze róż jest ogromnie wydajny i nie jest tani na razie zostanę przy tym jednym który posiadam. Potem pomyślę nad innymi kolorami :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573096].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie

To były kiedyś moje ulubione kosmetyki makijażowe, ale teraz uważam, że się niektóre z nich popsuły.
Przykładem róż - który trudno nałożyć równomiernie, unikając plam, a jak już takie się pojawią podczas aplikacji (typu odbity pędzel), to później trudniej je rozetrzeć/rozprowadzić itd. Dlatego upieram się, że obecne róże Bourjois to nie te same, które kiedyś używałam. Bo raczej teraz mam lepsze umiejętności malowania się niż miałam przed laty:)
Obecna konsystencja wydaje mi się o wiele bardziej sucha i mocniej napigmentowana, przez co trudniej dozować ilość nabieranego na pędzel produktu i np. tylko lekko się 'uróżowić' bez efektu lalki-matrioszki.
Już więcej ich nie kupię!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568071].usefull || 0 }}% pomocna.

nonono :)

Bardzo fajny róż, wybór kolorystyczny jest taki duży, że szczerze mówiąc przy sztucznym oświetleniu w drogerii miałam problem, by wybrać odpowiedni odcień. Poszłam za kobiecą intuicją i wybrałam odcień nr 95, może nie jest on moim wymarzonym kolorkiem, ale co to za problem go w przyszłości zmienić? Jest bardzo wydajny, dobrze napigmentowany, ale nie zrobił mi nigdy różowej plamy, delikatne drobinki zastąpią nawet rozświetlacz, nadaje skórze świeżości i daje efekt "młodej" cery. Moim zdaniem jest to trwały róż, bo spokojnie wytrzyma 6 godzin na skórze bez poprawek, opakowanie małe i urocze, lecz pedzelek bezużyteczny. Wart swojej ceny, choć na necie dostepny o wiele taniej. Najlepszy jaki do tej pory miałam. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560006].usefull || 0 }}% pomocna.

Lip Marker - Golden Rose

Małe różowe cudeńko..

Osobiście używałam odcienia nr 42 Rose Bloosom.
Jak dla mnie idealn odcień. Nie muszę chyba wspominać, że zapach tego różu jest przecudowny. Kojarzy mi się miło z moją ukochaną babcią. Poręczne pudełeczko, pędzelek też spełniał swoje funkcje. No i produkt mega wydajny, nie wiem ile lat tak naprawdę go miałam.. ale bardzo długo.
Warto go kupić nawet bez promocji bo wystarcza na dłuższy czas.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557581].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest przepiękny

Zachęcona opiniami nareszcie się wykosztowałam (tak, dla mnie to jest róż drogi - do tej pory używałam takich do 15 zł ;) i kupiłam pierwszy róż od Bourjois w kolorze 15 rose eclat. Mam ciemne włosy i oliwkową cerę w chłodnej tonacji. Chciałam róż neutralny, przygaszony i bardziej różowy niż wpadający w brąz. Odcień nr 15 jest ciemnym przygaszonym różem, który wygląda bardzo subtelnie na policzkach. Zamknięty jest w małym, eleganckim opakowaniu z lusterkiem wraz z pędzelkiem (do którego się jeszcze nie przekonałam - moje pierwsze z nim doświadczenie to były intensywne plamy na policzkach, do tej pory nie potrafię się nim posługiwać, ale już jest lepiej). Róż ma delikatną pigmentację, dzięki czemu nie zrobimy sobie nim krzywdy :) Przy użyciu odpowiedniego pędzelka da się nim uzyskać efekt zdrowo zarumienionej buzi - ten efekt można stopniować według upodobania. Utrzymuje się na twarzy praktycznie cały dzień.

Poza tym jest niesamowicie wydajny - używam go od nieco ponad miesiąca i nic nie ubyło. Myślę, że może mi posłużyć kilka lat.

Dodatkowy plus za przepiękny zapach!

Ja jestem zachwycona, myślę, że sprezentuję sobie jeszcze jakiś chłodny różowy odcień na zimę, kiedy jestem bledsza.

Polecam, naprawdę warto spróbować!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551821].usefull || 0 }}% pomocna.

ciężko powiedzieć

Kupiłam róż bo było na niego wielkie bum, zachwyt i wgl ;)
Patrząc na cenę oczekiwałam jednak więcej :) ...

Zalety
+ fajny zapach
+ eleganckie opakowanie
+ duża gama kolorystyczna
+ nienachalne drobinki - ładnie błyszczą
+wydajny

Wady
- jak dla mnie aplikacja jest koszmarna- pędzelek dołączony do rózu jest straszny i zostawia plamy na twarzy, a moim pędzelkiem nie da się normalnie nabrać produktu na niego...
- po jakimś czasie tworzy się skorupa którą trzeba "zedrzeć" bo inaczej używanie produktu nie jest możliwe
- patrząc na cenę spodziewałam się większej trwałości
- cena- kosmetyk jednak nie jest zbyt tani w drogeriach stacjonarnych

Podsumowując : Po prostu róż, ładny ale cięzko go aplikować i chyba wolę mój sprawdzony róż lovely beauty blusher :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548316].usefull || 0 }}% pomocna.

Hit nad hitami

Pomimo ceny jest wart by go kupić. Makijaż robię codziennie i używam go codziennie. jeden wystarczy na 3/4 lata stosowania.Nie kruszy się, nie pęka , ma fajne opakowanie , dobry pędzel.Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543321].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie kupię

Próbowałam użyć go parę razy pożyczając od koleżanki.

- Róż nierównomiernie się nakłada- tworzą się plamy.
Nie wiem czy to kwestia:
a) różu
b) pędzelka do niego dołączonego
c) mojego nieumiejętnego nakładania

- Gdy nałożymy go dużo- daje dość "dramatyczny" wygląd- według mnie róż powinien nadawać wyrazisty ale delikatny i świeży odcień na skórze.

- Gdy nałożymy go mało jest słabo widoczny i sprawia tego efektu zarumienionej, młodej, świeżej cery.

- Cena również nie zachęca.
- Szybko się ściera z buzi

- Jest taki strasznie twardy, hmm

Mam wrażenie, że jest to modna, droga firma z bardzo przeciętnymi produktami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536681].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt

healthy mix
Zalety:
-piękny i trwały zapach
-konsystencja pozwala na wygodną aplikację
-dobra trwałość, zazwyczaj nie potrzebuję poprawek, ewentualnie jednej w ciągu dnia
-aplikator może być, chociaż bez sensacji, lepiej nakładać pędzlem pełnowymiarowym
-piękne, trwałe opakowanie z lusterkiem
-cena przystępna na promocji
-wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523976].usefull || 0 }}% pomocna.

U mnie się chyba nie sprawdza

Niestety nie podzielam pozytywnych opinii na temat tego produktu. Zapach różu kojarzy mi się ze starszą, wyperfumowaną panią, chociaż nie mogę powiedzieć, że jest nieprzyjemny. Kolory są piękne, ja posiadam odcień 54 Rose Frisson i jest naprawdę śliczny, niestety mam problem z aplikacją produktu - w ogóle mi się nie nabiera, ani na pędzelek z opakowania, ani na inny pędzel, nawet na palcu prawie w ogóle go nie widać, na policzkach to samo. Nie wiem, może trafił mi się felerny egzemplarz, jeśli nie to róż jest po prostu fatalnie napigmentowany i właściwie nie da się go używać, nie mogę więc ocenić jego trwałości czy wydajności. Jest drogi i uważam, że nie powinien tak rozczarowywać. Może kiedyś się z nim przeproszę i spróbuję z innym egzemplarzem, bo widzę, że zbiera naprawdę dobre opinie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1522461].usefull || 0 }}% pomocna.