Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Cena już od 25,77 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 2,5 g

Wypiekana tekstura różu podczas aplikacji zamienia się w lekki puder, łatwy w nałożeniu i wtapiający się w skórę. Jedno pociągnięcie pędzelka uwalnia aromat różany. Szeroka paleta kolorów pozwoli znaleźć odpowiedni odcień na dzień, na wieczór, na lato czy na zimę. Wbudowane lusterko i pędzelek ułatwiają małe poprawki.

prasowane
Efekt
matowe

Tak długo zwlekałam...

Kultowy róż-kupiłabym go już dawno temu, ale miałam problem z kolorem, testery w drogeriach najczęsciej (w przypadku tego kosmetyku) do niczego się nie nadają, zauważyłyście?
Ale ostatecznie, gdy na gwałt szukałam różu kupiłam na chybił-trafił jeden z tych. I to był strzał w dziesiątkę! Że też nie było to losowanie lotto...;)
Kolor nr 43 coral, piękny , matowy , bez drobinek , koralowy róż.
Cieszyłam się jak dziecko. Otwierałam z ciekawością malutkie pudełeczko, pierwsze rzucił się w nos;) cudowny, różany zapach. Pudełeczko trwałe, na magnesik. Nawet dołączony pędzelek nie jest najgorszy, może się przydać.
Kolor bardzo ładny, ładnie się nakłada i rozprowadza, bez plam itd. Współpracuje z innymi kosmetykami , i jest bardzo trwały. Dobrze napigmentiwany, i dość twardy, myślę że długo nie będę musiała szukać nowego.
Dla mnie to taki mały luksus, i myślę że każda z nas powinna chociaż raz go wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277631].usefull || 0 }}% pomocna.

RÓŻ NAD RÓŻE!!! MIŁOŚĆ OD LAT!

Spośród wszelkich produktów, kuszących nas z wszelkiego rodzaju sklepów i drogerii, ten nie ma sobie równych! Mój top topów.
W tym kosmetycznym cacuszku zakochana jestem od dawna - od czasów, gdy byłam maleńka i makijaż interesował mnie tylko tyle, by radośnie podpatrywać jak mama lub ciocia robią go sobie. Wówczas lubiłam siadać i oglądać kosmetyki. Wtedy w ręce wpadło mi małe, okrągłe pudełeczko, którego zawartość skradła mi serce na całe dotychczasowe życie. Tylko, że wtedy był to zapach. Odkąd pierwszy raz poczułam zapach tego różu, zakochałam się! Do dzisiaj za nim przepadam. Od tamtej pory minęło trochę czasu i sama zaczęłam się malować. Przyznam szczerze, że próbowałam innychh róży (fajny był np. z Inglota), ale to po prostu nie to. Nie spotkałam się z niczym, co pachnie tak przyjemnie, maluje tak pięknie, jest bardzo trwałe i jednocześnie tak wydajne, że jedyny problem to taki, jak ten róż zużyć. A dodam, że używam go codziennie. Obecne opakowanie mam rok, a ubyła może z 1/5. Jest to jednocześnie produkt w tylu wersjach kolorystycznych i "technicznych" (matowe, rozświetlające - dużo, mało, tak i siak), że nie da się nie wybrać czegoś dla siebie.
WARTO!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273716].usefull || 0 }}% pomocna.

Mega wydajny

Zacznę od tego, że jedno i to samo opakowanie mam od dwóch lat. Kupiłam za namową koleżanki, bo poleciła mi to jako kosmetyk, który nie uczula, a przy trądziku to bardzo ważne, Od dwóch lat go używam i to powinno mówić samo za siebie.
Plusy:
-Wydajny
-wygodny pędzelek
-małe wszędzie się zmieści
-duży wybór kolorów
Minusy:
-nie utrzymuje się zbyt długo
-cena (ale przy wydajności nie jest aż tak źle)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266746].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak wykonać kreskę na oczach

nie rozumiem zachwytów

Zacznę od pozytywów, a znalazłam trzy:

+ładne opakowanie, zamykane na magnes
+piękny odcień nr 32
+ładny zapach

A teraz negatywy, nie wiem czy tylko mój egzemplarz tak ma? Albo jest tragicznie słabo napigmentowany albo tak twardy, że nawet na pędzel nie mogę go nanieść. Jeśli sobie go nie pokruszę to nie ma mowy o nałożeniu tego produktu. Kolor jest piękny, ale co z tego, skoro nie mam sposobu, żeby go wykorzystać w makijażu. Leży w mojej kosmetyczce już kilka lat nieużywany. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek ponownie kupiła ten róż.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264408].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny

Mam odcień 95 ROSE DE JASPE

Jest genialny, super się nakłada, jest długotrwały, ogromny wybór kolorystyczny pozwala na dobranie idealnego odcienia dla siebie. Poręczne opakowanie z lustereczkiem i pędzelkiem . Ładnie pachnie . Jest bardzooooooooooooo wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261668].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry!

Na plus:
zapach
pudełko
wydajność!!!
kolory
dołączony aplikator sprawdza się w podróży

minus:
jeden malutki - chciałabym wszystkie te odcienie także w matach, bo drobinek nie używam codziennie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257776].usefull || 0 }}% pomocna.

Daje naturalny efekt

Bardzo długo zastanawiałam się nad kupnem tego różu. Powodem zastanawiania się była cena. Jednak w końcu skusiłam się i absolutnie nie żałuję. Zdecydowałam się na odcień Healty Mix. Zacznę od opisu opakowania. Jest urocze, małe i poręczne. Posiada lustereczko oraz pędzelek. Zamyka się na magnes. Konsystencja różu jest jedwabista, delikatna. Bardzo lubię zapach kosmetyku. Przypomina mi coś jeszcze z dzieciństwa.... ale nie wiem co. Jeżeli chodzi o używanie produktu, to jest także bardzo przyjemne. Jedno pociągnięcie zostawia delikatną poświatę, bardzo subtelną. Za drugim pociągnięciem można uzyskać mocniejszy efekt. W każdym razie nie zrobimy sobie nim krzywdy. Efekt nie będzie karykaturalny. Warto dodać, że kosmetyk jest bardzo wydajny. Dlatego nie żałuję ani trochę wydanych pieniędzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252311].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Róż jest niesamowicie wydajny. Ma estetyczne pudełeczko, ładny zapach, długo się utrzymuje. Na plus także bogata gama odcieni. W promocji można go zdobyć w bardzo przystępnej cenie (szczególnie biorąc pod uwagę jego wydajność). Najlepszy róż jakiego do tej pory używałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249681].usefull || 0 }}% pomocna.

95 - Rose de Jaspe

Tak jak w tytule, oceniam odcień nr 95 - Rose de Jaspe.

Jest to delikatny róż, którym bardzo trudno jest zrobić sobie krzywdę, uważam że to wręcz niemożliwe. Mam ten róż już od 5 lat i widzę minimalne zużycie, a stosuję go praktycznie codziennie. Pędzelek dodany do opakowania faktycznie nie jest jakiś rewelacyjny (robiąc makijaż nakładam róż pędzlem Hakuro H21), ale mnie na poprawki w ciągu dnia stanowczo wystarcza. Niektórzy narzekają także na cenę, ale moim zdaniem wydanie ok. 50zł za róż, który naprawdę starcza na kilka dobrych lat to jest naprawdę przyzwoita cena.
Podsumowując:
+ kolor
+ zapach
+ małe opakowanie, które nie zajmuje dużo miejsca w torebce
+ pędzelek, który nadaje się do wprowadzenia poprawek

+/- lusterko, nie przeszkadza mi, ale także nie pomaga, bo jest za małe, by cokolwiek móc w nim dojrzeć przy robieniu ewentualnych poprawek, o makijażu nie wspomnę
+/- mała pigmentacja, mój odcień jest naprawdę BARDZO delikatny, ale nie uznaję tego za wadę, szczególnie że wiem, że inne odcienie (np. matowe bez żadnych drobinek) mają dużo lepsze napigmentowane

- opakowanie rozpada się przy zamknięciu podczas nawet małego upadku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245568].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny, ale niewystarczająco trwały

Stosowałam ten róż przez kilka lat kupując kolejne opakowania, ale w końcu zrezygnowałam, bo miałam dosyć jego nietrwałości. Po 2-3 godzinach nie ma po nim śladu, a mi się nie chce cały dzień myśleć o makijażu i co chwilę go poprawiać. Może to kwestia tego, że mam bardzo tłustą skórę, ale u mnie nie sprawdził się.
Uważam, że lusterko w opakowaniu dodaje mu uroku, ale jest zupełnie nieprzydatne - kilka razy za małe, żeby cokolwiek w nim umalować.

Plusy:
+urocze opakowanie
+niepozorny pędzelek, ale całkiem wygodnie nakłada się nim róż
+śliczny zapach
+bardzo ładne i naturalne odceinie
+duży wybór kolorów
+MEGA wydajny

Minusy:
-trwałość

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245053].usefull || 0 }}% pomocna.