Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush]

Cena już od 25,77 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 2,5 g

Wypiekana tekstura różu podczas aplikacji zamienia się w lekki puder, łatwy w nałożeniu i wtapiający się w skórę. Jedno pociągnięcie pędzelka uwalnia aromat różany. Szeroka paleta kolorów pozwoli znaleźć odpowiedni odcień na dzień, na wieczór, na lato czy na zimę. Wbudowane lusterko i pędzelek ułatwiają małe poprawki.

prasowane

zapach
pudełko
wydajność!!!
kolory
dołączony aplikator sprawdza się w podróży

minus:
jeden malutki - chciałabym wszystkie te odcienie także w matach, bo drobinek nie używam codziennie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257776].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 99

Daje naturalny efekt

Bardzo długo zastanawiałam się nad kupnem tego różu. Powodem zastanawiania się była cena. Jednak w końcu skusiłam się i absolutnie nie żałuję. Zdecydowałam się na odcień Healty Mix. Zacznę od opisu opakowania. Jest urocze, małe i poręczne. Posiada lustereczko oraz pędzelek. Zamyka się na magnes. Konsystencja różu jest jedwabista, delikatna. Bardzo lubię zapach kosmetyku. Przypomina mi coś jeszcze z dzieciństwa.... ale nie wiem co. Jeżeli chodzi o używanie produktu, to jest także bardzo przyjemne. Jedno pociągnięcie zostawia delikatną poświatę, bardzo subtelną. Za drugim pociągnięciem można uzyskać mocniejszy efekt. W każdym razie nie zrobimy sobie nim krzywdy. Efekt nie będzie karykaturalny. Warto dodać, że kosmetyk jest bardzo wydajny. Dlatego nie żałuję ani trochę wydanych pieniędzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252311].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

bardzo dobry

Róż jest niesamowicie wydajny. Ma estetyczne pudełeczko, ładny zapach, długo się utrzymuje. Na plus także bogata gama odcieni. W promocji można go zdobyć w bardzo przystępnej cenie (szczególnie biorąc pod uwagę jego wydajność). Najlepszy róż jakiego do tej pory używałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249681].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - szminki

Napisanych recenzji: 18

95 - Rose de Jaspe

Tak jak w tytule, oceniam odcień nr 95 - Rose de Jaspe.

Jest to delikatny róż, którym bardzo trudno jest zrobić sobie krzywdę, uważam że to wręcz niemożliwe. Mam ten róż już od 5 lat i widzę minimalne zużycie, a stosuję go praktycznie codziennie. Pędzelek dodany do opakowania faktycznie nie jest jakiś rewelacyjny (robiąc makijaż nakładam róż pędzlem Hakuro H21), ale mnie na poprawki w ciągu dnia stanowczo wystarcza. Niektórzy narzekają także na cenę, ale moim zdaniem wydanie ok. 50zł za róż, który naprawdę starcza na kilka dobrych lat to jest naprawdę przyzwoita cena.
Podsumowując:
+ kolor
+ zapach
+ małe opakowanie, które nie zajmuje dużo miejsca w torebce
+ pędzelek, który nadaje się do wprowadzenia poprawek

+/- lusterko, nie przeszkadza mi, ale także nie pomaga, bo jest za małe, by cokolwiek móc w nim dojrzeć przy robieniu ewentualnych poprawek, o makijażu nie wspomnę
+/- mała pigmentacja, mój odcień jest naprawdę BARDZO delikatny, ale nie uznaję tego za wadę, szczególnie że wiem, że inne odcienie (np. matowe bez żadnych drobinek) mają dużo lepsze napigmentowane

- opakowanie rozpada się przy zamknięciu podczas nawet małego upadku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245568].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 160

Przyjemny, ale niewystarczająco trwały

Stosowałam ten róż przez kilka lat kupując kolejne opakowania, ale w końcu zrezygnowałam, bo miałam dosyć jego nietrwałości. Po 2-3 godzinach nie ma po nim śladu, a mi się nie chce cały dzień myśleć o makijażu i co chwilę go poprawiać. Może to kwestia tego, że mam bardzo tłustą skórę, ale u mnie nie sprawdził się.
Uważam, że lusterko w opakowaniu dodaje mu uroku, ale jest zupełnie nieprzydatne - kilka razy za małe, żeby cokolwiek w nim umalować.

Plusy:
+urocze opakowanie
+niepozorny pędzelek, ale całkiem wygodnie nakłada się nim róż
+śliczny zapach
+bardzo ładne i naturalne odceinie
+duży wybór kolorów
+MEGA wydajny

Minusy:
-trwałość

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245053].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 122

Napisanych recenzji: 519

uwielbiam

Mam 3 opakowania różu, w odcieniach 16, 41 oraz 95 na różne okazje ;)
Pierwszy odcień 95 zakupiłam w sklepie internetowym, a pozostałe na promocji w drogerii stacjonarnej.
Wszystkie 3 są cudowne, przepięknie pachną, cudownie współgrają z podkładem, delikatnie rozświetlają i długo się utrzymują na mojej twarzy.
Używam ich już kilka miesięcy i nie zauważyłam by twardniały na kamień, są takie jak w dzień zakupu.
Nakładam na twarz dużym pędzlem i uważam, że tymi różami nie da się zrobić sobie krzywdy. Efekt jest subtelny, elegancki.
Nie widzę żadnych minusów tego produktu i z pewnością dokupię jeszcze kolejne opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229133].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Super!

+duża ilość odcieni
+wydajny
+pięknie pachnie
+estetyczne, trwałe opakowanie
+o dziwo- pędzelek, ja go używam i jest ok
+cena w promocji- nie kupuję podróbek w internecie, ale czekam na przeceny w drogerii i mam go za 25-40 zł

-trudno zużyć do końca :D ale z uwagi na mikrobiologię wymieniam co rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224631].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 52

no to jest hit :)

Nie jestem jakąś super fanką różów, dlatego miejsce w "hitach" zostawię sobie na inne kategorie :D Jednak ciężko nie przyklasnąć temu kosmetykowi.

+ zapach jest bardzo przyjemny! pudrowy, różany, milusi!
+ kamień bardzo wygodny
+pędzelek milutki, nie za twardy, nie za miękki
+łatwo dobrać sobie odpowiedni efekt nabierając różne ilości
+świetna pigmentacja
+dużo świetnych odcieni!
+pudełeczko z lusterkiem 10/10
+wydajność

- cena, ale za jakosc sie placi :)
-troszkę mi wadzi ten brokat i połysk, wolę matowe róże, ale to nie wina produktu, a osobistych preferencji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214853].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 421

Napisanych recenzji: 456

Piękny róż o świetnej pigmentacji i długiej trwałości

Oceniam odcień nr. 15. Moja siostra uwielbia odcień nr 95 i to z jej polecenia kupiłam swoją sztukę na promocji w Hebe.

Odcień jest chłodny, ale nie jest to typowy laleczkowy róż - moja cera nie lubi się z typowymi różami.

Opakowanie jest pancerne - spada mi i nigdy się nie połamało. Pędzelka nie używam, bo jest zbyt szorstki.

Krycie różu jest b. dobre - ładnie nakłada kolor. Róż nie jest zbyt twardy i ładnie nakłada kolor - jednak nie jestem w stanie nim się zbyt mocno wymalować przez co daje ładny naturalny efekt, bez efektu rosyjskiej matrioszki. Nakładam go skośnym pędzlem z Sephory.

Cena jest dość spora, ale ten róż jest mega wydajny, przez co jest to dla mnie ok - poza tym jest wiele odcieni tego różu. Ja sama chcę kupić nr. 40. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1213283].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 26

klasyk

Wszystko chyba już o tym produkcie co miało zostać powiedziane zostało powiedziane :D Zawsze mam go w kosmetyczce, to moje drugie opakowanie a starcza mi ono na ok 2 lata. Pod sam koniec trochę robi się 'skamieniały' ale tak już jest z produktami z bourjois( róże, bronzery, cienie).

+ różany, charakterystyczny zapach
+ trwałość
+ piękne kolory z różnymi wykończeniami (od matowych, przez satynowe po rozświetlające)

- na minus jest cena, ale można go kupić online już za ok 30 zł więc tragedii nie ma :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211433].usefull || 0 }}% pomocna.