Daily Facials, Lathering Cleansing Cloths (Suche chusteczki czyszcząco - nawilżające do skóry normalnej i suchej)

Pojemność 30 szt

Suche, jednorazowe chusteczki czyszczące, do użycia z wodą, które zapewniają idealne połączenie oczyszczania i pielęgnacji. Dzięki Daily Facials nie potrzebne są już mydła, żele, peelingi czy toniki. Chusteczki Daily Facials nie tylko usuwają makijaż (nawet tusz do rzęs), ale także delikatnie złuszczają, tonizują i nawilżają skórę.

Chusteczki czyszcząco-nawilżające do cery normalnej i suchej nawilżają i przywracają cerze naturalną gładkość podczas mycia, nawet w twardej wodzie.

Po zmoczeniu chusteczki wodą, piana z aktywnymi składnikami oczyszcza z makijażu (nawet z tuszu do rzęs) i zabrudzeń. Specjalna struktura chusteczki wygładza skórę poprzez delikatny peeling. Formuła z Witaminą E, wyciągiem z winogron i substancjami nawilżającymi tonizuje i odżywia skórę.

Każda chusteczka jest jednorazowego użytku.

dobre do wszystkiego!

Bardzo polubiłam ten zestaw chusteczek! Świetna propozycja, aby wrzucić je do torebki na cały dzień i w razie potrzeby zmyć makijaż.

Zalety:
+zastępują mleczko/tonik do demakijażu
+oczyszczają skórę i rzęsy
+pielęgnują cerę
+nie powodują podrażnień
+nawilżają
+tonizują i poprawiają koloryt
+wygodne w użyciu
+praktyczne opakowanie
+cena proporcjonalna do ilości/wydajności

Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

KOCHAM JE !!!

Używam chusteczek od kiedy weszły na polski rynek. Obecnie korzystam z uprzejmości koleżanek, które bywaja w Londynie i mi je przywożą.

Atut niewątpliwy: sa suche i nie wysychają!
Świetnie nadają się jako awaryjna pomoc do torebki, na podróż jak i do codziennego demakijażu.
Po zmoczeniu delikatna pianka zmywa CAŁY makijaż,
skóra jest nawilżona i delikatnie złuszczona.

Jak nie mam makijażu, to używam pół chusteczki i jest to wystarczajaca ilość do oczyszczenia skóry.

Używam tego produktu od: 8-9 lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

REWELACJA!!!

Chusteczki dostałam w prezencie od męża, były w pakiecie z kremem, kilka lat temu... Tak, dawno bardzo i odłożyłam je głęboko. Zapewne termin ważności minął już dawno ale nawet nie sprawdzam ponieważ działają fantastycznie. Pienią się w sam raz, cudnie delikatnie pachną, perfekcyjnie zmywają wszystko. Nawet myję nimi oczy i nic a nic nie szczypie, a są one baaardzo wrażliwe. No i zmywa tusz prawie do końca. Myjąc można jednocześnie robić masaż z lekkim peelingiem. Cera jest cudna - czysta, nawilżona, złagodzona i promienna. Godne polecenia dla wrażliwców. Połowa zupełnie wystarczy, więc przecinam:)

Eris film 2

niespodzianka i to całkiem miła

Kupiłam je dawno temu tylko z tego powodu,że były przecenione,a ja byłam akurat na wyjeździe i szczerze mówiąc po użyciu byłam mile zaskoczona.

Mimo,że mam cerę mieszaną w kierunku suchej, skłonną do zaczerwienień chusteczki nie zrobiły mi krzywdy.

Plusy:
+dobrze zmywają makijaż
+dobrze się pienią
+nie uczulają,nie podrażniają
+skóra po użyciu jest miękka
+nie wysuszają skóry
+skóra po uzyciu wydaje się być bardziej promienna

Minus:
-cena
-słaba dostępność

Ogólnie byłam bardzo zadowolona i kupiłam jeszcze kilka razy te chusteczki.
Bardzo dobra alternatywa na wszelkie wyjazdy jeżeli chcemy zaoszczędzić miejsce w kosmetyczce,a efektem ubocznym będzie najprawdopodobniej ładniejszy koloryt cery.
Jedną gwiazdkę odejmuję za to,że ciężko je dostać

Używam tego produktu od: z dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: około 4

rewelacja

Polecone mi kiedyś przez kosmetyczkę są jednym z moich najlepszych odkryć na rynku kosmetycznym.

Mam bardzo suchą skórę, a te chusteczki sprawiają, że skóra nie ściąga mi się nawet przy kontakcie z wodą.
Po kilku miesiącach używania chusteczek stan nawilżenia skóry znacznie się poprawił - oczywiście przy jednoczesnym stosowaniu kremów do suchej skóry.

Świetnie zmywają makijaż.
W wersji dla oszczędnych polecam przecięcie każdej chusteczki na pół - są na tyle duże i wydajne, że nawet połówka wystarczy do zmycia codziennego makijażu ;)

Niestety z przyczyn dla mnie niezrozumiałych już nie do kupienia w polskich sklepach, na szczęście można je znaleźć w internecie.

Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

KWC

Chusteczki dokładnie zmywają makijaż, nawet wodoodporny
Doskonale się pienią, pięknie pachną. Są bardzo praktyczne w domu (po powrocie z pracy, uczelni) jak i w podróży.
Nie podrażniają i nie wysuszają skóry.
Absolutny KWC, szkoda ze już nie do kupienia w sklepie :(

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:ponad 10

Bardzo fajne

świetnie usuwają makijaż. Bardzo ładnie pachną, fajnie się pienią i są wygodne w użyciu. Szczególnie dobre w podróży:) Nie trzeba bawić się z mleczkiem i płatkami. Twarz po nich jest bardzo dobrze oczyszczona, i przyjemna w dotyku. Nie pozostawiają na twarzy żadnego śladu, jak robią to w większości mleczka.

One rzeczywiście oczyszczają

Od wielu wielu lat używalam do demakijażu i mycia twarzy mleczka. Wszelkie mydła, żele i inne środki myjące bardzo wysuszały mi skórę. A mleczka dawały sobie radę ... średnio. Chusteczki Olay poleciła wizażystka reklamująca jakieś tam kosmetyki w drogerii, widząc moją zanieczyszczoną cerę. Miała kilka w kieszeni i dała mi jedna na spróbowanie. Wow! Teraz mam już drugie opakowanie, są super. Zmywają makijaż (no z tuszem mają trochę problemów, zgoda), mam wrażenie że pory mi się zmniejszyły. Skóra jest gładka ale nie sucha. Nie używam po nich żadnego kremu a to o czymś świadczy! Są wielkie i spokojnie można je poprzecinać na połówki, wtedy opakowanie starcza na prawie 2 miesiące.

rewelacja

Chusteczek używam od dłuższego czasu( pierwsze opakowania kupiłam w USA), potem czekałam aż pojawią się w Polsce.
Muszę się przyznać , że parę razy je zdradziłam kupując inne kosmetyki do demakijażu ale ostatecznie powróciłam do firmy Olay.
Po nawiżeniu tworzy się piana taka w sam raz :-)
Makijaż nawet ten wodoodporny zmyty całkowicie.
Lekki efekt peelingujący.
Skóra nie jest podrażniona.
Nie ma efekty ściągnięcia.
Świetny produkt zarówno w podróży jak i do użycia w zaciszu domowym!!!

Używam tego produktu od: już nawet nie pamiętam jak długo :-)
Ilość zużytych opakowań: już nie pamiętam i nie liczę:-)

Bardzo dobry wynalazek...

Musze przyznac, ze chusteczki Olay to bardzo dobry wynalazek i rozwiazanie - zwlaszcza na wyjazdy.
Mimo, ze mam cere mieszana kupilam wersje dla buzek normalnych i suchych.
Moje wrazenia? Bardzo dobre !!!

Buzka jest oczyszczona, odswiezona, niewysuszona.
Oczy - rowniez dokladnie zmyte (uzywam tuszu niewododpornego), niepodraznione, nie zachodza mgla.
Zmoczona woda chusteczka wytwarza wystarczajaca, odpowiednia ilosc pianki o przyjemnym zapaszku.
Wszystko pieknie !!!
Zgodze sie z sugestiami Wizazanek, ze mozna nawet polowa chusteczki dokladnie zmyc makijaz.
Ja raz rozcinam, innym razem nie rozcinam :)... skutkiem czego zostalo mi jeszcze kilka chusteczek z pierwszego opakowania, a uzywam od okolo 40 dni.

UPDATE: Rzeczywiscie chusteczki radza sobie dobrze z wodoodpornymi kosmetykami. Wczoraj zmylam nimi (co prawda musialam kilka razy trzec powieke, ale wszystko w porzadku - zero nawet najmniejszego podraznienia !) bardzo trudny do zmycia Waterproof Aqua Splash Eye Liner w kolorze 63 Carribean Green. Jest to produkt Isa Dory - szalenie trwaly (co jest jego niewatpliwa zaleta), ale trudny do zmycia (rzeczywiscie - wodoodporny) :)

Używam tego produktu od: okolo 40 dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, ale beda kolejne... moze tym razem skusze sie na wersje dla cery mieszanej???

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

naprawde komfort stosowania

ładnie oczyszcza (usuwa nawet wodoodporny tusz) i buzia po uzyciu chusteczki jest gładka. Naprawde ma sie uczucie, ze zrobilo sie piling. Ja przecinam jedna chusteczke na pol bo zdecydowanie jest za duza jak dla mnie. Mam cere mieszana ale kupilam do normalnej i suchej i wydaje sie, ze to byl dobry wybor.

po prostu super!!!

Nie mam słów,aby opisać mój zachwyt nad tym cudem!!! Nie dość,że oczyszczają(szalenie delikatnie),to jeszcze peelinują...Jak dla mnie doskonałe połączenie pozwalające na oszczędność czasu i...pieniędzy.Tak,pieniędzy! Nie powiem,żeby mnie ucieszyła cena w sklepie. Po pierwszym zachwycie otrzymaną próbką, pobiegłam do drogerii. A tu szok-38 zł. Hmmm,jak dla mnie to spore nadszarpnięcie budżetu,bo jestem maniaczką kosmetyków,które nieprzerwanie uzupełniam co miesiąc:)ALE, po przeliczeniu cen kosmetyków,które owe cudo "wyręcza",tj. tonik,peeling,preparat do demakijażu...to,to się po prostu opłaca! Aha,oczywiście jako osoba z wrodzonym "ekonomicznym" myśleniem,przecinam chusteczkę na pół i drugi miesiąc mam gratis:D Polecam gorąco!!!