Rival de Loop, Revital Q10 Glattende Augencreme (Wygładzający krem pod oczy (nowa wersja))

Revital Q10 wygładzający krem pod oczy z koenzymem Q10 i trójpeptydem w przypadku regularnego stosowania zmniejsza głębokość zmarszczek, wyrównuje powierzchnie skóry i redukuje jej szorstkość.
Działanie:
- koenzym Q10 tworzy na skórze warstwę chroniącą ją przed wolnymi rodnikami i zapobiega skutkom starzenia się skory pod wpływem światła,
- podstawę zawartego w kremie trójpeptydu stanowi peptyd, który został opracowany w celu redukcjii zmarszczek. Dzięki niemu skóra wygląda na młodszą i gładszą,
- masło shea, olej winogronowy i olej makadamia pielęgnują sprawiając, że skóra staje się miękka i chronią ją przed wysuszeniem,
- pantenol łagodzi podrażnienia skóry i wspomaga jej proces odnowy,
- witamina E chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry pod wpływem światła.
Efekt: skóra sprawia wrażenie odnowionej i sprężystej. Istniejące zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu, a nowe nie powstają.
Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie
Testowany okulistycznie. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.
Nie zawiera parabenów, silikonów ani substancji zapachowych.

dla mnie ok

To jest mój pierwszy krem pod oczy i jestem zadowolona jak na tą cenę.

*nawilża
*fajnie się rozprowadza
* rozseietlil moje małe cienie pod oczami
* mam wrażenie ze skóra jest bardziej wygładzona
* wydajny
* i oczywiście cena.
u mnie się sprawdził, polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217738].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

Kremik fajnie sie sprawdzał na wieczorne nawilżanie oczu. Ładnie się wchłaniał, nie zostawiał lepkiej warstwy . Nawet ładnie nawilżał i to jest to co cenię w tym produkcie. Nie podrażniał wrażliwych oczu. Opakowanie ładnie skonstruowane, mozna wydobyc wiekszość produktu a cały po rozcięciu. Tani, dostępny w każdym rossmanie. Pewnie kupię znów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211628].usefull || 0 }}% pomocna.

leciutko nawilża

Krem nada się dla młodych osób, które zmarszczek nie mają, a jedynie potrzebują lekkiego nawilżenia okolic oczu. Plusem jest, że krem jest bezzapachowy, wegański i bardzo tani.

Dla mnie niestety nie nadaje się, bo ja oczekuję już trochę więcej, a zwłaszcza solidnego nawilżenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193228].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 1

Nawilża i uczula :(

Poleciła mi koleżanka, niestety zawiodłam się.

+ cena
+ dostępność
+ konsystencja

- niestety nie mogłam go używać, szczypały mnie od niego oczy :(

Oddałam mamie...

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: zero

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1140891].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo słaby.

Kupiłam ten krem, ponieważ przeczytałam o nim wiele pozytywnych opinii. Niestety u mnie się nie sprawdził. Poza lekkim nawilżeniem nie robi zupełnie nic. Choć pod makijaż się nadaje, więc jeśli ktoś szuka wyłącznie kremu, który lekko nawilży skórę i będzie dobry pod podkład to może pokusić się o jego zakup. Jeśli jednak masz nieco większe wymagania to nie warto wydać nawet tych kilku złotych.

Używam tego produktu od: styczeń
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116641].usefull || 0 }}% pomocna.

nie robi nic

Może krem przyda się dwudziestolatce , niestety jeśli oczekujemy choć odrobinę skorygowania zmarszczek, nawilżenia nie doczekamy się!
Nie zrobił nic dobrego dla skóry wokół oczu. Tani, ale nie warto wydawać nawet złotówki, skoro nie robi nic!

Używam tego produktu od: około 5 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1097416].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry dla 20stek !

I 20+ ;)

Nie mam zmarszczek pod oczami, drobne linie pojawiają się u mnie wskutek przesuszenia, klimatyzacji, niedospania, niedostatecznego nawodnienia. Stawiam jednak na prewencję i obecność q10 w składzie tego produktu zachęciła mnie do kupna. Jest to już moja 5 z kolei tubka.

Zacznę od plusów:
* cena - groszowa, byłabym w stanie dać za niego więcej, bo...
* dobrze współgra z makijażem i często używam go nie tylko pod oczy, ale i na całą twarz,
* dostępność,
* nie wywołał u mnie żadnych podrażnień,
* działanie: dla mało wymagającej, młodej skóry pod oczami, moim zdaniem - w sam raz; nie widać niedospania, wymęczenia klimatyzacją, wysuszenia, etc. Do tego dość szybko się wchłania.

Trudno mi ocenić wydajność, ponieważ często używam na całą twarz, a i przy tym tubka wystarcza na długo.

Nie wiem, czy działa jakoś bardzo głęboko, trudno mi opisać czy działa np. długotrwale - jestem zadowolona, że nie robi mi krzywdy i się spisuje. Na noc potrzebuję jednak czegoś bardziej treściwego - wbrew pozorom trudno jest dobrać kosmetyk do młodej skóry wokół oczu - coś niezbyt mocnego, bo jeszcze skóra nie potrzebuje wielkiego kopa, ale też nie zwykłe byle co. ;) Przyznaję 4,5 gwiazki, bo jestem zadowolona i kremik zostanie ze mną na dłuższy czas. :D

Używam tego produktu od: miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pięć tubek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1069276].usefull || 0 }}% pomocna.

sprawdził się

To już moje kolejne opakowanie, myślę, że wrócę do niego. Ze wszystkich dotychczas stosowanych kremów pod oczy chyba był najlepszy.
Używam dwa razy dziennie, moim zdaniem jest treściwy, dobrze nawilża, nadaje się pod makijaż. Mam drobne zmarszczki, które przy stosowaniu innych kremów były bardziej widoczne, dlatego jestem zadowolona z tego kremu. Za taką cenę warto spróbować.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1063516].usefull || 0 }}% pomocna.

niska cena = niska jakość

Nie wierzyłam, że kosmetyk za taką cenę może zdziałać cuda, ale liczyłam, że chociaż spełni podstawowe zadanie nawilżenia - na wygładzanie już nie liczyłam. Niestey, po miesiącu użytkowania zero efektów. W dodatku zaraz po aplikacji ze skórą nic sie nie dzieje, zupełnie jakbym nie nałożyła kremu. Zero efektów. Nie wiem co mnie podkusiło na kupno tego kosmetyku, chyba fakt, że opakowanie sprawia wrażenie godnego zaufania i specjalistycznego produktu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno zuzyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051316].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Nie podrażnia mnie, nic mnie nie szczypie po nim, wręcz przeciwnie
Ładnie napina skórę, jest miękka i wypoczęta
Nawilża na długo
Widzę poprawę przy regularnym stosowaniu, skóra wokół jest ujednolicona, gładka
Błyskawicznie się wchłania, nie zostawia u mnie tłustej warstwy
Jest bezzapachowy, nie ma silikonów i parabenów

Ja osobiście polecam! Po wykończeniu, chyba kupię kolejny z Isany, są różne wersje ;)

Używam tego produktu od: pol roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036568].usefull || 0 }}% pomocna.