Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Rival de Loop, Revital Q10 Glattende Augencreme (Wygładzający krem pod oczy (nowa wersja))

Revital Q10 wygładzający krem pod oczy z koenzymem Q10 i trójpeptydem w przypadku regularnego stosowania zmniejsza głębokość zmarszczek, wyrównuje powierzchnie skóry i redukuje jej szorstkość.
Działanie:
- koenzym Q10 tworzy na skórze warstwę chroniącą ją przed wolnymi rodnikami i zapobiega skutkom starzenia się skory pod wpływem światła,
- podstawę zawartego w kremie trójpeptydu stanowi peptyd, który został opracowany w celu redukcjii zmarszczek. Dzięki niemu skóra wygląda na młodszą i gładszą,
- masło shea, olej winogronowy i olej makadamia pielęgnują sprawiając, że skóra staje się miękka i chronią ją przed wysuszeniem,
- pantenol łagodzi podrażnienia skóry i wspomaga jej proces odnowy,
- witamina E chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry pod wpływem światła.
Efekt: skóra sprawia wrażenie odnowionej i sprężystej. Istniejące zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu, a nowe nie powstają.
Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie
Testowany okulistycznie. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.
Nie zawiera parabenów, silikonów ani substancji zapachowych.

Delikatnie nawilża

Krem nadaje się dla młodych osób, które potrzebują jedynie nawilżenia. U mnie się sprawdził.

+delikatnie nawilża,
+nadaje się pod makijaż,
+nie roluje się,
+nie podrażnia,
+tani,
+wydajny,

-nie spłyca drobnych zmarszczek, ani nie wygładza.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597161].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Krem nie spełnił moich oczekiwań. Wyłącznie trochę nawilżał- był przy tym jednak dość obciążający, zostawiał tłustą powłokę i nie nadawał się pod makijaż. Cena i ogólna dostępność na plus ale to wszystko.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550846].usefull || 0 }}% pomocna.

Meh...

Skusiła mnie cena. Potem miałam go dosyć, gdy porównywałam z kremem marki Mincer.

Jak na moje upodobanie, to ten się jakoś wolno wchłaniał, jakby się "rozjeżdżał" po toniku i dopiero potem jakoś wsiąkał.
Nawilżał, ale nie napinał. Oczekiwałam takiego delikatnego napięcia, niestety nic z tych rzeczy. Jednak nawilża bardzo dobrze i nie mam mu nic pod tym względem do zarzucenia.
Nie zaobserwowałam wygładzenia skóry pod oczami - nic z mimicznych zmarszczek nie zniknęło, ani się nie spłyciło, mam wrażenie, że zapobiegł nowym, bo nie zauważyłam redukcji, ale te nie zauważyłam nowych zmarszczek.

W gruncie rzeczy to nie był zły kosmetyk, ale nie połączyło mnie z nim nic do czego chciałabym wrócić, a czego nie ma w innych produktach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437196].usefull || 0 }}% pomocna.
Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Przyzwoity krem

Kupiłam go w Rossmanie po dużym rozczarowaniu drogim kremem pod oczy, na który wydałam fortunę po przeczytaniu pochlebnych recenzji, a z moją skórą nie zrobił prawie nic. Pomyślałam więc, że spróbuję użyć czegoś taniego. Pozytywnie zaskoczyła mnie jakość tego produktu.

+ bardzo dobrze nawilża delikatną skórę pod oczami,
+ delikatnie wygładza drobne nierówności,
+ fajnie się rozprowadza,
+ bardzo wydajny, wystarczy odrobina bo krem jest treściwy,
+ bardzo bardzo tani, a czasem jest jeszcze w promocji,
+ dostępny w każdym Rossmanie.

- nie wpływa na rozjaśnienie cieni pod oczami bądź robi to minimalnie, co bardzo mnie rozczarowało, bo tego głównie wymagam od kremu,
- skład ma nieciekawy, ale czego spodziewać się za tą cenę.

Ja raczej nie wrócę do tego kremu, bo szukam czegoś co rozjaśni moje cienie pod oczami. Polecam ten krem jednak osobom, które nie mają z tym dużego problemu. Za taką cenę naprawdę warto wypróbować, szczególnie że może się okazać lepszy niż bardzo drogi krem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1406016].usefull || 0 }}% pomocna.

dla mnie ok

To jest mój pierwszy krem pod oczy i jestem zadowolona jak na tą cenę.

*nawilża
*fajnie się rozprowadza
* rozseietlil moje małe cienie pod oczami
* mam wrażenie ze skóra jest bardziej wygładzona
* wydajny
* i oczywiście cena.
u mnie się sprawdził, polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217738].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

Kremik fajnie sie sprawdzał na wieczorne nawilżanie oczu. Ładnie się wchłaniał, nie zostawiał lepkiej warstwy . Nawet ładnie nawilżał i to jest to co cenię w tym produkcie. Nie podrażniał wrażliwych oczu. Opakowanie ładnie skonstruowane, mozna wydobyc wiekszość produktu a cały po rozcięciu. Tani, dostępny w każdym rossmanie. Pewnie kupię znów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211628].usefull || 0 }}% pomocna.

leciutko nawilża

Krem nada się dla młodych osób, które zmarszczek nie mają, a jedynie potrzebują lekkiego nawilżenia okolic oczu. Plusem jest, że krem jest bezzapachowy, wegański i bardzo tani.

Dla mnie niestety nie nadaje się, bo ja oczekuję już trochę więcej, a zwłaszcza solidnego nawilżenia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193228].usefull || 0 }}% pomocna.

Nawilża i uczula :(

Poleciła mi koleżanka, niestety zawiodłam się.

+ cena
+ dostępność
+ konsystencja

- niestety nie mogłam go używać, szczypały mnie od niego oczy :(

Oddałam mamie...

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: zero

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1140891].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo słaby.

Kupiłam ten krem, ponieważ przeczytałam o nim wiele pozytywnych opinii. Niestety u mnie się nie sprawdził. Poza lekkim nawilżeniem nie robi zupełnie nic. Choć pod makijaż się nadaje, więc jeśli ktoś szuka wyłącznie kremu, który lekko nawilży skórę i będzie dobry pod podkład to może pokusić się o jego zakup. Jeśli jednak masz nieco większe wymagania to nie warto wydać nawet tych kilku złotych.

Używam tego produktu od: styczeń
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116641].usefull || 0 }}% pomocna.

nie robi nic

Może krem przyda się dwudziestolatce , niestety jeśli oczekujemy choć odrobinę skorygowania zmarszczek, nawilżenia nie doczekamy się!
Nie zrobił nic dobrego dla skóry wokół oczu. Tani, ale nie warto wydawać nawet złotówki, skoro nie robi nic!

Używam tego produktu od: około 5 miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1097416].usefull || 0 }}% pomocna.