Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Rival de Loop, Revital Q10, Glattende Augencreme (Wygładzający krem pod oczy (nowa wersja))

Revital Q10 wygładzający krem pod oczy z koenzymem Q10 i trójpeptydem w przypadku regularnego stosowania zmniejsza głębokość zmarszczek, wyrównuje powierzchnie skóry i redukuje jej szorstkość.
Działanie:
- koenzym Q10 tworzy na skórze warstwę chroniącą ją przed wolnymi rodnikami i zapobiega skutkom starzenia się skory pod wpływem światła,
- podstawę zawartego w kremie trójpeptydu stanowi peptyd, który został opracowany w celu redukcjii zmarszczek. Dzięki niemu skóra wygląda na młodszą i gładszą,
- masło shea, olej winogronowy i olej makadamia pielęgnują sprawiając, że skóra staje się miękka i chronią ją przed wysuszeniem,
- pantenol łagodzi podrażnienia skóry i wspomaga jej proces odnowy,
- witamina E chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry pod wpływem światła.
Efekt: skóra sprawia wrażenie odnowionej i sprężystej. Istniejące zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu, a nowe nie powstają.
Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie
Testowany okulistycznie. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.
Nie zawiera parabenów, silikonów ani substancji zapachowych.

Tragedia

Jest to jeden z dwóch kremów które powodują u mnie tragiczne szczypanie oczu a podkreślę że używałam wielu kremów.
Ten krem nie robi nic dobrego.
Nie zauważyłam żeby nawilżał czy wygładzał skórę.
Średnio się wchłania i ciężko na niego nałożyć korektor żeby ładnie wyglądał.
Nie trafiłam jeszcze na dobry produkt z tej firmy.

Dobrze nawilża

Używam tego kremu od bardzo dawna, nie widzę różnicy między nową a starą wersją- obie są super :)
Jestem jeszcze młodą dziewczyną, nie mam dużych wymagań wobec kremów pod oczy jedyne co mają robić to nawilżać i ten krem spełnia moje oczekiwania w stu procentach. Używam go na noc i na dzień. Nadaje się pod makijaż jeśli nie przesadzi się z ilością. Nie wiem czy wygładza zmarszczki ale mam nadzieję, że trochę opóźni ich pojawienie się. Dla mnie plusem jest też to, że nie ma zapachu i nie podrażnia a wiele kremów pod oczy potrafi działać na mnie jak cebula ;) Polecam ten krem przede wszystkim młodym dziewczynom.

Krem pod oczy Rival de Loop

Bardzo przyjemny krem pod oczy za małe pieniążki. Ma przyjazny skład dla skóry bez zbędnych konserwantów. Wygładza okolice wokół oczu i niweluje zaczerwienienia. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Doskonale sprawdza się również pod makijaż, korektor nie roluje się. Nawilża. Pomimo małej tubki starcza na bardzo długo. Opakowanie jest praktyczne i ułatwia aplikację kremu ;)

Glov

Szału nie ma ale krzywdy też nie

Krem nawilżający pod oczy o podobno przeciwzmarszczkowym działaniu. Raczej wątpię, choć sam fakt nawiżania działa w jakiś sposób przeciwzmarszczkowo. To nie jest jakiś mega produkt do zadań specjalnych. Zmarszczek nie rozprasuje, a u kobiet z mocno wysuszoną i wiotką skóra- nie odżywi. Szybko się wchłania, nawilża skórę pod oczami na kilka godzin. Całkiem przyzwoity. Myślę że doskonały na pierwszy tego typu kosmetyk dla młodych kobiet. Ja w każdym razie byłam z niego raczej zadowolona. Nie mam specjalnie problematycznej skóry i krem za 7 zł pielęgnował ją w wystarczającym stopniu. Daję 4 za brak efektu "wow" ale też nie skreślam tego kosmetyku w przyszłości.

:->

Mam już od dłuższego czasu i nie ma w nim nic złego ani nadzwyczajnego. Prosty krem wspomagający nawilżenie skóry właśnie pod oczami.
Nie oczekuję od niego ratunku przed zmarszczkami.. Z pewnością moja skóra lepiej zniesie starzenie z nim niż gdybym nic nie robiła.. bo nawilżenie skóry jest bardzo istotne.

Delikatnie nawilża

Krem nadaje się dla młodych osób, które potrzebują jedynie nawilżenia. U mnie się sprawdził.

+delikatnie nawilża,
+nadaje się pod makijaż,
+nie roluje się,
+nie podrażnia,
+tani,
+wydajny,

-nie spłyca drobnych zmarszczek, ani nie wygładza.

nie dla mnie

Krem nie spełnił moich oczekiwań. Wyłącznie trochę nawilżał- był przy tym jednak dość obciążający, zostawiał tłustą powłokę i nie nadawał się pod makijaż. Cena i ogólna dostępność na plus ale to wszystko.

Meh...

Skusiła mnie cena. Potem miałam go dosyć, gdy porównywałam z kremem marki Mincer.

Jak na moje upodobanie, to ten się jakoś wolno wchłaniał, jakby się "rozjeżdżał" po toniku i dopiero potem jakoś wsiąkał.
Nawilżał, ale nie napinał. Oczekiwałam takiego delikatnego napięcia, niestety nic z tych rzeczy. Jednak nawilża bardzo dobrze i nie mam mu nic pod tym względem do zarzucenia.
Nie zaobserwowałam wygładzenia skóry pod oczami - nic z mimicznych zmarszczek nie zniknęło, ani się nie spłyciło, mam wrażenie, że zapobiegł nowym, bo nie zauważyłam redukcji, ale te nie zauważyłam nowych zmarszczek.

W gruncie rzeczy to nie był zły kosmetyk, ale nie połączyło mnie z nim nic do czego chciałabym wrócić, a czego nie ma w innych produktach.

Przyzwoity krem

Kupiłam go w Rossmanie po dużym rozczarowaniu drogim kremem pod oczy, na który wydałam fortunę po przeczytaniu pochlebnych recenzji, a z moją skórą nie zrobił prawie nic. Pomyślałam więc, że spróbuję użyć czegoś taniego. Pozytywnie zaskoczyła mnie jakość tego produktu.

+ bardzo dobrze nawilża delikatną skórę pod oczami,
+ delikatnie wygładza drobne nierówności,
+ fajnie się rozprowadza,
+ bardzo wydajny, wystarczy odrobina bo krem jest treściwy,
+ bardzo bardzo tani, a czasem jest jeszcze w promocji,
+ dostępny w każdym Rossmanie.

- nie wpływa na rozjaśnienie cieni pod oczami bądź robi to minimalnie, co bardzo mnie rozczarowało, bo tego głównie wymagam od kremu,
- skład ma nieciekawy, ale czego spodziewać się za tą cenę.

Ja raczej nie wrócę do tego kremu, bo szukam czegoś co rozjaśni moje cienie pod oczami. Polecam ten krem jednak osobom, które nie mają z tym dużego problemu. Za taką cenę naprawdę warto wypróbować, szczególnie że może się okazać lepszy niż bardzo drogi krem.

dla mnie ok

To jest mój pierwszy krem pod oczy i jestem zadowolona jak na tą cenę.

*nawilża
*fajnie się rozprowadza
* rozseietlil moje małe cienie pod oczami
* mam wrażenie ze skóra jest bardziej wygładzona
* wydajny
* i oczywiście cena.
u mnie się sprawdził, polecam.

jest ok

Kremik fajnie sie sprawdzał na wieczorne nawilżanie oczu. Ładnie się wchłaniał, nie zostawiał lepkiej warstwy . Nawet ładnie nawilżał i to jest to co cenię w tym produkcie. Nie podrażniał wrażliwych oczu. Opakowanie ładnie skonstruowane, mozna wydobyc wiekszość produktu a cały po rozcięciu. Tani, dostępny w każdym rossmanie. Pewnie kupię znów.

leciutko nawilża

Krem nada się dla młodych osób, które zmarszczek nie mają, a jedynie potrzebują lekkiego nawilżenia okolic oczu. Plusem jest, że krem jest bezzapachowy, wegański i bardzo tani.

Dla mnie niestety nie nadaje się, bo ja oczekuję już trochę więcej, a zwłaszcza solidnego nawilżenia.