Avon, Luxe, Pogrubiający tusz do rzęs

Avon, Luxe, Pogrubiający tusz do rzęs

Pogrubiający tusz do rzęs z z pigmentami czarnej perły dla efektu spojrzenia o intensywnej głębi. Wystarczy jeden ruch szczoteczki, aby nadać rzęsom ekstrawaganckiej objętości, a spojrzeniu głębi o uwodzicielskiej mocy.

Porządny tusz

Nie przepadam za kosmetykami Avonu, bo niemal każdy zawiera w sobie alkohol denaturowany, który powoduje wysuszenie oraz u bardziej wrażliwych reakcje alergiczne. W tym przypadku nie mam pojęcia, jaki jest skład, bo tusz dostałam od mamy, żeby sobie przetestować. No i koniec końców wzięłam go sobie na zawsze :)
Tusz bardzo ładnie pokrywa rzęsy, nie tworzy grudek, umiejętnie nakładany nie skleja rzęs. Nadaje bardzo fajną, głęboką czerń. W ciągu dnia nie kruszy się, nie rozmazuje. Trochę pogrubia, jednak nie jest to jakieś spektakularne pogrubienie.
Szczoteczka klasyczna, trochę się już od takich odzwyczaiłam. Dość duża, niektóre rzęsy trudno nią dosięgnąć.
Generalnie jestem na tak, ale raczej sama nie kupię, ponieważ jest wiele tuszów o podobnym działaniu.

Raczej przeciętny

Hmm bardzo ładnie opakowany tusz:) Niestety dosc szybko mi wysechł. I zaczal sie mocno osypywać. Szczoteczka bez szału. Moim zdaniem nie warty swojej ceny.
W drogerii można dostać lepszy tusz za zdecydowanie nizsza cene.

Kocham go

Opakowanie tuszu jest bardzo ładne – złote. Tusz ładnie rozdziela rzęsy i lekko je pogrubia – kocham efekt, jaki powstaje. Nie pozostawia grudek, a rzęsy wyglądają naturalnie. Nie kruszy się ani nie rozmazuje.

Nie pogrubia rzęs

Dostałam w prezencie i ogólnie jestem z niego zadowolona. Ma fajną szczoteczkę, nie kruszy się i nie wysycha, fajna konsystencja. Myślę, że cena do jakości jest w porządku bo zerknęlam do katalogu. Jedyną wadą jest to że wcale nie pogrubia rzęs... Trzyma się na rzesach cały dzień.

przyzwoity za taką cenę

Zakupiłam go u konsultantki za coś ok. 15 zł, ładnie rozdziela rzęsy, nie wysycha w opakowaniu, ma fajną tradycyjną szczoteczkę. Jeden z lepszych w takiej cenie.
ZALETY:
-wydłuża
-fajna szczoteczka
-dociera do wszystkich rzęs
-ma intensywny kolor
-nie kruszy się
-cena
-konsystencja

WADY:
nie zauważyłam większego pogrubienia
-opakowanie (łatwo jest zostawić niedokręcone)

Uwielbiam!

Kupiłam go u mojej konsultantki za 12.47 zł mega tanio jak za taką jakość, posiada same plusy mimo że mam go dopiero ponad miesiąc to maluję się codziennie i zawsze daje ten super efekt ani nie zmienia się jego konsystencja i inne zalety :)

Jakość nieadekwatna do ceny

Duży plus za to, że nie wysycha. Bardzo ładnie pogrubia rzęsy, kolor jest w miarę intensywny, aczkolwiek w Avonie jest dużo lepszych tuszy do rzęs w mniejszej cenie.

Mój ulubiony

Tusz Luxe z Avonu to zdecydowanie jeden z moich ulubionych! Rzęsy są pogrubione, wydłużone, ładnie rozdzielone, jest trwały i ogólnie jakoś tak oko ładnie wygląda :)
Jedynie do czego mogłabym się przyczepić to, że opornie się go zmywa, ale to pewnie kwestia produktu do demakijażu i po problemie.

Polecam jak najbardziej !

ładnie pogrubia

+ bardzo ładne, mogę śmiało powiedzieć, że eleganckie opakowanie
+ miękka, dopasowująca się do kształtu oka szczoteczka
+ rzęsy są idealnie rozdzielone i wydłużone
+ wyraźnie pogrubia, nie robi pajęczych nóżek
+ nie osypuje się
+ nie podrażnia
+ nie mam problemu z demakijażem

- trochę wysoka cena

Efekt jaki chcemy uzyskać śmiało możemy stopniować, tusz nie zasycha tak szybko więc bez problemu możemy dokładać kolejne warstwy bez obawy komicznego wyglądu ;)

Super tusz.

Tusz kupiłam na Allegro w atrakcyjnej cenie. Tusz ma bardzo fajną klasyczną szczoteczkę dzięki której można wyczarować bardzo zalotne rzęsy. Tusz ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy bez sklejania i zbytniego obciążania. Nie kruszy sie i nie obsypuje. Z demakijażem też nie ma problemu. Bardzo udany produkt od Avon.

Dobry

Plusy:
+ pogrubia rzęsy
+ kolor brązowy jest idealny do dziennego, subtelnego makijażu
+ nie kruszy się
+ trwały
+ ładne opakowanie
+ całkiem tani, ale w promocji

Minusy:
- po jakimś czasie używania zostawiał grudki na rzęsach

Bardzo dobry tusz

Zalety:
- bardzo dobrze pokreśla i rozdziela rzęsy
- pogrubia je i sprawia że wydają się większe
- nie kruszy się, jest trwały
- wygodna szczoteczka
-ładne opakowanie
- niska cena
- nie tworzy grudek