Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lovely, Extra Lasting (Trwała pomadka matowa do ust)

Lovely, Extra Lasting (Trwała pomadka matowa do ust)

Trwała matowa pomadka do ust z aplikatorem Lovely Extra Lasting.
Uzupełni makijaż modnym matowym wykończeniem. Dostępne są trzy odcienie: lekkiego różu, przyciągającej czerwieni i pastelowego brązu. Wygodna gąbka umożliwia precyzyjną aplikację szminki/błyszczyka, a nowoczesna formuła Long Lasting zapewnia makijaż na wiele godzin.

w płynie
kryjące
Efekt
matowe

Must have!

Pigmentacja jest genialna! Trwałość do ok. 4 h, aczkolwiek nie radzi sobie z jedzeniem,czy piciem - lubi schodzić i pozostawia ślady,ale obawiam się,że większość produktów do ust ma do tego skłonności. Minusem jest wąska,lecz ciekawa gama kolorystyczna. Produkt jest wydajny,a cena bardzo okazyjna, jednak najlepiej nałożyć coś nawilżającego jako bazę,bo pomadka trochę wysusza usta. :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547281].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt

Moją pierwszą matową płynną pomadką był kolor 1 (brudny róż) i byłam zachwycona. Pomadka ładnie się rozprowadza i równomiernie ,,zjada''.
Ciemniejsze kolory już nakłada się trudniej,ale nie ma tragedii,
Jedyne co bym zmienia to aplikator na krótszy i bardziej precyzyjny (taki jak w K Lips)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547206].usefull || 0 }}% pomocna.

Może nie KWC ale lubię go

Za tą cenę warto ją kupić i samemu wyrobić sobie opinię na jej temat. Ma świetnie kolory (ja mam 3 : 1,3 i 5), spokojnie utrzymuje się jakieś 4 godziny. Całkiem ładne krycie, przyjemny zapach. Jedyny minus to to że strasznie wysusza usta. Mam kilka matowych szminek i ta oraz z wibo najbardziej wysuszają moje usta.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544846].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Hit

Plusy
+bardzo ładne kolory
+trwałość
+cena
+konsystencja
+matowe wykończenie
+wydajność
Minusy
-ciężko je dorwać w rossmannie, ponieważ dla wielu osób jest hitem haha :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544746].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna!

Mam w kolorze brudnego różu, neutralny odcień który ładnie się zjada. Pomadka kosztuje około 10zl, tanioszka i naprawdę bardzo fajna. Długo się utrzymuje, u mnie porownywalnie z Golden Rose. Przyjemna, kremowa konsystencja, szybko zastyga. Dla mnie bardzo komfortowa do noszenia. Może nie jest mega napigmentowana, Ale to chyba jedyny dla mnie mini minusik.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543771].usefull || 0 }}% pomocna.

Na prawdę pozytywnie :)

Kupiony w Rossmanie za ok 7zł. Opakowanie 6ml.

*Opakowanie:
Na plus:
♥Zrobione porządnie, zatyczka nie psuje się jak w przypadku niektórych błyszczyków.
-Ciężko wydobyć resztki

*Zapach i kolor:
Nie ma wyraźnego zapachu. Mój kolor dodany w zdjęciach.
Na plus:
♥Kolor powoduje, że zęby wydają się bielsze
♥Wytrzymuje 3,4 godziny bez jedzenia, jak na taką cenę myślę, że na plus
♥Dobra pigmentacja, bardzo ładny mat
Na minus:
-Niestety nie daje radę przy jedzeniu i barwi to czego dotkniemy :D

*Nakładanie, konsystencja,działanie,wydajność
Na plus:
♥Nakłada się w porządku, końcówka nie sprawia kłopotu w malowaniu
♥Szybko wysycha
♥Wydajny, przy codziennym stosowaniu na kilka miesięcy mi starczył
Na minus:
-Bardzo wysusza, jak zresztą widać na zdjęciu :D Gdy zastosujemy pomadkę ochronną to jest w porządku.

Podsumowując w mojej opinii na prawdę dobra pomadka w super cenie. Innych kolorów nie sprawdzałam ale ten jest świetny :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526436].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo miłe zaskoczenie

Pomadkę kupiłam skuszona niską ceną i mogę powiedzieć, że nie żałuję. Posiadam czerwony kolor, bardzo ładny, kryjący. Produkt łatwo się rozprowadza, ma wygodny aplikator, szybko zasycha i staje się matowy, choć jest wyczuwalny na ustach i pozostawia delikatne uczucie lepkości, ale mi to nie przeszkadza. Co najważniejsze, naprawdę jest trwały. Posiłku może nie przetrwa w stanie idealnym, ale czegoś takiego raczej trudno wymagać, a na plus można zaliczyć mu chyba fakt, że dosyć równomiernie się ściera, dzięki czemu nadal wygląda w miarę estetycznie. Poza tym bardzo przyjemnie pachnie. Poręczne opakowanie, bardzo niska cena, jak dla mnie same plusy. Muszę przyznać, że ostatnio naprawdę przekonuję się do tanich kosmetyków. :)

Zalety:
- piękny, kryjący kolor
- przyjemny zapach
- wygodny aplikator
- bardzo dobra trwałość
- jeśli produkt już schodzi, to równomiernie
- porządne opakowanie
- rewelacyjna cena

Wad nie odnotowałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1522446].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem naprawdę mile zaskoczona.

Pomadkę kupiłam w Rossmann'ie na promocjach -49%. Skusiłam się, bo lubię testować nowe produkty, a cena około 5/6 zł (na promocji) nie jest wielką sumą. Nie miałam wielkich oczekiwań co do napigmentowana i trwałości, ale gdy pierwszy raz przetestowałam ją na ustach naprawdę się zdziwiłam. Świetna pigmentacja, w dodatku pomadka szybko zasycha i faktycznie staje się matowa, także tutaj plus dla producenta bo zgadza się to z opisem na opakowaniu. Co do komfortu noszenia jestem sceptycznie nastawiona. Gdy ma się ten produkt na ustach niestety czuć go i to dość mocno. Lekko się klei i to sprawia, że noszenie jej nie jest do końca komfortowe. Jednak nie oczekujmy też za wiele od pomadki za taką cenę. Co do trwałości, to u mnie wytrzymała jeden posiłek i kilka razy piłam coś i dopiero wtedy zauważyłam, że pomadka się zjada. Jednak przy tym delikatnym różu nie rzuca się to aż tak w oczy. Ma przyjemny zapach i opakowanie też jest solidne. Co do aplikatora uważam, że jest standardowej jakości, że tak powiem, bez szału. Podsumowując, jak na produkt za taką cenę myślę, że jest naprawdę fajny. Czy polecam? Tak,zdecydowanie.
Taka moja ocena, mam nadzieje, że wszystko w niej zawarłam. Miłego wieczoru kochani :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1508306].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wysycha do końca

Pomadkę kupiłam jakiś czas temu podczas promocji -49% w Rossmannie, więc kosztowała mnie niespełna pięć złotych. W tej cenie pomadka z numerem 2 (bardzo twarzowy, uniwersalny kolor) wypada dobrze na tle rywali.

PLUSY:

+ ciężko znaleźć w tej cenie (5 zł) lepszy produkt w zbliżonych kolorach
+ dostępność w Rossmannie
+ porządne, jak na tę cenę, opakowanie
+ wygodny aplikator
+ trwałość

+/- niezbyt szeroka gama kolorystyczna, ale przypuszczam, że każdy znajdzie coś dla siebie

MINUSY:

- pozostawia lepką warstwę, nie wysycha do końca
- bardzo wysusza usta
- zbiera się w załamaniach
- sztuczny zapach

Zdecydowanie nie jest to najlepsza pomadka w płynie jakiej używałam, aczkolwiek biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości zdecydowanie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506041].usefull || 0 }}% pomocna.

Love/hate relationship.

Posiadam dwa odcienie tej pomadki nr 1 i jeden kolor z tych nowych, które z tego co zauważyłam szybko wycofano. Moja recenzja dotyczy przede wszystkim 1, bo tej używam najdłużej.

Kolorystycznie jest ok, wolałabym, żeby była bardziej intensywna, nie zawsze kolor mi odpowiada - czasem bardzo podoba mi się jak wygląda na moich ustach w połączeniu z makijażem, który mam na sobie, a czasami robi mi sine usta.

Konsystencja jest bardzo wodnista, co nie do końca mi odpowiada. Przedziwnie rozprowadza się na ustach - moim zdaniem nie do końca równomiernie i pozostawia prześwity.

Po wyschnięciu jest bardzo lepki - nie lubię tego uczucia. Nie lubię tego nakładać drugiej warstwy, mam wrażenie, że usta wyglądają gorzej. Tradycyjnie, jak każda matowa pomadka, wysusza usta, ale nie w jakimś nadmiernym stopniu. Jest w miarę trwała, nie wybitnie, ale trwała.

Trzeba przyznać, że jak na matową, trwałą pomadkę za 10 zł daje całkiem radę. Nie należy do moich ulubionych, ale czasami po nią sięgam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503341].usefull || 0 }}% pomocna.