Lovely, Extra Lasting (Trwała pomadka matowa do ust)

Lovely, Extra Lasting (Trwała pomadka matowa do ust)

Trwała matowa pomadka do ust z aplikatorem Lovely Extra Lasting.
Uzupełni makijaż modnym matowym wykończeniem. Dostępne są trzy odcienie: lekkiego różu, przyciągającej czerwieni i pastelowego brązu. Wygodna gąbka umożliwia precyzyjną aplikację szminki/błyszczyka, a nowoczesna formuła Long Lasting zapewnia makijaż na wiele godzin.

w płynie
kryjące
Efekt
matowe

Świetna

Kupiłam ją ponieważ kolor i cena były przyzwoite jednak nie było testera więc również trochę zaryzykowałam. Pierwsze co zauważyłam po otwarciu już w domu to patyczek. Pierwszy raz mam tak płaski aplikator i muszę przyznać, że chyba jest najlepszy ze wszystkich, które używałam do tej pory. Druga kwestia to kolor. Posiadam zgaszony/brudny róż. Byłam zaskoczona jak go zaaplikowałam ponieważ nie sądziłam, że będzie taki jasny, ale pierwszy raz się przekonałam, że takie odcienie również do mnie pasują. Polecam malować jedną warstwą, po większej ilości pomadka po zastygnięciu jest szorstka i nieprzyjemna w noszeniu. Kolor jest mocno napigmentowany, trwały, bardzo matowy, sprawia wrażenie aksamitnego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413211].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo

Naprawdę świetna pomadka! Mam odcień numer 2 i jest bardzo ładny. Dzięki odpowiedniemu aplikatorowi równomiernie rozprowadza się na ustach i bardzo ładnie zakrywa przy pierwszej warstwie. Zasycha od razu i nie lepi się. Jest trwała, utrzymuję się przy jedzeniu i piciu. Za tą cenę naprawdę warto. Muszę kupić nowe kolorki, 5 i 6, bo są naprawdę śliczne :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403776].usefull || 0 }}% pomocna.

Wow.

Myślałam, że nie ma za taką cenę porządnych pomadek matowych. Bardzo się pomyliłam. Kolory są ładne, naturalne. Produkt łatwo się dozuje, ale nie radzę nanosić go warstwowo. Jedna warstwa zdecydowanie wystarczy na całe usta. Trzyma się około 4/5 godzin! Niestety jak każda matowa pomadka wysusza usta. Zjada się w ładny sposób i nie kruszy się. W tej cenie nie ma nic lepszego :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399151].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Vice-mistrz

Uwielbiam płynne, matowe pomadki, ponieważ pozwalają na dowolne wyrysowanie ust: ich formuła skutecznie na ogół maskuje przejście między skórą a ustami, a matowe wykończenie pochłania światło mogące wskazać, gdzie dopuściłyśmy się oszustwa.

L:EL to po pomadkach z Golden Rose mój drugi ulubiony produkt w tej kategorii. Kupiłam ją, szukając dla siebie matowej pomadki w różowym kolorze, co przy mojej karnacji zawsze stanowiło nie lada wyzwanie. Wybrałam numer 5, czyli ciemny, zgaszony, brudny róż, właściwie to już trochę jagoda, i z miejsca się zakochałam.

OPAKOWANIE:
Bardzo porządne, mocne, mimo stałego noszenia w torebce, nie starło się nic poza naklejką z kodem kreskowym. Problem w tym, że to właśnie na nim napisany jest numer koloru i trochę się nabiedziłam, usiłując go odczytać. Naklejka na spodzie opakowania załatwiłaby sprawę.
Aplikator bardzo długi, typowo błyszczykowy, pracuje się nim dobrze choć osobiście wolałabym krótszy i zakończony ostro, najlepiej w kształcie serduszka. Nabiera sporo produktu i jedna taka porcja wystarczy na pomalowanie całych ust.

APLIKACJA:
Jeśli ktoś, jak ja, lubi mocno wyrysowane usta, korzystając z EL obędzie się bez konturówki. Wystarczy narysować nowy kształt ust, nawet mocno wyjeżdżając poza ich naturalne krawędzie, odczekać jakieś dwadzieścia sekund, a po wyschnięciu nałożyć lekko, nie dociskając aplikatora do skóry, drugą warstwę. Nie widać żadnych prześwitów i oszustwo uchodzi płazem. Panuje opinia, że nie powinno dokładać się warstw, mnie jednak przemalowywanie ust weszło w nawyk i dwie warstwy to ilość dostateczna, by osiągnąć zadowalający efekt, przy czym pomadka nie warzy się na ustach.

TRWAŁOŚĆ I KOMFORT NOSZENIA:
Faktycznie, jest bardzo trwała. Co prawda, bardzo tłustego jedzenia nie zniesie, ale kanapkę jak najbardziej - a nawet po zjedzeniu porcji spaghetti broniła się dzielnie; picie znosi bardzo dobrze, pierwszych poprawek na ogół dokonuję po dwóch, trzech godzinach. Zakładając brak jedzenia i picia, wytrzyma dowolnie długo, aż do demakijażu, a schodzi grzecznie, tak pod wpływem płynu micelarnego, jak i oleju. Nie zauważyłam, by wysuszała usta, nawet w trudnym okresie grzewczym, a noszę ją niemal codziennie.

PLUSY:
+ kolor
+krycie
+trwałość
+komfort noszenia
+opakowanie
+dostępność
+cena

PLUSY/MNUSY:
~aplikator

MINUSY:
- właściwie tylko podstawowa, zachowawcza gama kolorystyczna

PODSUMOWANIE:
To bardzo dobry produkt, porównywalny do pomadek Golden Rose. Miło byłoby zobaczyć więcej kolorów, może jakieś głębokie fiolety czy zupełnie nietypowe kolory w stylu Jefree Star'a. Za tę jakość i cenę, brałabym w ciemno.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398646].usefull || 0 }}% pomocna.

za tą cenę OK

Mam kolor nr 2. Błyszczyk jest rzeczywiście dość trwały, ale nie aż tak jak ten matowy od Sephory. Utrzymuje się na ustach dość długo, ale nieco ściera się przy jedzeniu i do w dość mało fajny sposób - zostawia po sobie jedynie cienka obwolutkę wokół linii ust (jakby ślad od kredki do ust), więc trzeba od razu uzupełnić. Dostałam ją w promocji za 5 zł, więc to żadne pieniądze, ale raczej polecałabym Sephorę za 45zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396661].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealna

Oceniam pomadkę w kolorze przygaszonego różu.

Kupiłam ją na promocji w rossmannie. Był to jeden z moich najlepszych wyborów. Pomadka jest trwała i dobrze napigmentowana. Ściera się dopiero po 4-5h. Idealna jest na imprezę i na jakieś ważne wyjście.

+trwałość
+pigmentacja
+nie wysusza ust
+niska cena
+wydajność
+opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392181].usefull || 0 }}% pomocna.

Trwała, ale wysuszająca

OCENIAM NR.2
Jest to rozsławiony matowy błyszczyk do ust z formułą długotrwałą. Coś słyszałam, idk czy to prawda, że mają go wycofać ze sklepów. Nie wiem jaka miałaby być tego przyczyna, bo produkty są bardzo rozchwytywane i popularne. Ja sama chciałam sobie jeszcze sprawić ten kolor przybrudzonego różu (nie wiem jaki to numerek, pewnie 1 albo 3) ale nigdzie go nie mogę dostać, zazwyczaj jest tylko czerwony. Produkt baardzo MATOWY zasychający na ustach i nawet trudny do zdarcia bym powiedziała . Jest super TRWAŁY, zjada się w miarę równomiernie. Kolor jest bardzo INTENSYWNY, fuksjowy w mojej wersji. Lubię po niego sięgać. Ma wygodny aplikator typowy jak u błyszczyków. Jego cena to około 10-12zł. Z dostępnością jak już pisałam są problemy. Gdyby było więcej dostępnych kolorów na pewno próbowałabym się w nie zaopatrzyć .Produkt jest naprawdę hardkorowym matem, co za tym idzie może lekko wysuszyć usta, ale tragedii nie ma.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390981].usefull || 0 }}% pomocna.

Niesamowita

Pomadka jest świetna, zwłaszcza ta w czerwonym kolorze, jest niemożliwa do zdarcia. Moje dziewczyny jak mi raz ją podkradły to chodziły cały dzień wymalowane bo niczym nie chciało im zejść :) :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390476].usefull || 0 }}% pomocna.

Trwała, ale niewysuszająca !

Pierwsza tak komfortowa, ale intensywnie matowa pomadka na rynku. Posiadam dwa najnowsze kolory, czyli 4 i 5 - piękne zgaszone odcienie różu i fioletu, jedna ciemniejsza od drugiej o kilka tonów. Nr 4 okazał się hitem hitów, bo ma kolor identyczny jak moje usta ! Mają świetną półpłynna formułę, którą zastyga na delikatny zamsz. Nie ściąga ust i nie wysusza. Ma delikatny zapach owoców, który nie jest nachalny. Dość duży i płaski aplikator pozwala na szybką i dość precyzyjną aplikację produktu, jednak przydatna będzie konturówka, ponieważ lubią wylać się poza kontur ust na początku aplikacji. Solidne opakowania mogą przeskakiwać w torebce i nic nie ma prawa się wydostać z opakowania. Jest naprawdę trwała ! Przetrwa nawet do 4 godzin i bardzo estetycznie się zjada. Za 9.90 zł nie znajdziecie nic lepszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388976].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny mat

Pomadka długotrwała, piękny kolor (mam nr 1), szybko zasycha, wydajna, nie wysusza ust na wiór, precyzyjny aplikator. Same plusy? Prawie - produkt trochę klei usta, przez co nie jest taki komfortowy do noszenia, ale za taką cenę można mu wybaczyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1387956].usefull || 0 }}% pomocna.