Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lakier do włosów z brokatem

Lakier do włosów z brokatem

Lakiery do włosów zawierające lśniące drobinki brokatowe w różnych kolorach. Nadają długotrwały efekt i olśniewający blask na włosach. Łatwy w użyciu spray z łatwością mieści się w niewielkiej torebce.
Dostępne kolory:

bogate
Utrwalenie
średnie

Fajny

Super jest, przede wszystkim efekt jest taki idealny, nie ma wrażenia że się cała głowa świeci, jest delikatny, ale widoczny. Jednocześnie zdecydowanie utrwalenie jest ok. Poza tym do zakupu zachęca cena i to, że jest wydajny. Imprezy karnawałowe tylko z nim;P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404971].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Bardzo dobry. Kupiłam go pierwszy raz jakoś przed sylwestrem, jest ok. Dobrze utrwala, a drobinki brokatu fajnie rozświetlają fryzurę. Na karnawał rewelacja! Prosty w aplikacji, pojemnik wygodnie utrzymać w ręce. Super jak dla mnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1420111].usefull || 0 }}% pomocna.

Złota blask

Czym jak nie brokatem najlepiej przyozdobić fryzurę. Wahałam się który kolor bedzie lepszy srebrny czy złoty jednak żeby nie wyglądało że posiwiałam zdecydowałam się na złoty . Wyszło idealnie -brokat ładnie wyglądał na włosach dobrze się trzymał i nawet nie posklejał włosów. Lakieru jeszcze zostało przynajmniej na raz a nawet na wiecej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403511].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry brokat

Na włosach i dekolcie srebrny brokat prezentował się znakomicie. Tyle ile trzeba wytrzymał i nie osypał się. Rzadko używam takich lakierów dlatego takie nieduze opakowanie jest wsam raz na przygotowanie sie do imprezy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400196].usefull || 0 }}% pomocna.

Większa obiętość włosów w 5 minut

Bardzo fajny lakier! Efekt zostaje na całą noc spokojnie. Ja dziś pędzę do rossmana sprawdzić czy jeszcze jest, żebym mogła jutro go wykorzystać na zabawie sylwestrowej. Pachnie ładnie, dobrze się nakłada - ale trzeba pamiętać żeby odpowiednio wstrząsnąć i powoli pryskać. Włosów nie skleja, dobrze utrzymuje fryzurę no i brokatowe drobinki super lśnią. A przy okazji nie jest drogi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388546].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry na imprezy

Małe i poręczne fajnie układają włosy, nie sklejają a przy tym dodają im fajnego blasku. Część włosów spryskałam srebrnym a na drugą złotym i efekt wyszedł bardzo ciekawy i fajny. Brokat całkiem długo się trzymał na włosach - impreza się udała a ja błyszczałam :)

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[877033].usefull || 0 }}% pomocna.

błyskotliwy

W lakier z brokatem zaopatrzyłam się z myślą wzbogacenia swoje fryzury sylwestrowej. Wybrałam wersję ze złotym brokatem, który powinien ładnie prezentować się na brązowych włosach. Opakowanie jest nieduże ale w zupełności wystarcza na dość mocne wybrokatowanie i jeszcze zostaje na kolejny raz. Lakier dobrze się rozpryskuje ale wcześniej trzeba mocno nim potrząsnąć. Brokat jest drobny i intensywnie błyszczący co ładnie wyglądało na włosach. Lakier trzeba dozować małymi porcjami żeby nie zalać włosów. Brokat całkiem dobrze się trzymał się włosów a bal też się udał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[868306].usefull || 0 }}% pomocna.

Super efekt

Złoty lakier świetnie wygląda na płomienno-czerwonych włosach. Dobrze utrwala i nie skleja włosów brokat jest drobny i idealnie rozświetla włosy.

Wprawdzie opakowanie jest niewielkie ale w zupełności wystarcza na przygotowanie fryzury na imprezę.
Brokat nie osypuje się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[855892].usefull || 0 }}% pomocna.