Venita, Lakier do włosów z brokatem

Venita, Lakier do włosów z brokatem

Lakiery do włosów zawierające lśniące drobinki brokatowe w różnych kolorach. Nadają długotrwały efekt i olśniewający blask na włosach. Łatwy w użyciu spray z łatwością mieści się w niewielkiej torebce.
Dostępne kolory:

bogate
Utrwalenie
średnie

Ok

Uzywałam raz - na imprezę, ogólnie jest ok, dobrze utrwala, zostawia taką fajną poświatę na włosach, efekt bardzo fajny, delikatny nie krzykliwy:) Cena jest zachęcająca. Jedyne o czym trzeba pamiętać to żeby dobrze wstrząsnąć.

Złota blask

Czym jak nie brokatem najlepiej przyozdobić fryzurę. Wahałam się który kolor bedzie lepszy srebrny czy złoty jednak żeby nie wyglądało że posiwiałam zdecydowałam się na złoty . Wyszło idealnie -brokat ładnie wyglądał na włosach dobrze się trzymał i nawet nie posklejał włosów. Lakieru jeszcze zostało przynajmniej na raz a nawet na wiecej.

dobry brokat

Na włosach i dekolcie srebrny brokat prezentował się znakomicie. Tyle ile trzeba wytrzymał i nie osypał się. Rzadko używam takich lakierów dlatego takie nieduze opakowanie jest wsam raz na przygotowanie sie do imprezy.

Salon fryzjerski

Dobry na imprezy

Małe i poręczne fajnie układają włosy, nie sklejają a przy tym dodają im fajnego blasku. Część włosów spryskałam srebrnym a na drugą złotym i efekt wyszedł bardzo ciekawy i fajny. Brokat całkiem długo się trzymał na włosach - impreza się udała a ja błyszczałam :)

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: dwa

błyskotliwy

W lakier z brokatem zaopatrzyłam się z myślą wzbogacenia swoje fryzury sylwestrowej. Wybrałam wersję ze złotym brokatem, który powinien ładnie prezentować się na brązowych włosach. Opakowanie jest nieduże ale w zupełności wystarcza na dość mocne wybrokatowanie i jeszcze zostaje na kolejny raz. Lakier dobrze się rozpryskuje ale wcześniej trzeba mocno nim potrząsnąć. Brokat jest drobny i intensywnie błyszczący co ładnie wyglądało na włosach. Lakier trzeba dozować małymi porcjami żeby nie zalać włosów. Brokat całkiem dobrze się trzymał się włosów a bal też się udał.

Super efekt

Złoty lakier świetnie wygląda na płomienno-czerwonych włosach. Dobrze utrwala i nie skleja włosów brokat jest drobny i idealnie rozświetla włosy.

Wprawdzie opakowanie jest niewielkie ale w zupełności wystarcza na przygotowanie fryzury na imprezę.
Brokat nie osypuje się.