Skin-So-Soft, Moisturizing Bath Oil (Nawilżający olejek do kąpieli)

Skin-So-Soft, Moisturizing Bath Oil (Nawilżający olejek do kąpieli)

Zgłaszająca osoba: Agata_Majka

Olejek wlany do wanny tak doskonale natłuszcza i nawilża skórę, że naprawdę zbędny jest jakikolwiek balsam. Dla kogoś, kto nie lubi tłustej powłoki byłby to "lekki" dyskomfort. Sama osobiście używam go raz na jakiś czas, ponieważ jest troszkę jakby ciężki...

Cena: 29,90 zł

Bardzo dobry produkt.

Miałam wersję leśną tego olejku.
Zapach doskonale relaksował, był taki odświeżający.
Sam olejek całkiem dobrze nawilżał skórę, zostawała po kąpieli taka delikatna warstewka, jak po treściwym nawilżającym kremie.
Faktycznie ciężko się czyściło po nim wannę, bo była tłusta.
Dodatkowo był trochę drogi i mało wydajny, w tej cenie chętnie kupiłabym 2 razy większą pojemność.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa lub trzy

Doskonale nawilża skórę

Używałam tego olejku wiele lat temu i pamiętam, że byłam nim zachwycona. Doskonale nawilża skórę, nie potrzeba używać już balsamów. Ma dość intensywny zapach, który mnie bardzo odpowiadał, który długo utrzymuje się na skórze. Jest bardzo wydajny, trudno mi było zużyć całe opakowanie. Nie pieni się, co dla mnie jest akurat zaletą. Wady? Pozostawia na wannie tłusty osad, trudny do usunięcia. Za to odejmuję pół gwiazdki.
Niestety nie mam wanny, ale gdybym miała, to byłby moim podstawowym produktem do kąpieli.

Używam tego produktu od: używałam wiele lat temu

Bardzo Dobry

Bardzo mi sie spodobał.Swietny zapach.milutka kąpiel dobrze natłuszcza skóre.Nie potrzebny balsam.Niestety już go nie ma w Avonie.Aby go przywrócili spowrotem

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:2 lub 3

Avon Mark - relacja

świetny, jak na avon

zakup był pomysłem mojej mamy. oczywiście, musiałam wypróbować! efekt?
byłam ZDZIWIONA, ale:
-dobrze natłuszcza
-lecz nie 'zatyka' skóry
-jest po nim gładka
-ale nie 'oleista'
-nie łuszczy się
-balsam niepotrzebny
-wanna czysta
-nie trzeba uważać, by się nie poślizgnąc i zabić
-kuracja ekspresowa na łuszczenie i przesuszenie(raz i wystarczy)
jak na avon-naprawdę ekstra!

Używam tego produktu od:dwa lata
Ilość zużytych opakowań:1, bo rzadko 'pływamy'-wolimy prysznic

oryginalny

Nie wiem jak z tą nową wersją ale ja ocenie starą. Używałam wersji leśnej bo ta kwiatowa była już nudna. No i miło mnie zaskoczył bo zapach był rozkoszny a bardzo mało trzeba było wlać żeby skóra pokryła się delikatnym filmem. Po wyjściu z wanny skóra była jak aksamit a o balsamie można było zapomnieć. Z wanną większych problemów nie miałam ;)
Ma ten olejek tylko jedną wadę-pod koniec używania skóra zapragnęła jednak czegoś extra (czyli kremu)i sam olejek nie chronił przed utratą wilgoci. Ale był to okres kończący zimę więc to była kwestia stanu skóry z tego okresu.

dobry, choć tłusty

To dobry kosmetyk. Nawilża skórę, więc nie trzeba już paćkać sie z balsamem. Pachnie dosyć dobrze. Najbardziej mnie denerwuje to, że jest taki tłusty. Wannę cięzko domyć, na ciele zostraje solidny film któy rozcieram jak balsam by się wchłonął ;) Brudzi ubrania więc polecam stosować na wieczór a potem siup w starą piżamkę ;) Inaczej się nie da z nim ...

Jest świetny i tyle!

Uwielbiam ten olejek! Swietnie natłuszcza i tym samym nawilża skórę, chociaż momentami drażni mnie ten zapach... Mógłby być nieco inny... ale najwazniejsze, ze spełnia swoje zadanie - świetnie nawilża, tylko przy póxniejszym wychodzeniu z wanny trzeba naprawdę uwarzać, by się nie poślizgnąć :)

udany

Linia kosmetyków Skin-So-Soft należy generalnie do nielicznych, moim zdaniem. całkiem udanych produktów firmy Avon. Olejek jest rzeczywiście bardzo dobry choć przy dłuższym stosowaniu męczy mnie jego zapach i potrzebuję odpoczynku. Lubie zarówno wersje lesną jak i kwiatową. Doceniam jego lekkość w porównaniu do kulek i doskonałe nawilżenie skóry.Trzeba uważać zostawia na wannie śliski film. Stosowałąm go tez samodzielnie w niewielkich ilościach wprost na mokrą skórę i w tej postaci sprawdził sie dobrze i był zabójczo wydajny. Na pewno do niego jeszcze wrócę jesli się nie pogorszy jego jakość.

naprawde dobry

jest bardzo wydajny uzywam go o kazdej kąpieli a i tak strcza mi na bardzo dlugo poniewaz juz kilka kropli wystrczy aby po kąpieli skóra byla przyjemnie nawilzona miekka w dotyku i pachnąca

ulubiony

Najlepszy z używanych przeze mnie olejków do kąpieli ( a używam je stale ). Jest wydajny, ładnie pachnie i w odróżnieniu od wiekszości olejko-płynów - nie pieni się. Czysty olejek - tłusty i zabezpieczający skórę przed gorącą wodą. Osadza się na wannie, to prawda, ale nobody`s perfekt :)

fajniutki

Rewelacyjny kosmetyk, świetnie nawilża i natłuszcz skóre, kąpiel w nim to prawdziwa przyjemnośc, fajny zapach-mam leśny, pozostawia na skórze troche tłusty film, ale nie przeszkadza mi to w zupełności, bo działanie jego jest rewelacyjne, skóra długo po kapieli ładnie pachnie i jest przede wszystkim dobrze nawilżona, po kąpieli nie potrzebny jest już żaden balsam. Jedną gwiazdkę odejmuje za to ze strasznie osadza sie na wannie i potem musze sie nieźle namęczyć aby ja wyszorować i pozbyć sie z niej "tłustości" . Ale pod względem efektów działania na skórę jest idealny. Polecam! :)

Świetny dla suchej skóry

Mam bardzo suchą skórę i potrzebuję baaardzo dużo balsamów, oleków i innych oliwek, alby skóra była gładziutka i dobrze nawilżona. Olejek jest naprawdę przyzwoity - dobrze natłuszcza i nawilża, zostawia lekki film ale nie jest to uciążliwe. Miałam ten różowy olejek, który cudownie pachnie a jego zapach utrzymuje się długo na skórze. Jest bardzo wydajny - wystarczy tylko odrobina, aby skóra była miękka i gładka.