Lovely, Snow Princess, Snow Dust (Piaskowy lakier do paznokci)

Lovely, Snow Princess, Snow Dust (Piaskowy lakier do paznokci)

Lakiery Snow Dust o teksturze piasku idealnie wpasowują się w niezwykle modny trend manicure piaskowego. Ciepły kolor złota, chłód srebra czy blask białego lakieru migoczącego w świetle idealnie uzupełni każdą zimową stylizację na wielkie i eleganckie wyjścia.

Cena: 8,59zł / 8ml
/m/

Bazarowy.

Kupiłam lakier w kolorze białym zachęcona fajnym efektem poznanym dzięki lakierowi Wibo Glamour Sand, ale ta wersja to jakaś masakra... Może gdybym kupiła inny odcień, to zdanie miałabym lepsze, ale biały jest po prostu okropny. Zamiast obiecanego połyskującego białego piasku na paznokciach dostajemy tandetnie błyszczącą, nierówną brokatową, półprzezroczystą poświatę. Piasku to nie przypomina wcale, raczej nie do końca lśniący brokat. Efekt jest okropnie tandetny.

Sam lakier też rozczarowuje. Schnie wieki, a nawet jak wyschnie z wierzchu to pozostaje miękki i podatny na wgniecenia. Trwałość marna, odpryskuje po 2 dniach. Cieszę się, ze kosztował grosze, bo naprawdę nawet ich nie był warty.

Używam tego produktu od: zimy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

bajka

Kiedy tylko zobaczyłam zapowiedź tych lakierów zachorowałam. Chciałam mieć je wszystkie, ale ostatecznie przygarnęłam tylko srebrny z numerkiem 3. Złoty to była nie moja bajka, a białego NIGDZIE nie widziałam (ale z blogów wyczytałam, że nie jest wybitny, jeśli chodzi o efekt i krycie).

Srebrny JEST wybitny. Do krycia potrzebuje dwóch warstw, schnie szybko do piaskowej struktury. Wygląda bajecznie, w słońcu drobinki mienią się jak szalone, połyskują pod różnymi kątami, iskrzą jak śnieg. Brokat jest grubszy i drobniejszy, co potęguje ten efekt. Zachwycający!

Pędzelek wygodny. Zmywanie męczące jak to z takimi lakierami. Ale przy tym jak ten lakier wygląda (i dobrze trzyma się) na paznokciach, mogę mu wybaczyć zmywanie. Cena bajecznie niska, ale niestety to już niedostępna limitowanka.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: część 1 opakowania

Posiadam cały zestaw i każdy z nich uwielbiam. Lakiery mają super pigmentację i szybko wysychają. Efekt piasku jest bardzo ładny i nie ściera się szybko. Naprawdę super jakość za niską cenę.

Używam tego produktu od: Krócej niż pół roku

fajny efekt za niewielką cenę (kolor biały/srebrny)

Używam w zasadzie zwykłych lakierów pastelowych w najróżniejszych i do frencha, nie przepadam za brokatami i nie miałam do czynienia z lakierami strukturalnymi.
Lakier Lovely kupiłam poniesiona promocyjnym szałem i być może jako rekompensatę za brak śniegu pod koniec roku ;)
Mówiąc krótko, byłam niesamowicie zadowolona z zakupu:
+ daje świetny efekt szronu (albo śniegu) na paznokciach; brokat ładnie, \'nienachalnie\' się mieni jak zmrożony śnieżek; ma też podobną strukturę, która mimo wszystko nie jest nadmiernie chropowata, lakier przyjemnie się nosi;
+ w/w efekt nie wygląda tandetnie - brokat jest dość stonowany;
+ lakier łatwo i równo się nakłada;
+ jest wytrzymały; przy pracach domowych 3 dni, a czasem zmywałam go dopiero po 5 dniach.
+ pomimo upływu 5 miesięcy lakier który pozostaje w buteleczce nadal jest w świetnym stanie;
+ wydajny, po jednym nałożeniu efekt jest wystarczający, a 2 warstwy dają efekt niemal jak sztuczne paznokcie;
+ nie niszczy paznokci;

jedyny minus: zmywa się trudniej niż normalny lakier, trzeba przemyć 2 raz aby usunąć resztki brokatu.

Polecam!

Używam tego produktu od: 5 mc
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Najlepszy!

Mam srebrny i złoty.

Od razu mówię - nie nakładam ich bezpośrednio na paznokieć, ale na warstwę innego lakieru (jasnego), a następnie nakładam ten piasek.

+ świetny efekt, wiele osób pytało, jak to zrobiłam
+ wymieszanie brokatu z efektem piasku, nie wygląda dzięki temu kiczowato
+ trwały
+ nawet bez topu nie haczy niczego, jak inne piaski
+ niska cena
+ dwoma płatkami daję radę zmyć obie ręce (a mam dość długie paznokcie)
+ dobrze się nakłada

Minusów nie zaobserwowałam :)

Używam tego produktu od: od trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa lakiery

Rozczarowanie

Niestety, muszę popsuć mu opinię, a przynajmniej kolorowi białemu. Nie miałam zamiaru kupować tych lakierów, ale znajoma ma srebrny i zobaczywszy jej manicure, postanowiłam sobie jeden nabyć. Srebrny wyglądał naprawdę pięknie. W drogerii zdecydowałam się na biel - marzył mi się efekt "śnieżnych" paznokci.

Niestety, ten kolor ma dużo gorsze krycie niż srebro. Trzeba, conajmniej 3 warstw, aby jakoś wyglądał - a i tak efekt nie jest w połowie tak ładny jak w srebrze. Na białej bazie wygląda lepiej. Ma dosyć rzadką konsystencję i niewygodny pędzelek.

Do jego zalet należy trwałość - na moich paznokciach wytrzymał 3 - 4 dni, co jest dużym sukcesem.

Czy go polecam? Inne kolory tak, ale nie biel. Używam go rzadko, gdyż aby efekt był tego wart trzeba się namęczyć, a potem ma się problem przy zmywaniu. Daję 3,5 gwiazdki główni za trwałość.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

uwiódł mnie <3

W styczniu szukałam złotego,pięknie połyskującego lakieru na studniówkę :) Przejrzałam wszystkie lakiery w Rossmanie az w końcu doszłam do półeczki z Lovely :D oczywiście od razu chwyciłam ten mały złoty flakonik :D
oprócz niego stało jeszcze kilka innych barw,więc nie mogłam sie oprzeć i wzięłam brąz( z tego jestem mniej zadowoloa) ;)

Lakier idealnie pokrywa płytkę paznokcia, pieknie połyskuje,jest trwały (jako że jest brokatowy ,bardzo cieżko go zmyć),do tego szybko wysycha i szeroki pedzelek ułatwia nakładanie lakieru i jego równomierne rozprowadzenie :)

Ilość zużytych opakowań: 2 flakoniki

Śnieżne paznokcie

Jakoś pod koniec grudnia wzięło mnie na białe paznokcie. Wiemy jednak jak to z kremową bielą jest - smugi, nierówności, generalnie dużo roboty. Poleciałam zatem do Rossmanna i chwyciłam ostatni biały piasek Snow Dust, iskrzący się niczym drobinki śniegu. ;)

KOSMETYK: Jestem naprawdę zadowolona z tego lakieru. Można stosować go solo (wówczas nakładam około trzech warstw) albo nakładając na białą bazę - wówczas zapewnia lepsze krycie i naprawdę śnieżny efekt. Z jednej strony ma dużo błyszczących drobinek, ale nie jest przy tym dyskotekowy, raczej subtelny i delikatny. Nie odpryskuje i raczej wolno się ściera, nawet przy zmywaniu/sprzątaniu - poza tym ma na tyle jasny kolor, że bez problemu można domalować starte końcówki.
Szybko schnie, nie odgniata się - malowanie jest bardzo przyjemne i sprawne.
Zmywa się rzecz jasna trochę gorzej od kremowych lakierow, ale za to lepiej niż przeciętny piasek.

OPAKOWANIE: Całkiem ładna buteleczka, pędzelek dosyć szeroki, ale nie na tyle żeby zalać moje małe paznokcie nadmiarem lakieru - wygodny w malowaniu.

CENA/JAKOŚĆ: Efekt na paznokciu jest bardzo ładny, lakier długo wytrzymuje, a kosztuje około 8 złotych - naprawdę warto je wydać i cieszyć się sezonowym efektem. ;)

Z racji nadchodzącej wiosny będzie pewnie coraz rzadziej w użyciu, ale zaznaczam, że naprawdę go polubiłam i mam nadzieję, że nie zaschnie mi do następnej zimy, zwłaszcza, że mimo częstego malowania sporo go jeszcze zostało. :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

dobry

Po wielu pozytywnych opiniach dot. tego lakieru postanowiłam go wypróbować i jestem zadowolona z efektu.

Plusy:
-dobrze kryje przy dwóch warstwach
-wytrzymuje bez odprysków około 3-4 dni ale dzięki teksturze piasku i obecności błyszczących drobinek odpryski nie są aż tak widoczne
-szybko schnie
-po wyschnięciu brokat nie sypie się z paznokcia
-dobra konsystencja
-dostępność i cena

Minusy:
-ciężko się zmywa ale można się było tego spodziewać :)

Używam tego produktu od: około tygodnia

Wibo/Lovely królami piasków.

Dorwany, gdy tylko się pojawił. Oceniam wersję srebrną i białą.
+cena, wiadomo.
+przepiękny błyszczący efekt. W słońcu wręcz spektakularny.
+krycie. w przypadku białego trzeba sie troche pomęczyć, ale lakier szysbko schnie, więc nie ma tragedii.
+trwałość. noszę go juz 5 dni i nie znosi się na zmywanie.
zmywanie, jak to przy brokatach, dość problematyczne, ale bez dramatu.

Podsumowując, świetny produkt za małe pieniądze.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: po trochu z koloru

upolowałam złoty :)

Mam go, udało mi się zdobyć, chociaż przemierzyłam kilka krakowskich Rossmannów. Mam wersję złotą, która najbardziej mi odpowiadała :) Podobała mi się też srebrna, ale gryzła się z moim zaręczynowym pierścionkiem z żółtego złota ;)

W każdym razie, pięknie wygląda na paznokciach, łatwo wysycha, szybko się go aplikuje. Dość trwały jak na moje paznokcie - dopiero po 3-4 dniach ścierają się końcówki, choć i tego bardzo nie widać, póki nie przekroczą 2mm.

Koszmarnie się zmywa, ja mam na to swój patent - przykładam wacik na kilkanaście sekund, potem mocno wycieram - oczywiście schodzi, ale trzeba uważać na skórki, żeby ich sobie nie podrażnić. Dlatego odjęłam jedną gwiazdkę.

Ładnie wygląda, moja mama zakochała się w nim kiedy przyjechałam w odwiedziny.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni/ 2 aplikacje

Jak dla mnie na równi z Opi Bond Girls

Lakiery Snow Dust złapałam w ostatniej chwili, ostatnie opakowania na przestrzeni kilku tygodni, jeden w Gdańsku drugi w Łodzi. Lakiery mają bardzo wygodny pędzelek, idealnie maluje się nim paznokcie. Utrzymują się długo, około tygodnia :) Jak to piaskowe lakiery bardzo szybko wysychają. Jeśli chodzi o efekt to jest piękny, zwracają na siebię uwagę. Niestety nie upolowałam białego dlatego planuje zamówic Opi Solitaire mimo to jak dla mnie są na równi z Opi + korzystniejsza cena :)

Używam tego produktu od: Stycznia
Ilość zużytych opakowań: Posiadam jeden złoty i jeden srebrny :)