L'Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

L'Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Cena już od 20,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Przełomowa Technologia Transmisji Koloru wykorzystuje moc mikroolejku, aby zmaksymalizować wnikanie koloru we włosy podczas procesu koloryzacji. Bez najmniejszej kropli amoniaku, mikropigmenty wnikają do samego serca włosa dla wielowymiarowego, naturalnego koloru mieniącego się lśniącymi refleksami.

farby
odświeżenie koloru
bez amoniaku
Trwałość
długotrwałe

Znasz skład tego produktu?

5.35 Czekoladowo miedziany brąz

Bardzo dobra farba,
kolor śliczny zarówno pierwszego dnia po farbowaniu jak i po spłukiwaniu się.

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258188].usefull || 0 }}% pomocna.

10.21 PORCELANA

Farbuje włosy od prawie 6 lat.
Miałam już wszystkie kolory na głowie, jednak ostatniego czasu zdecydowałam się na blond. Moim faworytem przez długi czas była Oila, jednak mimo ładnego koloru strasznie niszczyła moje włosy oraz drażniła skórę głowy. O 10.21 dowiedziałam się z bloga. Dziewczyna miała świetne włosy, a więc od razu pobiegłam do drogerii.
Cóż, farba niszczy włosy, nie ukrywajmy. Jednak za pomocą pielęgnacji jestem w stanie przywrócić je do stanu poprzedniego w ciągu tygodnia.
Mimo swojej ceny i słabej wydajności - ciągle do niej wracam. Jest moim ratunkiem zawsze, kiedy zniszczę swój odcień. Wychodzi odrobinę ciemniej, myślę, że jest bliżej 9 niż 10, Poniżej zamieszczam zdjęcie w świetle dziennym.
Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220088].usefull || 0 }}% pomocna.

nie warto...

Kupiłam farbę, aby nieco przyciemnić włosy (kolor Dark Brown). Od dawna farbuję włosy farbami drogeryjnymi, permanentnymi - właśnie na ciemny brąz.

Plusy:
+ ciekawy aplikator
+ farba nie śmierdzi
+ ładny kolor (do pierwszego mycia...)
+ cena

Minusy:
- zniszczyła moje włosy - farbowałam odrosty, trzymałam 20 min na odrostach i 10 na długości, czyli tyle, ile producent podaje w instrukcji. Przy płukaniu farby włosy były bardzo szorstkie i trudne w obyciu...
- odżywka pomogła na chwilę...
- farba nierówno pokryła włosy - mam takie jakby "garby" na długości włosów
- końcówki musiałam podciąć
- kolor przy drugim myciu zaczął się wymywać

Podsumowując - nie polecam, u mnie się kompletnie nie sprawdziła i bardzo negatywnie wpłynęła na stan moich włosów. Nie mogę przypisać zniszczeń niczemu innemu niż tej farbie. O włosy dbam BARDZO i nie rozjaśniam, prostuję od święta, nawilżam, odżywiam, olejuję...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1201873].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

BEZNADZIEJNY!!

Co tu dużo pisać...po paru myciach kolor staje się wyblakły. Dno, nie farba!To,że kolor wyblakł, nie jest przypadkiem, Użyłam parę farb i po każdej było to samo. Użyta farba- kolor czarny.
Plusy_
-farba nie śmierdzi, ale z drugiej strony jaki to plus, jeżeli po paru myciach znika z włosów...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183803].usefull || 0 }}% pomocna.

Nigdy więcej.

Masakra... Nie wiem, co powiedzieć. Chciałam przyciemnić kolor swoich włosów, bo miałam na głowie straszny meksyk - generalnie od ciemnego brązu po przebłyski blondu. Ohyda.
Sięgnęłam zachęcona promocją po Prodigy. Łatwo się nakładała, ładnie pachniała, ale kolor jaki otrzymałam...
Wybrałam brąz "Sepia", ale już abstrahując od tego, że kolor wyszedł prawie czarny (nie przetrzymałam farby za długo), pozostawił dużo plam na włosach. Włosy były pofarbowane bardzo dokładnie, pasmo po paśmie... Nie, po prostu nie wiem jak to możliwe, żeby tak okropnie to wyszło.
Uratowała mnie Joanna, po którą pobiegłam z płaczem i w czapce na głowie do najbliższego sklepu. Teraz jest ok.
Produkt dramat.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: Dzisiaj i nigdy więcej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1140326].usefull || 0 }}% pomocna.

Nigdy więcej

Zapach i łatwość nakładania są chyba jedynymi plusami tej farby.
Przez długi czas miałam odcień Granierowego blondu, nie pamiętam już którego. Przyszła ochota na zmianę no i padło na przepięknie wyglądający na opakowaniu (i w moich wyobrażeniach) piasek pustyni (kolor 8.0).

*kolor jest równy, złapał moje włosy dosyć szybko.
*farba dobrze pachnie a samodzielne nakładanie jej nie sprawiło problemu
*piasek pustyni jest smutnym, szarym blondem- niby tragedii nie ma ale czuję się jak chore zwierze
*włosy ładnie błyszczą ale szalenie się osłabiły
*niesamowicie szybko kolor się spłukuje, a co za tym idzie- jest jeszcze bardziej szaro i smutno niż było

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwa, na jedno farbowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129541].usefull || 0 }}% pomocna.

Strzeżcie się!

Oceniam kolor 8.0 Piasek Pustyni. Recenzje piszę tylko wtedy, gdy jakiś produkt jest oszałamiająco dobry lub kompletnie beznadziejny. W tym przypadku jest to druga opcja. Unikajcie jej jak ognia. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Rok temu farbowałam na nieco jaśniejszy niż moje naturalne, więc od tamtej pory zyskałam spore odrosty, które wyglądały już po prostu nieestetycznie. Zwlekałam z koloryzacją aż rok, ponieważ nie chciałam katować i tak już cienkich włosów. Chcąc odświeżyć kolor przed walentynkami (No wiecie, chciałam wyglądać ładnie ;) ) wybrałam się do drogerii. Niestety nie było farby, której użyłam poprzednio i z której byłam bardzo zadowolona. Szukałam podobnego odcienia i natrafiłam na L\'Oreal Prodigy 8.0. Pomyślałam sobie "znana marka, odcień prawie taki sam, na pewno będzie dobrze". To był mój życiowy błąd. Sama aplikacja nie była zła. Zero reakcji alergicznej, dość przyjemny zapach. Jednak to co zobaczyłam po zmyciu farby... Ręce mi opadły. "Rozbite żółtko na głowie" dokładnie tak bym to ujęła. Odrost jest pomarańczowy, reszta nieco jaśniejsza, bo żółta. Nie tego się spodziewałam. W walentynki miałam wyglądać kwitnąco, tymczasem wyglądam jakby na głowie wykluł mi się kurczaczek wielkanocny -.- Stanowczo odradzam, no chyba, że takiego efektu ktoś oczekuje. Pieniądze (i to nie małe, prawie 30 zł) wyrzucone w błoto . Drogie Panie, czasem lepiej sięgnąć po coś sprawdzonego, niż ryzykować. Mam nadzieję, że mój przykład uchroni resztę przed popełnieniem tego błędu jakim było kupno tej farby.

Używam tego produktu od: Pierwszy i ostatni raz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116486].usefull || 0 }}% pomocna.

jak na loreal to klapa

kupiłam 2 razy, mimo, ze przy pierwszy razie byłam juz lekko rozczarowana.
farba kosztuje coś koło 25 zł, ale strasznie zastyga na włosach, robi się skorupa, którą potem ciężko jest zmyć.. do tego kolor b ardzo szybko się wypłukuje, szału nie ma tyłka nie urywa, nie polecam

Używam tego produktu od: okoo roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1112976].usefull || 0 }}% pomocna.

Szybko sie zmywa :-(

Użyłam odcienia 8.34 zachód słońca. Farba utrzymała się równo miesiąc na moich włosach. Po farbie loreal spodziwalam się czegoś lepszego. Zawiodłam się....
Plus za dostępność, super odzywke i ładny odcień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1100921].usefull || 0 }}% pomocna.

niestety nie dla mnie

farba jest miła w użyciu,
ładnie pachnie,
dobrze farbuje-miałam 7,40-piękny rudy kolor,
włosy po niej nadal są błyszczące,
ale jednak przesuszone,
przy zmywaniu farby włosy były straszne w dotyku,
prawie jak siano, gdyby nie załączona odżywka,
była by tragedia, dodam, że odżywki musiałam użyć
3 razy więcej niż normalnie (np przy preference), żeby można było rozczesać włosy,
prodigy wypada u mnie lepiej niż olia, ale zdecydowanie gorzej od amoniakowych farb loreala,
jestem nią zdecydowanie rozczarowana

Używam tego produktu od: 1 aplikacja

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1080196].usefull || 0 }}% pomocna.