Diminish (Intensywna kuracja przeciwzmarszczkowa z retinolem)

Diminish (Intensywna kuracja przeciwzmarszczkowa z retinolem)

Dzięki zawartości niezwykle efektywnej a zarazem delikatnej formie retinolu (czyli czystej witaminy A), zapewnia widoczne efekty korekcji zmarszczek istniejących oraz przeciwdziała powstawaniu nowych. Usuwa przebarwienia, znacznie splyca głębokie zmarszczki mimiczne, kurze łapki, zmarszki wokół ust. Z czasem skóra staje się młodsza i bardziej promienna. Oprócz retinolu zawiera także inne silnie działające witaminy (C i E) oraz antyoksydant, a także wyciąg z serwatki pobudzający produkcję kolagenu w skórze oraz kojące wyciągi z zielonej herbaty i alg.

Dzięki specjalnej formule, retinol jest uwalniany do skóry stopniowo, przed rozpadem nietrwałej witaminy A zanim zostanie zaaplikowana chroni też specjalne próżniowe światłoszczelne opakowanie z pompką.

Testy kliniczne przeprowadzone przez producenta dowiodły, że po upływie zalecanych 8 tygodni kuracji można spodziewać się do 50% redukcji zmarszczek, poprawy jędrności i elastyczności skóry o 49% oraz do 49% mniej przebarwień.

Używać tylko na noc, a na dzień stosowac wówczas krem z filtrem co najmniej SPF 15. Nakładać ze szczególną uwagą w problematyczne miejsca (zmarszczki, przebarwienia). Można następnie nałożyć inny krem nawilżający na wierzch.

Produkt przeznaczony dla wszystkich rodzajów cery.

Cena: 390 zł / 50 ml

Zawiodłam się

Sięgnęłam po ten krem skuszona obietnicą likwidacji przebarwień oraz stymulacji produkcji kolagenu (mam ostatnio jakąś taką luźną skórę). Nakładam skrupulatnie już trzeci miesiąc (!) i jedyne co widzę na twarzy rano to tłusta maź i rozszerzone pory. Nie zauważyłam żadnego z obiecywanych rezultatów, twarz nie jest ani ujędrniona ani rozjaśniona, zmarszczki jak były tak są - a zaznaczam że mam ich dosłownie 3 na krzyż (będąc jeszcze przed 30-stką), więc tym bardziej krem powinien był sobie z nimi poradzić!
Nie wiem, może coś robię źle, a może to nie jest kosmetyk dla mnie, ciekawa jestem co o nim sądzą pozostałe użytkowniczki?...