Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej

Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej

Garnier Skin Naturals Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej to prosty sposób, by usunąć makijaż oraz oczyścić i ukoić całą skórę (twarz, oczy, usta) za pomocą jednego gestu. Nie wymaga spłukiwania. To pierwszy inteligentny produkt oczyszczający od Garniera, w którym została zastosowana technologia miceli. Nie musisz już trzeć, by pozbyć się zanieczyszczeń i makijażu - micele wiążą je niczym magnes. Efektem jest idealnie czysta skóra bez pocierania. Bezzapachowy.

Garnier 3w1

Delikatny płyn micelarny o przyjemnym zapachu, nawilża skórę i dokładnie oczyszcza z makijażu. Czuję się po nim odświeżona. Produkt spełnia swoje zadanie, według mnie nie posiada żadnej wady.

Świetny produkt

Ten płyn micelarny jest świetny! Przy mojej wrażliwej skórze sprawdza się znakomicie. Nie podrażnia, nie wysusza oraz świetnie zmywa makijaż. Czego chcieć wiecej.

Najczęściej go kupuję.

Przetestowałam sporo płynów micelarnych wielu firm, do Garnier jednak wracam najczęściej. Bardzo dobrze usuwa makijaż, właściwie tylko tego oczekuję po płynie micelarnym do makijażu (nie oczekuję nawilżenia i ukojenia skóry). Plusem jest krótki skład i to, ze 400 ml oraz 700 ml często jest po promocji, więc nie szukam innego produktu.

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Kupuje od dawna. Mój ulubieniec.
Nie uczula, jest wydajny,ogólnodostępny, nie jest jakoś szczególnie drogi jak na taki dobry produkt. Polecam serdecznie każdemu ;)

Nie dla mnie

Niestety w moim przypadku ten płyn sie nie sprawdził. Mimo tego że mam lekki, delikatny makijaż to zamiast zmyć, rozmazuje makijaż. Nie jest moim ulubieńcem.

Najlepszy płyn micelarny od Garniera

Od kilku lat już go używam i mimo, że w międzyczasie próbowałam wielu innych, to niezmiennie co jakiś czas wracam do niego.
Jest poprostu skuteczny, świetnie zmywa makijaż, zarówno ten zwykły jak i wodoodporny. Nie trzeba pocierać wacikiem twarzy w nieskończoność. Sprawdza się znakomicie do oczyszczania oczu. Wystarczy przyłożyć nasączony płatek, odczekać chwilę i już, makijaż praktycznie sam się zmywa.
Nigdy nie miałam po nim żadnych podrażnień, zaczerwienienia, czy piekącej skóry. Jest delikatny, a przy tym naprawdę skuteczny.
Uważam że to najlepszy micelarny płyn z całej linii Garniera.
Butelka jest duża, bardzo wydajna. Często bywa na promocji.
Warto wypróbować.
Polecam.

Dobry

Jest to jeden z lepszych płynów micelarnych dostępnych w drogerii. Ładnie usuwa makijaż, odświeża skórę, nie podrażnia, ma przyjemny zapach. Ma też duże opakowanie przy czym jest wydajny i wystarcza na długo. Zawsze do niego wracam, jest niezawodny typowy pewniak.

Niezawodny

Długo zastanawiałam się nad kupnem tego produktu, ale w końcu przymusiłam się, musiałam go przetestować. Moje poprzednie płyny micelarne, to był pic na wodę. Za to ten płyn jest dla mnie najlepszy! Bez problemu zmywa cały mój makijaż, ten wodoodporny również, z czego jestem bardzo zadowolona. Polecam z całego serca, moja wrażliwa cera jest dzięki niemu szczęśliwa ;)

niesamowite zaskoczenie.

Bardzo sceptycznie podchodziłam do tego produktu, gdyż wolałam płyny z wyższej półki. Raz dałam się ponieść promocji i kupiłam go. To był jeden z najlepszych moich wyborów. Płyn kondycjonuje skórę twarzy, nawilża i odświeża, bardzo dobrze zmywa makijaż. Nie pozostawia tłustej powłoki. Jest cudowny, a co najważniejsze, nie podrażnia! Takze wszystkie dziewczyny z cerą naczynkową, suchą, wrażliwą, noszące soczewki - POLECAM całym serduszkiem!

Skuteczny płyn i tonik w jednym

Usuwa nawet wodoodporny makijaż co daje dobry wynik jak na produkt nie dwufazowy. Wystarczy przyłożyć na kilka sekund nie trzeba trzeć oka. Ekonomiczne, duże opakowanie co bardzo się opłaca. Nie szczypie w wrażliwe oczy, nie podrażnia, suchej wrażliwej cery.

Świetny!

Nie mam co prawda skóry wrażliwej, ale maluję się na co dzień, więc zależało mi na tym, aby płyn do demakijażu był delikatny i skuteczny - i to znajdziemy w tym produkcie,
Jest bardzo delikatny, nie szczypie w oczy, nie podrażnia, mam wrażenie że pielęgnuje skórę.
Zmywa nawet wodoodporny makijaż, jest bardzo skuteczny przy swojej delikatności. Nie trzeba moczyć wacika kilka razy w płynie, ba! nie trzeba kilka razy zmywać nim makijażu i "szorować" niepotrzebnie buzi. Za pierwszym użyciem zmywa dokładnie tusz, eyeliner, puder, podkład - wszystko.
Jestem nim zachwycona!
Kupiłam go na próbę, kiedy znalazłam w promocji, ale już wiem, że bez promocji również go kupię - jest wart swojej ceny, jak mało który środek pielęgnacyjny i do demakijażu jednocześnie.

GARNIER PŁYN MICELARNY

Płyn micelarny od Garnier jest idealny i co najważniejsze nie podrażnia mojej skóry. Jest również bardzo wydajny, ponieważ wystarczy odrobina produktu, aby pozbyć się z naszej twarzy makijażu.