Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej

Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej

Garnier Skin Naturals Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej to prosty sposób, by usunąć makijaż oraz oczyścić i ukoić całą skórę (twarz, oczy, usta) za pomocą jednego gestu. Nie wymaga spłukiwania. To pierwszy inteligentny produkt oczyszczający od Garniera, w którym została zastosowana technologia miceli. Nie musisz już trzeć, by pozbyć się zanieczyszczeń i makijażu - micele wiążą je niczym magnes. Efektem jest idealnie czysta skóra bez pocierania. Bezzapachowy.

Całkiem ok

Dostałam go do testowania w ramach Klubu Recenzentki.Bardzo fajny, dosyć wydajny i naprawdę delikatny. Nie szczypią oczy, ani skóra po jego użyciu. Opakowanie mogłoby być z pompką, bo tak jak się przewróci to się może się wylać. Ale poza tym ok. Duża pojemność to też jest plus. Polecam

Używa produktu od: próbka

Jestem na tak

Bardzo dobry produkt, dobrze usuwa makijaż, daje uczucie świeżości i nawilżenia, buzia po użyciu nie jest ściągnięta ani zaczerwieniona. Nawet moje oczy nie reagują złe, jak przy innych produktach. Plus za opakowanie, które jest bardzo duże i starcza na długo. Wygodne opakowanie, łatwa aplikacja. Polecam!

Dobry, ale nie najlepszy

Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej jest to produkt, który dość skutecznie oczyszcza twarz i jednocześnie nie powoduje żadnych podrażnień, rzeczywiście jest delikatny. Po jego użyciu nie czuję efektu pieczenia czy ściągnięcia, powiedziałabym, że skóra została wręcz ukojona i odświeżona. Nie rozmazuje makijażu po całej twarzy. Niestety z trwalszym makijażem radzi sobie gorzej i trzeba wiecej czasu i płynu, aby go usunąć. Dużym plusem jest duże opakowanie i wydajność płynu.

Teraz wiem dlaczego wszyscy go kochają

Wypróbowałam go w końcu i wiem już dlaczego wszyscy go tak kochają.
Może zacznę od butelki-bardzo mi się podoba, bo mimo dużej objętości (400ml) jest ładna i zgrabna, dobrze się ja trzyma w dłoni, co sprawia, że użytkowanie płynu jest łatwe i przyjemne. Jest przezroczysta z różowymi akcentami.
Jak już wspomina producent płyn ten jest bezzapachowy co czyni go idealnym dla wrażliwców.
Płyn micelarny od Garnier nadaje się dla każdego rodzaju skóry.
Doskonale radzi sobie z makijażem, jest delikatny dla skory, nie podrażnia jej a wręcz koi, uspokaja.
Sprawia, że jest oczyszczona i odświeżona.
Nie wymaga pocierania, usuwa makijaż szybko i skutecznie, nie podrażniając oczu, co mnie cieszy, nie muszę się zmagać z szczypiącymi oczami. Po oczyszczeniu skóra nie jest wysuszona, jest nawilżona i zadbana.

Zalety:
-świetna butelka, która pomimo sporej objętości
wygląda zgrabnie
-wydajny, starcza na bardzo długo
-dostępność
-świetnie usuwa makijaż
-doskonale oczyszcza skórę z zanieczyszczeń
-cudownie koi skórę
-nie podrażnia oczu
- radzi sobie z wodoodpornym tuszem
-jest delikatny, nie wymaga pocierania
-nie jest mocno tłusty szybko się wchłania
- bezzapachowy
-dla każdego rodzaju skóry
-nie wysusza skóry
- dba o skórę

Cud, miód i orzeszki- uwielbiam go

Produkt jest mega wydajny co mnie oczywiście bardzo zadowala. Jest faktycznie bezzapachowy oraz świetnie sobie radzi z usunięciem cienia, tuszu, pomadki itd. Nie podrażnia skóry, nie wysusza jej, a wręcz daje uczucie przyjemnego nawilżenia i odświeżenia. Mega go polecam.

Bardzo dobry kosmetyk do oczyszczania twarzy, odświeza, nawilza i swietnie zmywa makijaż. Jest wydajny i dobrze oczyszcza twarz bez podrażnień. Nie podraznia, nie uczula. Zmywa nawet mocny makijaź.

Najlepszy z najlepszych

Jak do tej pory nie znalazłam dla niego godnego zastępcy. Spełnia swoje zadanie z 100 % i do tego nie podrażnia. Większość płynów szczypała i piekła w oczy, ten tego nie robi , a jednak z łatwością zmywa cały makijaż.

Najlepszy!

Ten płyn jest moim ulubieńcem. Bez dwóch zdań najlepszy jaki miałam :)
Mam skórę wrażliwą, mieszaną. Produkt nie pozostawia tłustego filmu. Lekko nawilża i odświeża. Normalizuje skórę.

Garnier płyn micelarny

Płyn idealnie oczyszcza moją skórę z niedoskonałości i sprawia że jest świeża i nawilżona. Jest bardzo delikatny dla cery, a przy tym koi i nadaje uczucia lekkości. Opakowanie jest bardzo wydaje, wygodne.

Delikatny

Płyn micelarny w subtelny, ale skuteczny sposób usuwa makijaż. Jest precyzyjny, nie wywołuje podrażnień, łagodzi zaczerwienienia i delikatnie nawilża. Nie szczypie w oczy a to dla mnie bardzo ważne przy wyborze tego typu produktów. Cera po jego użyciu wygląda świeżo i promiennie, jest przygotowana na dalsze zabiegi. Do tego jest wydajny, polecam!

Ideał dla skóry wrażliwej

W końcu natrafiłam na płyn, który jest delikatny dla mojej wrażliwej cery. Nie pozostawia skóry wysuszonej, bardzo dobrze oczyszcza twarz z makijażu (nawet wodoodpornego tuszu), nie podrażnia skóry i jest dość wydajny. Buteleczka również ułatwia aplikowanie płynu na waciki. Przyjemny zapach i niska cena. Same plusy. Zdecydowanie mój numer 1! :)

Dobry

Całkiem dobry płyn micelarny w rozsądnej cenie . Poprzednio miałam płyn do cery mieszanej jednak on nie sprawdził się dobrze. Przesuszał i dawał uczucie ściągnięcia. Miałam wrażenie jakby moja skóra pękała. Z tym płynem jest inaczej. Jest delikatny, dobrze zmywa makijaż. Nie podrażnia oczu i nie mam uczucia ściągniętej twarzy. Dobry produkt, który warto przetestować.