Garnier, Skin Naturals, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej

Garnier, Skin Naturals, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej

Garnier Skin Naturals Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej to prosty sposób, by usunąć makijaż oraz oczyścić i ukoić całą skórę (twarz, oczy, usta) za pomocą jednego gestu. Nie wymaga spłukiwania. To pierwszy inteligentny produkt oczyszczający od Garniera, w którym została zastosowana technologia miceli. Nie musisz już trzeć, by pozbyć się zanieczyszczeń i makijażu - micele wiążą je niczym magnes. Efektem jest idealnie czysta skóra bez pocierania. Bezzapachowy.

Love4ever :D

Odkąd zaczęłam swoją przygodę z makijażem szukałam właśnie takiego produktu! Zmywanie makijażu jest szybkie, przyjemne i dokładne. Pojemność tez ekstra, zwłaszcza gdy trafimy np. W biedronce 2x400ml za okolo 24 zł. Mega, mega, mega!:)

Klasyk, Hit i Must Have w jednej buteleczce!

Do napisania recenzji skłonił mnie fakt, częstego powrotu do tego płynu i za każdym razem zastanawiam się jak mogłam próbować czegoś innego, skoro to ideał.
Zacznę od tego, że płyn zdobył moje serce nie od razu. Stosowałam wiele innych płynów micelarnych, zanim ten po raz pierwszy stanął na mojej toaletce. W momencie wielu zachwytów nad nim, ja stałam obok i zwlekałam z jego zakupem, bo wydawało mi się, że z pewnością jest przereklamowany. Nic bardziej mylnego.
W końcu skuszona promocją z 2 lata temu zakupiłam płyn i sama się zastanawiam, czemu aż tak długo zwlekałam z jego recenzją!
Moim zdaniem ten płyn to jeden z najbardziej skutecznych miceli na rynku! Trzeba mu oddać również chwałę za to, że był jednym z pierwszych drogeryjnych miceli, które pojawiły się na półkach.
Płyn to mój HIT, ponieważ skutecznie i bez nadgorliwego tarcia zmywa nawet wodoodporny makijaż rzęs jak i twarzy. Lubię go za to, że rzeczywiście nadaje się do mojej wrażliwej skóry. Jest bardzo wydajny, na zmycie całego makijaży wystarcza mi od 5 do 6 wacików, gdzie przy innych konkurencyjnych płynach musiałam zużyć ich dużo więcej by doczyścić twarz. Płyn w moim odczuciu spełnia w 100% swoją rolę i napewno zawsze będzie gościł na mojej toaletce.

Absolutny KWC

Ten płyn micelarny zawiera wszystko to, czego potrzebowałam i nie mogłam znaleźć długi czas. Po pierwsze nie zostawia tłustego filmu na twarzy, a to dla mnie ogromny plus. Po drugie produkt jest wydajny, często można go kupić na promocji, dzięki czemu butelkę o pojemności 400 ml możemy upolować tanio. Produkt jest bezzapachowy (przynajmniej ja nie wyczuwam zapachu). Dobrze oczyszcza twarz, nie rozmazuje makijażu tylko dobrze go rozpuszcza. Ze szminkami radzi sobie także dobrze. Jedyny mały minus to fakt, że nie radzi sobie idealnie z tuszem, da się nim zmyć oczy ale stanowczo łatwiej to zrobić płynem dwufazowym. Opakowanie jest bardzo estetyczne i całkiem poręczne. Ogólnie produkt oceniam na 5 z małym minusem.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

spoko

Idealny płyn micelarny, który nie podrażnia skóry i nie wysusza jej. Szczególnie przydatny dla osób o wrażliwych okolicach oczu - przetestowałam i jestem bardzo zadowolona. Brak zapachu jest dodatkową zaletą - koniec ze sztucznymi aromatami. :) W drogeriach kosztuje około 18 złotych za butelkę 400 ml, co nie jest wcale wysoką ceną, wystarczy ją porównać z innymi, gorszymi kosmetykami tego typu w opakowaniach 250 ml. Polecam

Najlepszy ze wszystkich

Jest to najlepszy płyn micelarny jaki używałam. Same plusy, no może oprócz ceny. Używam go już ponad rok zamiennie z tym z zieloną nakrętką do cery mieszanej. Nie jestem pewna czy widzę między nimi jakieś różnice. Oba sprawdzają się naprawdę świetnie Serdecznie polecam!

Zamiennik Biodermy? Wolne żarty!

Porównywanie go do Biodermy to wielkie nadużycie. Ten płyn nie dorasta jej do pięt. Jest bardzo dziwny. Niby delikatny, ale szczypie w oczy i pieni się jak mydło!
Nie domywa dokładnie makijażu oczu, tu poległ na całej linii. Nie jestem w stanie trzymać za długo płatka z tym płynem na oku, bo mam wtedy szczypanie i czerwień oka zagwarantowane...
Płyn jest taki "tępy", płatek nim nasączony nie sunie gładko po skórze tylko ją trze.
Opakowanie jest duże a sam płyn dość wydajny. Tyle plusów.
Jeśli ktoś uważa ten płyn za zamiennik Biodermy to polecam jednak przetestować Biodermę, nie ma żadnego porównania.

super

w zasadzie nie mam za dużo co napisać- po prostu super w stosunku do ceny i tyle. Nie podrażnia oczu ( mimo że moje są bardzo wrażliwe )
Sprawnie domywa nawet ciężkie i wodoodporne tusze. Zużyłam już około 6 opakowań i na pewno będę kupować więcej.

czkeam jedynie na opakowanie z pompką

Nie sprawdził się

U mnie się niestety nie sprawdził. Od płynu micelarnego oczekuje, że poradzi sobie z całym makijażem nawet oczu. Ten niestety nie domywał tuszu do rzęs, rano zdarzało mi się mieć jego ślady pod oczami.

nie radzi sobie z makijażem

Miałam ten produkt jakiś czas temu i nie rozumiem skad ten zachwyt! Płyn jest w dużym, wygodnym opakowaniu. Niestety, w ogóle nie radził sobie z tuszem do rzęs i eyelinerem!!! Zostawiał mnóstwo produktów jeszcze na oczach..
Używałam go do reszty twarzy i był dobry - zmywał podkład,puder no ale .. szukałam czegoś szczególnie do demakijażu oczu! Dla mnie - nie

Taki sobie

Mam cerę tłustą, parę wyprysków..wiadomo. Zaczełam go uzywac bo czytalam wiele dobrych komentarzy. Może mam mniej wypryskow.. może mniej mi sie prztluszcza twarz. Nie przypadł mi do gustu :(

cudo

Kupiłam go sobie w nagrodę po Lirene, której zużycie kosztowało mnie trochę nerwów i miało na celu funkcję edukacyjną: nie będziesz marnować skóry ani energii na używanie badziewnych płynów micelarnych. Po tych słabych 3 miesiącach poszłam karnie do drogerii i nabyłam płyn, który działa.

Łagodny.
Deliaktny.
Skuteczny.
Niemal bezzapachowy (o ładnej, subtelnej nucie)
Skuteczny.
Delikatny.
O świeżym leciutkim zapachu.

Wiem, powtarzam się, ale jestem zachwycona tym co dobry płyn micelarny robi - mianowicie pięknie oczyszcza skórę. Nie szczypie. Nie wypala oczu. Nie śmierdzi jak męska woda kolońska. Nie wymaga tarcia ani wgniatania. Po prostu ciach! i skóra oczyszczona.

Nie testowałam go na kosmetykach o szczególnej trwałości, zwłaszcza pomadki i tusze do rzęs potrafią być uparte - nie wiem, czy by je usunął równie łatwo i przyjemnie, ale normalne standardowe zmywa błyskawicznie.

Wielka butla wystarczy mi pewnie do końca roku albo przynajmniej do końca jesieni ;)

Świetny

DZIAŁANIE:
Doskonale zmywa mój makijaż. Moja skóra pozostaje świeża i ukojona.
WYDAJNOŚĆ:
Wystarczał mi na długo.
CENA:
Biorąc pod uwagę cenę i działanie jestem w szoku. Są płyny micelarne w dużo wyższej cenie, które nie robią nic. A ten w dodatku często jest w promocji.
OPAKOWANIE:
Klasyczne, ale estetyczne i ukazujące to do czego jest przeznaczony płyn.