Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Garnier, Skin Naturals, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej

Garnier, Skin Naturals, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej

Cena już od 14,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Garnier Skin Naturals Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej to prosty sposób, by usunąć makijaż oraz oczyścić i ukoić całą skórę (twarz, oczy, usta) za pomocą jednego gestu. Nie wymaga spłukiwania. To pierwszy inteligentny produkt oczyszczający od Garniera, w którym została zastosowana technologia miceli. Nie musisz już trzeć, by pozbyć się zanieczyszczeń i makijażu - micele wiążą je niczym magnes. Efektem jest idealnie czysta skóra bez pocierania. Bezzapachowy.

Kupiłam go na promocji w Naturze gdy przypomniałam sobie jak wysoką miał ocene na kwc i właściwie nie zawiodłam się:
+Dobrze usuwa lekki makijaż
+Nie podrażnia
+Nie szczypie w oczy
+Nie przesusza
+Brak zapachu
+Wydajny (używam codziennie od około miesiąca a bardzo mało ubyło)
+Nie ma w składzie alkoholu
-Cena - jednak ja swój kupiłam na promocji w Naturze za ok.12zł
-Może mieć lekkie problemy z usunięciem MOCNEGO MAKIJAŻU. Nie jest to jednak całkowity minus bo produkt usunie ale trzeba będzie się troszkę "wysilić". Mi jednak to nie przeszkadza :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536706].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry płyn

Dobrze usuwa makijarz, i przede wszystkim nie szczypie w oczy, a moja skóra po nim nie jest podrażnona. Jak dla mnie też wydajny :) Mógłby być troche tańszy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536256].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Płyn micelarny z Garniera zmywa bezproblemowo każdy niewodoodporny makijaż, nie podrażniając przy tym skóry. Używam go od długiego czasu i jestem w nim zakochana. Jest to jeden z tych produktów, za którymi bym tęskniła, gdyby je wycofali

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534571].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

Produkt joutube make mi buy

Produkt przez wielu zachwalany, bez wątpienia podzielam to zdanie. Kupiłam do by sprawdzić czy naprawdę działa. Pierwsze co zauważyłam to wydajność, używam od grudnia codziennie rano i wieczorem, a produkt jeszcze jest!.
Nie podrażnia, nie uczula, skóra twarzy nie jest ściągnięta. Dobrze usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Kupie ponownie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534491].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra

Pomimo wielu zachwalających opinii uważam ten płyn micelarny za zwyklaka który spełnia swoje zadanie. Dobrze zmywa makijaż twarzy i delikatny oczu, nie podrażnia. Minusem jest dla mnie aplikator z którego wręcz wylewa się zawartość, do tego samo przyłożenie wacika nie zmywa matowych kresek i wymaga to pocierania wacikiem a to podrażnia mocno moją linie rzęs, przez to więcej go nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532166].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt!

Mój ulubiony płyn do demakijażu. Testowałam już wiele takich kosmetyków ale ten jest zdecydowanie moim ulubieńcem, którego za szybko nie zmienię. Przede wszystkim nie podrażnia mojej wrażliwej i suchej skóry. Świetnie usuwa wszelki makijaż, bez większego problemu zmywa nawet wodoodporny tusz. Ma nienachalny zapach a po zastosowaniu nie pozostawia dziwnej, lepkiej warstwy na twarzy. Opakowanie jest dosyć duże i wydajne co zdecydowanie działa na plus tego produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530096].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał

Serdecznie polecam ten produkt. Jest to jedyny płyn który poradził sobie z ciężkimi podkładami i pomadkami matowymi bez problemu. Do tego jest niezwykle wydajny, tak jak producent obiecuje. Uwielbiam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521806].usefull || 0 }}% pomocna.

Super !

Kosmetyk ten jest tani i wydajny. Mam bardzo wrażliwe oczy. Przy tym płynie nie zauważyłam pieczenia czy swędzenia tych okolic, Jestem na tak. Jest to najlepszy płyn micelarny jaki kiedykolwiek miałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517681].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobrej jakości !

Płyn jest bardzo dobry zmywa dobrze nie podrażnia . Moge wręcz zmoczyć nim moje wrażliwe oczy i nic nie szczypie i jest wydajny. Dla mnie jest super jedyny minus to wzrastająca (w moim mieście przynajmniej) cena. Znalazłam tańszy odpowiednik z bielendy i zastępuje go nim .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517521].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie do końca "to"

Kupiłam ten micel jak tylko pojawił się na drogeryjnych półkach, po przeczytaniu pierwszych, bardzo pozytywnych zresztą recenzji. Początkowo niemal piałam z zachwytu. Nie wiem, może nie chciałam dostrzegać jego drobnych mankamentów? Wszak taki polecany i lubiany przez wiele kobiet? Może się nie znam? Ale nie. Przy każdym użyciu przyglądałam się mu uważnie i za każdym razem utwierdzałam się w opinii, że nie do końca radzi sobie z mocnym, ciemnym makijażem i większą ilością tuszu. Musiałam długo zmywać makijaż i zużyć kilka płatków. Tyle dobrego, że nie wywoływał pieczenia i łzawienia. Z delikatnym makijażem nie ma problemu, ale taki wykonuję bardzo rzadko.

Ze zmyciem podkładu, pudru, różu i rozświetlacza też dobrze sobie radzi, ale skóra jest po nim nieprzyjemnie szorstka. Niezbyt podoba mi się ten efekt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1515916].usefull || 0 }}% pomocna.