Floslek, Seria Regeneracyjno - Odżywcza, Krem półtłusty z wit. C i aktywnym kompleksem roślinnym (stara wersja)

Polecany do pielęgnacji skóry suchej, jako krem na dzień lub do skóry normalnej na noc. Jest dobrze tolerowany, nie wywołuje podrażnień, nawet okolicy oczu. Odpowiednio nawilża i delikatnie natłuszcza skórę, zwiększa jej elastyczność, wygładza naskórek, zmniejsza widoczność zmarszczek. Systematycznie stosowany wyraźnie poprawia wygląd skóry - odzyskuje ona naturalną delikatność, gładkość i jędrność. Doskonale wchłania się nie pozostawiając tłustego filmu.

Cena: ok. 12zł / 30ml

ujędrnia-wygładza-nawilża

Tak jak jego odpowiednik nawilżajacy - cudownie ujędrnia, wygładza i nawilża-natłusza skórę. Twarz staje się promienna i naprawdę gładka i taka jakby soczysta. Jest nieco cieższy niż krem nawilżający, trzeba poczekać na całkowite wchłonięcie - bo na początku mocno się świeci, ale używam go jako krem na noc i to mi nie przeszkadza. Efekty są, naprawdę polecam, szczególnie po zimie, jako kuracja regenerująca cerę. Skład też jest oszałamiający - wszystko co potrzeba zamknięte w tym różowym kremiku :). Zawartość rewelacyjna, ale opakowanie tandetne, plastikowe (zakrętka już mi pękła), no i ten z lekka różany zapach... ble