Babydream, Wind - und Wettercreme (Krem ochronny przed wiatrem i zimnem dla niemowląt i dzieci (stara wersja))

Babydream krem ochronny przed wiatrem i zimnem dla niemowląt i dzieci niezawodnie chroni skórę przed zimnem, wiatrem i wilgocią. Olej z awokado i pantenol chronią skórę przed utratą wilgotności i utrzymują jej naturalną równowagę. Rumianek koi wrażliwą skórę. Wysokowartościowy olej słonecznikowy intensywnie pielęgnuje skórę. Krem jest idealny również dla wrażliwej skóry dorosłych. Produkt gwarantowanej jakości:
- nie zawiera barwników i substancji konserwujących,
- nie zawiera oleju mineralnego,
- tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie,
Zastosowanie: przed pobytem na świeżym powietrzu nałożyć krem i odczekać aż się wchłonie.

Od lat niezawodny

Używałam go kilka lat temu przy starszym dziecku i obecnie. Jest tak samo niezawodny. Gesty, ale bardzo dobrze się wchłania. Buzia po spacerze nie jest podrażnienia, ani nie pojawiają się naczynka. Dla nas niezastąpiony. Nie ma zbędnych zapachów itd.

Mój ulubieniec :)

Krem zakupiłam jakieś 2 tygodnie temu, potrzebowałam jakiegoś kremu na szybko w dobrej cenie, a przede wszystkim z dobrym składem. Po przeczytaniu wielu dobrych opinii na temat tego produktu ruszyłam do Rossmanna w celu zakupu, zaskoczyło mnie spore opakowanie i niska cena :) Opakowanie jest bardzo wygodne, nie dotyka się produktu, dzięki czemu mniejsze prawdopodobieństwo dostania się bakterii do reszty kremu. Poza tym opakowanie jest lekkie i bardzo wygodne np w podróży :) Wizualnie opakowanie niezbyt mi się podoba, ale to jestem w stanie przeboleć :D Konsystencja jest dość lekka, przy aplikacji krem szybko zastyga na twarzy i 'tępo' się dokłada większą ilość produktu, a na wilgotnej skórze po tonizacji jest spory problem z nałożeniem, bo krem się 'zsuwa' razem z wodą :D ale to również nie jest dla mnie minusem, wystarczy cierpliwie poczekać. Zapach jest okropny, nawet nie wiem do czego go porównać, ale wyczuwalny jest tylko przy aplikacji :) Wielkim plusem jest
to, jak szybko się wchłania, zostawia gładką, jędrną i nawilżoną skórę, cudownie aplikuje się na niego podkład, mam wrażenie, że dzięki niemu świece się mniej na twarzy, a podkład utrzymuje się dłużej. Na pewno na jednym opakowaniu się nie skończy, polecam! :)

Rozczarowanie

Babydream,krem do twarzy i ciała dla dzieci z pantenolem i woskiem pszczelim.
Kupiłam go na szybko w Rossmannie,bo potrzebowałam kremu nawilżającego,a miałam kiedyś starą wersję i byłam z niej bardzo zadowolona.
Poprzednia wersja zawierała witaminę E.
Obecna tej witaminy nie zawiera za to na drugim miejscu stoi olej z nasion słonecznika.
Pierwsze co mnie rozczarowało po otworzeniu tubki to zapach...
Niestety jest paskudny.
Dla mnie pachnie farbą do ścian...
Tak jak w poprzedniej wersji tego kremu zapach bardzo mi się podobał tak tutaj znieść nie mogę.
Na szczęście nie utrzymuję się długo na skórze.
Krem tępo się nakłada i szybko wchłania pozostawiając lekką warstwę na twarzy.
Dobrze nawilża skórę,która po jego użyciu jest miękka i gładka.
Po zużyciu całej tubki raczej nie wrócę do tego kremu.
Kiedyś byłam nim oczarowana,a teraz niestety się rozczarowałam...

Chroni i odżywia

Krem ochronny Babydream, to stały punkt programu w moim domu. Używam go ja i moja córka.
Przede wszystkim sprawdza się w sezonie jesienno-zimowym, kiedy skóra jest przesuszona i spierzchnięta.

Córka ma suchą skórę na buzi, a zimą na rękach momentalnie skóra robi się czerwona i aż zgrubiała. Krem doskonale odżywia i już po jednej aplikacji widać zauważalną poprawę. I jest to poprawa trwała, bo po dłuższym stosowaniu, nawet jak zapomnimy go użyć, to skóra dalej jest nawilżona i gładziutka.

Ja z kolei mam tłustą cerę, ale okresowo cierpię na AZS i wtedy wiele kosmetyków powoduje zaczerwienienie i pieczenie.
Opisywany krem koi wszelkie podrażnienia i skutecznie odżywia skórę. Wiele razy był moim wybawieniem.

Krem ma gęstą konsystencję i dość tępawo się rozsmarowuje. Jest tłusty i przez jakiś czas po aplikacji zostawia film. Ale nie jest to wadą w tego typu kosmetykach.
Skład przyjazny, bogaty w substancje aktywne. Nie zapycha i nie uczula. Można się przyczepić tej wody w produkcie przeznaczonym do używania w trakcie mrozów, ale wystarczy posmarować się jakieś pół godziny przed wyjściem z domu i ta woda pod wpływem ciepła naszego ciała spokojnie zdąży odparować.
Zapach delikatny, typowy dla kosmetyków Babydream.
Miękka tubka zamykana na zatrzask, który niestety potrafi się ułamać.
Cena niska, duża pojemność. Dostępny w każdym Rossmannie.

Świetny i tani

Używam tego kremu od wielu lat, głównie do twarzy. Pachnie bardzo ładnie, delikatnie, wspaniale odżywia i nawilża skórę. Jest bardzo tłusty, ale w tym przypadku to duży plus. Na suchą, zmarzniętą skórę nakładam grubą warstwę kremu na noc, rano buzia jest gładka i odżywiona. Zdecydowanie mój faworyt, absolutnie polecam!

I dla małego i dla dużego

Używam tego kremu wraz z moim smykiem w okresie jesień - wiosna. Oboje jesteśmy z niego zadowoleni

Zalety:
- cena
- pojemność
- dostępność
- bardzo wydajny
- szybko się wchłania
- ładnie chroni przed wiatrem i zimnem nawet w mrozy -20
- nie podrażnia i nie powoduje wyprysków na skórze

Wady:
- brak

Dobry krem

Krem stosuje głównie w okresie zimowym i w wietrzne chłodne dni - gdzie sprawdza się wzorowo. Chroni skórę, przed wysuszającym działaniem wiatru. Nie zapychał mi skóry. Nie jest tak bardzo tłusty jak co niektóre kremy na zimę.

jestem zadowolona

Kupiłam go zimą dla męża. Nie marudził, używał, więc raczej był zadowolony.
Po zimie zostało go ponad pół tubki, więc plus za wydajność.
Żeby nie przeleżał i nie trafił do kosza wzięłam się za niego ja.
Używałam jako krem na noc. Jako posiadaczka cery bardzo suchej jestem na prawdę zadowolona. Po pierwsze krem ładnie nawilża. Nie wchłania się od razu, co w kremach na noc bardzo cenię. Lubię czuć, że czegoś użyłam.
Cera po jego użyciu była wyraźnie nawilżona. Niestety po kilku dniach zauważyłam sporo nowych niedoskonałości, a że nic innego nie zmieniałam od razu uznałam go za winowajcę. Używany raz na kilka dni fajnie doprowadzał cerę do stanu użyteczności, a nie miał czasu zapchać.
Jako krem pod makijaż nie polecam. Próbowałam nałożyć na niego filtr i niestety nic z tego.

Ogólnie polecam ten kremik. Całkiem dobrze nawilża, przed mrozem chroni nieźle, jest tani i wydajny. No i łatwo go dostać.

niby ok, ale...

krem sam w sobie niby jest ok, bo

:) fajna konsystencja

:) niska cena

:) ładny zapach

:) wydajne opakowanie

ale

:( na pierwszym miejscu w składzie woda, niestety na większ emrozy u nas się nie sprawdził- synek miał całą buźkę czerwona :(

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: jedno nieskonczone

Doskonały dla dzieci i alergików!

Zdecydowanie mój hit. Krem zakupiłam po przeczytaniu opisu na opakowaniu. Krem jest bardzo delikatny dla wrażliwej skóry dzieci i dorosłych. Doskonale natłuszcza przesuszoną skórę całego ciała. Idealnie chroni przed wiatrem i zimnem doskonały na zimę, latem zostawia zbyt tłustą warstwę. Nie nadaję się pod makijaż.

Zalety:
- doskonały na zimę
- nie za gęsty, ani nie za rzadki
- wygodna aplikacja
- plastikowe opakowanie pozwala na wykorzystanie kremu do końca
- łagodny dla skóry
- nie uczula wrażliwej skóry
- bardzo tani

Wady:
- troszkę za tłusty
- nie nadaje się na lato

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Łagodzi, nawilża, regeneruje

Sięgam po ten krem, kiedy tylko zaczyna się robić chłodniej, wietrzniej i w czasie całej zimy. Odkryłam go rok temu i jestem mu do dzisiaj wierna, bo wiem, że jego działanie za tak niską cenę jest świetne. Krem jest dosyć tłusty, ja stosuję go tylko na noc. Przyjemnie otula naszą buzię otulającą pachnącą warstwą. Krem zapewnia nawilżenie, regenerację i ochronę skóry przed czynnikami zewnętrznymi. Można go też z powodzeniem stosować na ręce, ogólnie nadaje się do całego ciała. Skóra po nim jest gładka, miękka i ukojona. Czuć dobroczynny skład który działa :) Skład jest rewelacyjny, naturalne składniki. W końcu to krem przeznaczony dla dzieci, także bezpieczny skład jest normą. Polecam wszystkim, to uniwersalny kosmetyk i 100 razy lepszy od osławionego kremu nivea.

Dla dzieci i dorosłych

Firma baby dream ma fantastyczne tanie produkty, które często kupuję. Ten krem nadaje się idealnie także dla osób dorosłych o wrażliwej skórze i na pewno nikogo nie uczuli, Krem ma dosyć tłustą gęstą strukturę i dosyć długo się wchłania, ale jest to krem na chłodne dni i dla tego musi zostawić tłuściejsza warstewkę, która ochroni nas przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Uważam, że ten krem nie zasługuje na żadne minusy i polecam go zwłaszcza alergikom na okres zimowy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie