Aromapure Energie, Douche aromatique d'éveil (Orzeźwiający żel pod prysznic)

Aromapure Energie, Douche aromatique d'éveil (Orzeźwiający żel pod prysznic)

Żel zawiera kompleks eterycznych olejków roślinnych: z szałwii muszkatołowej, neroli i cytryny. Działa orzeźwiająco i pobudzająco, zapewnia energię na cały dzień. Zachowuje neutralne pH skóry.
Produkt przeznaczony tylko dla osób dorosłych.

NIe polubiliśmy się!

Kupiłam w ofercie dla stałych klientek YR już dość dawno temu. I szybko zużyłam! Bardzo szybko, bo żel mi nie odpowiadał. Zapach troszkę za mocny, zbyt orzeźwiający a jednocześnie jakiś sztuczny. Słabo się pienił. Na pewno do niego nie wrócę!

niewypał

Mała pojemność i wysoka cena (mimo, że kupowałam go na promocji).
Zapach - nic nadzwyczajnego. Mógłby być bardziej cytrusowy. Orzeźwiających i pobudzających właściwości nie zaobserowałam. Słabo się pieni, ale jest mało wydajny. Po jakiś 2 tygodniach zużyłam go do końca i do niego nie wróce.

Kupiłam go w promocji, ale normalna cena - 28 zł to rozbój w biały dzień. Pojemność - 150 ml jako żel do ciała? Kpina. Zapach jak zapach - ujdzie w tłumie. Szybko się kończy co przy takiej cenie nie napawa optymizmem. Niezbyt dobrze myje. Z wyżej wymienionych powdów więcej tego żelu nie kupię.

3 rodzaje dolnej kreski

drogi i niewydajny

Nie jestem zadowolona z tego żelu. Po pierwsze - cena...prawie 30 zł za 150-ml żel pod prysznic.Całe szczęście kupiłam w promocji, więc tak bardzo nie mam co narzekać. Kolejna wada to wydajność,a raczej jej brak :( Żel skończył mi się (o zgrozo!) po 1-1.5 tygodnia :(. POnadto mam wrażenie, że wysusza skórę. Zapach nie jest rewelacyjny a kosmetyk słabo się pieni. Ogolnie nie polecam - wracam do ukochanego Palmolive :)

Rzeczywiście orzeźwia

Żel ten ma śliczny, świeży, orzeźwiający zapach. Do tego wygodna tubka, bardzo przyjemna konsystencja i śliczne banieczki powietrza w środku. No ale powietrzem się człek nie umyje, jak bardzo by się nie starał, więc w połączeniu z małą pojemnością czynią one ten kosmetyk niezwykle niewydajnym. Przecież YR, nie? :P

Kupiłam przycisnięta jakąś promocją, ale więcej tego nie uczynię - przy czym zaznaczam, że tylko ze względów finansowych. Żel jest naprawdę wyjątkowo przyjemny w stosowaniu!

ilość zużytych opakowań: jedno