Coloris, Inveo, Hypoalergiczne serum do rzęs rewitalizujące i pielęgnujące

Coloris, Inveo, Hypoalergiczne serum do rzęs rewitalizujące i pielęgnujące

Pojemność 3,5 ml

Hypoalergiczne rewitalizujące serum do pielęgnacji rzęs. Przeznaczone do krótkich, przerzedzonych, osłabionych rzęs, stymulujące ich naturalny wzrost. Rzęsy stają się zdrowsze, gęstsze i dłuższe, pogłębia się również ich koloryt. Preparat wzbogacony ekstraktem ze świetlika o działaniu ściągającym i kojącym wszelkiego rodzaju podrażnienia. W celu uzyskania jak najbardziej delikatnego, nie drażniącego produktu, zastosowano w recepturze składniki pomocnicze używane również w kroplach do oczu.

Serum Coloris, Inveo

Stosuję od czerwca, jest już wrzesień a efekty mizerne. Rzęsy odrobinę ciemniejsze, pojedyncze są dłuższe co wygląda tak sobie po pomalowaniu. Całe szczęście, że kupiłam o wiele taniej niż 150 złotych, bo z pewnością w moim przypadku nie działa jak producent gwarantował. zdecydowanie nie kupię ponownie, za darmo go nawet nie chcę.

Super efekty ale nie dla wszystkich

Po mojej przygodzie z doczepianymi rzęsami szukałam serum do odnowy i regeneracji moich osłabionych rzęs. Z natury są cienkie i dość mało widoczne więc potrzebowałam dość silnego działania. Serum zakupiłam wraz z tuszem w zestawie za 49 zł a więc w przyzwoitej cenie. Aplikacja produktu jest wygodna dzięki małemu pędzelkowi. Po kilku tygodniach stosowania rzęsy stały się grubsze, ciemniejsze i dłuższe. Efekt widoczny był bardzo szybko. Jednak na powiekach przy linii rzęs uwidaczniły mi się czerwono bordowe ślady. Oczy stały się wrażliwe a powieki trochę podrażnione. Przerwałam stosowanie serum i zmiany te szybko ustąpiły. Po kolejnych próbach sytuacja się powtórzyła. Szkoda że musiałam odstawić serum bo uzyskany efekt był naprawdę spektakularny i nigdy dotąd moje rzęsy nie wyglądają tak dobrze. Może mam po prostu za wrażliwe oczy. Serum zużyję do brwi aby je zagęścić.

Pozytywne zaskoczenie!

Przed zakupem nie wierzyłam, że może to jakoś zadziałać. Wygodne opakowanie jest na plus (wygląda jak eyeliner) Stosowałam serum przez około miesiąc a już zauważyłam efekty. Rzęsy są pogrubione, dłuższe i ciemniejsze. Mogę zobaczyć jak wyrastają małe nowe rzęski . Jestem blondynką i u mnie efekt jest niesamowity! Rzęsy wyglądają jakby były pomalowane tuszem.

DZIAŁA

Zacznę od tego, że moje rzęsy są czarne, rzadkie i krótkie...nie mam porównania z innymi odżywkami , bo nigdy nie wierzyłam w tego typu specyfiki . Kupiłam ją na promocji w Rossie, więc kosztowała ok. 30zł:) Wzięłam ostatnie opakowanie z półki i....DZIAŁA. Na początku, czyli 2 tygodnie stosowałam regularnie, potem już co drugi dzień, a moje rzęsy urosły 3mm!! To bardzo dużo, wyrosło też sporo nowych. Teraz sięgają prawie brwi jak je pomaluję, bo odżywka nie wpłynęła na kolor. Na końcach są jaśniejsze, po użyciu tuszu kilka osób pytało jakiej odżywki używam, że mam takie długie rzęsy. Efekt naturalny, jeszcze nie wiem, co się stanie, jeśli przerwę kurację. Myślę, że kupię kolejne opakowanie już za 60 zł.

Rewelacyjny efekt

Przed użyciem odzywki nie wierzyłam w działanie takich produktów i właśnie dlatego wybrałam tańszą opcję zamiast Long4Lashes.
Na efekty musiałam trochę poczekać, ale naprawdę było warto. Na początku (2-4 tygodnie) rzęsy częściej wypadają co może przestraszyć, ale taka informacja była zawarta w ulotce, więc cierpliwie czekałam. Trzeba pamiętać o regularnym stosowaniu odzywki, bo tylko tak osiągniemy sukces. Rzęsy zaczęły odrastać dłuższe (o wiele dłuższe!), wyglądały na grubsze i mocniejsze.
Tak jak zalecał producent, pod koniec kuracji stosowałam odżywkę profilaktycznie co 2-3 dni. Rzęsy były dłuższe jeszcze długo po skończeniu opakowania.

Przy moich początkowo krótkich i słabych rzęsach efekty były rewelacyjne.
Mam blond rzęsy, więc rezultat był najlepiej widoczny po ich pomalowaniu, bo odżywka nie przyciemnia.

Warto jeszcze wspomnieć o konsystencji: nie spływa do oczu, nie szczypie i nie podrażnia nawet mojej bardzo wrażliwej skóry. Aplikator nanosi niewielką warstwę, użycie jest banalnie proste.

Marny efekt

Serum kupiłam prawie 3 miesiące temu. Od tego czasu używam go regularnie, co wieczór przed snem. Postępując zgodnie z zaleceniami producenta staram się aby codziennie nakładać go o tej samej porze, około 21'30, jednym pociągnięciem pędzelka wzdłuż linii rzęs.
Producent szacuje że taka buteleczka powinna wystarczyć na jakieś 3 miesiące, wieca jestem już na końcu kuracji. Efekty, a raczej ich brak, bardzo mnie rozczarowały, tym bardziej że po zdjęciach z Wizażu spodziewałam się wiele.
Serum ani nie pomogło, ani nie zaszkodziło (na szczęście), rzęsy wyglądają cały czas tak samo. Nie, polecam Tym bardziej że cena jest dość wysoka.

Na moje rzęsy zadziałał negatywnie

Niestety u mnie skutek stosowania preparatu był odwrotny do obiecywanego przez producenta. Rzęsy nie były ani dłuższe, ani grubsze ani gęstsze. Po miesiącu aplikowania zgodnie z zaleceniami stały się niestety przerzedzone. Nawet koleżanki zauważyły, że coś jest nie tak. Odstawiłam serum i wróciłam do wcześniej już sprawdzonego innego kosmetyku, który odratował moje rzęsy.

Nie sprawdził się

Po kuracji około 2miesięcznej niestety nie jestem zadowolona. Rzęsy wyglądają tak jak zawsze, może urosły 1-2mm, jednak dla mnie to nic. Porównując je z Long4Lashes te starcza na prawdę na krótko, bo tamto serum mogłam używać dwukrotnie dłużej, a i efekty były powalające. Zauważyłam,że na górnej powiece tuż nad okiem mam podrażnienie w postaci czerwonych żyłek, co trochę mnie niepokoiło, lecz używałam go dalej, być może zrobiłam błąd, teraz już tego nie odwrócę. Ponoć serum hipoalergiczne.... Wiadomo,że każdy z tych produktów ma szkodzący wpływ na oczy, więc po zużyciu dwóch serum różnych firm nachodzi mi pytanie : Czy nie lepiej przedłużyć rzęsy u kosmetyczki, niż niszczyć oko substancjami zawartymi w tych produktach. Nie wiem czy zdecyduję się na kupno jakiegokolwiek serum innych marek po przeczytaniu wielu opinii na internecie. A tego niestety, ale nie polecam.

Pozytywnie zaskoczona

Moje rzęsty to była zawsze moja makijażowia zmora. Ich kondycja była w opłakanym stanie, Początkowo moim pierwszym serum był ten z Eveline, Advance Volumiere, z którego również jestem zadowolona, mimo że nie dostrzegłam spektakularnych zmian stosuje go jako bazę pod maskarę. Moje rzęsy w tedy nabierają objętości i są zdecydowanie ładniejsze.

W dzieciństwie miałam nawyk "szkubania" rzęs, nie wiem dlaczego... ale przez to zniszczyłam je sobie, nie dość że są bardzo jasne to i rzadkie oraz krótkie. Po miesiącu regularnego stosowania Inveo zauważyłam znaczące zmiany, stały się gęściejsze i zdecydowanie dłuższe. Serum zapakowane jest w ładne pudełko, a sama buteleczka ze specyfikiem ma przecudowny kolor błyszczącego błękitu, Ze względu na swoje właściwości i wygląd byłby bardzo dobrym podarunkiem. Osobiście nie lubię preparatów które aplikuje się pędzelkiem. W tym produkcie przypomina on eyeliner. Z czasem się do niego przekonałam i aplikacja stała się dla mnie zdecydowanie łatwiejsza. Jednym płynnym ruchem aplikujemy serum u nasady rzęs a to zajmuje tylko chwilkę. Mam wrażliwe oczy i nie odczułam żadnych negatywnych działań produktu,

Cena nie jest mała ale z czystym sercem go polecam, u mnie się sprawdził, aby uzyskać jak najlepsze efekty trzeba pamiętać o regularnym aplikowaniu serum.

naprawdę działa

Zdarzyło mi się wcześniej używać trzech innych odżywek do rzęs, jednakże za każdym razem, efekt był mierny, a ponadto produkty, pomimo, iż określane, jako bezpieczne dla wrażliwych oczu, powodowały u mnie podrażnienia, objawiające się opuchlizną powiek. Dlatego też z bardzo dużą dozą niepewności sięgnęłam po ten produkt. Gdybym nie dostała go w prezencie, na nie odważyłabym się sama kupić. Dziś już jednak wiem, że na tym opakowaniu na pewno się nie skończy, a to dlatego, że serum działa cuda.
Po pierwsze jest bardzo łagodne, o żadnych podrażnieniach nie ma mowy.
Wygodne w aplikacji i bardzo wydajnie.
Moje rzęsy jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze. Są wyraźnie wzmocnione i ładnie się błyszczą. Serum wyraźnie pobudziło je do wzrostu. W krótkim czasie ku mojemu zdziwieniu przybyło im na długości kilka milimetrów. Zagęszczenia jako takiego nie zauważyłam, ale dla mnie jest to mało istotne, albowiem moim naturalnym rzęsom w tej kwestii nie mam nic do zarzucenia, no i zawsze można przecież użyć maskary zwiększającej objętość. Niejednokrotnie jednak z niej rezygnuję, albowiem sama henna robi swoje.
Nie wiem, jak będzie po odstawieniu produktu, ale zaręczam, że na pewno to opakowanie nie będzie ostatnim .
Warto spróbować, bo jeśli nawet nie przyniesie oczekiwanych efektów, to na pewno nie zaszkodzi.

Totalna klapa

Serum jest bezzapachowe i bezbarwne. Używałam serum codziennie. Tak jak było na opakowaniu. Szczerze mówiąc nie zauważyłam żadnych efektów...a raczej żadnych pozytywnych efektów. Wydaje mi się, że moje rzęsy zrobiły się rzadsze. Tak jak rok temu używałam wersji normalnej to byłam po prostu nią zachwycona. Tak teraz nawet nie wiem jak to skomentować. Szczerze powiem, że takiego efektu się nie spodziewałam i to jak wyglądały moje rzęsy przy rozpoczęciu kuracji zobaczyłam dopiero przy porównaniu zdjęć, gdzie zobaczyłam przerzedzenie na końcach powiek. Dopiero wtedy sobie uświadomiłam co zrobiłam moim rzęsom.
Oczywiście dobre jest to, że nie wywołuje żadnych podrażnień skóry powiek, ale u mnie na pewno się nie sprawdziło.

Bardzo bardzo dobry produkt

Serum kupiłam na promocji w rossmanie -55% , zapłaciłam ok. 30 zł . Używam niecałe 3 tyg i jestem bardzo zaskoczona ! Rzęsy rosną jak szalone ,nie żałuję żadnej złotówki i jestem pewna że kupię je kolejny raz nawet w regularnej cenie . Warto każdego grosza , efekt widoczny i to bardzo . Polecam