Coloris, Inveo, Hypoalergiczne serum do rzęs rewitalizujące i pielęgnujące

Coloris, Inveo, Hypoalergiczne serum do rzęs rewitalizujące i pielęgnujące

Pojemność 3,5 ml

Hypoalergiczne rewitalizujące serum do pielęgnacji rzęs. Przeznaczone do krótkich, przerzedzonych, osłabionych rzęs, stymulujące ich naturalny wzrost. Rzęsy stają się zdrowsze, gęstsze i dłuższe, pogłębia się również ich koloryt. Preparat wzbogacony ekstraktem ze świetlika o działaniu ściągającym i kojącym wszelkiego rodzaju podrażnienia. W celu uzyskania jak najbardziej delikatnego, nie drażniącego produktu, zastosowano w recepturze składniki pomocnicze używane również w kroplach do oczu.

DZIAŁA

Zacznę od tego, że moje rzęsy są czarne, rzadkie i krótkie...nie mam porównania z innymi odżywkami , bo nigdy nie wierzyłam w tego typu specyfiki . Kupiłam ją na promocji w Rossie, więc kosztowała ok. 30zł:) Wzięłam ostatnie opakowanie z półki i....DZIAŁA. Na początku, czyli 2 tygodnie stosowałam regularnie, potem już co drugi dzień, a moje rzęsy urosły 3mm!! To bardzo dużo, wyrosło też sporo nowych. Teraz sięgają prawie brwi jak je pomaluję, bo odżywka nie wpłynęła na kolor. Na końcach są jaśniejsze, po użyciu tuszu kilka osób pytało jakiej odżywki używam, że mam takie długie rzęsy. Efekt naturalny, jeszcze nie wiem, co się stanie, jeśli przerwę kurację. Myślę, że kupię kolejne opakowanie już za 60 zł.

Rewelacyjny efekt

Przed użyciem odzywki nie wierzyłam w działanie takich produktów i właśnie dlatego wybrałam tańszą opcję zamiast Long4Lashes.
Na efekty musiałam trochę poczekać, ale naprawdę było warto. Na początku (2-4 tygodnie) rzęsy częściej wypadają co może przestraszyć, ale taka informacja była zawarta w ulotce, więc cierpliwie czekałam. Trzeba pamiętać o regularnym stosowaniu odzywki, bo tylko tak osiągniemy sukces. Rzęsy zaczęły odrastać dłuższe (o wiele dłuższe!), wyglądały na grubsze i mocniejsze.
Tak jak zalecał producent, pod koniec kuracji stosowałam odżywkę profilaktycznie co 2-3 dni. Rzęsy były dłuższe jeszcze długo po skończeniu opakowania.

Przy moich początkowo krótkich i słabych rzęsach efekty były rewelacyjne.
Mam blond rzęsy, więc rezultat był najlepiej widoczny po ich pomalowaniu, bo odżywka nie przyciemnia.

Warto jeszcze wspomnieć o konsystencji: nie spływa do oczu, nie szczypie i nie podrażnia nawet mojej bardzo wrażliwej skóry. Aplikator nanosi niewielką warstwę, użycie jest banalnie proste.

Marny efekt

Serum kupiłam prawie 3 miesiące temu. Od tego czasu używam go regularnie, co wieczór przed snem. Postępując zgodnie z zaleceniami producenta staram się aby codziennie nakładać go o tej samej porze, około 21'30, jednym pociągnięciem pędzelka wzdłuż linii rzęs.
Producent szacuje że taka buteleczka powinna wystarczyć na jakieś 3 miesiące, wieca jestem już na końcu kuracji. Efekty, a raczej ich brak, bardzo mnie rozczarowały, tym bardziej że po zdjęciach z Wizażu spodziewałam się wiele.
Serum ani nie pomogło, ani nie zaszkodziło (na szczęście), rzęsy wyglądają cały czas tak samo. Nie, polecam Tym bardziej że cena jest dość wysoka.

Na moje rzęsy zadziałał negatywnie

Niestety u mnie skutek stosowania preparatu był odwrotny do obiecywanego przez producenta. Rzęsy nie były ani dłuższe, ani grubsze ani gęstsze. Po miesiącu aplikowania zgodnie z zaleceniami stały się niestety przerzedzone. Nawet koleżanki zauważyły, że coś jest nie tak. Odstawiłam serum i wróciłam do wcześniej już sprawdzonego innego kosmetyku, który odratował moje rzęsy.

Nie sprawdził się

Po kuracji około 2miesięcznej niestety nie jestem zadowolona. Rzęsy wyglądają tak jak zawsze, może urosły 1-2mm, jednak dla mnie to nic. Porównując je z Long4Lashes te starcza na prawdę na krótko, bo tamto serum mogłam używać dwukrotnie dłużej, a i efekty były powalające. Zauważyłam,że na górnej powiece tuż nad okiem mam podrażnienie w postaci czerwonych żyłek, co trochę mnie niepokoiło, lecz używałam go dalej, być może zrobiłam błąd, teraz już tego nie odwrócę. Ponoć serum hipoalergiczne.... Wiadomo,że każdy z tych produktów ma szkodzący wpływ na oczy, więc po zużyciu dwóch serum różnych firm nachodzi mi pytanie : Czy nie lepiej przedłużyć rzęsy u kosmetyczki, niż niszczyć oko substancjami zawartymi w tych produktach. Nie wiem czy zdecyduję się na kupno jakiegokolwiek serum innych marek po przeczytaniu wielu opinii na internecie. A tego niestety, ale nie polecam.

Pozytywnie zaskoczona

Moje rzęsty to była zawsze moja makijażowia zmora. Ich kondycja była w opłakanym stanie, Początkowo moim pierwszym serum był ten z Eveline, Advance Volumiere, z którego również jestem zadowolona, mimo że nie dostrzegłam spektakularnych zmian stosuje go jako bazę pod maskarę. Moje rzęsy w tedy nabierają objętości i są zdecydowanie ładniejsze.

W dzieciństwie miałam nawyk "szkubania" rzęs, nie wiem dlaczego... ale przez to zniszczyłam je sobie, nie dość że są bardzo jasne to i rzadkie oraz krótkie. Po miesiącu regularnego stosowania Inveo zauważyłam znaczące zmiany, stały się gęściejsze i zdecydowanie dłuższe. Serum zapakowane jest w ładne pudełko, a sama buteleczka ze specyfikiem ma przecudowny kolor błyszczącego błękitu, Ze względu na swoje właściwości i wygląd byłby bardzo dobrym podarunkiem. Osobiście nie lubię preparatów które aplikuje się pędzelkiem. W tym produkcie przypomina on eyeliner. Z czasem się do niego przekonałam i aplikacja stała się dla mnie zdecydowanie łatwiejsza. Jednym płynnym ruchem aplikujemy serum u nasady rzęs a to zajmuje tylko chwilkę. Mam wrażliwe oczy i nie odczułam żadnych negatywnych działań produktu,

Cena nie jest mała ale z czystym sercem go polecam, u mnie się sprawdził, aby uzyskać jak najlepsze efekty trzeba pamiętać o regularnym aplikowaniu serum.

naprawdę działa

Zdarzyło mi się wcześniej używać trzech innych odżywek do rzęs, jednakże za każdym razem, efekt był mierny, a ponadto produkty, pomimo, iż określane, jako bezpieczne dla wrażliwych oczu, powodowały u mnie podrażnienia, objawiające się opuchlizną powiek. Dlatego też z bardzo dużą dozą niepewności sięgnęłam po ten produkt. Gdybym nie dostała go w prezencie, na nie odważyłabym się sama kupić. Dziś już jednak wiem, że na tym opakowaniu na pewno się nie skończy, a to dlatego, że serum działa cuda.
Po pierwsze jest bardzo łagodne, o żadnych podrażnieniach nie ma mowy.
Wygodne w aplikacji i bardzo wydajnie.
Moje rzęsy jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze. Są wyraźnie wzmocnione i ładnie się błyszczą. Serum wyraźnie pobudziło je do wzrostu. W krótkim czasie ku mojemu zdziwieniu przybyło im na długości kilka milimetrów. Zagęszczenia jako takiego nie zauważyłam, ale dla mnie jest to mało istotne, albowiem moim naturalnym rzęsom w tej kwestii nie mam nic do zarzucenia, no i zawsze można przecież użyć maskary zwiększającej objętość. Niejednokrotnie jednak z niej rezygnuję, albowiem sama henna robi swoje.
Nie wiem, jak będzie po odstawieniu produktu, ale zaręczam, że na pewno to opakowanie nie będzie ostatnim .
Warto spróbować, bo jeśli nawet nie przyniesie oczekiwanych efektów, to na pewno nie zaszkodzi.

Totalna klapa

Serum jest bezzapachowe i bezbarwne. Używałam serum codziennie. Tak jak było na opakowaniu. Szczerze mówiąc nie zauważyłam żadnych efektów...a raczej żadnych pozytywnych efektów. Wydaje mi się, że moje rzęsy zrobiły się rzadsze. Tak jak rok temu używałam wersji normalnej to byłam po prostu nią zachwycona. Tak teraz nawet nie wiem jak to skomentować. Szczerze powiem, że takiego efektu się nie spodziewałam i to jak wyglądały moje rzęsy przy rozpoczęciu kuracji zobaczyłam dopiero przy porównaniu zdjęć, gdzie zobaczyłam przerzedzenie na końcach powiek. Dopiero wtedy sobie uświadomiłam co zrobiłam moim rzęsom.
Oczywiście dobre jest to, że nie wywołuje żadnych podrażnień skóry powiek, ale u mnie na pewno się nie sprawdziło.

Bardzo bardzo dobry produkt

Serum kupiłam na promocji w rossmanie -55% , zapłaciłam ok. 30 zł . Używam niecałe 3 tyg i jestem bardzo zaskoczona ! Rzęsy rosną jak szalone ,nie żałuję żadnej złotówki i jestem pewna że kupię je kolejny raz nawet w regularnej cenie . Warto każdego grosza , efekt widoczny i to bardzo . Polecam

Rewelacja

To serum to dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie. Zacznę od tego, że jest niezwykle wydajne a jedno opakowanie starczyło mi na rok! Serum nakłada się za pomocą cienkiego pędzelka. Aplikacja nie sprawia najmniejszego problemu. Produkt nie spływa do oka, nie podrażnia, ani nie czyni żadnych niepożądanych skutków. Pierwsze efekty zaczęłam zauważać po około 3 tygodniach stosowania. Rzęsy stały się mocniejsze, bardziej lśniące, przestały wypadać w nadmiarze. Zaczęły też w końcu ładnie rosnąć. Jeśli chodzi o zagęszczenie to tutaj szału nie ma. Rzęsy zagęściły się tylko minimalnie, ale za to zyskały na imponującej długości. Takich długich to jeszcze nie miałam ! Jestem zachwycona! Serdecznie polecam, naprawdę warto!

Działa!

Przymierzałam się jak pies do jeża, a potem żałowałam, że tak długo zwlekałam.

Moje dotychczas krótkie rzęsy zaczęły imponująco rosnąć już po trzech tygodniach. Z czasem, oczywiście przy codziennych stosowaniu, zrobiły się tak długie, gęste i wywinięte, że miałam wrażenie, że wyglądają wręcz nienaturalnie i kojarzyło mi się to z dziewczynami, które przesadziły ze sztucznymi rzęsami, poza tym - po niemal 20 latach używania eyelinera mogłam go odstawić! Zastanawiałam się wcześniej nawet na permanentnym makijażem oczu, żeby wreszcie był widocznie, a tu jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - bach! i mam oprawę oczu jak z bajki.
Przyznam - czasem zapomniałam go użyć, ale rzęsy rosły i rosły, serum się skończyło, trochę zaniedbałam dokładanie co 2-3 dni, ale czekałam tak długo, że z żalem patrzyłam jak długie pojedyncze włoski zaczęły wypadać, a nowe nie rosły już takie spektakularne. Znalazłam jakiś inny produkt z bimatoprostem, ale ten mnie trochę podrażniał, więc zakupiłam kolejne opakowanie Inveo i obiecałam sobie, że nie dopuszczę już do takiego zaniedbania.
Może istotny szczegół dla osób noszących szkła kontaktowe - nie mam pewności czy to nie było po prostu spore przemęczenie oczu tego dnia, ale przy pierwszej aplikacji czułam lekki dyskomfort.
Rzęsy może nie wyglądają jak po przedłużaniu "metodą 3:1" (czy jak to się nazywa) - wyglądają niezwykle zdrowo, kusząco i zalotnie, przy czym chyba jeszcze zastosuję hennę jak mi znowu odrosną - dużo to wygodniejsze niż codzienne malowanie i zmywanie rzęs tuszem.

rzęsy rosną

Stwierdziłam, że kupuję coś innego niż L4L i kupiłam całkowicie w ciemno bez czytania opinii. Zapłaciłam ok.60 czy 70 zł w zestawie z tuszem. Samo jest za chyba 30 zł.
Nie podrażnia oczu. Rzęsy po ok.3 tyg rzeczywiście urosły. Obecnie używam jakoś 2,5 mies.. i rzęsy zaczynają wyglądać jak sztuczne. Chyba przy l4l nie miałam aż takiego efektu. Jest ich trochę więcej, ale głównie działa ona na wzrost. Można jej też używać na dolną powiekę, ale mnie się nie chciało. Mimo to zawsze chyba jakoś coś tam spłynęło, bo dolne też urosły.
W 2 mies. zużyłam jedno i teraz zaczęłam drugie.

Na zdjęciu rzęsy nie są pomalowane, tylko zrobiona henna.