Olay, Complete Care, Krem nawilżający na dzień dla cery normalnej i suchej

Olay, Complete Care, Krem nawilżający na dzień dla cery normalnej i suchej

Specjalna formuła z hydroperełkami pomaga przywrócić naturalny poziom nawilżenia. Kompleks witaminowo-mineralny z witaminą E i C dostarcza skórze codzienną dawkę potrzebnych składników odżywczych. Cienka mikrobariera z filtrem UV o współczynniku 15 chroni przed promieniowaniem UVA i UVB.

Skóra nabiera witalności, staje się aksamitna, gładka i pełna blasku. Krem szybko się wchłania, jest idealny pod makijaż.

Całkiem dobry

Krem jest bardzo przyjemny, powiedziałabym nawet, że zakrawa na górną półkę, tymczasem wcale nie jest drogi. Ładnie pachnie, dobrze się go nakłada, chociaż jego dzienna wersja nie wchłania się jakoś super mocno i szybko, mam cerę mieszaną, więc dla mnie jest trochę za ciężki, poza tym dosyć tłusty film, który pozostaje na skórze utrudnia mi nałożenie podkładu i pudru. Niemniej jednak, na dni bez makijażu - coś wspaniałego, czuć, że buzia spija z niego odżywienie.
Cerę mam mieszaną, ale w zimie, czy też w dni "domowe" wiem, że warto ponosić kremy nawilżające. Myślę, że ten nadaje się do tego celu. Odżywia, nawilża i nie zapycha porów.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Nie dla mieszanej cery

Kupiłam ten krem,bo bardzo ważna jest dla mnie codzienna ochrona przed UV i krem na dzień musi ją mieć absolutnie. Niestety pod makijaż zupełnie się nie nadaje. Nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło jak z tym właśnie kremem... Skóra tak bardzo mi się świeciła,że potrzebowałam nawet do czterech poprawek chusteczkami matującymi w ciągu dnia ! Byłam dosłownie w szoku ! Moja mieszana cera i tak zawsze wymaga jakiejś poprawki w ciągu dnia ale tylko raz,no może dwa razy jeśli dzień kończy się bardziej w nocy po jakimś wyjściu z przyjaciółmi ;) Stosowałam ten kren dokładnie przez trzy dni i nigdy więcej tego nie zrobię, nie ma sensu się męczyć, już znalazłam inny i właśnie testuję...Olay wyprowadził się do mojej mamy,która prze swojej suchej skórze lubi takie mazidła :) Przynajmniej się nie zmarnuje,bo tego nie lubię.

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 oddany w inne ręce

Jest OK

Jest w zasadzie dobry.
całkiem nieźle nawilża całkiem ładnie pachnie w zasadzie dobry krem posiada filtr UV.
Niestety Olay Active Hydrating w porównaniu z nim jest o wiele lepszy.

Używam tego produktu od: ponad rok temu

depilacja zalety

bardzo dobry

Odżywia i rozpromienia cerę, chociaż mam wrażenie że nie do końca nawilża. Szybko sie wchłania, Ma ładny zapach :) Dobrze że posiada filtry ale minusem jest to, że trochę zapycha pory.. Czasem nie do końca potrafi nawilżyć przesuszone partie, i również czasem wałkuje. Jednak bardzo go lubię :p

Doszłam do wniosku że muszę go stosować z przerwami.

Dotychczas był moim najlepszym kosmetykiem, ale niedawno odkryłam Oeparol który pod kilkoma względami bardziej mi pasuje ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

fajny kremik

Jak dla mnie idealny krem,który ma wszystko to, czego moja sucha skóra potrzebuje. Zanim go kupiłam szukałam dobrego kremu nawilżającego na lato z wysokim filtrem. O ten ostatni nie jest łatwo, bo większość kremów ma co najwyżej 5 SPF, co uważam za zbyt małą dawkę. Olay ma 15, więc jest O.K.:)

Plusy:
- bardzo ładnie nawilża
- dobrze odżywia cerę, która wygląda po jego użyciu zdrowo i promiennie
- ma witaminę E i witaminy B
- wysoki filtr SPF15
- po wchłonięciu twarz się nie świeci, a suche partie są nawilżone
- nadaje się pod makijaż (po wchłonięciu w ogóle go nie czuć)
- nie spływa z twarzy jak jest gorąco
- jest wydajny

Minusy:
- jak każdy krem odżywczy, ma troszkę gęstszą konsystencję, niż zwykły krem nawilżający, co wiąże się z tym,że trochę dłużej się wchłania niż zwykły nawilżający. Uważam, że jednak można do tego przywyknąć - wystarczy posmarować twarz trochę wcześniej niż zwykle:)
- opakowanie - uważam że jest nieestetyczne.
Z drugiej strony niejednokrotnie to plastikowe opakowanie doceniłam w podróży bo jest lekkie i nietłukące. Mimo wszytko uważam, że firma Olay mogłaby popracować nad wyglądem opakowań swoich kosmetyków.

Reasumując - polecam wszystkim.
U mnie idealnie sprawdził się latem i mam zamiar kupić go też na jesień.
Mroźną zimą będę natomiast stosować Olay zimowa ochrona, który też polecam

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Świetny.

Naprawdę bardzo fajny krem za przystępną cenę.Szukałam czegoś lekkiego, nawilżającego na lato. Wybrałam Olay i nie zawiodłam się. Kupuję czasem dużo droższe kremy ,ale używanie żadnego nie sprawiło mi tyle przyjemności. Cudna lekka konsystencja, piękny zapach.Nawet ,gdyby w ogóle nie działał ten krem kupię go znowu dla samej frajdy przy nakładaniu.

Używam tego produktu od:miesiąc

normalny krem nawilżający

W sumie to nie jest zły, spełnia swoje zadanie - dobrze nawilża skórę. Widocznie zmniejszyła się ilość suchych skórek.
Konsystencja w porządku, bo krem się szybko wchłania. Zapach też ok.
Ja niestety mam cerę mieszaną, skłonną do przetłuszczania i świecenia w strefie T i dlatego ten kremik powodował szybkie świecenie się twarzy. Zmieniłam na inny. Ale nie wiem czy do tego kiedyś nie wrócę :)

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Bardzo dobry krem

Kupiłam ten krem głównie ze względu na zawartośc filtrów. Cerę mam mieszaną, ze skłonnością do przesuszeń w okolicach ust i policzków. Ciężko przy takiej cerze dobrac coś co się sprawdzi na całej buzi. Ten krem wypadł znakomicie. Po pierwsze, nawilżył mi suche partie, a nie obciążył tłustych. Po drugie, lekko, ładnie wyrównał mi koloryt skóry. W zasadzie (nie jestem pewna czy to tylko zasługa kremu) nigdy dotąd nie miałam tak ładnej cery. Daleko jej jeszcze do doskonałości, ale jest naprawdę dobrze. Co jeszcze? Zapach ładny, kremowy, mi odpowiada. Trochę mało wydajny, ale to naprawdę nie jest ogromny minus. Z czystą przyjemnością daję cztery gwiazdki.

Używam tego produktu od: dwoch miesiacy

Świetny!

Ten krem to mój pierwszy produkt firmy Olay i zdecydowanie zachęcił mnie do dalszego testowania. Szukałam najprostszego kremu nawilżającego z w miarę wysokim filtrem - ten wydał mi się najlepszy w sklepie i faktycznie świetnie sobie poradził.
Mam skórę normalną, ale bardzo wrażliwą, łatwo dającą się zapchać wszystkim ciężkim mazidłom. Olay ma dość rzadką, lekką konsystencję, przez co jest nie tylko bardzo wydajny (u mnie pół roku używania raz dziennie - zawsze wolno zużywam kremy, ale ten pobił wszystkie rekordy) ale też nie zapycha porów. Po paru tygodniach używania skóra stała się miękka, gładka, głęboko nawilżona, pojawiało się znacznie mniej paskudnych niespodzianek. Sprawdził się zarówno w lecie - nie spływał z twarzy w upale - jak i jesienią.
Filtr mógłby być w prawdzie trochę wyższy, ale 15 to też przyzwoite zabezpieczenie. Trochę irytowało mnie też opakowanie - ładne, ale w XXI wieku są znacznie higieniczniejsze opcje niż słoiczki.
Nie wiem czy kupię go ponownie, na razie poszukuję ideału.

Przyjemny ...

Wypróbowałam krem z ciekawości i może dlatego że zachęciła mnie obecnośc witaminy niacinamide B3, ktora zweża pory i mam wrażenie że ten krem to robi.
Dobrze się wchłania* - to prawdziwa zaleta tego kremu.
Po nałożeniu moja skóra nie świeciła się tylko była jakby lekko zmatowiona, po kilku godzinach znow się świeciła lekko.
Doszukałam się jednak :
polyacrylamide
isopropyl palmitate
Parabeny
Wiec raczej nie kupie więcej i szukam innego kremu.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

bardzo fajny krem

Mam cere naczynkowa , a ten krem choć nie jest przeznaczony do takiej skóry bardzo dobrze ją chroni . Lepiej od niejednego specjalistycznego specyfiku . Nawilża dobrze , wchłania sie szybko i przez to swietny pod makijaż i na lato . Ładny zapach , dośc intensywny ale przyjemny . No i te przyzwoite filtry -15. Opakowanie ok , plastikowe , ale w dobrym guście. Polecam .

Używam tego produktu od:przez kilka miesięcy

dla mnie idealny... był

EDIT!!! Zdrajca zapchał mnie! A byłam mu wierna tak długo... (nie wiem czy skład zmienili czy co)
To na pewno on zapchał bo sprawdzałam dokładnie (nawet przeszłam na zdrowe odżywianie).
--------------------------------------------------

Kupiłam go bo chciałam mieć coś co nie zapycha i w miarę dobrze nawilża, nada się pod makijaż i będzie miało ochronę przed UV. Ten krem ma to wszystko, choć najpierw jak zobaczyłam jego konsystencję myślałam że wcale nie będzie nawilżał. Okazało się że wspaniale nawilża i skóra już po pierwszym zastosowaniu nabrała takiego jakiegoś ładnego kolorku. Świetny pod makijaż (tylko wtedy troszkę mniej go używam). Same plusy i dlatego 5 gwiazdek, nie będę szukać innego. Używam go w dzień czasem więcej niż raz i czasem na noc, wydaje się średnio wydajny ale cena przy takiej jakości też jest do zniesienia. Używam tego produktu od:8 miesięcy