Complete Care, Krem odżywczy na noc

Complete Care, Krem odżywczy na noc

Specjalna formuła z hydro-perełkami pomaga przywrócić naturalny poziom nawilżenia i zapewnia uczucie natychmiastowego komfortu.

Krem dostarcza skórze odżywcze składniki podczas snu, kiedy jest ona na nie najbardziej podatna, a także pobudza naturalne procesy regeneracyjne naskórka.

Skóra nabiera witalności, staje się aksamitna, gładka i pełna blasku. Krem szybko się wchłania, więc skóra może naturalnie oddychać przez całą noc.

Cena: ok. 30zł / 50ml

Całkiem dobry

Przede wszystkim ujął mnie zapach tego kremu - jest przemiły, jego aplikacja to czysta przyjemność. Wchłania się go tylko trochę, na buzi zostaje delikatna powłoczka, jednak mam wrażenie, że to dobrze w przypadku kremu na noc - twarz cały czas jest nawilżona. Kosmetyk jest mocno wydajny, wystarcza więc na zaskakująco bardzo długo. Nie jest drogi, a jakość jest satysfakcjonująca. Raczej go już nie kupię, ale to tylko dlatego, że mam cerę mieszaną i sięgnę po coś matującego, chociaż w ziemie - kto wie.
Dobrze nawilża, nie ściąga, regeneruje, ma bogatą konsystencję, a wcale nie jest ciężki.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Koszmar

Krem jest tragiczny. Wydałam 20 zł w błoto. Po tygodniu używania strasznie mnie podrażnił. Nie miałam tak po żadnym kremie. Takim oto sposobem krem wylądował w koszu. Co więcej kiepsko nawilża a o jakiejkolwiek regeneracji nie ma mowy.

Używam tego produktu od: używałam przez tydzień

dobry i drogi

Uzywałam tylko próbki - mała tubka

Bardzo byłam zadowolona - choć może mógłby byc troszeczkę mniej tłusty jak dla mnie
efekt nawilżenia - zauważalny po kilku dniach

dla mnie ta firma ma super kremy - choć ceny odstraszają czasem ;(

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: próbka 3ml

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

uwaga alergicy

Nie wiem o co chodzi z kremami olaya ale to już drugi krem który u mnie spowodował wysyp dziwnych małych swędzących grudek na twarzy. Już w momencie nałożenia go na twarz poczułam że coś jest nie tak, ale myślałam że może krem działa? Kiedy wstałam rano zauważyłam na twarzy kilka dziwnych małych krostek ale zignorowałam to obwiniając o to moją kapryśną cerę. Dopiero wieczorem przy zmywaniu makijażu zauważyłam jaką katastrofę uczynił mi na skórze ten krem. Grudka na grudce i krostka na krostce. Twarz leczyłam przez miesiąc. Krem użyty raz wylądował w koszu. Nigdy więcej nie kupię i ostrzegam dziewczyny które mają alergiczna skórę.

Używam tego produktu od: użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: 1 które całe wylądowało w koszu

kolejny uczuleniec

plusy:
-świetnie nawilża,
-szybko się wchłania,
-nie szczypie
tylko trochę się lepi,
po kolejnym zakupie okazało się, że to on mnie uczulał,
minusy:
może wywoływać wysyp trądziku, radzę uważać

Chyba tylko do suchej skóry.

Jak w tytule.
Mam cere mieszana. Pomimo to kupiłam ten krem bo uważam,że na noc krem nawilżający nie wystarczy.

Jestem rozczarowana.
krem ma dosyć lekka konsystencje, mimo to twarz świeci się znacząco po nałożeniu.

I co najgorsze : ZAPCHAŁ MNIE.
Po co mi takie nawilżenie skoro teraz musze stosować preparaty wysuszające, aby pozbyć się zaskórników itp??!

W stosowaniu jest nieprzyjemny. Po nałożeniu nie mogłam się pozbyć uczucia, że mam brudną twarz

Dwie i pół gwiazdki za to, że podpasował mojemu chłopakowi, który ma suchą skóre. Może właśnie na takiej cerze się sprawdzi.

Używam tego produktu od: 3msc
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe, kilka podejść i oddane:)

Świetny

Jak dla mnie -jest cudny!Kremik ma bardzo dobrą konsystencje,lekko się rozprowadza.Ma cudowny delikatny zapach,co dla mnie bardzo ważne (bo w tej chwili korzystam też z kremu Nivea pure&natural który ma tak jadowity zapach że po aplikacji zbiera mnie na wymioty :( )Tak że Olay jest jak balsam na moją cierpiącą duszę i nos :)
Kremik się nie wałkuje,szybko się wchłania , cera jest zadbana wypoczęta.Zakochałam się na zabój.
Mnie nie uczula,ale ja mam nie wrażliwą cerę.Pól gwiazdki odjełam z jednego powodu-ten krem ma być stosowany na noc,ale moim zdaniem pasuje tylko na dzień(Dorzeczy kremik świetnie pasuje pod podkład)...Na noc krem ma być bardziej tłusty,i treściwy,żeby jak się mówi z rana być "nawilżonym".A tu nie ma aż tak spektakularnego efektu.Używam go jak krem na dzień,i świetnie się sprawdza.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

słabiutko,słabiutko...

Stosowałam go sumiennie co noc na świeżo oczyszczoną cerę.
Po miesiącu smarowania mogę napisać tyle: gdzie ta pielęgnacja ??? ja jej nie dostrzegłam..

Rozprowadza się na twarzy dość topornie,w każdym razie jestem daleka od zachwytu.
Zauważyłam, że nie wchłania się w skórę całkowicie, tylko pozostawia tłustą, wyczuwalną warstwę na buzi, co mi nie odpowiada.Rano pojawiają się tłuste plamy na poduszce !

Przez kilka dni po wklepaniu kremu skóra była zaczerwieniona .
Od kremu na noc oczekuję przede wszystkim bardzo dobrego odżywienia skóry tutaj tego nie ma,cera wcale nie wygląda lepiej.Nie jest jak obiecuje producent: aksamitna, gładka i pełna blasku.

Z litości dam dwa i pół za estetyczne opakowanie i zapach.
Uważam, że cena jest zbyt wysoka w stosunku do jakości.Ja wprawdzie dostałam go za darmo ale co z tego skoro nie działa ;(

Używam tego produktu od: miesiąc temu

Nie daje zadnego pozytywnego efektu

Nie bardzo rozumiem zachwyty nad tym kremem. Wchlania sie blyskwicznie, to fakt, po 5 minutach moja cera jest taka sama jak przed jego zastosowaniem. Zadnego efektu nie widze, buzie mam sucha i sciagnieta, dodatkowo czuje pieczenie. Nie cierpie tego kremu i na pewno nigdy wiecej go kupie.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/2

warto wypróbować

rzadko używam kremu na noc, bo zawsze jakoś o tym zapominam. ten ładnie pachnie, dobrze rozprowadza i wchłania, jest bardzo wydajny, daje przyjemne uczucie na skórze i dobrze nawilża. pomimo że używam go już dość długo, to jednak przez moją niesystematyczność i nakładanie co kilka dni trudno mi opowiedzieć o zaletach wynikających z systematycznego stosowania.
jednakże rano po użyciu skóra jest przyjemna w dotyku i ma ładny kolor.

Ilość zużytych opakowań: około połowa pierwszego

najlepszy na świecie

Świetny krem. Dla mojej mieszanej cery jak najlepszy. Buzia rano jest pięknie odżywiona, nawilżona, gładziutka. Nie lepi się, bardzo szybko się wchłania. Jednym słowem KWC. Polecam. Super kosmetyk.

Używam tego produktu od: bardzo dawna i po różnych poszukiwaniach ideału zawsze do niego pokornie wracam. Aha,leczy wszystkie uczuleniowe sprawy po innych kremach w jedną noc.
Ilość zużytych opakowań:najmniej z 10 szt. po 50 ml.

Nie dla mnie

Uważam, że nazwanie tego kremu odżywczym jest daleko idącym nadużyciem semantycznym :) Nie chodzi o to, że jest to zły krem, on po prostu nie odżywia, on nawet porządnie nie nawilża, a moja normalna cera po nałożeniu specyfiku woła o jeszcze. Krem ma bardzo lekką konsystencję, wchłania się do matu i po 10 minutach w zasadzie nie ma po nim śladu. Ślicznie pachnie. Największym minusem jest to, że moja cera natychmiast wyczuwa w nim alkohol (lub jakiś inny drażniący składnik - niestety w tej dziedzinie jestem ignorantką i nie mam co do tego pewności ;)) i często reaguje pieczeniem. Jestem jednak prawie pewna, że u Wizażanek z tłustą cerą sprawdzi się znakomicie. Mnie niestety nie pasuje zupełnie.