Wella, Wellaflex, Pianka do układania włosów nabłyszczająca z dodatkiem lakieru (stara wersja)

Pianka nabłyszczająca maksymalnie utrwalająca. Elastyczna i pełna życia fryzura - do 24 godzin. Wellaflex z formułą Flex`Active zapewnia fryzurze długotrwałe utrwalenie. Włosy zachowują przy tym elastyczność i pozostają pełne życia.
Pianka niezawodnie utrwala, nie sklejając włosów.
Zapewnia elastyczność fryzury, chroni ją przed promieniami UV, nie wysusza włosów. Daje się łatwo wyszczotkować.

Cena: ok. 12 zł / 200 ml

Ładnie nablyszcza, lecz za bardzo obciaza.

Oceniam nowsza wersje : polysk i trwalosc.
Wlosy wygladaja slicznie zaraz po nalozeniu, pieknie blyszcza nie jest to blysk sztuczny tylko taki wydobyty:) taka glebie koloru bardzo podoba mi sie ten efekt. Podkresla loczki ale tylko na kilka godzin bo puzniej wlosy staja sie oklapniete a nie jest to wina zbyt duzej ilosci kosmetyku poniewaz probowalam i male i duze ilosci. Wlosy szybciejsie przetluszczaja a koncowki wysuszaja przy bardzo czestym uzytkowaniu. Plusem jest ze nie utwardza wloski sa miekkie.

trwała ale skleja i wysusza

Pianka ma duże plusy i duże minusy.
Plusy:
+ bardzpo dobrze utrwala
+ fryzura się trzyma nawet w deszczową pogodę
+ nie matowi włosów, wyglądają zdrowo
+ bardzo wydajna

Minusy:
- pianka skleja włosy, po nałożeniu trudno je rozczesać i nie daj boże jak zmokną na deszczu, tworzą sie strąki nie do rozczesania,
- jednak wysusza włosy ( o ile pamietam zawiera denaturat)nie polecam do włosów suchych , delikatnych lub zniszczonych.
- zdecysdowanie nadaje sie tylko do włosów grubych, mocnych i sztywnych

Używam tego produktu od:kiedyś tam

Oceniam na 4.00

Bardzo dobra pianka :). Wydajna, świetnie utrwala- po całym dniu chodzenia (czy raczej biegania ;) ) fryzura wyglądała praktycznie tak samo jak przed wyjściem z domu. Godna polecenia :)

pierwsza depilacja bikini

Ok.

Dobra pianka, używałam jej wielokrotnie, zwłaszcza zanim odkryłam piankę Shock Waves Objętość na maxa. Wellaflex z lakierem faktycznie bardzo ładnie nabłyszcza włosy, które po niej świetnie się układają. Utrwala. Polecam.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

a fuj .........!!

Ja się bardzo zawiodłam.
Włosy po tej piance są sztywne, matowe ( znaczy się nie daje tego połysku), okropne w dotyku- jakbym druty zamiast włosów miała.
Włosy po ułożeniu ( choć trwało to tyle czasu, że myślałam, że będe płakać ;) ) miały nadany im kształt moze przez 15 min. Wyszłam do pracy i wiatr i tak zrobił swoje.
Czyli jak dla mnie całkowicie odpada ;)

Baaaardzo dobra!

Pianka, stosowana razem z lakierem (ta sama gama) sprawdza się bardzo dobrze. Poskramia moje cienkie, nieukłądające się włosy. W końcu mogę coś z nimi zrobić, a nawet po dużym wietrze da się je doprowadzić szybciutko do ładu placami (mam krótkie włoski:) ). Pianka nie skleja, zapach ma neutralny, dobrze się rozprowadza we włosach i w żaden sposób się nie buntuje przy kontakcie z suszarką.

Okej

Pianka ma bardzo gęstą konsystencję i po nałożeniu jej na włosy, niektóre pasma są bardzo sztywne jednak po wysuszeniu są miękkie i gładkie. Rzeczywiście są bardziej lśniące,ale mimo tego,że jest tam lakier pianka niespecjalnie długo pozostawia efekt.Mogłaby być lepsza, ale w sumie nie jest najgorsza tak więc można kupić ;) cena 17,50 zł.

To lubię !!! ;-)))

Kupiłam z ciekawości ;) Właściwie to byłam ciekawa tego nabłyszczania, bo mam czarne włosy i lubię "połysk kruka" ;). Oczywiście w tym zachwycie i zamyśleniu nad nowością nie doczytałam, że pianka zawiera w sobie lakier. A kiedyś już miałam piankę z lakierem i miałam po jej użyciu skorupę na głowie, szczególnie w dotyku :D
Przy pierwszym użyciu tej nowości, powiem szczerze byłam w silnym strachu. Pianka przy wyciskaniu ma bardzo zwartą, tępą i gęstą konsystencję, właśnie chyba przez ten lakier w sobie. Nakłada się bez problemu. Delikatnie i ładnie pachnie.
Jak nakłada się ją na wilgotne włosy to początkowo ma się wrażenie, że niektóre partie włosów zostały sklejone na wieki. Nic bardziej mylnego.
Ja po nałożeniu suszę włosy szuszarką z dyfuzorem i bałam się, że te sklejone pasma suszarka tylko utrwali. Ale po wysuszeniu, włoski nabrały wigoru, objętości, pięknie się układały. Po bezproblemowym rozczesaniu śladu nie było po strąkach.
Ten lakier w składzie lekko utrwala fryzurę przez co włoski są w bardzo dobrym stanie przez cały dzień. Fryzura nie oklapuje, nie elektryzuje się. Włosy nie są posklejane, nie przetłuszczają się też szybciej.
Nie zauważyłam też nadmiernego przesuszenia włosów po jej użyciu. Włosy po są błyszczące, miękkie w dotyku, wyglądają bardzo ładnie i na bardzo zdrowe ;)
Bez problemu się rozczesują :) Nie "czuć" w dotyku, że są wystylizowane :)

Oj bardzo jestem z tej pianki zadowolona :) !
Polecam gorąco wszystkim, jako włascicielka półdługich i delikatnych włosków ;)
Wydajna.