Vichy, Vichy Homme, Dezodorant w kulce - antyperspirant

Vichy, Vichy Homme, Dezodorant w kulce - antyperspirant

Redukuje nadmierne wydzielanie potu. Zwalcza powstawanie przykrego zapachu.
Dzięki technologii BACTO-CONTROL, obniżającej pH skóry, skutecznie zwalcza bakterie redukując nadmierne wydzielanie potu i powstawanie przykrego zapachu.

jak dla mnie zbyt słaby, zbyt delikatny

Niestety antyprespirant nie okazał się tak dobry, jak go reklamowano. Oczekiwałem skutecznej i długotrwałej ochrony, ale trochę się przeliczyłem. Chroni jeśli nie mam intensywnego wysiłku, więc np. na siłownię odpada, albo przy dużym stresie tak samo. Zapach jest neutralny, a ja wolę raczej intensywne, męskie zapachy. Ogólnie antyprespirant oceniam jako poprawny, ale myślę, że dla facetów, którzy mają duży poziom testosteronu może być niewystarczający….;-)
+wydajność
+cena
+dostępność
+/- działanie krótkotrwałe

nie zawodzi

W sytuacjach awaryjnych zdarza mi się pożyczyć ten dezodorant od męża :) gdyby nie dość mocny męski zapach, chętnie używałabym go codziennie.

Zalety:
+ ponadprzeciętna skuteczność - pachy są suche niezależnie od temperatury na dworze i "nerwowości" dnia :)
+ brak przykrego zapachu - ale tak serio serio, nic nie pachnie brzydko
+ brak śladów na koszulce
+ wydajność - mężowi jeden roll-on starczy na około 7-8 miesięcy

Wady:
- cena (można kupić taniej w dwupaku, ale moim zdaniem to dowodzi, że kosmetyki i w ogóle wszystko w sklepach jest trzy razy droższe niż być powinno)
- intensywny zapach dezodorantu - ładny, męski, ale niepotrzebny, skoro dzięki działaniu nie ma problemu :)

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: mniej więcej półtora

Dla faceta nie za bardzo...

Lekko sie zawiodlem. Wzialem go na probe. Bardzo wolno sie wchlania, zapach nie powala, jest bardzo delikatny a dzialanie... Daje mu 2-3 godziny maxymalnie. Potem czuc pot. Nie wykonuje prac ciezko fizycznych bym sie bardzo pocil a on jest slabiutki jezeli chodzi i maskowanie zapachu potu. Jezeli mam byc szczery to wole niezawodna REXONE w kulce a do tego produktu Vichy juz napewno nie wroce.

Używam tego produktu od:2 miesciace

depilacja zalety

warto zaiwestować

bardzo dobry antyperspirant, lekki zapach, duża wydajność, w miare szybko się wchłania. Znacznie bardziej skuteczny niż badziewia za 10zł a starcza na znacznie dłużej. Nie daje maksa bo kumpel mówił że podobo biotherm jest lepszy niestety nie miałem okazji (kasy) by spróbować ;)Używam tego produktu od: roku

Tak, tak... :)

Pachnie bardzo ładnie, choć delikatnie (i to też tylko przez kilka minut po aplikacji). Nie przepadałem za kosmetykami tego typu w kulce, jednak ten jest wyjątkiem. Całkiem czybko się wchłania, nie brudzi ubrań. Myślę jednak, że "czterdziestoośmiogodzinną skuteczność" można między bajeczki włożyć. ;)
Neutralizuje przykry zapach nawet, jeśli człowiek troszeńkę się spoci - czyli faktycznie jest antybakteryjny, nie tylko z teorii, ale i z działania. Nie podrażnia ogolonej skóry i w ogóle bardzo go lubię. :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie.

B.Dobry

Pierwsze pytanie... Uzywacie meskiego antypespirantu?? Hmm...
Wg mnie (mężczyzny) jest to bardzo dobry kosmetyk, najlepszy jaki dotad stosowalem. Likwiduje nieprzyjemny zapach no i mam sucho pod pachami prawie caly dzien(zalezy od sytuacji)

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Świetny!!!!

kiedy pojawiło mi sie uczulenie na inne dezodoranty spróbowałam vichy i nie ma mowy żebym z niego zrezygnowała jest rewelacyjny blokuje pocenie ładnie delikatnie pachnie spełnia wszytskie swoje zadania

Naprawde dziala

Jest najlepszym antyperspirantem w kulce, z jakim sie do tej pory spotkalam :) Jego zalety, to:
- nie podraznia,
- daje dlugtrwale uczucie swiezosci,
- skora po jego uzyciu jest bardzo dlugo sucha,
- nie brudzi ubran,
- ma neutralny zapach,
- jest bardzo wydajny.
Jedyna wada to to, ze trzeba troszeczke poczekac, az sie wchlonie. Dla niektorych moze byc zbyt drogi, lecz ze wzgledu na jego skutecznosc jest naprawde wart swojej ceny.

ilość zużytych opakowań: 5